Opinie o Dig-Net Lenart sp.j. w Mroczeń nowy

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Dig-Net Lenart sp.j.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Dig-Net Lenart sp.j. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Meble - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Dig-Net Lenart sp.j. w Mroczeń nowy

ggdgdhd

potwierdzam spoko atmosfera i zarobki i nie ma brygadówek jak ja wczesniej mialem, 2 zmiany i jest ok.

majonez

Fajna firma pod wzgledem atmosfery i kasy polecam

antek kroli

jest ok pracuje 6 miesiac ekipa fajna atmosfera tez duzo osob z Namysłowa tu jezdzi i firma sie rozwija mocno

Raf5555

Jak wyglada praca kierowcy w tej firmie i dokąd głównie wyjazdy?

hej
@Raf5555

rekrutacja z tego co wiem już się zakończyła.. jak coś dzwoń do firmy

@hej

A powiesz jak obecnie taka rekrutacja tu przebiega? Generalnie ile osób za nią tu odpowiada, ilu rekruterów zatrudniają?

fasola
@Olga

Olga to nie korpo tu nie ma rekruterów:) czytałaś o firmie? to firma rodzinna a na rozmowie z tego co wiem to osoba merytoryczna pod względem danego stanowiska

@fasola

Dzięki, myślałam, że może przyjmą mnie do rekrutowania. Widziałam, że kiedyś szukali do siebie asystentek i speców. To skoro tak piszesz to ile osób w biurze tu się zatrudnia w takim razie?

aj
@Olga

dzwoń do firmy najlepiej:) to najprostsza droga

Byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Dig-Net Lenart sp.j.? Podziel się relacją i opisz swoje wrażenia z rekrutacji na stanowisko Elektryk (m/k).
logo firmy Szwaczka / Szwacz do przyuczenia
Dobre Miasto
Dfm Sp. z o.o.
logo firmy Młodszy operator maszyn CNC
Rzeszów
Smithstown Polska Sp. z o.o.
kangoo piechota

Spoko firma wrocilem z Belgii i sie tu zatrdnilem, dobre warunki ma firma przyznaje jedne z lepszych w okolicy

rambo

dla mnie jest ok polecam dla osob ceniacych normalna prace nie jak robot i atmosfere

jakas

ja jestem zadowolona z firmy lajk za atmosfere i wprowadzenie

gdfgd

pracowalem na prdukcji 6 lat w korpo, nie do konca chcialem sie tu przyjac ale atmosfera jaka tu panuje , podejscie przelozonego, nie jestes tu nemrkiem , dobra wyplata ja jestem mega zadowlony pracuje tu 5 miesiecy

jojojo

na plus wynagrodzenie, atmosfera, ludzie, rozowj i mozliwosc awansu, na minus- zawsze sie cos znajdzie no ale ja lubie tu byc

Kasjato

Uważam ze lepszej firmy w regionie nie znajdzie na plus mega atmosfera zarobki konkurencyjne w sumie wyższe niż dookoła i szkolenia lenart mega wystartował a ja tu w sumie świeży bo rok ale jestem po 3 firmach z okolicy i tu jest wszystko !

Polopontiak
@Kasjato

Czy możesz zdradzić jakie wynagrodzenie i na jakim stanowisku?

dżordżo

Ja złego słowa nie napiszę, firma nie zwalnia wręcz przeciwnie jest praca caly czas. Inne zakładty pracują do czwartku my dalej caly tydzien i jeszcze nadgodziny, wiec jest dobrze

Alicja
@dżordżo

dużo tych nadgodzin się zdarza? Wypłacają za nie kasę czy jest też opcja odebrania jako wolne?

jaa
@Alicja

no wypłacają nie dużo nadgodzin i kto chce sa osoby ktore chca zaerobic wiecej i robia nadgodziny ale zawsze sa placone

@jaa

Czyli na nadgodzinach sobie jako tako dorobisz o ile faktycznie są? W jakiś konkretnych okresach zdarzają się częściej? I oprócz nich na czym jeszcze można byłoby sobie tutaj dorobić, jest na to szansa?

Klient

Witam, jesteśmy pod wrażeniem tegorocznych targów meblarskich. Jak zwykle spółka Lenart przeszła samą siebie. Jesteśmy wszyscy pod wielkim wrażeniem zarówno pod względem designu, estetyki i nowoczesności.

Targi meblarskie Poznań

Piękne targi Lenart ! moim zdaniem najladniesze , wystawiliscie arcydzielo gratuluje!

Alearo

Potwierdzam min 4000 netto do 6000 netto i więcej można na produkcji najlepiej w okolicy , dają radę

W Mroczeń Dig-Net Lenart sp.j. rekrutuje na stanowisko Konstruktor - Projektant. Aplikowałeś na ofertę? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z przedstawicielami firmy. Napisz, na co potencjalni kandydaci mogą zwrócić uwagę zanim udadzą się na rozmowę kwalifikacyjną.

Olga

Na pewno nie rekrutuje? W sensie na stronie są ogłoszenia. I wygląda jakby przyjmowali na mechanika zresztą także. A na administrację to kiedy kogoś potrzebowali, bo tam widzę że pusto jest. Ile osób w sumie teraz w biurze pracuje?

Dig-Net Lenart sp.j. poszukuje osoby na stanowisko Operator Maszyn w Laski-Tartak. Wziąłeś udział w procesie rekrutacji? Napisz, na co według Ciebie powinny zwrócić uwagę osoby rozważające pracę w firmie.

Robert2588

Super, dzisiaj rozmawiałem z dwoma panami i od zaraz dostałem ofertę pracy

nika
@Robert2588

To ciekawe co piszesz, bo w tym dniu nikt z administracji nie pracował i nigdy tu nie rekrutują dwie Panie:) pozdrawiam i życzę więcej prawdy

Alicja
@nika

To jak wyglądają rekrutacje? Kto uczestniczy w rozmowach z kandydatami? Jest jeden etap czy kilka? Będę wdzięczna za odpowiedź, zawsze to dla mnie mega stresujące i wolę wiedzieć takie rzeczy :D

alantez
@Alicja

to zależy...każda rekrutacja jest inna w zależności od stanowiska i złożoności ...a jakie stanowisko Cię interesuje?

@alantez

Tak na brygadzistów tutaj narzekali... Jak się nim tu w firmie stać? jakie warunki mają tak naprawdę?

wagon
@Olga

jak? jak w kazdej firmie- musi byc wolne stanowisko noebsadzone i musisz posiadac doswiadczenie w jakims zapewne stopniu i pewnie rekrutacja i potem wylonienie kandydata

@wagon

aha czyli rekrutacje. no właśnie się zastanawiałam czy robią tu wewnętrzne czy poprzez awans z marszu wciskają. Wracając jeszcze do brygadzistów to narzekanie innych było uzasadnione czy też nie?

nana
@Olga

Źle Olga pytanie zadajesz...awanse są poprzez zwiększenie obszaru odpowiedzialności czyli zakresu zadań i zdanego testu jeżeli mowa o kwalifikacjach technicznych w zależności od obszaru...rekrutacje wewnętrzne są razem z zewnętrznymi aby każdy miał prawo do zmiany obszaru/awansu w pionie lub poziomie na przejrzystych zasadach- jeżeli występuje zapotrzebowanie...co do brygadzistów jest to pytanie subiektywne...każdy może odpowiedzieć jak chce...warto może spotkać się z firmą i zapytać w 4 oczy Osoby, które współpracują bezpośrednio z Brygadzistami- uważasz, że pisanie anonimowe przyniesie tobie obiektywną odpowiedź? go work ma to do siebie, że nie uzyskasz tutaj konstruktywnej opinii- jedynie krzywdzące opinie...zachęcam więc do bezpośredniego kontaktu z firmą my też będziemy wiedzieć z kim rozmawiamy:)

nunu
@nana

Wnioskując po treści odpowiedzi osoba pisząca reprezentuje firmę - dlaczego też pozostaje anonimowa ? Czyżby w ten sposób było łatwiej nabijać "pozytywne komentarze" ? Być może nana czy inne koziołki matołki to jedna i ta sama osoba próbująca sztucznie odbudować "wizerunek" firmy?

wasko

cenie sobie za fajna atmosfere,teraz daja nam podwyzki fajne i sie rozwijamy na tego pracodawce nie moge narzekac

koziolek matolek

Pracowałem w kilku firmach, ale atmosfera i zespołowość pracy jaką poznałem tu to istotny element, który wyróżnia pozytywnie te firmę na tle pozostałych. Podoba mi się jak ludzie pomagają sobie w tej firmie i próbują wspólnie rozwiązywać problemy. Ponadto, co jest warte podkreślenia, firma działa w naprawdę trudnej i wymagającej branży a się rozwija.

jacko

Spoko ekpia jest na produkcje, zatrudnilem sie 2 miesiace temu i to nie jest korpo i sztywno jest po ludzku...oby tak dalej !

owieczka

Ja zatrudnilam sie tutaj pol roku temu i jestem zadowolona a najbardziej z atmosfery, polecam!!

Zostaw merytoryczną opinię o Dig-Net Lenart sp.j. - Mroczeń nowy

• Jak się pracuje w Dig-Net Lenart sp.j.?

Zobacz opinie na temat firmy Dig-Net Lenart sp.j. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 61.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Dig-Net Lenart sp.j.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 55, z czego 45 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Dig-Net Lenart sp.j.