Promotech-KM Sp. z o.o.

Łapy

Opinie o Promotech-KM Sp. z o.o.

admin 2015-08-06 10:41:31
Znacie firmę Promotech-KM Sp. z o.o. od podszewki? Wiecie jak wygląda praca i czy da się dogadać z szefem? Podziel się z nami Twoją opinią, pomóż poznać prawdę o firmie.
xyz 2016-01-22 10:37:45
Fajna firma, na przestrzeni ostatnich 10-ciu lat miała naprawdę mądrych Prezesów, ludzkich i to chyba najważniejsze. Wypłaty zawsze na czas, fundusz socjalny też jest - jak na warunki Łapskie firma jest naprawdę godna polecenia - solidny pracodawca !!!
xyz1 2016-08-18 21:34:20
Firma strasznie dba o wizerunek, dlatego prawdopodobnie wszystko co jest niewygodne zostaje usunięte w internecie na temat firmy. Musicie zacząć pracować w tej firmie to wtedy zobaczycie kto właściwie w niej rządzi.
pitbullka 2016-08-22 08:59:21
Pracowałam w tej firmie 5 lat. To był mój najlepszy pracodawca w moim 11-letnim stażu pracy.
Żeby nie kryzys w 2009 roku jestem pewna, że do tej pory bym tam pracowała.
Prezesi, dla których miałam szansę tam pracować byli najlepszymi ludźmi pod słońcem - pro ludzcy !!!! Rzadko się to zdarza teraz.
ABC 2016-09-06 20:05:11
Pidbulka pomyliłaś się, prawdopodobnie piszesz o Promotech-u Białystok gdzie pracuje Pidbull a nie promotech łapy
pitbullka 2016-09-07 09:26:05
Wiem co pisałam i o jakiej firmie pisałam.
Nie wiem jak jest teraz, ale za czasów Panów Franciszka i Krzysztofa było naprawdę dobrze.
Wiadomo, że Białystok zawsze będzie górował nad Łapami bo i podległość jest wobec nich, ale ja złego słowa nie powiem na tą firmę.
Zostaw swoją opinię o Promotech-KM Sp. z o.o. - Łapy
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Promotech-KM Sp. z o.o.