Opinie o Prima Moda S.A. w Warszawa

Budujemy pozytywny i profesjonalny wizerunek naszej firmy, z pasją oraz determinacją. Staramy się przede wszystkim być kreatywni i innowacyjni. Cały czas dążymy do perfekcji we wszystkim co robimy; dbamy o doskonałość produktu.

Branże: Produkcja obuwia

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Prima Moda S.A. w Warszawa

Ulka

Ja sobie chwalę pracę w firmie, chociaż jakbym więcej zarabiała byłoby super.

@Xyz i nie ma szans na podwyżkę? Czy były prowadzone jakieś w tej sprawie rozmowy? A może rozmowy chociaż o premii? Czy przed podpisaniem umowy wiedziałeś o wysokości stawki? A tak nawiasem najmniejsza ustawowa stawka to 13zł/h brutto. Więc wydaje mi się, że jest powyżej 9 zł.

@Olesia kasowane są tylko komentarze, które naruszają regulamin forum http://www.gowork.pl/regulamin. Inne komentarze, nawet te o negatywnej treści nie mają prawa zniknąć z wątku firmy Prima Moda S.A.. Widocznie tamte, o których piszesz złamały ten regulamin.

Ula

Rotacja w dzisiejszych czasach to akurat nie jest cos dziwnego. Gorzej przedstawia się sytuacja z ogólnym brakiem ludzi do pracy. Może zaczną firmy podnosić wynagrodzenia?

Kierownik Sklepu

2 spotkania z Panią Agnieszką. Pierwsza rozmowa ogólna, krótka prezentacja firmy, oczekiwań. 2ga rozmowa przedstawienie propozycji finansowej.

Przebieg kariery, co wiesz na temat firmy, praca z wskaźnikami, zainteresowania.

logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
Ulka

Jaka jest prawda o Prima Modzie? Tak skrajnie różne opinie, że nie wiadomo co myśleć a miałam zamiar aplikować dlatego weszłam na ten wątek. Może dodacie kilka informacji?

Olesia

Widać ze cześć komentarzy (usunięte przez administratora) była usuwana (usunięte przez administratora)

Oleńka

Prima Moda z tego co wiem to cały czas się rozwija. Podobno jest już 31 placówek więc i osób zatrudnionych musi być dużo. Szukam pracy i analizuję opinie na tym wątku. Słyszałam że to dobry pracodawca ale jak zawsze niektórzy narzekają tylko dlaczego?

@Mańka i @Oleńka czy zdecydowałyście się na aplikację do firmy Prima Moda? Jeżeli tak to opowiedzcie na forum o pracy w tej firmie. W wywiadzie z serwisem gowork.pl http://www.gowork.pl/opinie_czytaj,71412,wywiad-lucja-broszko pracodawca chwali się benefitami w postaci integracji, pakietów medycznych i sportowych i zniżek na produkty. Czy według pracowników są jeszcze jakieś plusy?

Oleńka

Jak się teraz pracuje w firmie, opinie na rynku pracy ma dobrą.

Mańka

Fajna firma w dodatku poszukują kierownika salonu, coś dla mnie.

Kleo

Zajrzalam tu z ciekawosci, bo wlasnie spodziewam sie dziecka i juz nie mam co ze soba robic :) pracowalam w Prima Modzie w Arkadii w Warszawie poltora roku, teraz juz jestem na zwolnieniu. Ja z tej pracy bylam ogolnie zadowolona, wiec wczesniejszymi komentarzami jestem zdziwiona. Ale tak moze kiedys bylo jak inni pisza. Ja teraz na pewno nie moge tego potwierdzic. Zarabiałam przyzwoicie i nie jest to na pewno najnizsza krajowa. Trzeba robic swoje plany indywidualne i tyle. Teraz szczerze na zwolnieniu dostaje naprawde przyzwoite pieniądze, bo jeszcze srednia z premii mi doszla. Fajny zespol, kierowniczka, ktora szanuje ludzi z ktorymi pracuje. Razem nawet wspólnie zespołowo zdarzyło się nam spędzić czas poza pracą :) Ok, Kierowniczka wymaga jakis podstawowych rzeczy, ale tez na wiele rzeczy nie raz przymknela oko, była w salonie nie tylko nasza kierowniczką , ale również koleżanka co rzadko się zdarza. Tu akurat za to darze dużym szacunkiem. Czasami przy duzych dostawach, czy wyprzedaży trzeba zawinac rekawy, ale tak wyglada praca w handlu. Raz ciezej, a raz mozna spokojniej napic sie kawy. Ja jezeli nic tam sie nie zmieni na pewno bede chciala później po macieżyńskim tam wrocic.

Kleo

Malutka

Nikt nie zmusza do pracy akurat w Prima Moda. To decyzja każdego osobno więc może warto popytać ludzi bo jak widzę na forum to jakieś desperackie wypowiedzi.

Olga

Jestem zainteresowana pracą ekspedientki we Wrocławiu. Czy może mi ktos powiedzieć na jaki zarobek mogę liczyć? Czy jest jakaś premie zależna od sprzedaży?

Benia

Pracowałam w tej firmie 8 miesięcy, przez okres próbny było super, wszyscy mili, fajni, pomocni, niestety po podpisaniu umowy na czas określony troszkę się pozmieniało. (usunięte przez administratora)

Polecam zajrzeć do zakładki 'Wywiad', znajdziecie tam wiele ciekawych informacji. http://www.gowork.pl/opinie_czytaj,71412,wywiad-lucja-broszko

ola

do kase: Fakt, że często są ogłoszenia na sprzedawcę w różnych miastach, ale to wynika ze specyfiki branży, w sprzedaży po prostu łatwo zacząć bez doświadczenia, często pojawiają się studentki, które chcą dorobi c i niekoniecznie palnują dlugo zagrzać tu miejsce. Ale znajoma mojej mamy pracuje w tej firmie we Wrocławiu już ponad 10 lat., więc myślę że jak ktoś chce i to lubi, to można

tutu

wydaje się to naprawdę całkiem atrakcyjna oferta .

kase

Nie wiem czy tak znowu fajnie, bo w każdym większym mieście potrzebują Sprzedawcy. Czy aż tak ludzie nie potrafią dłużej w firmie zagrzać miejsca czy to tylko gra pozorów.

Alajna

Ostatnio usłyszałam od znajomej, która szuka pracy, że opinia o nasze firmie nadal jest kiepska. Przeczytałam te wszystkie opinie stare i nowe i trochę w negatywach jest prawdy, ale wszystko zależy od tego chyba, w którym salonie się pracuje. Zresztą czytałam opinie na innym forum też przed podjęciem pracy i byłam przerażona. Natomiast spróbowałam, bo i tak nie miałam za bardzo wyjścia (odzieżówki, sieciówki płaca fatalne pieniądze,a praca na prawdę ciężka). Ja pracuję w jednym z Warszawskich sklepów. Rzeczywiście pracy często dużo, duży ruch i presja sprzedażowa jakaś jest ( no niestety, tak w handlu to wygląda, nie pierwszy salon w którym pracuje). Na zarobki raczej nie narzekam - duży salon, gdzie premie przy wysokich obrotach są duże. Podstawa wyższa niż 1200zł, bynajmniej w Warszawie... są podwyżki dla dobrych sprzedawców. Ale wszystko zależy od kierownika i od zespołu. Nawet jeżeli w firmie wymagają to jak jest dobra atmosfera pracy to mimo wszystko chce się do niej przychodzić. Pracę tworzą ludzie z którymi na codzień się pracuje. Trzeba być mocno zorientowanym na sprzedaży. Niestety w takich salonach zawsze pracownicy rozliczani są ze sprzedaży.

Zostaw merytoryczną opinię o Prima Moda S.A. - Warszawa

• Jak się pracuje w Prima Moda S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Prima Moda S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Prima Moda S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 10, z czego 8 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Prima Moda S.A.?

Kandydaci do pracy w Prima Moda S.A. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Prima Moda S.A.