Zone IT

Wrocław

Opinie o Zone IT

rafal 2014-10-09 10:35
Godny zaufania, solidy i wypłacalny. Świetne połączenie profesjonalizmu z miłą atmosferą w biurze. Pierwszy pracodawca w moim życiu którego mogę szczerze polecić.
paweł 2015-12-09 18:16
@tomek albo oznacza to po prostu, że chcieli dotrzeć z ogłoszeniem do jak największej liczby osób..
Zone IT 2016-02-15 14:50
Nie tylko. :) Aktualne oferty pracy dostępne są na stronie internetowej, w zakładce kariera http://zoneit.pl/praca
janek 2016-05-06 12:33
hej! jak wygląda u nich oferta pracy jako Mobile Application Developer? Bo widziałem, ze nie podali dokładnej stawki, a po szczegóły to trzeba na rekrutacje iść chyba.
Julita 2017-07-25 21:36
@janek i udało Ci się ustalić, jakie stawki obowiązują? Takie informacje najczęściej prezentowane są w dalszych etapach procesu rekrutacyjnego. Daj znać, czy brałeś w nim udział i jak on przebiegał - pomoże to wszystkim zainteresowanym pracą w Zone IT.
Zostaw swoją opinię o Zone IT - Wrocław
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Zone IT