Opinie o Powiat Puławski w Puławy

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Powiat Puławski. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Powiat Puławski o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Zarządzanie podstawowymi typami działalności publicznej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Powiat Puławski w Puławy

Małgorzata

Chętnie dowiedziałabym się, jak sami pracownicy oceniają pracę w Wydziale Komunikacji. Rzeczywiście panuje tam taki chaos w przepływie informacji między pracownikami? Czy widzicie to inaczej?

Maja Nowy wpis
@Małgorzata

Żaden pracownik się raczej nie odezwie. Oni po prostu się boją. Gdyby napisali prawdę, jaki mobing tam panuje, o niejasnych kryteriach awansu i podwyżek, to prawdopodobnie pan starosta zgłosiłby to policji i szybko ustaliliby IP nieszczęśnika. Pracowałam w starostwie w sąsiednim powiecie i wiem jak są traktowani w takich instytucjach inteligentni ludzie spoza układu.

Adam Nowy wpis

Dzień dobry Jestem stałym petentem Wydziału Komunikacji ,przez 2 lata wydział i obsługa bardzo się zmieniała . Wszystko można załatwić sprawnie. Osoba ,która zawsze służy pomoca ,oraz dobrym słowem jest Pani Lilianna ,i dzięki niej Wydział komunikacji stał się miejscem gdzie jest życzliwość oraz zrozumiane dla osoby obsługiwanej . Myślę że wielu urzędników może brać z niej przykład . Wydział zasługuje na pochwałę .

Magdalena Nowy wpis
@Adam

Panie Adamie, a może Pan zdradzić czy wszystko trzeba załatwiać osobiście czy część rzeczy można jednak online?

Mieczysław Nowy wpis

Bardzo nieprofesjonalna obsługa, ludzie tam pracujący z przypadku, dziwne odzywki i miny Pani obsługującej, zdawkowe odpowiedzi. Pierwszy raz się z czymś takim spotkałem.

Witam i chciałem powiedzieć,że jestem mile zaskoczony sprawną obsługą w wydziale komunikac-rejestracja pojazduji .Dzisiaj ruszyla obsluga na starych zasadach bylem o 6:40 ,biletomat od 7:00 i z nr 10 do godz 8:10 byłem w pełni profesjonalnie obsłużony.Pozdrawiam zadowolony petent.

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie Powiat Puławski? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?
logo firmy Kontroler Jakości
Ozimek
KS Konstrukcje Stalowe Sp. z o.o.
logo firmy Asystent Biura/Recepcjonistka
Accreo Sp. z o.o.

Czy trzeba mieć jakieś znajomości żeby się dostać?

Od 3 tygodni prubuję zdobyć numerek aby przerejestrować samochód. Niestety nie udaje się. Co ony tam robią niedzie tak niema jak w Puławach . Aby same problemy a później pretesie od pracowników i głupie pytania Dlacaego tak długo. Brak słów dlaczego nikt z tym nic nie robi jest to nienormalne żeby 3 tygodnie nie zdobyć numerka do urzędu. Gdzie jest kierownik tego oddziału.

Ziuber

Starostwo to jedno wielkie nieporozumienie Przychodzi gość do rejestracji z samochodem ochroniarz wola go na zewnątrz po czym ta osoba bierze nie jeden a kilka numerów a później są one sprzedawane a ktoś kto czeka os rana spychany jest na dalsze pole choc czeka od 5 rano zeby zająć sobie miejsce Jedna wielka patologia

@Ziuber

Rozumiem, że jako klient tego urzędu nie jesteś zadowolony z organizacji obsługi interesantów. Czy prócz kolejek inne usługi, takie jak pomoc urzędników w załatwieniu sprawy są w porządku?

Założyciel gazu

Starostwo to a konkretnie wydział komunikacji jest najgorszym pod względem obsługi interesantów w całym kraju. Chcąc zarejestrować pojazd bądź wbić gaz czy hak w dowód trzeba przygotować się na minimum 2-3 podejścia, za pierwszym razem powiedzą że brakuje czegoś przychodząc do nich z tą brakującą częścią papieru dostrzegają że brakuje jeszcze czegoś. Kpina

Potwierdzam poprzedzającą opinię. Wydział komunikacji w Puławach to jakieś dziadostwo. Rejestrowałem już kilka pojazdów i za każdym razem to samo. NIE SPOSÓB zarejestrować pojazdu za pierwszym podejściem. Przy okienku się okazuje że jeszcze czegoś brakuje i mam przyjść kolejny raz. Kolejny urlop, kolejna kolejka o 6 rano i kolejna strata czasu. Po wszystkim odbiór dokumentu. Oczywiście TYLKO W GODZINACH PRACY URZĘDU chyba nawet do 14 jak pamiętam !! Czyli kolejny dzień urlopu tylko po to by przyleźć do urzędu. Do tego kierownik wydziału to jakiś nadęty arogancki bufon. Co za (usunięte przez administratora) Z daleka od wydziału komunikacji w Puławach.

luk

ten wydział to jakieś kpiny. co to wogóle ma być? nikt tam nic nie wie i nic nie można załatwić. Przewinąłem się przez kilka wydziałow komunikacji w kraju ale nigdzie nic takiego nie spotkałem. W całym kraju ludzie słyszeli o tym wydziale. dlaczego nikt z tym nic nie robi? czas najwyzszy pojść z tym do telewizji.

Zostaw merytoryczną opinię o Powiat Puławski - Puławy

• Jak się pracuje w Powiat Puławski?

Zobacz opinie na temat firmy Powiat Puławski tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Powiat Puławski
  • Al. Królewska 19