Opinie o Prima Moda S.A. w Warszawa

Budujemy pozytywny i profesjonalny wizerunek naszej firmy, z pasją oraz determinacją. Staramy się przede wszystkim być kreatywni i innowacyjni. Cały czas dążymy do perfekcji we wszystkim co robimy; dbamy o doskonałość produktu.

Branże: Produkcja obuwia

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Prima Moda S.A. w Warszawa

Ja też jestem pokrzywdzoną w związku z brakiem pieniędzy za zwracany towar. Minęło już 5 tygodni od momentu przyjęcia zwrotu. Proszę o informację, czy któraś z osób w podobnej sytuacji doczekała się w końcu przelewu na konto? Biorąc pod uwagę, że PRIMAMODA okazała się niewiarygodnym i totalnie nieprofesjonalnym sklepem, ograniczone zaufanie należy mieć również do tej firmy jako pracodawcy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Dzień dobry, nadal nie otrzymałam zwrotu.

@Marta

My pieniadze dostejemy na czas, wiec opinie ktore sa tu pisane nie maja zadnego wiekszego znaczenia dla przyszlych pracownikow. Jak dla mnie zasmiecaja to forum. Bo to miejsce dla pracownikow. Nie klientow

Asia
@Marta

Tak ja też juz czekam ponad 4 tygodnie.Pani na Infolini jakies bzdury opoiwada, do konca tygodnia a jak nie otrzymam pieniędzy zrobię wielka kampanie na FAcebooku i wysle do wszystkich moich znajomych a oni do swoich aby przestrzec przed kupowaniem w Prima Moda.

klient
@Marta

Ja też czekałam na przelew ale dostałam pieniądze finalnie bez upominania ale po terminie to fakt więc bez spiny :)

@Kasia

Ciekawe Kasia czy Ty byłabyś zadowolona nie odzyskując swoich pieniędzy i wybierała właściwe forum do skomentowania? PS Skoro klientom nie oddają pieniędzy, to i Wam mogą przestaną płacić. Więc nie wiem czy to takie niewłaściwe miejsce...

Mariola
@Marta

Witam, ja również czekam na zwrot pieniędzy od 4 kwietnia i niestety przelewu nie ma. Ciągle tylko zbywają, że zwrot otrzymam, ale nie potrafią powiedzieć kiedy. Ciekawa jestem, czy w ogóle komuś zwrócili pieniądze.

Antoni

Chciałbym, abyśmy wrócili do wypowiedzi związanych z pracą w firmie Prima Moda. Opinie klientów i kontrahentów są również ważne w przypadku budowania wizerunku firmy na rynku, jednak ja chciałbym dowiedzieć się, czy ktoś z Was pracuje obecnie u tego pracodawcy? Jest może zapotrzebowanie na nowych pracowników? Proszę o konstruktywną wypowiedź.

Sandra
@Marta

Otrzymała Pani zwrot pieniędzy?

@Marta

Ja dostałam zwrot ponad miesiąc po terminie ale nekalam ich codziennie i zgłosiłam sprawę do rzecznika praw konsumenta. Powiem szczerze że tylu kłamstw i takiego braku kompetencji nie widzialam jeszcze nigdy. Co śmieszne dzisiaj rano oddali mi kasę a po południu napisali to co wszystkim czyli ze przelew czeka na zatwierdzenie przez dział finansowy. Nic dodać nic ująć. Pracownicy prima mody WSTYD

Przemysław

Oczekiwanie na zwrot należności to oczywiście duża niedogodność dla klienta, ale znajdujemy się na forum pracowniczym, a nie konsumenckim, więc szukamy tu przede wszystkim opinii osób zatrudnionych w Prima Moda. Zachęcam pracowników do większej aktywności i zostawiania swoich wypowiedzi o pracodawcy.

porządna

Ja się nie dziwię, że ze zwrotami jest taki problem jak ludziom się nie chce nawet przymierzyć tylko kupują, a potem połowę produktów oddają. Dla nas jako dla pracowników też jest jest to super. Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia. Konsumencie czasem naprawdę nadużywają swoich praw.

@porządna

Gdybyście oddawali ludziom pieniądze to nie byłoby problemu i nikt by się tak oburza i może miałabys racje. Co powiesz tym wszystkim co czekają po 2 miesiące na swoje pieniądze za zwrócony towar ?

aero

Zgadzam się, jakaś dziwna dyskusja się tu zrobiła, a to nie o to chodzi. Jakby brakowało innych for tematycznych...

Iza
@aero

Oczywiście - jest to forum przeznaczone raczej dla pracowników firmy Prima Moda, ale warto też czasami poznać i opinię jej Klientów. Zmieńmy już może temat i skupmy się na bieżących warunkach pracy w Prima Moda. Czy Wasza pensja składa się jedynie z podstawy, czy również i z prowizji? Proszę, wyjaśnij tam szczegółowo te kwestię.

irytacja 100%
@Iza

Raczej? A od kiedy to go work oznacza customer forum? No chyba, że nie znam się w tych ingliszach ;) ale mimo to odpowiem na Twoje pytanie. Jeżeli interesuje Cie ta praca to od razu Ci mogę powiedzieć, że nie jest dla każdego. Trzeba się umieć odnaleźć. Premie mamy i myślę, że nie musisz wiedzieć więcej o moim wynagrodzeniu. Zespół jest w porządku.

@irytacja 100%

No tak praca nie jest dla każdego bo nie każdy chce tak oklamywac ludzi jak robią to pracownicy prima mody

Oszukana

Bo skoro sklep (usunięte przez administratora)klientów to może warto się zastanowić czy to uczciwy pracodawca

Kierownik Sklepu

2 spotkania z Panią Agnieszką. Pierwsza rozmowa ogólna, krótka prezentacja firmy, oczekiwań. 2ga rozmowa przedstawienie propozycji finansowej.

Przebieg kariery, co wiesz na temat firmy, praca z wskaźnikami, zainteresowania.

logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy
zespołowo

Jak dla mnie dobra solidna firma, jasne warunki, zarobki tez w miarę. Atmosfera to zależy od zespołu, ja akurat bardzo fajnie trafiłam :)

Julia
@zespołowo

Dobrze w końcu przeczytać opinię, która w nieco lepszym świetle ukazuje Prima Moda jako pracodawcę. Dlatego trzeba za nią Ci bardzo serdecznie podziękować. Wszystkie kwestie, o których nadmieniłaś wymagałyby jakiegoś uzupełnienia, dopowiedzenia. Zacznijmy może od aspektu wynagrodzenia. Czy w Prima Moda na Twoją pensję składa się jedynie sama podstawa czy także i prowizja? Będziemy wdzięczni za odpowiedź.

Sandra

(usunięte przez administratora) Buty fatalnej jakości z chińskiego bazarku. Mija właśnie 16 dzień oczekiwania na zwrot pieniędzy! Panie na infolinii klepią stała formułkę ze zwrot będzie dziś. Nie polecam, nigdy więcej nic nie kupie w tym super sklepie.

ola

(usunięte przez administratora) Oczywiście przeprosili i wysłali kuriera po towar. Napisałam do nich kilka maili i za każdym razem dostaję ten sam slogan, że dział finansowy już zatwierdził moje konto.

Magda

zgadzam się w 100%,(usunięte przez administratora)

Lala, śliczna :)

Niezadowolona

Moja sytuacja jest taka sama jak reszty. do dnia dzisiejszego pieniędzy nie otrzymałam a zwrot zgłosiłam 14.03.2019. Pomimo 4 moich upomnień niestety nadal cisza. Rozmawiałam już z urzędem i przesłałam cały opis korespondencji ze sklepem... Zaznaczam, że to wielka strata dla sklepu bo bardzo zniechęca a buty są fajne. Niestety po takich doświadczeniach więcej się nie odważę.

Masakra buty zwrócone 18 marca A dzis tj 10 kwietnia pieniędzy za zwrot brak!!!!! Cały czas twierdzą że przelew czeka na zatwierdzenie przez dział finansów. Halo? W tych czasach przelewy wykonuje się ekspresowo A oni każą czekac klientowi nie wiadomo jak długo. (usunięte przez administratora)

Cathys

czy w końcu oddali Państwu pieniądze?

pit

Zwrot otrzymałem.

Seba

(usunięte przez administratora) Buty zwrócilem 19 lutego. Dziś mamy 29 marca. Nie otrzymalem zwrotu pieniędzy. Na maile nie odpowiadają. Telefonu też nikt nie odbiera. (usunięte przez administratora)

Cathys
@Seba

Proszę o info czy otrzymał Pan zwrot?

Lukasz

Firma nie odpowiedzialna. Na pieniadze za zwrot butow w sklepie stacjonarnym nie mozna sie doczekać juz 3 tygodnie. Nikt nic nie wie. Podają telefony nie wiadomo do kogo. Szok. Uwarzajcie.!!!!

ewemic

NIE POLECAM ZWYKLI (usunięte przez administratora) odesłałam im buty bo były za małe 25 stycznia dziś jest 21 luty a ja nie dostałam od nich zwrotu pieniędzy. Podobno rozliczają się w ciągu 14 dni. Zwykli (usunięte przez administratora) a jak się do nich dzwoni to kobita mówi,że ona nie ma takich informacji od działu finansów i nie wie czemu nie mam jeszcze oddanych pieniędzy. Moje sugestie dla Prima Moda S.A.: dbajcie bardziej o sprawy klientów a nie swój czubek nosa

Zainteresowana

A praca w Prima Moda jako VM? Czy ktoś ma jakieś informacje?

@Zainteresowana

Świetnie, że chciałabyś pracować w Prima Moda! Markę Prima Moda tworzą bowiem ludzie kochający „fashion and style”. Na ich oficjalnej stronie internetowej znajdziesz aktualne oferty pracy, proponowane wszystkim chętnym przez nich: https://www.primamoda.com.pl/kariera Co Cię skłoniło do tego, by zainteresować się akurat tą firmą? Śmiało dalej bierz udział w tej dyskusji.

Antoni

To znaczy? Dlaczego sugerujesz, że podejmując pracę w firmie Prima Moda można mieć tego typu skutki uboczne? Czy brak życia osobistego związany jest, z tym że w tym miejscu pracy pracownicy pracują tak długo? Może są za to chociaż adekwatnie wynagradzani? Jak widzisz, Twój wpis rodzi wiele pytań, dlatego mam nadzieję, że odpowiesz, dlaczego tak uważasz.

Na zwrot pieniędzy nie można się doczekać , nikt za nic nie odpowiada , pani odbiera tel i twierdzi ze trzeba czekać i tak codziennie , nic nie wie , nie umie odpowiedzieć na żadne pytanie ! Moje sugestie dla Prima Moda S.A.: Oddawać pieniądze w ustawowy terminie 14 dni

Aśka
@Karolina

A długo już tak czekasz? Pytam, bo takie szczegóły również mówią wiele o firmie.

Jest to forum przeznaczone głównie dla pracowników firmy Prima Moda, ale oczywiście bardzo Ci dziękujemy za opowiedzenie nam o swoim problemie. A odbyłaś osobistą rozmowę z Kierownikiem sklepu? Prima Moda to włoski styl, najwyższej jakości skóry oraz pasja i miłość do mody. Sprzedają tam nie tylko obuwie, torebki i akcesoria, ale przede wszystkim wysublimowany styl, wygodę oraz komfort noszenia produktów. Chcielibyście tam pracować? Jeśli tak, to odsyłam Was na ich stronę, na której są umieszczone aktualne oferty pracy: https://www.primamoda.com.pl/kariera Czy zauważyliście coś dla siebie?

Praca w centrali w dziele e-commerce to nie jest bajka, ani pod względem finansowym, ani atmosfery. Jeśli trafisz na fajny zespół, to bardzo szybko się zmieni. Nikt tam nie siedzi dla przyjemności. Dział to bardziej obsługa klienta i zamówień, niż e-commerce. Praca 9-17, w ciągłym towarzystwie syna prezesa, który jest menedżerem działu e-commerce i marketingu, oraz jego dziewczyny. Jeśli akurat Prezesi mają kiepski nastrój, to na pewno to usłyszysz, mimo że siedzą dwa piętra wyżej. Centrala mieści się w domku szeregowym na Wojszycach i nie jest to prawdziwe biuro niestety...

Na obecnym forum szanujemy zarówno opinie pracowników, jak i właśnie klientów danej firmy. Dobrze zatem, że podzieliłaś się z Nami swoim zdaniem na temat towaru od Prima Moda. Najlepiej byłoby, jakbyś zwróciła się z powyższymi sugestiami do Kierownika tego sklepu. A może masz już taką rozmowę za sobą?

Hand
@Marta

Kierownik sklepu jak i sprzedawcy nie sa decyzyjni w sprawach reklamacji. Wszystkie rzeczy zwiazane z reklamacja zalatwia sie z Działem Reklamacji nie z Kierownikiem czy sprzedawcami. Tak jest w wiekszosci sklepach.

W czasach korzystnej dla kandydatów sytuacji na rynku pracy, atmosfera w miejscu zatrudnienia odgrywa coraz ważniejszą rolę. A jak to wygląda w Prima Moda S.A.? Podzielcie się swoimi wrażeniami, wyrażając swoją opinię na ten temat!

Warszawianka

Ladnie to tak oczerniac kogos za plecami ? I sobie wymyslac ? Jest cos takiego jak ID czy IP min i zostanie to zgloszone dalej.

Ruda

Oj chyba przez kogos zazdrosc przemawia. Ciekawe gdzie to slyszalas co napisalas haha ladnie to tak sobie wymyslac. Ja przez tyle lat ani razu takiej bzdury nie uslyszalam w salonie.

Masakra

Za nim podjęłam u nich pracę sprawdziłam opinie. Nie uwierzyłam więc się zatrudniłam. Potwierdzam wszystkie negatywne opinie. Jest to jedyny pracodawca (mówię już ogólnie wrzucam wszystkich do jednego worka co tam pracują) o którym nie mogę powiedzieć nic dobrego. Jedynie co to fajne są dziewczyny z Kadr. Tyle.

@Masakra

Dobrze, że jednak sama postanowiłaś zweryfikować opinie innych poprzez zatrudnienie się w Prima Moda. Takie działania powinno się właśnie chwalić. Ale tak naprawdę nie podałaś Nam żadnych konkretów, jeśli chodzi o tego pracodawcę. A powiedz, jak ogólnie wyglądała atmosfera między wszystkimi pracownikami tejże firmy?

Gabi
@Masakra

Dlaczego wypowiadasz sie na forum dotyczacym Warszawy skoro w Warszawskim salonie nie pracowalas ? Tu nikt nowy nie pracowal, bo sa stale ekipy w obu salonach. Wprowadzasz w ten sposob w blad.

@Gabi

Nie zabronimy wypowiadać się na tym forum z takiego powodu. Proszę, żebyś już nie zwracała na to uwagi i wypowiedziała się z własnej perspektywy na temat pracy w Prima Moda. Czy dostajecie tam tylko wynagrodzenie podstawowe, czy również prowizje od sprzedaży? Jak to wygląda w praktyce?

Katarina
@Marta

Ja sie moge wypowiedziec. U nas w salonie premie bierzemy tak naprawde co miesiac. Musisz zrobic min 70% planu indywidualnego i sklep min 90%planu. Planu przez rok nie zrobilysmy dwa razy, z czego raz i tak managerka nie zostawila nas bez premii

@Katarina

Skoro macie możliwość uzyskania premii każdego miesiąca, to pozostaje się tylko cieszyć z tego powodu. Oznacza to bowiem, że pracodawca, jakim jest Prima Moda, podchodzi poważnie do swoich pracowników. Jestem niemal w stu procentach przekonana, iż po Twoim wpisie wiele osób będzie chciało spróbować tam swoich sił. Orientujesz się, czy po okresie świątecznym planowana jest rekrutacja?

Zostaw merytoryczną opinię o Prima Moda S.A. - Warszawa

• Jak się pracuje w Prima Moda S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Prima Moda S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Prima Moda S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 10, z czego 8 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Prima Moda S.A.?

Kandydaci do pracy w Prima Moda S.A. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Prima Moda S.A.