Opinie o Ustronianka sp z.o.o w Ustroń

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Ustronianka sp z.o.o. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Ustronianka sp z.o.o na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł spożywczy - produkcja napojów bezalkoholowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ustronianka sp z.o.o w Ustroń

KIBIC

mam pytanie na zdjęciach z podpisania umowy sponsorskiej obok Prezesa siedzi gość ze znaczkiem Ustronianki . Napiszcie proszę kto to jest ???

bury

To (usunięte przez administratora) tyrasz a i tak im mało ,

mirek kosmalski

Po odczytaniu nowego jak ktos to nazwal planu motywacyjnego, decyzja zapadla, czas znikac z tej firmy, mam kolege ktory kostke brukowa uklada, srednio wyciaga ok.3500, czesto duzo wiecej, on sie smieje z takich pseldo przedstawicieli, ze robia za takie grosze. Myslalem ze cos sie tu zmieni, ale widze ze bedzie tu praca dla studentow bo dla nich 2500 to kupa kasy,

Piękny

Piękna wypowiedź w P.S. Brawo , Brawo

Firma Ustronianka sp z.o.o poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.
Michał -Bytom

A ja tak czytam te wszystkie opinie i dziwie się ,że ktoś chce w ogóle ukrywać się pod jakimś nickiem lub ukryć IP , Przecież to co tutaj wszyscy wypisują i w tym Andrzej W. to jest to prawdą w 99%. Ta firma jest naprawdę godna uwagi- tylko wtedy kiedy będą nią zarządzać normalni ludzie a nie psychole nastawieni na szybki zysk , Nie te czasy panowie ,Po komunie ludzi łykali wszystko ,teraz trzeba powoli małą łyżeczką,bo rynek jest ciężki i nie stabilny ,a przede wszystkim szanować klientów , Nie piszę bzdur , pracowałem tam prawie 5 lat i gdyby nie zmieniła się tzw.góra " to do dzisiaj bym tam pracował , Taki dyrrrr przyjdzie na 2-3 lata narobi syfu i ucieka a zła opinia zostaje , Dziwię się tylko Panu Bożkowi ,że po tylu latach ciężkiej pracy i takim doświadczeniu daje się omamić tanimi zagrywkami młodych bez- mózgów którzy obiecują szybki zysk . Tak tak jakby wziąć kredyt na kilka lat w Providencie ..I jak ktoś chce iść na kierowcę to polecam ,ale praca tylko dla Pudzianów!!! Powodzenia ,.

internet to siła której nie pokonasz

ależ są - wystarczy dobry program hide ip i się możesz bujać z namierzaniem Nie mówiąc już o tym ,że wydasz fortune najpierw na znalezienie sprawcy , następnie na procesy sądowe A sąd wyda wyrok po 3 latach sprawy ,że wpis należy usunąć -)

OPI

I TO JAKA.

E

Jakaś ściema

PRZEPROSINY PRZEPRASZAM PANA MICHAŁA BOŻKA PREZESA ZARZĄDU USTRONIANKA SP . ZOO. W USTRONIU za to , że w 2013 roku używając obelżywych słów oraz nieprawdziwych i bezpodstawnych określeń umieszczonych na portalu GOWORK.PL przy użyciu anonimowych pseudonimó / nieków publicznie zniesławiłem MICHAŁA BOŻKA ,i pomawiałem go o nieprawdzwe postępowanie mogące narazić go na utratę zaufania potrzebnego do zajmowania stanowisk lub pełnienia funkcji wpodmiatach gospodarczych , czym naruszyłem także jego dobra osobiste. Wyrażam głębokie ubolewanie z powodu mojego wcześnieszego zachowania i przepraszam PANA BOŻKA wszystkich pracowników USTRONIANKI oraz jej kontrahentów , jak również wszystkie osoby, które moje zachowanie mogło urazić ANDRZEJ WALA

ao

tak to jest, jak ktoś jest przekonany o swojej bezkarności i anonimowości w sieci.

do PR
@ao

Szanowni klakierzy - "lakowanie" własnych postów i nabijanie "gwiazdek" firmie - super zajęcie! Niedawno było około 200 ocen i średnia wynosiła 2 gwiazdki, teraz cudowne namnożenie do 1283 ocen i 5 tłustych gwiazdek... Weźcie pod uwagę, że ludzi tak głupi i naiwni nie są...no chyba że oceniacie wg siebie...

F1

000-- co to niby ma byc?????

PRZEPROSINY przepraszam pana MICHAlA BOZKA PREZESA ZARZADU USTRONIANKA SP . ZOO . W USTRONIU za to ze w 2013 roku uzywajac obrazliwych sloworaz nieprawdziwych i bezpodstawnych okreslen umieszczonych na portalu GOWORK.PL przy uZyciu anonimowych pseudonimow / nikow publicznie znieslawilem MICHALA BOZKA i pomawialem go o nieprawdziwepostepowanie mogonce narazic go na utrate zaufaniapotrzebnego do zajmowania stanowiska lub pelnienia funkcji w podmiotach gospodarczych .czym naruszylem takze jego dobra osobiste .Wyrazam glebokie ubolewanie z powodu mojego wczesniejszego zachowania i przepraszam PANA MICHALA BOZKA wszystkich pracownikow USTRONIANKI oraz jej kontrahentow , jak rowniez wszystkie osoby , ktore moje zachowanie moglo urazic (usunięte przez administratora)

miecznik

ja kurna pracuję , i dla innych nie ma już miejsca , hyh

Cisza

Drodzy handlowcy co tam u was ?Pracuje tam ktoś jeszcze?

Krzyś

Cichosza, a co Ty jadasz, że tak do rymu gadasz :) może wiersze zacznij pisać a nie do Ustronianki :)

nowy

A som przyjecia do Rudy na kierowcuw??

Lux

Dobrze słychać. Sytuacja ustabilizowana i pod kontrolą.

Luks

Bo jakiś tak cichoooo

Luks

Co tam słychać w firmie

Bvouch

W Ustroniance pracowałem pare dobrych lat za czasów starej ekipy aż żal teraz patrzeć co sie sie dzieje z ta firma...

Zostaw merytoryczną opinię o Ustronianka sp z.o.o - Ustroń

• Jak się pracuje w Ustronianka sp z.o.o?

Zobacz opinie na temat firmy Ustronianka sp z.o.o tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 39.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Ustronianka sp z.o.o?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 25, z czego 3 to opinie pozytywne, 12 to opinie negatywne, a 10 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Ustronianka sp z.o.o