Opinie o Dig-Net Lenart sp.j. w Mroczeń nowy

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Dig-Net Lenart sp.j.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Dig-Net Lenart sp.j. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Meble - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Dig-Net Lenart sp.j. w Mroczeń nowy

wojas

dla mnie ok- pracuje 2 miesiac, spoko atmofera, fajni ludzi, buduja nowa hale, rozwijaja sie, nie zaluje. Pozdrawiam!

annia

Ja tez sie poswiecam dla firmy, ale jak dotad nie zostałam zle potraktowana. Duzo pracuje, w pracy daje z siebie wszystko, Takim jestem czlowiekiem. Zlego słowa narazie powiedziec nie moge. Firma poszła mi mega na reke, bo nie tracąc pracy mogłam zmienic obszar, w którym pracowałam. Ze wzgledów osobistych musiałam zmienić miejsce zamieszkania i miałam strasznego cykora i wiele wątpliwości co zrobić,nie chciałam na własne życzenie tracic pracy. Okazało sie ze moge sie przeniesc do innego miasta , nadala pracujac. Ciesze sie ze tutaj pracuje i mam stala prace.

Alicja
@annia

Fajnie, że tak postąpili. A to teraz pracujesz zdalnie czy jak? A może mają jakiś oddział w Twoim nowym mieście zamieszkania?

annia
@Alicja

chodzilo mi o to ze mialam przerwe i nie stracilam pracy i dae tu pracuje , bo firma mi poszla na rek a musialam sie przeniesc

jaber_koloos

dla mnie ok, zaraz ponownie wracam do firmy- wole Lenart niż firmy gdzie nie szanują pracownika. Tutaj chociaż atmosfera jest fajna i fajni ludzie. Także dziękuję za możliwość powrotu.

Macie jakieś doświadczenia z pracą w firmie Dig-Net Lenart sp.j.? Jakie są oferowane przez nich warunki? Czy warto brać udział w przyszłych procesach rekrutacyjnych?

Polecam firmę. Bardzo dobry zakład. Kierownictwo bardzo życzliwe i pomocne.

Emilia

A co oprócz kierownictwa jest na plus?

Marzena

Ciężko w to uwierzyć czytając komentarze niżej.. Kierownictwo po prostu jest tak wybiórczo życzliwe czy o co chodzi że te opinie takie różne?

alfo

Zgadzam się, pracuje tutaj 6 rok, jak w każdej firmie są dni lepsze i gorsze ale na pracodawce nie moge narzekac, wyplata na czas, fajna atmosfera, wszyscy sie znamy

do Administratora

Co to a pytanie czy warto brać udział w przyszłych projektach rekrutacyjnych? Skąd to kto ma wiedzieć? Gowork jak zwykle napędza machinę hejtu

Byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Dig-Net Lenart sp.j.? Podziel się relacją i opisz swoje wrażenia z rekrutacji na stanowisko Elektryk (m/k).
logo firmy Szwaczka / Szwacz do przyuczenia
Dobre Miasto
Dfm Sp. z o.o.
logo firmy Młodszy operator maszyn CNC
Rzeszów
Smithstown Polska Sp. z o.o.
kulka_kulka

Ja dodam coś od siebie, pracowałam w dwóch firmach wcześniej atmosfera słaba, tutaj chociaż każdy się zna, pomaga i współpracuje no a atmosfera jest super!..wypłata na czas i firma zaczęła wprowadzać fajne dla nas propozycje np: wyjazd na mecz- to akurat dla facetów;) , biegi, eventy...my z koleżankami jesteśmy zadowolone i firma się rozwija..piszcie co chcecie ale ja się cieszę, że tu pracuje! Pozdrawiam wszystkich:)

Maja

Postanowiłam napisać opinię o firmie, bo akurat ja jestem zadowolona. Nie wiem, może to zależy od działu albo po prostu od nastawienia, ale mi naprawdę podoba się w Lenarcie. Wiadomo bywają kryzysy, są sytuacje, które mnie denerwują, ale nigdzie nie jest idealne. Ja w tej firmie bardzo dużo się nauczyłam. Może też po pracy w kilku nienajlepszych firmach po prostu potrafię docenić normalnego pracodawcę i normalne warunki. Może niektórzy mają jakieś duże wymagania albo po prostu się wypalili? dla mnie naprawdę jest spoko. I ta opinia nie jest kupiona... ;)

Jacek
@Maja

Nie wiem jak inni, ja wierzę że tak jest. Jestem zainteresowany pracą w Lenarcie jako mechanik. Wspomniano w ogłoszeniu, że są szkolenia i nie jest niezbędne nie wiadomo jakie doświadczenie. To prawda?

aleks
@Jacek

oferta jest już nieaktualna , już zatrudnili

nestorka

Ja coś napiszę od siebie, pracuję w lenart ponad 5 lat w szeroko rozumianym obszarze administracyjnym. Zaczynałam na innym stanowisku, w innym dziale, jednak po 2 latach udało mi się zmienić dział na taki, w którym od zawsze chciałam pracować. Dostałam szansę, mimo braku doświadczenia. Zostałam doceniona. I takich przykładów w firmie jest sporo. Uważam, że to świetne miejsce do rozwoju, wystarczy dobrze pracować, angażować się, a na pewno zostanie się docenionym. W firmie panuje fajna atmosfera, c i naprawdę jest mnóstwo okazji do rozwoju i wykazania się. Na pewno zawsze coś się znajdzie tj mogłabym zarabiać więcej;)ale coś za coś, spokojna praca na umowę o pracę od poniedziałku do piątku od 7 do 15, brak nadgodzin, brak problemu z urlopem czy jakimś wcześniejszym wyjściem. Ja osobiście polecam :)

jojo

Atmosfera jest ok, ludzie jak wszędzie, choć mój zespół uważam za zgrany ;) a kasa całkiem niezła, teraz mieliśmy podwyżki więc nie narzekam!. Lubię atmosferę w Lenart za: fajni ludzie, normalna komunikacja i ogólnie firma się zaczyna rozwijać i w stosunku do pracownika i nie tylko

niko

Za kampanie jaką firma zrobiła na rzecz ratowania dziecka naszego kolegi wielki ukłon, dziękujemy!! dziękujemy, że zostało włożone tyle serca i czasu. Jestem dumny, że tu pracuje a hejterzy niech sobie dalej wylewają żale

Ziobro

Standardem jest na takich portalach że wylewa się tylko jad na pracodawcę. Pracowałem tutaj dość długich ładnych parę lat.rozstalem się w kulturze i poszanowaniu..sytuacja mnie zmusila, że musiałem opuścić na dłuższy czas rodzinne strony, niedawno wróciłem i tak będę chciał pójść z powrotem do firmy, widzę że firma się rozwija lokalnie, podnosi standard ale też słyszałem od znajomych, którzy tam zostali, że wszystko idzie w dobrą stronę. Mam nadzieję, że do zobaczenia wkrótce!

Kisio

Pracuje w firmie 5 lat w obszarze produkcji, wcześniej magazyn. Wiele przeszedłem jak wszędzie- ale jedno muszę napisać. W żadnej innej firmie nie miałem takiego podejścia do pracy jak tu i wiem co pisze. Nie każą chodzić jak w zegarku i do każdego można się normalnie odezwać, dobra atmosfera, normalna praca na produkcji, spokój chociaż i podwyżki pracodawca daje i z przełożonym można się dogadać, ja polecam.

Poszukuje obecnie pracy jako: Magazynier w mieście Laski-Tartak. Czy wiecie coś na temat dostępnych ofert pracy?

allo

Drogi Administratorze GOWORK- pytanie należy kierować do ogłoszeniodawcy, gdzie jest pokazany numer telefonu, na to pytanie jest w stanie obiektywnie odpisać Kandydat lub Pracownik.

GW_Administrator

Prosimy pamiętać, że zgodnie z artykułem 212 Kodeksu Karnego, osoba zamieszczająca w sieci określone informacje podlega takim samym przepisom, jak osoba zamieszczająca je w jakimkolwiek innym medium, również zwracamy uwagę na zasady korzystania z serwisu, w szczególności na przepisy 3,4,5, §4. zasady korzystania z serwisu.

Molly

Ja pracuje w firmie od pół roku i złego słowa nie powiem. Miła atmosfera, właściciele zaangażowani i zawsze pomocni. Wypłata na czas, zarobki na właściwym poziomie. Mogę szczerze polecić. Żeby wszyscy pracodawcy w Polsce tacy byli, byłoby nam dużo lepiej.

allo
@Molly

zgadzam sie! pozdrawiamy naszych kolegów i koleżanki z Lenart

Kermit

Wszedłem tutaj, bo byłem ciekawy co piszą, zresztą mogę sam od siebie napisać, jestem z firmą 8 lat i piszcie co chcecie (wiemy, że na gowork mało kto pisze coś pozytywnego a piszą złe opinie osoby które przyszły na chwile), ja pracodawcę szanuje za stabilizację, dobrą atmosferę, fajnych wokół mnie ludzi i podejście. Nie narzekam na warunki ani na prace. Pozdrawiam moja grupę z pakowni!

Pablo

NAJGORSZA FIRMA W MROCZENIU. SZKODA CZASU.

Edi
@Pablo

Można więcej informacji?

rob
@Pablo

czemu tak uważasz?

W firmie Dig-Net Lenart sp.j. właśnie zakończył się proces rekrutacyjny na stanowisko Operator. Jakie warunki i benefity oferowali? Czy jest szansa na zarobki większe niż 4200 ?

Adasko

Jeżeli chodzi o benefity to owocowe czwartki jabłko albo pomarańcze. A jeżeli chodzi o zarobki 4200 to zapomnij nie w tej firmie. Chyba że masz staż z 5 lat minimum. Zaczynasz od najgorszej śmieciowej stawki dostajesz pieniądze na konto i reszta (usunięte przez administratora)

Nie polecam

Zapomniałem dodać 3tys za 185h średnio

Chicken5555

Nie polecam pracy w tym zakładzie szczególnie osobom mającym rodziny na utrzymaniu. Podczas rozmowy kwalifikacyjnej obiecywanie złotych gór w postaci stanowisk operatorów maszyn za lepsze stawki a w rzeczywistości pracodawca nie potrafi określić od jakiej stawki pracownik będzie zaczynać i za jaki wymiar godzin. Codziennie każdy nowy pracownik ma szukaną pracę przez kierownika na siłę w postaci zamiatania hali albo są rzucani po najcięższych stanowiskach na odbieraniu ciężkich elementów gdzie mlodzi smarkacze narzucają warunki a starzy mają (usunięte przez administratora) by operator dostał premie. Pracownicy zmieniają się jak rękawiczki i nie pracują dłużej jak miesiąc.

Adrian123
@Chicken5555

Jakich stawek orientacyjnie można się spodziewać?

To_Chyba_Kpina

Meble które do mnie przyjechały nie dość że wykonane jakby u Ździcha w piwnicy to jeszcze o takiej trwałości że lepiej TV na tym nie stawiać. W dodatku musiałam zawołać fachowca żeby ponawiercał otwory bo na produkcji chyba śpią! Jakaś kontrola jakości tam w ogóle jest?

Zostaw merytoryczną opinię o Dig-Net Lenart sp.j. - Mroczeń nowy

• Jak się pracuje w Dig-Net Lenart sp.j.?

Zobacz opinie na temat firmy Dig-Net Lenart sp.j. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 61.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Dig-Net Lenart sp.j.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 55, z czego 45 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Dig-Net Lenart sp.j.