Opinie o Variosteel Sp. z o.o. w Lębork

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Variosteel Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Variosteel Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja konstrukcji metalowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Variosteel Sp. z o.o. w Lębork

Maestro Nowy wpis

Ogólnie z całego serca nie polecam pracy w tej firmie, a to kilka powodów dlaczego : po pierwsze wielki pan majster marchewka, który uważa się tam za Boga i po prostu (usunięte przez administratora)człowieka który mu nie przypasuje, czyli wprost mówiąc nie będzie robił tego co on mu każe, sam ciągle nic nie robi, chodzi na fajeczki za hale, chociaż jest zakaz dla wszystkich, no ale przecież pan majster może, po drugie sprzęt, a właściwie jego brak, spawarki 15 letnie, ciągle psujace się, szlifierka jedna na dwie- trzy osoby, żeby znałesc jakiekolwiek wiertło, czy coś co jest ci akurat potrzebne, trzeba czasem 15 minut chodzić po hali i szukać, ale oczywiście panom majstrom się to nie podoba, kolejna sprawa to jak ktoś tu wcześniej napisał, wręcz zmuszanie do nadgodzin, za które kokosów nie zarobisz, ale musisz je robić bo inaczej stracisz pracę. Kolejna sprawa jest to że nie chcą dopłacać za dojazdy do pracy, a gdy idziesz rozmawiać z jakąś propozycja, choćby paru złotych na paliwo, jeses w niekulturalny sposób splawiany. Atmosfera jest tam taka, że można siekierę powieści w powietrzu, w ogóle nie masz ochoty tam chodzić. No i kluczowy element to stawka na dzień dobry, która jest po prostu śmieszna jak na te czasy, bo kobiety na kasach w marketach zarabiają podobne pieniądze. Podsumowując, zastanów się dwa razy zanim złożysz tam cv i zaczniesz pracować, bo po krótki czasie będziesz tego żałował.

Łukasz Nowy wpis

Jaka jest atmosfera w firmie? Zastanawiam się nad zmianą pracodawcy dlatego pytam.

Firmy coraz częściej dostrzegają pozytywny wpływ dobrej atmosfery na efektywność pracowników. Czy podobnie jest w Variosteel Sp. z o.o.?

kwadracik2

Firma w porządku ale tylko w czasie okresu próbnego potem wielkie wymagania . jeden wielki minus to wymuszanie na pracownikach nadgodzin , 12h w pracy co drugi dzień to wielka przesada w stosunku do wynagrodzenia pracowników. jakby zmienili system i robili po 2h nadgodzin a nie 4 to mniej osób by rezygnowało z pracy. druga sprawa mała podstawa względem wymagań kadry. i teraz najlepsze Wielki Pan* Robert Marchewka Majster który ma 0 szacunku do pracowników wali głupimi tekstami wręcz niszczy nastrój wśród pracowników,jakby był ktoś odważny śmiało by go można pozwać o (usunięte przez administratora)i wygrać sprawę w sądzie.Kolejna sprawa brakuje zebrań raz w tygodniu miedzy pracownikami a przełożonymi.

Piachu
@kwadracik2

Pan Marchewka się nadaję co jedynie do tarkowania swoich marchwi, taki z niego majster klepka zrób to sam. Firma krzak. Nadgodziny obowiązkowe bo innej opcji nie ma, jakby mogli to i by soboty obowiązkowe dali

Miras Nowy wpis
@kwadracik2

Z Ciekawości, ile spawacz jest w stanie wyciągnąć netto z tymi nadgodzinami ? Rozumiem przelewy na konto robią normalnie ? Bo czasem w firmach bywa tak że część na konto część pod stołem.

Aplikowałeś do firmy Variosteel Sp. z o.o.? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?
logo firmy Konstruktor
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
Siemianowice Śląskie
MERAENG SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA

Z jakich powodów pracownicy kończą współpracę z Variosteel Sp. z o.o.? Czy sami rezygnują ze współpracy, czy są zwalniani?

On

Raczej sami, chyba że nie przyjdziesz jeden się to cie zwolnią

Gabriela
@On

chodzi o jakąś niezapowiedzianą sytuację? bo teraz odnoszę się do l4, z tym problemu nie ma? i czemu mieliby tak restrykcyjnie podchodzić do nieobecności? to jakoś rażąco procesy by zaburzyło?

Ziomeczek

Witam, czy w firmie dalej są nadgodziny i czy są obowiązkowe ? Czy ciągle jest system pracy 7-15:20 jeśli tak skąd te dodatkowe 20 min ? Jak pracuje się na hali (atmosfera itp.)

@Ziomeczek

Tak, nadgodziny są regularnie (1-2 razy w tygodniu plus sobota w mniejszym wymiarze czasu). Czy są obowiązkowe? Są bardzo mile widziane. Oczywiście nie są "darmowe" jak to często w Polsce bywa. Praca jest od 7 do 15:20. Ta 15:20 bierze się stąd, że są 2 przerwy. Jedna normalna wynikająca z kodeksu pracy, a druga 20-minutowa nie wliczająca się do czasu pracy. Co do atmosfery to już sobie trzeba samemu wyrobić opinię, ale ogólnie naprawdę nie jest źle. Mało kto odchodzi, sporo ludzi zresztą wraca po jakimś czasie i wypróbowaniu czegoś innego.

Rafał
@Odpowiadacz

Skoro mało kto odchodzi to można chyba przypuszczać, że jest to stabilne miejsce pracy. Chcę jeszcze trochę pociągnąć temat tych nadgodzin. Jest dodatkowe wnagrodzenie?

Daniel
@Ziomeczek

Witam mam pytanie czy do firmy jest jeszcze jakiś numer telefonu? ponieważ ten co jest na stronie to dzwonię i nikt nie odbiera .Z góry dziękuję za odpowiedź

S
@Ziomeczek

Są i co najgorsza soboty traktują jako twój obowiązkowy dzień, jakaś kasa z tego? Marne 50%

Bożena
@S

To jest w ogóle legalne żeby za obowiązkowy dzień dawać 50%? :O

@Bożena

150%, a nie 50% bo to wygląda jakby ludzie dostawali mniej niż w normalny dzień pracy. Nie, dostaje się o 50% więcej za godzinę niż normalnie.

Czy można liczyć w Variosteel Sp. z o.o. na prywatną opiekę medyczną?

Odpowiadacz

Niestety, takiego benefitu firma nie przewiduje. Są za to dopłaty do karty FitProfit (coś jak bardziej znany Multisport) oraz możliwość wzięcia udziału w ubezpieczeniu zbiorowym.

Widzę Cię

No proszę nowy pracownik i już pod wpływem alkoholowym czy Ty to widzisz szefie Proszę o czujność nad takimi pracownikami stwarzają zagrożenie innym

Witam , jestem spawaczem , mam doświadczenie w spawaniu metoda MAG i TIG Jak wyglądają tam stawki ? Jest coś płacone dodatkowo za nadgodziny ? Premia ?

@Nowy

Jeżeli chodzi o stawki to już sprawa indywidualnych negocjacji w oparciu o doświadczenie i umiejętności. Tak nadgodziny są normalnie płatne ekstra. Zarówno te wyrabiane w tygodniu jak i w weekendy. Tak premie są co pół roku, uzależnione od oceny pracownika (L4, punktualność, pracowitość i tak dalej) Podwyżki są regularnie.

Jak ze studentami w Variosteel Sp. z o.o.? Chętnie zatrudniają?

Chodzi o zatrudnienie na stałe czy latem?

Co jaki okres czasu w Variosteel Sp. z o.o. można ubiegać się o podwyżkę?

Podwyżki są w zasadzie co pół roku więc nie trzeba się o nie upominać.

Dominika
@Gość

Wow! Chyba każdy chciałby otrzymywać podwyżki co pół roku. To muszę powiedzieć, że mnie zaskoczyłeś. Ciekawi mnie jeszcze, jak to w firmie Variosteel jest z dodatkami pozapłacowymi. Pracodawca oferuje Wam jakieś? Jeśli tak, to je wymień.

@Dominika

Ubezpieczenie grupowe (płatne) Dopłata do karty Fit-profit Posiłki pracownicze dla osób wyrabiających nadgodziny w tygodniu Dofinansowanie kursów i szkoleń

Józef

Czy nie szukają może spawacza do firmy ?

Marchewka

Tam pracuje natka marchewka to dopiero uy nie sympatyczny gość drze tego (usunięte przez administratora) jakby był po mutacji że względu na tego blazna nie pracuję tam są inne firmy w Lęborku

nikt

Może się ktoś wypowiedzieć odnośnie pracy na stanowisku spawacz MAG 135 ? Obowiązki, zarobki, podejście do pracownika :)

Jakie godziny pracy przyjęte są w firmie Variosteel Sp. z o.o.?

Standardowo 7-15:20 i nadprogramowo 7-19:20 we wtorki i czwartki, a sobota 7-13.

SzukamPracy
@Gość

Czyli soboty i nadgodziny obowiązkowe.?

@SzukamPracy

Nie do końca. Jeśli faktycznie zawalenie robotą jest potężne to w zasadzie tak chyba, że naprawdę nie ma się możliwości (nikt za to nie karze), jeśli nie to według uznania. Oczywiście zaznaczając, że wszystko jest płacone uczciwie, a nie pod stołem więc większość załogi nie narzeka i spokojnie wypracowuje wiele godzin ekstra.

admin

Wiesz coś ciekawego o firmie Variosteel Sp. z o. o.? Dodaj komentarz na forum. Od twojej opinii może zależeć czyjaś kariera.

Zostaw merytoryczną opinię o Variosteel Sp. z o.o. - Lębork

• Jak się pracuje w Variosteel Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Variosteel Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Variosteel Sp. z o.o.?

Variosteel Sp. z o.o.
4.3/5 Na podstawie 16 ocen.
  • Abrahama 10
    84-300 Lębork