Carrière

Opinie o Carrière

Romek

Jakie są zarobki i warunki pracy w Ochten na jajkach?

Gwatemala
@Romek

(usunięte przez administratora)E na tydzień po odliczeniu zakwaterowania, ubezpieczenia, dojazdu na produkcji. Na inpacku nie można określić bo mają mniej godzin (usunięte przez administratora)

Piotrek

wybiera sie ktos z okolic rzeszowa do pracyza granica pewnej checi do pracy sa propozycje pomoze ktos ???

Ja. Holandia 777

Ma ktoś jakieś informacje dotyczące pracy przy sortowaniu papryki w de lier?? Ktoś był może??

Pancur
@Ja. Holandia 777

ja tu pracuje i nie polecam gdyby nie kredyt dawno bym zrezygnoal z tej roboty ale musze wytrzymac... szukam pracuje przez inne biuro ale w tej firmie nie polecam... sam szukam juz innej roboty

Bar
@Pancur

A możesz napisać co jest nie tak w rainbow?

@Bar

ludzie przedewszystkim i ich podejscie... oraz obgadywanie za plecami... a zreszta teraz jakis smieszny system wprowadzony 4/2 czyli wyjasniam cztery dni pracujesz a 2 masz wolne...

@Bar

no i stawka najnizsza 9.11 pauzy tez posrane... od 6-16 a tylko 8.5 h pracy a 10 spedzonych na firmie...

Bar
@anonymous

Czyli lipa, w poprzednim sezonie było o niebo lepiej z godzinami, dobrze że nie pojechaliśmy tam w tym sezonie. Trzeba szukać czegoś innego

M

Witam, Poszukuję opinii na temat pracy przy kiatach doniczkowych. ktoś coś?

batman
@M

Holand ma duza oferte przy kwiatach doniczkowych.Wszystko zalezy na jaki zakład trafisz raz jest dobrze a raz koszmar nikesttety nie wszytsko zalezy od agencji tylko pracodawcy

M
@batman

chodzi dokładnie o Bareveld

MissM

Witam, Czy ktoś ma jakieś informacje na temat pracy przy kwiatach doniczkowych dla par?

Sylwia

Czy ktoś wie coś na temat pracy w Die Lier na pomidorach? Jakie normy , warunki itp bo chcemy z chłopakiem jechac . Proszę o opinie bo nie chcemy się przejechać ..

Przemek

Wszystkie pozytywne opinie wypisują babska z biur.

Batman

Jesli ktos dostanie oferte na Kwekerij Verboom to bez zastanowienia odmawiajcie tą oferte.Juz od dawna HC ma problemy z tą firmą.(usunięte przez administratora)Problem głownie przez pracujacych jak i szefostwo holendrów.Jesli chodzi o HC to agencja Ok tylko Dockholland jest niesprawiedliwy ktory sprawdza czystosc i samochody.Moja rada nie wyjezdzajcie wokresie zimowym bo bedziecie siedziec na domku zeby na niego zarobic a wypłaty beda marne

Werner

Wszystkie pozytywne komentarze piszą pracownice biur.

@Werner

a co ty Jackowski jesteś , że wiesz takie rzeczy kto pisze komentarze a może to ty jesteś jakimś ćpunem który powodu patologicznego zachowania został zwolniony pozdrawiam Przemek K.

Patusikkkx

Cześć , za jakieś dwa tygodnie jadę z tej firmy do okolic Rotterdamu na zapylanie (ogorkow,papryki) . Czy ktoś z was był ? Jak praca i warunki mieszkalne?

Firma ta była moją pierwszą z która wyjechałam do Holandii. Szczerze to była dla mnie trauma. Dostałam pokój z krwią na podłodze i było widać odbitą ludzką postać, aż bałam się zapytać mieszkańców co się tam stało... Praca była bardzo ciężka. Pracowałam tam przy kwiatach. Starałam się naprawdę dobrze pracować, dawałam z siebie tyle ile mogłam. Mimo tego pani która była partnerką od team leadera Polka (bo nie wiem kim ona tam naprawdę była) ciągle na mnie wrzeszczała (naprawdę jakaś chora baba). Na domku zamiast odpocząć to też nie było lepiej. Człowiek człowiekowi wilkiem... Zrezygnowałam z pracy u nich, bo już nie wyrabiałam psychicznie. Później bałam się wyjeżdżać do Holandii, myślałam, ze taki system jak u nich to jest wszędzie. Jednak zaryzykowałam i naprawdę się opłacało. Znalazłam pracę w firmie przez inną agencję w Holandii i jestem naprawdę zadowolona z tego wyjazdu.

@anonymous

Hey, w jakiej agencji pracujesz to dla mnie bardzo ważne chce wyjechać do dobrej pracy podpowiesz mi przy czym pracujesz będę wdzięczna

@Justa

Nie wiem czy mogę to pisać na forum. Mogę ci ewentualnie przesłać w prywatnej wiadomości.

hej, super to mój mail j.marc17@wp.pl dziękuje Ci

hej, jak możesz napisz na j.marc17@wp.pl bede wdzięczna

Judytka
@anonymous

Hej napisz mi kilka słów o tej agenci jak mozesz z góry dziękuję . jucha513312@wp.pl

Radek
@anonymous

Hej. Tez zamierzam wyjechac. Prosze napisz mi nazwe tej agencji radoslaw19921992@wp.pl pozdrawiam

@Judytka

Przemek

Witam wszystkich na forum , przede wszystkim trzeba zacząć od stwierdzenia tyle opinii ile osób na portalu. Opiszę wszystko jak to wygląda w rzeczywistości . Na początku przedstawię się żeby pozbyć się wątpliwości co do takowych opinii typu cyt. to koordynatorki piszą te wszystkie dobre opinie , więc zaczynamy .Z tej strony Przemek Kamuda moja historia z H.Contracting zaczęła się 3 lata temu , wyjechałem przez biuro z Gliwic wszystko odbyło się zgodnie z ustaleniami czyli na czas . Dojechałem na miejsce docelowe tzn. Rotterdam Quadenorde na mieszkanie było czyste zadbane ludzie ok. Rozpoczęcie pracy było natychmiastowe czyli 4;00 rano dojechałem a o 6;00 rano wyjazd do pracy . Pewnie niektóre osoby stwierdzą , że to szaleństwo ale ludzie przecież my jedziemy pracować a nie na party więc to zdarzenie oceniam na plus. Otrzymałem samochód służbowy , firma w której pracowałem okazała się bardzo dobra była to praca na szklarni Pressman . Przepracowałem tam 2 miesiące po czym podziękował mi pracodawca ponieważ nie poradziłem sobie . Nie mogę tu obwiniać wszystkich bo prawda jest taka , że miałem czas by opanować czynności wykonywanej pracy na szklarni czego niestety nie zrobiłem. Nawiązując do tematu przez te 2 miesiące wypłaty były regularnie wypłacane a kwota zgodna z godzinami pracy co również oceniam na PLUS . Kolejną pracę otrzymałem p ok . pięciu dniach oczekiwania wliczając w to weekend wraz ze zmianą lokalizacji miejsca zamieszkania . ok. 10km. dalej , Capelle . Mieszkania również w bloku ale kolejny raz okazały się czyste zadbane a ludzie życzliwi co również oceniam na plus , oczywiście zdarzały sie zamieszania wokół przeprowadzek jak i zmiany pracy ale trzeba brać pod uwagę fakt iż nas tam w firmie są setki a cała logistyka przy takiej ilości ludzi nie jest taka prosta .Wiem to bo pracowałem w innej firmie dokładnie E&A jako koordynator i nie polecam takiego stanowiska a wiem to z własnej autopsji. Sam po przyjeżdzie na Capelle gdzie mieszkałem tydzień miałem kolejną zmianę lokalizacji miejsca zamieszkania, nie pamiętam tej miejscowości ale było super nad samym morzem domki jednorodzinne czyste zadbane a do tego basen . Firma w której miałem rozpocząć pracę to Rainbow na spedycji jako Order picker i kolejny raz się nie zawiodłem choć i tam nie podołałem. Przepracowałem tam miesiąc. Wracając do tematu , kolejna praca którą otrzymałem to Heningsen Van Der Burg zajmująca się przetwórstwem jajek tu pojawił się jeden minus chodziło o daleki dojazd do pracy 55km dziennie no ale trzeba pamiętać , że nie ma nic za darmo czasem trzeba było się poświęcić i tak też zrobiłem, tam okazało się super szkolenie przeszedłem wzorowo pracowałem ok. 13 miesięcy jakoś tak. po czym zjechałem do polski . Wracając z urlopu chciałem kolejny raz spróbować na kwiatach więc podjąłem pracę w firmie Barenveld w szklarni i tam już sobie poradziłem pracowałem pełny sezon 4 miesiące więc kolejny raz trafiłem i oceniam na plus . Jeśli chodzi o moją osobę to też nie raz , dostałem po tyłku w H.Coontracting ale wszystko to na własne życzenie. Teraz wyobrazić trzeba sobie gdyby nie było zasad czystości wprowadzonych w regulaminie to każda kolejna osoba wprowadzająca się na mieszkanie nie czułaby się komfortowo . Osobiście polecam to biuro . Pozdrawiam wszystkich pracujących Przemek .

Werner

Wszystkie opinie pozytywne są pisane przez personel biur.Nie dajcie się nabrać na tę propagandę.Pozdrawiam.

witam chciałam dodac ze hoolandcontractic w porzadku firma porzadna chciałam dodac zeby nalepic sie do niej udac jest ok

Izia

Te raz bedzie coraz lepiej jechac bo zacznie sie duzo prac. Ja czekam bo znaiomi sa w Holandzie zadoloweni i polecili mi tam jechac i dlugo pracuja bo wyplata zawsze jest. Na mieszkanie zawsze moze sie roznie trafic na prace tez ale podobno lepiej tam trafic bo przynajmniej na pieniondzach nie oszukuja.

Justa

Hej, czy wie ktoś o pracy w De Lier pakowanie kwiatów jak tam jest z godzinami, proszę o info

Tadeusznorek

Moje doswiadczenia: 1 - duijdam mieszkania ok praca jakiego masz farta 2- westflex patologia (usunięte przez administratora) uciekaj 3-holandcontracting Chcesz pracować to zarobisz czekałem 3 tyg bez pracy ale później 8 miesięcy po 300e+ tyg. No i co najważniejsze mają rozmowę kwalifikacyjną a nie biorą żuli.

Wujek

Witam serdecznie, macie może informacje na temat pracy w miejscowości Naaldwijk, praca w szklarni przy sadzonkach kwiatowych :-) ile mogę zarobić czy praca jest bardzo ciąża fizycznie i czy polecicie ta ofertę?

Kobieta pracująca

Cześć. Czytałam większość opinii jakie tu są i w każdej jest coś z prawdy. Ja pracuję w Nl 9 lat i HC to moje 4 biuro. Na podstawie moich doświadczeń mogę powiedzieć, że nie jest , aż tak źle jak w innych. Wiadomo, że wszystko zależy do jakiej trafisz pracy,na jakie mieszkanie i z jakimi ludźmi pracujesz i mieszkasz? Pracowałam w biurze gdzie wykonywałam jako jedyna kobieta pracę dla mężczyzn przy likwidacji szklarni ( rozwijałam maty pod ścinane planty kto to robił to wie ) ale dałam radę bo choć praca ciężka to ludzie the best. Z moich obserwacji wynika ,że najgorsi są ludzie którzy są na kontraktach . Co z nimi ? Siedzą na tak zwanym fast kontrakt i traktują nas agencyjnych jak swoich podwładnych. Każdą pomyłkę jaką robią zrzucają na ciebie bo myślą, że jak potrafią powiedzieć kilka słów po holendersku to nikt się nie domyśli o co chodzi a już na pewno nie zrozumie. Błąd kontraktowcy !!!! Dużo osób nie przyznaje się do tego, że może nie tyle zna język ale rozumie ???? Pracowałam przy farbowaniu kwiatów. Praca brudna szczególnie dla mężczyzn. Szef zajefajny nigdy nie słyszałam żeby na kogoś krzyczał , teraz w sezonie masz 60 h tygodniowo przez 5 dni (pracuje się też czasami w sobotę i niedzielę) czyli 417 e ale .....no właśnie... ludzie na kontrakcie porażka. Podsumowując jeśli jesteś wazeliniarzem , lubisz pić, donosisz i nie robi ci różnicy , że jedni siedzą podczas pracy na Facebooku, palą fajka za fajką a ty odwalasz całą pracę za nich itd a biorą dwa razy tyle miesięcznie co ty to ta praca jest dla ciebie w????!!!!! Podsumowując moje 4 biura czyli : 1. Level 1 - jako biuro ok z pracą zależy gdzie trafisz . 2. HC - tak jak wyżej 3. West flex - trzymać się z daleka lepszy Kuroń w pl bo od nich wrócisz z długami. 4. Voorne Putten - uciekajcie gdzie pieprz rośnie. Turcy i ich polskie "koleżanki" mają cię za nic dosłownie a jak ci coś nie pasuje ladujesz na bruku w środku nocy dosłownie. Z mojej strony tyle . Pozdrawiam wszystkich i życzę dużo szczęścia w Nl ????

Ropeczek
@Kobieta pracująca

Właśnie wybieram się 26 na rozbiórkę szklarni. :) bardo pomocna opinia. Pozdro

Ropeczek

Witam czy ktoś wybiera się 27 listopada na rozbiórkę szklarni? Jeśli tak proszę pisać na maila : ropeczek1997@gmail.com

Zostaw merytoryczną opinię o Carrière - Gliwice

• Jak się pracuje w Carrière?

Zobacz opinie na temat firmy Carrière tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 192.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Carrière?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 106, z czego 27 to opinie pozytywne, 51 to opinie negatywne, a 28 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Carrière?

Kandydaci do pracy w Carrière napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Carrière