Opinie o BCW Group w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy BCW Group. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie BCW Group na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł spożywczy - produkcja napojów bezalkoholowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o BCW Group w Warszawa

cccc

niektórzy maja a niektórzy boją sie powiedziec prawde zreszta jak jestescie glupkami to pchajcie sie tam ja sie juz nie wypowiadam bo zal mi was tyle jest robót a wy tam akurat za psią łaskę

bnmhjhj

daj sobie siana. totalna porażka wszyscy co tam pracuja sa zastraszani i dlatego siedza.... jest tylko i wyłacznie umowa zlecenie ...

bbbbb

tak ale jak rezygnujesz w trakcie umowy z pracy bo np "praca ci nie odpowiada a masz prawo zrezygnować bo niewolnictwa nie ma " to owszem placisz ja nie zaplacilam i nie zaplace bo jestem bezrobotny/a ! i w [usunięte przez administratora] ich mam [usunięte przez administratora] bo firma nie pozwala na zrezygnowanie z umowy hahah smieszne! tak usłyszałam ! KOMUNIZM SIE KLANIA WIDZE . NIE DAJ SIE ZASTRASZAĆ!

bzenka

Ja osobiście już taki donos złożyłam do prokuratury generalnej w Warszawie. Załączyłam kopię umowy. Innym oszukanym osobom radzę zrobić to samo.[usunięte przez administratora] Pozdrawiam

Aplikowałeś do firmy BCW Group? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?
mie.len

mam pytanie do osob ktore pracuja w tej firmie bo jestem ciekawa jaki jest dokladny zapis w umowie gdzie jest napisane o karze umownej... caly punkt czy ktos z was mogl by mi tu napisać ?

aaaangela

posłuchaj ja zaczelam szkolenie w tej firmie i też mnie straszyli nic ci nie zrobią... ja nie dostałam kopii umowy od nich nie pozowlili mi zrezygnować z pracy nic ci nie zrobią ja nie mam pitu nawet od nich a to bylo w tamtym roku w lutym lub marcu jakos tak nie pamietam dokladnie.... też mnie straszyła ta dziewczyna sekretarka ale kij jej w oko nic ci nie zrobią byłam u prawnika ta umowa od nich jest sporządzona nielegalnie nic ci nie zrobia! spokojnie jak cos pisz tu ja obserwuje ten post i wszystko wiem,.... pisz jak cos to sie skumamy i dokopiemy im

nie polecam

nie idz daj sobie spokoj z call center wogóle oni oszukuja wiec nie warto... czytaj umowe bo sie wkopiesz tak jak ja... a i nagrywaja rozmowe kwalifikacyjna a bez twojej wiedzy nie maja prawa

pracownicaex

nigdy szef nie dał polecenia piszcie dobre opinie na forum! ludzie ogarnijcie sie.

nanase niestety nigdzie się nie dodzwonisz, z nikim nie porozmawiasz...firma jest bardzo delikatnie ujmując nieuczciwa! przestrzegaj kogo się da i poszukaj w swoich mieście ludzi którzy tak jak i Ty zostali oszukani - może pozew zbiorowy w końcu coś da!

sprawiedliwy

Każdy może tu pisać co chce.. jedna osoba może wkładać kilkanaście postów... ktoś jest złośliwy wypisując wszędzie to samo

dawnypracownik

Nie wierzcie w ani jedno dobre słowo nt. BCW. szef potrafił do nas przyjść z poleceniem służbowym "napiszcie pozytywne opinie na forach", więc wszystkie pozytywy są pisane pod jego dyktando! Kasy nie wypłaca!

on

wszystko ok :)

pracownikkk

Ta firma zajmuje się wyłudzeniem pieniędzy od klientów za niby usługę pozycjonowania stron , kiedyś sprawa skończy się w sądzie. Nikomu nie polecam.

expracownica

Uważajcie na nich! [usunięte przez administratora]! Niech Kliencie nigdy nie dadzą się nabrać na to co chcą wcisnąć, bo w rzeczywistości nic nie otrzymają! A dla chętnych aby tam pracować...ODRADZAM!

l21

Ogolnie ok. Pracowałam tam, odeszłam ze wzgledów osobistych - zmiana miejsca zamieszkania. Gdybym wróciła do W-wki to myślę że zgłosze się do pracy do nich. moja ocena 1-10 Zarobki - 7 - w porównaniu z innymi firmami - jak ktos sie stara Terminowość Wypłat 10 - przez 4 miesiące jak pracowałam zawsze przed czasem. Warunki socjalne - 4 - brak socjala, wody dla pracowników, jest klima latem wiec za to + Atmosfera - 8 nikt sie nie czepia bez powodu - Szkolenie - 7 dobre ale bez rewelki

Dokładnie, na szczęście jest nowy zarząd i nowe warunki - całkiem ok.

Akerman

Z tego co wiem to od kwietnia zmienił się prezes tej firmy i są całkiem inne warunki

xxx

czyli rozumiem ze nie warto jechac nawet na rozmowe kwalifikacyjna??

cóż ja bym pewnie została w tej firmie, miła atmosfera, perfekcyjne szkolenia (zostaje w głowach bardzo dużo), dobre warunki pracy i motywacja ale.... gdyby nie ta chora umowa.

aaaas

ja pracowałam w tej firmie i to nie są żadni oszuści pieniądze wypłacają na czas i zawsze zgadzającą się kwote

Zostaw merytoryczną opinię o BCW Group - Warszawa

• Jak się pracuje w BCW Group?

Zobacz opinie na temat firmy BCW Group tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

BCW Group