Opinie o Kompleksowa Obsługa Budownictwa Kobnext Sp. z o.o. w Częstochowa

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Kompleksowa Obsługa Budownictwa Kobnext Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Kompleksowa Obsługa Budownictwa Kobnext Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Budowa mieszkań i domów/budynków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kompleksowa Obsługa Budownictwa Kobnext Sp. z o.o. w Częstochowa

jurek.jurek

Ogólnie rzecz biorąc firma jak firma dla mnie za duża zbieranina pracowników niektórzy są bezpośrednio z ławki przy sklepie monopolowym jak też ze sklepu warzywnego są pracownicy którzy nawet młotka w rękach nie trzymali do czasu zatrudnienia w KOBNEXT(usunięte przez administratora) jeżeli jesteś fachowcem odradzam bo zostaniesz zgnojony a dobrych ludzi szkoda moja opinia firma kabli i (usunięte przez administratora) nie polecam

wico

WITAJ CORT NIE ZAGLODALEM TU JUZ DOSC DAWNO I NIE PUKALEM JESZCZE DO NICH ALE JESZCZE NIKT SIE NIE ODEZWAL MAM NADZIEJE ZE KTOS SIE ODEZWIE PO NOWYM ROKU TASK CZASAMUI BYWA ROZMAWIALEM KIEDYS ZUPELNIE PRZEZ PRZYPADEK O TEJ FIRMIE Z KIMS CO PRACOWAL U NICH PRZEZ 2LATA DALEJ PODTRZYMUJE ZE TO CO NAPISALEM POTWIERDZA ZE ZROWNOWAZONY PODZIAL OPINJI TU SWIADCZY NA KORZYSC TEJ FIRMY BEZ CUKRZENIA IM DALEKI JESTEM OD TEGO ALOE TROCHE ZJEZDZILEM TAKICH FIRM I CORAZ CIEZEJ COS ZNALESC ZEBY BYLO W MIARE SPOKOJNIE A LUDZIE NO COZ PARAPETOW NIE BRAKUJE NIGDZIE I TAK BEDZIE TRZEBA SIE ZTYM POGODZIC WAZNE CO SIE SAMEMU MYSLI I JAKIE SIE MA PODEJSCIE DO TAKICH SPRAW POWODZENIA W NOWYM ROKU

wico

troche zyje na tym swiecie jezeli sie pojawiajo tak podzielone opinie na temat firmy KOBNEXT to nie jest zle jest tu duzo pozytywnych opinji i to jest wazne podzial musi byc . wyslalem cv do firmy i mam nadzieje ze dosdtane pozytywno odp. CHCE jechac i cos zarobic nie interesuje mnie kto z kim i jak . Jezeli firma zabespiecza podstawowe sprawy jest niezle a o reszte zadbam sobie sam. mam niezle doswiadczenie i nie boje sie .

ja osobiście

No cóż ? Formalności są załatwiane szybko i bezboleśnie ( nie licząc nudnych godzin szkolenia BHP). Pozwolenie na pracę za granicą załatwia Kobnext, wszelkie zezwolenia załatwia Kobnext, wszelkie zgłoszenia załatwia Kobnext, kwatery , dojazd, ubrania, narzędzia, środki ochrony osobistej załatwia Kobnext. Jedyne co potencjalny nowo przyjęty pracownik musi zrobić, to podpisać stos papierków. Co do zwrotu za coś to bladego pojęcia nie mam o co chodzi koledze "rat" bo ja za nic nie płaciłem, więc jaki zwrot miałem dostać ? Jeżeli masz jakieś jeszcze pytania, napisz.

Pracownik Fizyczny

Przepytywany przez 3 kierowników budowy. Każdy pytał i co innego. Jeden studiował dostarczone dokumenty. Ustne ustalenia dotyczące kwoty za godzinę zaakceptowane zostały przez kierowników. W rzeczywistości nijak się to miało. W późniejszej rozmowie z dyrektorem żenada płaszczenie się przez niego o zmniejszenie ustalonej kwoty.

logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
ja osobiście

Na stronie firmy jrst podany nr telefonu do działu zatrudnienia, proszę tam pytać. Ale obiło mi się o uszy , że teraz szuka się murarzy do pracy w Polsce.

brzydal

jakie sa w tej firmie zarobki w kraju i czy maja prace w czestochowie pozdrawiam

ja osobiście

to zależy na jakiej jesteś umowie, jeżeli na Polskiej to w PL a jeżeli na Niemieckiej to w Niemczech. Rozwinę trochę temat. Część ludzi pracuje w Niemczech na umowach Niemieckich ( najczęściej są to ludzie o których prosili kierownicy prowadzący prace w Niemczech, powód ? Nie trzeba co pół roku szukać następnych dobrych pracowników). Część jest na umowach Polskich, tu powodem jest fakt, że Kobnext prowadzi pracę w kilku krajach Europy. Może być tak , że jedziesz na szybką robotę do Niemiec, by po 4 tygodniach wrócić i jechać na 3 miesiące do Szwecji, po czym jechać do Belgii itd, itd. Tak więc na umowach zagranicznych są osoby " na stałe " przydzielone na jakiś kraj. Co nie oznacza , że na umowie Polskiej zarabiasz po Polsku a na Niemieckiej po Niemiecku. Jakakolwiek byłaby to umowa, wynagrodzenie jest takie samo. A co najważniejsze JEST LEGALNE. Jakie ? zależy od rodzaju wykonywanych prac, umiejętności i wiedzy. Ale o tym już pisane tu było. Mam nadzieję , że udzieliłem wyczerpującej odpowiedzi. Przypominam jeszcze, że szukając pracy w Kobnext musisz być FACHOWCEM, jeżeli niem nie jesteś to po pierwsze nie popracujesz długo, a po drugie, zasilisz szereg nieudaczników wypisujących brednie na tej stronie , że Kobnext ich oszukał, czy coś w tym stylu. Czasami są potrzebni ludzie z niższymi kwalifikacjami, ale to na samym początku jest jasno powiedziane, że jedziesz jako fachowiec, albo jako pomoc. Pozdrawiam.

kolega

prosze napisac gdzie zus jest placony w Polsce czy za granica tam gdzie sie pracuje dzieki

ja osobiście

Dojazd na miejsce pracy zawsze jest za darmo, czy to z Polski do kraju wykonywania pracy, czy też z miejsca zakwaterowania na budowę. Powroty oczywiście również. Zakwaterowanie też zawsze jest bezpłatne, jedyne za co musisz sobie sam zapłacić to jedzenie. Oczywiście pierwsza umowa jest na czas określony, jeżeli się sprawdzisz otrzymasz umowę na czas nieokreślony.

stasiek

Pracuję w Kobnext od kilku lat i nie narzekam, firma zatrudnia wszystkich na jasnych warunkach, daje umowę o pracę ,zapewnia narzędzia, dojazd na budowę, zakwaterowanie, wyjeżdżając na kontrakt nie muszę mieć ze sobą ani złotówki, na miejscu pobieram zaliczkę i to w zupełności wystarcza na moje wydatki ( wyżywienie). Wypłatę dostaje w całości zawsze 10- tego choćby nie wiem co. Jestem zadowolony z pracy w tej firmie, nie muszę prosić się o pieniądze a praca jest zawsze. Zamierzam pracować w tej firmie , bo daje mi ona bezpieczeństwo i pewność zatrudnienia . Powiem szczerze , że nie rozumiem do końca niektórych komentarzy , które mówią nieprawdę o mojej Firmie.

p1977

helmut - 2013-08-29 19:44:31 do kolegi wyżej, ale pracujesz w kobnext? Zwracają Ci coś za dojazdy i mają jakieś dodatki na mieszkanie?to podaj namiary też pojadę

p1977

gall anonimus - 2012-09-22 17:42:27 wszystko co tu piszą na temat firmy kobnext to kłamstwa, jeżdze z tą firmą od dawna i ngdy nie miałem mniej niż 15 euro na godzine, zjazdy są co 5tygodni na5dni ,mieszkamy w komfortowych warunkach po dwoje w pokoju z łazienką tv sat to standart, pracujemy najwyżej po 9 godzin dziennie soboty wolne wolny czas spędzamy na zwiedzaniu miasta , bardzo polecam tę firme choć trudno się do niej dostać ,ja musiałem ,dać w łape,pozdrowieniato powiedz mi skąd są takie opinie.ludzie sobie z palca wyssali,jakaś prawda w tym musi być

***

podobał mi sie ten tekst o tych zarobkach co to są 6 krotnie większe w jakiejś firmie niż te w Kobnext. Pracuje w tej firmie od jakiegoś czasu i moge powiedzieć że robota jest ciężka, ale to jest akord, musze szybko i dobrze robić to dostaje dobre pieniądze. Warunki mieszkaniowe teraz mam bardzo fajne, poprzednie były na poziomie średnim. Jak policze że ktoś zarabia 2000 Euro ale musi zapłacić za mieszkanie na miesiąc minimum 300 Euro , jak znajdzie za 10 Euro na dzień, że musi se płacić za dojazd do pracy i z pracy, za dojazd do Niemiec i z Niemiec, to ja wychodzę na tym lepiej pomimo, że nigdy nie widziałem na wypłacie 2000 Euro. Ja tam prace w Kobnext polecam

ja osobiście

anonumous - 2013-10-01 17:48:51 Pracowałem krótko w tej firmie i jej nie polecam. Byłem na expocrie w Niemczech i muszę przyznać że zarobki były bardzo słabe. Od 2 lat pracuję na typowo niemieckiej umowie o pracę i otrzymuję większą dietę niż dniówka pracy w tej firmie a zarobki wzrosły 6 krotnie. Jeżeli znacie język i macie auto to nie ma sensu czasu tracićJak już napisał Funiuek , PŁACZE znowu pracownik z dolnej półki. Po pierwsze, jak sam wymieniłeś tu kolego anonumus czy jak ci tam, musisz mieć własne auto , a w Kobnext nie musisz, policz ile ci odpada kosztów. Ciągnąc dalej twój wątek " na niemieckiej umowie o pracę", czyli musisz sobie sam załatwić mieszkanie i narzędzia podstawowe. Mało tego ! teraz coś z czym pocisnąłeś najbardziej : "6 krotnie wzrosły zarobki" i teraz[usunięte przez administratora] kochany zobacz, załóżmy że byłeś całkiem do (usunięte przez administratora) pracownikiem, załóżmy też ( co jest niemożliwe) że dostałeś 5€/h, jeżeli to pomnożysz razy 6 masz 30€ na godzinę. GRATULACJE !!!! zarabiasz na godzinę więcej niż niemieccy inżynierowie firmach. Dawaj dalej, pozmyślaj jeszcze coś ciekawego, bardzo chętnie pośmieję się jeszcze i nie zapomnij podać nazwy firmy w której każdemu dają 30€. I mam pytanie następujące, jakim cudem pracując w niemieckiej firmie dostajesz dietę ?? Och jak ja kocham tych NAJLEPSZYCH NA ŚWIECIE FACHOWCÓW, którzy zarabiali w Kobnext 1,5€/h ( bo tyle musieli by mu płacić, żeby otrzymał 9 €/h po potrąceniu podatku) , skoro na "niemieckiej umowie" ma teraz 6 x więcej i DIETĘ heheheh Śmiech na sali.

anonumous

ja osobiście

Pracuję w Kobnext 2 lata, nie pobrano ode mnie nigdy nic za dojazd i powrót z pracy, za mieszkanie, za ubrania robocze, czy narzędzia. Jeżeli chodzi o wypłaty to sprawa jest prosta: raz jest dobrze a raz źle, zarabiałem tu 6€/h ale zarabiałem też 10€/h. Najczęściej na czysto po odliczeniu zaliczek wychodzę około 7,5€/h. Czy chwalę pracę w Kobnext? Tak chwalę. Czy jest coś co mi się nie podoba? Jest! gdy przyjmowałem się tu do pracy( ponad 2 lata temu ) zapewniano nam zjazdy do Polski na koszt firmy raz na 6 tygodni, natomiast teraz nie można się o nie doprosić, Zjechaliśmy niedawno po 2 ponad miesiącach i co ?? mamy płacić za ten zjazd, b o nie ma podstaw ku temu , żeby traktować go jako służbowy. I to jest jedyne co mnie (usunięte przez administratora) w tej firmie, że szefostwo zapomina, że jesteśmy ludźmi, którzy mają żony , dzieci, dziewczyny, matki. Pozdrawiam.

bystry

Uuuu jakie chwalenie, pewnie nikt tam nie chce pracować i pan od rekrutacji sam takie rzeczy pisze

?

chłopaki jestem w niemczech pare lat i nigdy nie zarobiłem poniżej 2 tysiące euro robie jako ciesla szalunkowy przez polską firme to kpina co tu piszecie ale dobrze wam skoro tak dajecie sie wozic pozdro

42-200

pracowałem w tej firmie pół roku w szwecji jestem zadowolony zarobków ,pracy,mieszkania polecam pracownik

fire

Czy to ty pracujesz lub pracowałeś w Polbau?Pisałeś też opinie o Polbau na tej stronie.Ja też pracowałem w Polbau i w Kobnext.

Zostaw merytoryczną opinię o Kompleksowa Obsługa Budownictwa Kobnext Sp. z o.o. - Częstochowa

• Jak się pracuje w Kompleksowa Obsługa Budownictwa Kobnext Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Kompleksowa Obsługa Budownictwa Kobnext Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Kompleksowa Obsługa Budownictwa Kobnext Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Kompleksowa Obsługa Budownictwa Kobnext Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Kompleksowa Obsługa Budownictwa Kobnext Sp. z o.o.