Opinie o Ustronianka sp z.o.o w Ustroń

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Ustronianka sp z.o.o. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Ustronianka sp z.o.o na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł spożywczy - produkcja napojów bezalkoholowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ustronianka sp z.o.o w Ustroń

Prol

Wiek ktoś z jakich powodów opuścił nas dyrektor Ryszard?

@Leszek

To ile obiecują pracownikom, a ile później dostaje się naprawdę? Można w ogóle liczyć na jakieś dodatki, premię?

Ile zarabia pracownik produkcji teraz u nich? Jak patrzę po zarobkach to coraz lepsze w okolicy, tu mi brakuje szczegółów jakichś, wszedłem w ofertę to nawet nie wiem, czy były widełki, bo to z 2022 i już się nie wyświetla mi nawet na dobrą sprawę

Można wiedzieć, jakie dodatki odpadły? Czy w tym momencie została sama podstawowa pensja, bez żadnych premii? Czy może nadal da się coś jeszcze "wyszarpnąć?

Julka Nowy wpis

Sporo osób pisało na temat rotacji wśród kierowników, zastanawiam skąd ona się bierze, odpisać na wiadomość w dniu wolnym to nie jest aż taka rzecz nie do pokonania, głównie skupiam się na zarobkach a w ogłoszeniu teraz na to stanowisko, dokładnie dla Kierownik Działu Jakości, napisano o motywującym systemie wynagradzania pracowników. Motywujący, to znaczy, że jest podstawa plus premie za efektywność pracy, przeważnie całości ile tego wychodzi?

Kandydat 007 Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 14 dni.

Praca jako handlowiec (Konin) ktoś może coś wiecej opowiedziec? Jaka atmosfera, wynagrodzenie itp?

Co firma rozumie przez stabilne zatrudnienie? Ja osobiście szukam pracy na dłuższy czas, a rzuciło mi się w oczy, że potrzebują kierownika działu technicznego. Firma wymaga poszukiwania rozwiązań i wdrażania ich, ale czy w razie potrzeby można liczyć na wsparcie innych, jakąś burzę mózgów?

A Nowy wpis

Stabilne zatrudnienie na tym stanowisku to 3 kierowników w ciągu ostatnich 2 lat oraz kilku którzy już mieli przyjść ale nie przyszli. Poszukiwanie rozwiązań polega głównie na tym żeby samemu coś zrobić najlepiej jak najmniejszym kosztem (czytaj za darmo). Wdrożenie oczywiście pod warunkiem że będzie low cost. Nie licz na pracę 8h dziennie, dodatkowo rozwiązywanie problemów w sobotę bądź niedzielę oczywiście za darmo. Burza mózgów - chyba nikt w tej firmie nie zna tego określenia więc nie licz na to że coś takiego tutaj jest. Jak masz pracę to nie polecam, jak nic nie masz to próbuj ale miej świadomość że trzeba mieć jakieś wyjście awaryjne

Low kick Nowy wpis
@A

Zapomniałeś dodać jednej bardzo ważnej rzeczy - nadgodziny nie są płatne, do odbioru nigdy. Poza tym standardem jest odbieranie telefonów i odpisywanie w godzinach popołudniowych/wieczornych oraz w weekendy.

Malczik

Szkoda gadać. To co zaczyna się dziać w tej firmie wykracza poza ramy normalności (chociaż nie wiem czy tutaj kiedykolwiek było normalnie). Ludzie odchodzą szybciej niż przychodzą nowe osoby. Dobrze że w ustroniu jest dużo pracowników biurowych to jak będzie potrzeba to oni zejdą na produkcję wraz z Darkiem który wie wszystko najlepiej.

@Malczik

Ej, bo ja chciałam niedługo aplikować, a ty piszesz, że dużo osób teraz odchodzi. Ale chodzi tylko o produkcję, w biurach nie ma takich sytuacji? Powiedz proszę co takiego tam się teraz dzieje i co się zmieniło, że pracownicy decydują się na zwolnienia.

Malczik

Z biur też odchodzą (czasem sami innym razem nie). Co się na to składa - nierynkowe wynagrodzenia, atmosfera, wymagania zbyt wysokie w stosunku do realiów, brak możliwości rozwoju, brak jakiejkolwiek wizji rozwoju dla tej firmy.

@Malczik

Wymagania zupełnie nieadekwatne do wysokości wynagrodzenia. Omijać szerokim łukiem

Firma Ustronianka sp z.o.o poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.

Krystian

Najniższa krajowa bez premii i nagrody.

Tati
@Krystian

Ale najniższa krajowa w 2024 znacznie się podniosła. Wy też mieliście podwyżki z tego tytułu?

@Tati

Najniższa wzrosła więc musieli podnieść. Teoretycznie powinien być wzrost o te 642 brutto ale w praktyce pozabierali wszystkie dodatki więc w większości przypadków podwyżka była niższa niż te 642 złote. Mamy teraz dyrektora który dużo mówi a wiadomo krowa która duży muczy mało mleka daje.

Krystian

Pracowałem w tej firmie i nie rozumiem że jest stary prezes i nowy prezes.Ale co najlepsze że trzeba było się zwolnić by zrozumieć że w tej firmie lepsze prawa ma brygadzista (usunięte przez administratora)niż zwykły pracownik. A wyzysk jest taki że pracuje się na produkcji a kopie się rów w zameczku Grodzić śląski.Jak dla Pana Bożka starego prezesa to tania siło robocza robić.

Czarny

Tak było na filmie. Swoją drogą jednym z moich ulubionych. A jak te Wasze szefostwo traktuje ludzi w firmie? Mam na myśli o takie czysto ludzkie traktowanie, jak kultura osobista, dostępność dla pracownika, gdy chce pogadać, coś zgłosić, i takie podejście, związane z warunkami zatrudnia, jak pensja, umowa, miły gest na święta?

Biały
@Czarny

W tej firmie nie ma czegoś takiego jak ludzkie traktowanie. Tutaj jesteś traktowany jak najgorszy element jak ktoś wg mniemania niektórych osób kto chce tą firmę naciągnąć na kasę korzystając chociażby z przerwy która należy się każdemu zgodnie z kodeksem pracy. Jeśli twój punkt widzenia jest zgodny z punktem widzenia najwyższych to jest ok ale jeśli masz swoje zdanie to szkoda zdrowia i czasu na tą firmę

@Biały

To jak przełożeni się zachowują jak ktoś po prostu po ludzku chce iść na przerwę i zjeść śniadanie? Macie jedną dłuższą przerwę czy kilka mniejszych? Między przerwami da radę iść do WC? Jak ktoś ma inne zdania to może liczyć się ze zwolnieniem?

Jasko

Firma nie wypłacalna maxymalnie.przedluza wypłaty za wykonaną pracę szkoda marnować czas

Czy Ustronianka sp z.o.o organizuje staże dla studentów?

Prol

Wiek ktoś z jakich powodów opuścił nas dyrektor Ryszard?

Bożena
@Prol

Smutna sprawa gdy ktoś odchodzi zwłaszcza z takiego stanowiska. A zapowiadało się na to wcześniej czy to tak nagle?

KW
@Bożena

Odszedł Dyrektor Ryszard CZ?

KW
@Prol

odszedł Ryszard CZ?

EW.
@KW

A odeszłabyś jak byś miała "dojną ...."? (usunięte przez administratora) by tylko odszedl. No chyba, że będzie faktycznie musial być w ktoryms momencie ....... Cz. Wiadomo o co chodzi..

Mm
@EW.

Nic nie łapie jaśniej trochę proszę ????

Nickt
@Mm

A co tu jaśniej można tlumaczyc? Poczekajmy na okolice kwietnia, jak wyniki za bieżący rok będą. Wtedy sie okaze o ile wieksza wtopa niz 10 baniek w plecy :-))))

Nie no, nieźle :D Uśmiałem się. Ktoś tu jest dobrze poinformowany. Teraz się zastanawiam, jaka jest szansa uzyskać, jakąś w miarę choćby wiarygodną informację o tym, ile bym zarobił, na stanowisku Przedstawiciela handlowego ds. sprzedaży bezpośredniej B2B HoReCa? Z tego, niedawno wystawionego ogłoszenia wynika, że byłaby umowę o pracę oraz system premiowy, powiązany z osiąganymi wynikami sprzedaży. Tylko kwot podstawy i premii brakuje.

Molly

Od nowego roku to będzie to pewnie będzie 4224 pln brutto plus premia. Jak masz możliwość to nie przychodź.

@Molly

Czyli podstawą wynagrodzenia jest tu minimalna krajowa? Można się dogadać na rozmowie na wyższą, decydują o tym doświadczenie, czy umiejętności? I czy są jakieś konkretne rzeczy, o których nowy pracownik powinien wiedzieć, zanim pomyśli o zatrudnianiu się tu?

Leszek

Nikt ci tyle nie da ile tutaj ci obiecają. Obiecanki, macanki a głupiemu stoi. O tym ile dostaniesz decyduje widzimisie a nie to co potrafisz

@Leszek

Czy pracownicy Ustronianka sp z.o.o mają możliwość uczestnictwa w jakichś formach integracji?

Jacek

Jakie auto firma przeznacza do dyspozycji Przedstawiciela handlowego ds. sprzedaży bezpośredniej B2B HoReCa? Wg. oferty zatrudnienia ma być służbowe auto i telefon. Przydałoby się także wyjaśnić o co chodzi z tym rozwojem? Jeśli szkolenia, to jakie, oprócz produktowych i wdrożenia? Jeśli awans, to na jakie zazwyczaj stanowiska? Jeśli podwyżka, to od jakiej pensji zasadniczej bym zaczynał?

PECHACZ

Witam wszystkich z tego co czytam w (usunięte przez administratora), rzeczywiście jest tak źle? Jakie warunki w 2023, podstawa, samochód, plany, sytuacja rynkowa? Ktoś coś podpowie czy warto w ogóle iść na rozmowę?

Ioo

Jak się pracuje w księgowości?

@Ioo

A o co pytasz? W ogóle, widziałeś faktycznie ofertę jakąś, przybliżysz co tam było? Co oferują itp. Dużego doświadczenia wymagają?

P
@Paulina

Aktualnie jest na zastępcę głównego księgowego

Danuta
@P

Om super, bo też znalazłam właśnie. Dodam od siebie pytanie, czy w tym dziale jest realna szansa na awans? Z czasem i po jakiś szkoleniach można zostać już gł. księgowym?

Jou

Ustronianka po 25.03.2019 ma pewien ból głowy 70 % działu handlowego z Hoop podziękowała za dalszą pracę na takich warunkach jakie zaproponowali . A sezon już się zaczyna więc będzie ciekawie

@Jou

Nie dziwie się. Firma dramat, sezon się zaczyna a oni ludzi do pracy nie będą mieć. Niech dalej się porównują do konkurencji haha

Vip
@Jou

Niwprawdzie że podziękowała czysty idiotyzm nie pisz bzdur

Vip

Nie podziękowała nie wizja Ustronianka jest jedną z 40 jeszcze polskich firm

izo
@Vip

do Vip człowieku naucz się pisać bo dwa razy coś tam wypisujesz i dwa razu nie ma to składu ani ładu - beznadzieja

@Jou

Dokladnie.nie pisz bzdur. Większość sama podziekowala, a niektorzy (co mysla, ze sa tacy sprytni) poszla na l4. Tylko taki kij ma dwa konce. Zus sie ucieszy, oj ucieszy. Buahahaha. A ludzie są. Tylko ci z hoopa uwazaja sie za 8my cud swiata, a tu trzeba zapie..... alac, a nie odbebnic swoje i kase za nic brac. Koncernowe przyzwyczajenia, to niech ida do koncernow. Tu jest prawdziwa robota, a nie ogladanie tipsow z nudów. A kto zasluzy, to swoje dostanie. Wiadomo.

Pik

Ja też zrozumiałem że po prostu pewna grupa ludzi nie zaakceptowała warunków jakie zostały im zaproponowane . Nie widzę w tym nic dziwnego każdy wybiera sobie co chcę robić i za ile . I życzę powodzenia tym co odeszli i tym co zostali . Pozdrawiam

hoop

Pracując w Ustroniance nie można sobie pozwolić na takie Tipsy :D

Korpoludek

Nikt nie uważa się za ósmy cud świata , po prostu cofnięcie się do ery kamienia łupanego dla nikogo nie jest miłe .Rozumiem że dla ciebie rozwój nic nie znaczy i jest ci z tym dobrze , korporacja zjadła by cię na śniadanie z twoim ograniczonym do minimum poczuciem własnej wartości . Wystarczy że zabraknie obecnego pracodawcy i.co wtedy ? Leżysz i kwiczysz

RKS M.W

Witam Masz bardzo złe informacje lub ktoś ci głupot do głowy nakład.Naprawdę nie masz pojęcia chyba co znaczy zapier.... w koncernie.Przepracowałem w tej firmie 15 lat wiem na ten temat . Jak chcesz się czegoś dowiedzieć to zapraszam do rozmowy telefonicznej morze czegoś się nauczysz.Wnioskuje że pracujesz w tej organizacji.Mam nadzieje że kiedyś się spotkamy )))))) pozdrawiam RKS M.W

TNT
@Korpoludek

Tylko to właśnie ta wielka korporacja zostala wciagnieta przez jedną dziurkę od nosa ????????????.

Jakub

@Vip

co ty wiesz o tym

Były.
@Jou

Wcale.sie.nie dziwię... 1. z.włascicielem Michałem b. Jest urwanie (usunięte przez administratora) 1...jest niemożliwy na punkcie szukania oszczednosci ... a ci co ,, poznali ,, sefa,, I grupę żądzącą tą firmą to wiedzą, że oni by chcieli żeby im ludzie pracowali za darmo , a najlepiej jakby posprzedawali co tylko oni mają i ich rodziny i dopłacili do współpracy z tą firmą ... Tam.malo kto zarobił , większość.dopłaciła , byli mamieni i okłamywani.a.jak się upomnieli ... to wyrzuceni jako ,,kłopotliwi ,, Byłych pracowników ,,Daru natury ,, wykorzystał do przejęcia ich klientów.a.nastepnie wyrzucili na zbity pysk ... za drobiazgi ....śmiechu warte Tak.jest w.tej firmie ... Hore ,nieuczciwe kierownictwo ... Dużo pisania ,szkoda słów ...

Małgorzata
@Były.

Nie wiem czy dobrze rozumiem Twój komentarz ale zastanawiam się jakim cudem ci pracownicy dopłacali do pracy? A wynagrodzenia? Dostawali?

Jak wygląda praca w laboratorium?

@Gość

Jakie stanowisko dokładnie? Jedno by tylko było? Ja właśnie zielona jestem i nawet nie wiem, o co konkretnie pytać. Chciałabym się czegoś dowiedzieć o strukturze tam po prostu.

Kika
@Paulina

Zawsze można złożyć cv i dowiedzieć się z rzetelnego źródła

@Kika

A jest coś złego w tym, że ktoś chce wiedzieć, na co się pisze? Rozmowa wymaga energii i poświęconego czasu. No i właśnie a propos, nie można jej przejść z domu? Jest zdalnie czy stacjonarnie?

REW

Witajcie Co słychać w Ustroniance - Hoop? Jakieś zmiany kadrowe na samej górze słyszałem.. czy to prawda?

VIP

Zobaczył real pracy w Ustro. Ale co zniszczył to jego I już nieodwracalne niestety....

DADO
@VIP

... ale kto, co?

Mn
@DADO

Ryszard

Abcd
@VIP

Jak to zniszczył? Przecież miało być drugie PWC w Ustroniance? :-)))))

Bareja
@Mn

Bo wszystkie Ryśki, to fajne chłopaki :-)..

QE - ZAPYTANIE

Czy odszedł z Ustro-Hoop prezes Ryszard Cz.?

Z jakich powodów pracownicy kończą współpracę z Ustronianka sp z.o.o? Czy sami rezygnują ze współpracy, czy są zwalniani?

Z powodów finansowych.

Dodam jeszcze żeby pod żadnym pozorem nie mówić gdzie się odchodzi, bo ma się zagwarantowany czarny PR. Co jest poniekąd komiczne gdyż ubiegając się tam o pracę prześwietlają cię jakbyś się co najmniej starał o poświadczenia tajności. Najsmutniejsze jest to jak człowiek widzi te reklamy w TV czego to oni nie sponsorują o reprezentacji kopaczy nie wspominając a potem spojrzy na pasek 10. Choć biorąc pod uwagę jakość polskiej piłki to pasują do siebie.

Danuta

Serio z tym pr? Był takie przypadki że ktos odchodził i robili cos takiego nieeleganckiego?

Barbara M

Nie miałam sposobności podziękować tak więc Panie Michale Bozku,Panie Januszu Rubas pragnę podziękować za te wspaniałe dziewięć lat współpracy. Kamilu K. ,Joanno B,,,męczylam ,,Was codziennie o wykresy analiz,Beato S. Dziale logostyki Damianie ,Łukaszu z dzialu technicznego jestescie najlepsi samych sukcesów i dziekuje za re dziewiec lat życzę samych sukcesów

Zostaw merytoryczną opinię o Ustronianka sp z.o.o - Ustroń

• Jak się pracuje w Ustronianka sp z.o.o?

Zobacz opinie na temat firmy Ustronianka sp z.o.o tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 39.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Ustronianka sp z.o.o?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 25, z czego 3 to opinie pozytywne, 12 to opinie negatywne, a 10 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Ustronianka sp z.o.o