Carrière

Opinie o Carrière

O,naa

Czy ktos wkoncu napisze konkretnie czy to jest normalna firma ?? Czy wyplata w terminie??

KASKA

CZY MOZE KTOS WYJEZDZA DO PRACY CZEKAM NA OFERTE A TU NIC.

polk

lepiej poszukac lepszych ofert w sensie gdzie az tyle nie bedziesz dawal na oplaty ja znalazlem prace dzieki stronie rekrutacyjnarewolucja.pl tam sie rejestrujesz i masz przeprowadzana rekrutacje przez wiele biur/firm. mnie sie udalo wiec dlatego moge polecic ;)

Figo

Jak byłem u nich w tamtym roku w biurze na rozmowie to mnie tak rozwaliła tymi opłatami że masakra.

Marodona

Mieszkanie 86euro Tygodniowo Ubezpieczenie 38 euro Tygodniowo Dojazd do Pracy 10euro Tygodniowo

Messi

Jakie są aktualne opłaty za mieszkanie,ubezpieczenie,dojazd do pracy,itp.?

oleee

Ponizej CAO czyli uklad zbiorowy wszelkich informacji o płacach, co sie komu i kiedy nalezy, chorobowe, nadgodziny http://www.sncu.nl/fileupload/downloads/StreszczenieNieuw.pdf

boos

4 lata w Nl.

em

no nie ma co sie spierać. W NL jest w porzadku, źle nie mamy jako Polacy, tylko zauważajmy złe rzeczy i bedzie OK. Transport w HC i sprawdzanie czystosci sa do poprawy, ale fakt zawsze jest faza A, nie placa za prace w nocy dodatkowo gdzie po polnocy nalezy sie nam 150%. Ponizej link do ​Stowarzyszenia Regulacji Zakwaterowania Pracowników Tymczasowych, kazda szanujaca sie firma powinna spelniac te normy(usunięte przez administratora) Ponizej CAO czyli uklad zbiorowy wszelkich informacji o płacach, co sie komu i kiedy nalezy, chorobowe, nadgodziny itp, zobaczcie jak to jest (usunięte przez administratora) i wreszcie nr do zwiazkow zawodowych, rozmawiaja po polsku, numer wypróbowany i sprawdzony , wiele osob z niego korzystalo, RAZEM mozemy wiele zmienic i utrzec noska nieuczciwemu pracodawcy (usunięte przez administratora) Nie dajmy sie oszukać, to do nas nalezy przysłość.

mime

ruski widze ladnie i kulturalnie przedstawia fakty i tego nie podwazam w tym momencie, boos snuje domysly wyssane z palca, pracuje tu juz ponad 4 miesiace i caly czas w tej samej firmie. Poza tym, doswiadczenie w pracy i zyciu mam 12 letnie w 3 krajach wiec moge powiedziec co jest dobre a co zle. Ile ty boos jestes za granica?

boos

Dokladnie a tacy jak kolega co pisal pracuje pare dni w Nl i zjadl wszystkie rozumy i wszystkich neguje.

ruski

dajcie sobie spokoj z ta obraza, nie zachowujmy sie jak typowi Polacy za granica, zamiast sobie pomagac to klody rzucamy pod nogi, tym sie roznimy od Turkow ze oni zawsze za soba stoja. Sam wielokrotnie placilem dwa razy za "spowodowanie szkody" - rzekomo zlamanie krzesla, a szczerze powiem nawet na nim nie siedzialem. Odnosnie aut to nie maja duzo kierowcow bo 235e placi sie za prakycznie wszystko. Wyjezdzam spod sklepu, praktycznie na moich oczach facet wjezdza w moj zderzak i odjezdza, nie mam sprawcy musze placic , mimo ze to nie ja zrobilem. Wychodze z klatki, chce jechac do pracy widze ze mam porysowane auto- tez musialem placic 235e wiec jeden z uzytkownikow nie ma racji piszac "Co do auta to 235 euro jest za spowodowanie wypadku z wlasnej winy i powiadomienie o tym HC, za niepowiadomienie przy wypadku - 450 euro". Odpuszczajac juz ten temat ważne jest to ze w HC co roku jestes na fazie A- wiec nigdzie tu do niczego nie dojdziesz. Nie placa 150% za nocki czy 200% za niedziele. Stawka wzrasta tylko jesli Belasting ja dzwignie do gory.

ole

widac ze niezla patologia

ruda

masakra

mime

Po pierwsze nie "jedyna" a "jedyny", to tak dla wyjasnienia. Poza tym skoncze glupie wasze wywody krotko, jak jestescie lenie, idioci lub opoznieni to nie bedzie wam dobrze w zadnej pracy, szacunku nie macie bo glod do dupy nigdy nie zagladnal. pewnie mamusia i tatus was utrzymywali do teraz i raczek uczciwa praca nie ubrudziliscie. Nic tylko FCK narzekac potraficie a jakby was sprawdzic to w rzadnej pracy nie dajecie z siebie wszystkiego a nawet polowy. Narzekacie bo firma jest be, pracownicy sa fuj a transport to samo. Zacznijcie zarabiac na siebie darmozjady najpierw, i jak juz w koncu nauczycie sie doceniac to co macie to moze wtedy troche zmadrzejecie. No, i to tyle w temacie placzkow i deb..li. EM - czy mam do czynienia z kolejna ofiara losu? Czy nie napisalem za co placi sie 235 euro oraz co mysle na temat placenia za czyjes szkody w samochodzie w poscie powyzej? Co do czyscikowej, jesli wam grzebie po prywatnych rzeczach, co mnie dziwi bo jak do tej pory nic takiego nie zauwazylem, proponuje sie zrzucic na kamerke za 20 euro w ACTION i zostawic w pokoju na czas wizyty. Nie zauwazy poniewaz kamerka jest bardzo mala i latwa do schowania, jak juz bedziecie mieli dowod, wtedy telefon do biura i zgloszenie kradziezy np. 1000 euro. Jesli bedzie dowod ze szpera - pieniazki masz w kieszeni po kilku godzinach na pewno. Opisujesz problemy ktore rzekomo mieli twoi znajomi, nie twierdze ze klamiesz, jednak czy znasz wszystkie fakty co i dlaczego czy jak to zwykle bywa, uslyszalas bzdure a teraz powtarzasz? Na koniec napisze co do niby tego ze jestem z biura, pani z biura nic by sie nie odezwala tylko was olala z gory na dol poniewaz ma inne zmartwienia i obowiazki. Ja jestem szarym robolem jak kazdy inny ktory pracuje przez HC ale znam fakty i ich sie trzymam. Moze nie powinienem pisac tak ostro, potrafie zrozumiec opinie inne niz moje jednak tylko wtedy kiedy maja poparcie w faktach, logice i zdrowym rozsadku, debilizmow nie toleruje i bede plenil. Jesli dotarles z czytaniem az tutaj to gratuluje i dziekuje a takze przepraszam jesli kogos z czytajacych nazwalem po imieniu lub obrazilem nazywajac tak a nie inaczej :) (jesli sie obraziles/as to znaczy ze sam/a sadzisz iz twoje wypowiedzi to czyste bzdury).

em

Mime ty to jestes chyba kims z biura bo jako jedyna na tym forum stoisz po ich stronie. Jarecki ma racje, nikt nie jest frajerem zeby pilnować ich aut i nie spac przez to w nocy. Kolega moj z pokoju rano wsiadajac do auta zauwazyl ryse na drzwiach i co moze mial zadzwonic i sie przyznac i za kogos zaplacic 235euro. Pani sprawdzajaca czystosc- tez jest tu o czym mowic, grzebie ludziom po prywatnych rzeczach a potem roznosi informacje na formum, podobnie jak panowie z transportu, swiadczy to o totalnym brak szacunku i niewiedzy ze strony ich przelozonych. Jestem swiadkiem jak kolega nagral raz rozmowe i potem odtworzyl ja osobie z biura, to byla wielce zaskoczona takim postepowaniem z ich strony. Chorobowego przed dlugi okres nie wyplacali dopiero jak kolezanka z bukietów przyszla do nich z prawnikiem to dostawala co tydzien nalezne jej pieniadze.Jak byla stara kadra pracownikow to moznabylo cos w tej firmie, polepszyc/zalatwic, teraz juz nic.

mime

kontrole czystosci sa wpisane w regulaminie dostepnym w kazdym mieszkaniu. Koszty za nieporzadek to rachunek za sprzatanie a nie kara(otrzymujesz kopie rachunku rowniez na myholland). Co do auta to 235 euro jest za spowodowanie wypadku z wlasnej winy i powiadomienie o tym HC, za niepowiadomienie przy wypadku - 450 euro, chyba zgadzasz sie ze jesli ktos zawinil to powinien za to beknac a nie odejsc bez problemu bo"jest ubezpieczenie"? Masz calkowita racje co do placenia za jakies rysy czy inne zrobione np przez pijanego gowniarza w nocy, to jest raczej nie wporzadku. Jednak sprobuj udowodnic ty im ze to ten pijaczek albo oni tobie ze to ty, rownie dobrze mozna by zagrac w tenisa.... Co do panow z transportu to chyba kiepsko z nimi gadales(czytaj byles nieuprzejmy/chamski) poniewaz nikt z moich znajomych nie mial takich problemow, wrecz przeciwnie, pomagali im(transport kolegom, nie na odwrot), tylko raz byl przypal z niby "brudnym samochodem". Z objazdami tez nigdy nie bylo problemow, powiem wiecej, co dwa dni skrecamy do sklepow 2-3 km i jakos nigdy nie ma telefonu, straszenia itp jak napisales... cos mi sie wydaje ze bardzo krotko pracowales, miales niewyparzona buzie lub brak kultury i dlatego tak wyszlo a nie inaczej. Pamietaj ze to ty jestes dla nich a nie oni dla ciebie. Faktem jest ze to ty do nich przyszedles po prace i zostaly ci wszystkie warunki przedstawione w taki lub inny sposob, jesli mieszkanie ci nie pasowalo, trzeba bylo pojsc na prywatne (koszty bardzo zblizone), nie pasowal ci samochod, zrezygnuj z bycia kierowca, proste. Jak widzisz na kazda twoja negatywna wypowiedz mam bardzo proste, zwiezle i logiczne wyjasnienie/ wyjscie.

jarecki

Mime trafiajac na Rotterdam jesteś w super sytuacji , 4 osoby na mieszkaniu, duże miasto,a co powiesz o nielegelnych kontrolach czystosci, szkodach za auto. Nie ma tego ani w umowie, ani w żadnym załaczniku. Panowie z transportu ktorzy nie potrafia sie wysłowic po polsku, a jeden z nich nie potrafi napisać "który" przez poprawne "ó" !! To nielegalne placic za szkode auta 235e jesli kierowca nie zawinil. Wszystkie auta sa ubezpieczone, a gdy nie złapiesz sprawcy to płacisz.. To co ja mam nocować w aucie? Kontakt z adwokatem zmienia w tej firmie wszystko...Zmienilem firme, mam ponad 11e brutto na godzine, jestem zadowolony. Nikt mnie nie straszy telefoniecznie ze źle zjechalem z autostrady i beda tego konsekwencje jesli zdarzy sie to jeszcze raz, jestesmy tylko ludźmi i nikt tego nie robi specjalnie, a to ze panom z transportu nie beda sie potem kilometry zgadzały to od tego są aby zapytać o przyczynę tego faktu a nie straszyć kogoś.

mime

jarecki, nie rozumiem wiec dlaczego tego nie zrobiliscie jesli byla taka sytuacja. Ja mieszkam i pracuje przez HC juz od 4 miesiecy na Rotterdamie i o takich rzeczach pierwszy raz slysze, co prawda podobno kiedys takie rzeczy sie dzialy ale po wlasnie telefonie do gminy sprawa zostala natychmiastowo rozwiazana. Co do pracy i jej braku, coz, nie wszystko bedzie idealnie ale jesli sie chce i ciezko pracuje to mozna utrzymac sie na stanowisku na dluzej. Przeszkody sa w postaci innych polakow ktorzy kopia dolki pod innymi (jak powszechnie wiadomo nasz narod ma ku temu wybitne sklonnosci) lub po prostu lenistwo (nierobstwo) danej osoby, nikt nam nie da niczego za darmo, trzeba na pieniadze zapracowac a jesli ktos uwaza inaczej to radze zmienic zawod na bardziej "frywolny", stawka na pewno bedzie lepsza xD. Co do samego HC i niby duzych oplat za to czy tamto, wszyscy mielismy mozliwosc zapoznania sie z kosztami przed wyjazdem to raz wiec placz na miejscu typu "bo dlaczego tak duzo" jest glupota a dwa to HC nie jest organizacja charytatywna robiaca wszystko za darmo wiec jesli komus nie pasuje to droga wolna, nikt nikogo na sile nie trzyma ani nie zmusza do niczego.

jarecki

Mime niestety nie masz racji, sam mieszkalem jeszcze kilka miesiecy temu w pokoju ktory mial ok 25 metrow kwadratowych i bylo nas w nim 4 panów. Do dyspozycji tylko 2 komody, nie wspomne o grzybie na scianie. Jak odeszla koordynatorka ktora tu przyjezdzala to juz nie mozna sie z nikim z biura dogadac zeby cos polepszyc, szkoda ze fajni ludzie odchodza,ale z drugiej strony mnie to nie dziwi. Masz racje z tym, ze najlepiej zglosic to do gminy i sprawa zostaje natychmiastowo rozwiazana...

Zostaw merytoryczną opinię o Carrière - Gliwice

• Jak się pracuje w Carrière?

Zobacz opinie na temat firmy Carrière tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 193.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Carrière?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 106, z czego 27 to opinie pozytywne, 51 to opinie negatywne, a 28 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Carrière?

Kandydaci do pracy w Carrière napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Carrière