Carrière

Opinie o Carrière

Weronika

@TakiJa, ten wątek dotyczy firmy Holland Contracting. Napisałeś, że polecasz firmę Holland Contracting i pozytywnie oceniasz warunki mieszkaniowe. Czy możesz napisać ilu osobowe są domki mieszkalne i jak wygląda kwestia finansowania dojazdu do pracy na twoim kontrakcie? To na pewno interesuje inne osoby w tym wątku.

Weronika

@anonymous, jak oceniasz dotychczasowy przebieg procesu zatrudnienia? Czy firma Holland Contracting odpowiedziała na wszystkie twoje pytania i przedstawiła Ci pełny obraz twojego przyszłego miejsca pracy? Na forum na pewno jest kilku potencjalnych kandydatów, którzy czytają każdy wpis, ale nie chcą się ujawniać. Twoje zdanie może mieć dla nich kluczowe znaczenie.

Weronika

@Stan, na jaki kontrakt dokładnie wyjeżdżasz i na jak długo? Czy to twój pierwszy wyjazd z firmą Holland Contracting? W jaki sposób dowiedziałeś się o tej firmie? Twoje dotychczasowe wrażenia ze współpracy z tą firmą mogą być wskazówką dla potencjalnych kandydatów do pracy. Warto podzielić się z nimi z innymi osobami.

To mój pierwszy wyjazd

Stan

Cześć czy ktoś wyjeżdża w niedzielę Do Ochten?

Weronika

@anonymous, czy będzie to Twój pierwszy wyjazd z Holland Contracting? Na jaki kontrakt zamierzasz się wybrać? Co przekonało Cię do współpracy właśnie z tą firmą? Pozostali użytkownicy na pewno będą wdzięczni za napisanie kilku słów więcej. Niektórzy z nich na pewno myślą o wyjeździe.

Wybiera się ktoś od początku września ?

jerry

A nas HC oskarżyła o kradzież materaca podczas przeprowadzki chociaż przeprowadzał nas ich pracownik i żadnego materaca nie widział.Kazali sobie za niego zapłacić.Podczas kontroli czystości (w piątki) gdy ktoś jest w domku to nie sprawdzają bo domownik ich pilnuje.Gdy nikogo nie ma to sypią się ostrzeżenia a potem kary.

PamPam

Z doświadczenia wiem ze dobieranie oferty jest przeciez indywidualne. /nie zawsze da sie pojechac gdzie chcesz bo oni wiedza czego wymaga praca. Ja sie nie zawiodla a firme tez polecili mi znajomi.

Daria
@PamPam

Skoro byly oferty kolo den haag bo widzialam to czemu chcieli mi zrobic.po gorke i (usunięte przez administratora) 100 km od ? Ja slyszalam rozne opinie o tej firmie.

elo
@Daria

może cie tam niechcieli, bo mieli miejsce dla faceta a nie dla lasek, oni tak czensto maja. ja tez jestem zadowolony, tez mialem czekac bo nie bylo oferty na jajka jak chcialem, ale wzielem pomidoryi nie narzekam, hajs na czas, bonusy szef daje

@elo

Naucz się (usunięte przez administratora) tego że to nie jest przywilej że hajs na czas dostajesz.Jak czytam takich osobników to się odechciewa.

lulek
@PamPam

Bredzisz.Wielokrotnie spotkałem się z sytuacją że koleś który się sprawdził w robocie pojechał na urlop i po urlopie nie wracał już na ten zakład pracy.To częsta praktyka.

Agi K

Jestem zadowolona z Contrakting Holland , wyplaty regularne ibex przekrętőw.Tylko zbyt częste przeprowadzki.

@Agi K

Jeżeli dla Ciebie to że wypłacają wypłaty to sukces to gratuluję.Ja twierdzę że jest to ich psim obowiązkiem.

Marysia

Pracuje ktoś przy pakowaniu papryki w de lier? Prosiłabym o opinie czy zarobki tam są dobre? Tzn tysiaka euro da rade zarobić?

p
@Marysia

Nie polecam!!

aleksandra123
@Marysia

hej pracowalam tam na papryce przez dwa tygodnie. Nie zafajnie tam jest acz kolwiek musisz nad rabiac tempo jakie tam jest. Ludzie sa nawet spoko ale najgorsze jest to, ze jesli nie nadrobisz formy to przezucaja Cie ze stolu na maszyne albo z maszyny na stol i tak caly czas dostajesz czipa przez, ktorego musisz sie brzybic na ktory numer stolu idziesz a po skonczinej pracy musisz sie odbic inaczej nie bedziesz miala gidzin w tym dniu przepracowanych tak to jest zle przerwy masz 3 dwie sa po 20min a najdluzsza przerwa trwa 30min

Daria

Kompletnie nie Polecam tego biura w Opolu ! Zarejstrowalam sie na stronie ok panie zadzwonili ze moge przyjsc do biura zrobia sobie skan dokumentow itd ok wiec pojechalam i rozmawialysmy i powiedzialam czy moze byc niedaleko okolic Den Haag poniewaz mam tam siostre ale jesli nie bedzie zadnych ofert z okolic den haag to rozumiem to ta..powiedziala ze jesli bedzie tak to jak najbardziej wiec zadzwonili za tydzien ze maja tylko jedna oferte 100km od den haag na szklarni na pomidory wiec zapytalam nie ma blizej den Haag zadnej oferty ? Powiedzialy ze nie , wiec sie zgodzilam ,wieczorem przegladam prace na 'niedziela.nl' patrze sie prac pewlno gloszen dodanych w tym samym czasie co moje pomidory . Wiec zadzwonilam na nastepny dzien ze widze inna ofety niedaleko den haag a one ze nie ze nie mozna juz zmienic niech same wypierdalaja na najgorsza robote w pomidory ! Nie polecam !

konsul

A więc tak.Po przybyciu do biura HC w Gliwicach pani która zajmuje się rekrutacją przedstawiła mi ofertę bardzo dobrą ofertę pracy na szklarni pokazowej.Stawka 11.77 E na godzinę.Przystałem na tą propozycję i zrezygnowałem z innej oferty z innego biura gdzie stawka była 10.60.To chyba logiczne.Po przybyciu na miejsce wszystko wyglądało świetnie.Mieszkańcy ok zakwaterowanie ok ( no może tylko jedna lodówka na 8 osób to troszkę mało).I do pracy raptem 25 minut rowerkiem który dostaliśmy od HC za który potrącili nam 100 E kaucji.Zwrotnej kaucji.Po ok tygodniu pracy dowiedziałem się przypadkiem od pracowników tejże szklarni iż te stanowisko było tylko na zastępstwo gdyż jeden z ich pracowników był na chorobowym.Zadzwoniłem z zapytaniem do pseudo koordynatorki aby udzieliła mi stosownych informacji.Usłyszałem że wszystko będzie ok i że jest to nieprawda.W drugim tygodniu pracy w piątek dowiedziałem się że pracownik wraca i że już tu nie pracuję.Zadzwoniłem więc znowu do pseudo koordynatorki aby udzieliła mi stosownych wyjaśnień.Stwierdziła że nic o tym nie wie.Po godzinie dostałem telefon że jednak to jest prawda i że znajdą mi inną ofertę.Więc czekałem na tą "inną" ofertę.I ją dostałem.Gdy pytałem co to za praca i gdzie nie raczyły udzielić mi informacji.Dowiedziałem się tylko że mam się spakować bo będę miał przeprowadzkę.Po przybyciu na nowe lokum ręce opadły.Opłaty za mieszkanie pobierają takie same nieważne od standardu.Lokatorzy nie powiem byli spoko i co do tego zastrzeżeń nie mam.Najbliższy sklep miałem ok 6 km od miejsca zamieszkania ale pomyślałem "co mi tam na zdrowie mi to wyjdzie".Po przybyciu do pracy (pierwszy dzień) totalny szok.Była to mała szklarnia z kwiatami doniczkowymi.Szefem był młody holender.Po zakończonej pracy podeszłem do niego i zapytałem gdzie mogę wpisać swoje godziny pracy.Gdzie jest jakiś rejestr do wpisywania godzin pracy.Zrobił dziwną minę i stwierdził że "to potem"Po skończonej pracy zadzwoniłem do pseudo koordynatorki z informacją że tu nie ma żadnego rejestru godzin.Odpowiedziała żebym się tym nie martwił.Zapytałem ją jaką w końcu stawkę mam to po długim ociąganiu się z odpowiedzią powiedziała że 9.50 E brutto na godzinę.I tu już dostałem kurwicy.Na następny dzień pytałem ile godzin tygodniowo pracują i się okazało że to maks 40h.I tylko z trzema nadgodzinami gdyż nadgodziny są od 38 godziny.Zadzwoniłem do pseudo koordynatorki z informacją iż mają mi znaleźć inną pracę .Stwierdziła że innej pracy nie ma.To poinformowałem ją że w takim bądź razie rezygnuję.I tak też zrobiłem.Przelewy w HC są w piątki ale oczywiście w ramach zemsty za moją rezygnację mój przelew dotarł w poniedziałek.Kaucje za rower dostałem w kwocie 30 E gdzie wcześniej wspomniałem za rower potrącili mi 100 E.Rower był w takim stanie jaki go dostałem.Ot i to jest cała firm HC. Zastanawiałem się dlaczego nie piszą w swoich ogłoszeniach staawki godzinowej.Większość firm tak robi.I to jest chyba wyjaśnienie.

Baboyla
@konsul

Potwierdzam jak wyżej . HC to porażka .

Weronika

@Rick, na jaki kontrakt aplikowałeś? Czy wcześniej współpracowałeś już z firmą Holland Contracting? Czy tę firmę Ci ktoś polecił czy postanowiłeś spróbować swoich sił samodzielnie? Każdego dnia osoby poszukujące pracy, odwiedzają forum GoWork.pl, by zdobyć informacje o przyszłym pracodawcy.

@Weronika

Normalnie złożyłam formularz na ich stronie i sie odezwali od kiedy jestem dyspozycyjna itd więc jadę teraz w sobotę :) ale jeszcze mają mi dokładnie przedstawić oferty :) tak mój znajomy pracuje przez Holland Contracting i nie narzeka poleca tą firmę :) jedziesz też Weronika ?

@Weronika

A jedziesz za tydzieńw sobotę tj.18.08 ? Aplikowałem przez formularz zgłoszeniowy na ich stronie i się odezwali , tak są spoko mam znajomego mówił że nie ma na co narzekać :)

Rick

Wybiera ktoś się za tydzień przez ta agencje ?

Weronika

@Sosik, Twoja opinia jest bardzo krótka i przydałoby się jej odpowiednie uzasadnienie. Czy próbowałaś rozmawiać z przełożonym na temat zwiększenia ilości godzin? Czy taka sytuacja trwała przez cały okres trwania kontraktu z firmą Holland Contracting? Może mimo tej jednej kwestii jest coś, co oceniasz na plus?

Dave

Witam czy wie ktoś jak wygląda praca przy sortowaniu pomidorów w steenbergen

Ave
@Dave

Nie. Nie. Nie. I jeszcze raz NIE. Omijajcie oferty ze Steenbergeen. HC ma lepsze zajecia..

Sosik
@Dave

Pracowalam tam i zdecydowanie nie polecam! Naobiecywali cala mase godzin a bywaly dni ze pracowalismy 3-4 dziennie.

Lusia20122

Powiedzcie mi jak jest z pracą przy pakowaniu papryki jaka jest tam stawka i czy są godziny. Bo nie wiem czy jechać.

gall anonim

Witam.Pracuje ktos na szklarni z pomidorami Harting w De Lier?ile godzin teraz tam macie i jak ogolnie z klimatem?

Cześć Wam. Jak wygląda praca na halach przy papryce, jajkach, kwiatach, które układach się przy bandach? Jakie są zarobki przy 40 h pracy? Jacy koordynatorzy w Holandii oraz jakie mieszkania. Chcę jechać z koleżanką, ale czy warto? Proszę o informacje na: katbed_79@tlen.pl b ( między katbed a 79 jest PODKREŚLNIK Kasia

Zizi
@Kasia

Prace przy papryce polecam, są godziny, ostatnio jest pakiet większej stawki także można zarobić powyżej 10 euro. Mieszkania w blokach albo domki, koordynatorzy normalni. Ogólnie trzeba pracować ale zawsze pieniądze na koncie.

@Zizi

Zizi Dziękuję za odpowiedź :) czy oprócz papryki są jeszcze inne prace w porządku? Mam na myśli ilość godzin

Batman
@Kasia

Koleżanka nie zadaje za dużo pytań trzeba jechać i się samemu przekonać.Tam gdzie będziesz pracować to zależy nie od agencji tylko pracodawcy a od koordynatora zależy jaki ma obszar czy rejon. Trafisz na kwiatki to będziesz mieszkała i pracowała pod opieką jednego koordynatora. Wszystko zależy od miejsca pracy

Hania

Cześć, planuje ktoś wyjazd do pracy w okolicy 27 Maja ?

Zostaw merytoryczną opinię o Carrière - Gliwice

• Jak się pracuje w Carrière?

Zobacz opinie na temat firmy Carrière tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 192.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Carrière?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 106, z czego 27 to opinie pozytywne, 51 to opinie negatywne, a 28 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Carrière?

Kandydaci do pracy w Carrière napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Carrière