Opinie o Gdańska Stocznia „Remontowa” im. J. Piłsudskiego S.A. w Gdańsk

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Gdańska Stocznia „Remontowa” im. J. Piłsudskiego S.A.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Gdańska Stocznia „Remontowa” im. J. Piłsudskiego S.A. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Mechanicy samochodowi
Mechanicy samochodowi Gdańsk

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Gdańska Stocznia „Remontowa” im. J. Piłsudskiego S.A. w Gdańsk

Domi

Witam Wszystkich, jakie zarobki sa na stanowisku kierownik projektu czy jest szansa na dobry socjal, dofinansowanie do szkoły itd?

Pracownik GSR
@Domi

Dofinansowanie do szkoły dla Ciebie? To zależy od przełożonego, zdarza się. Socjal - dopłata do wypoczynku Twojego i dzieciaków (w zależności od dochodu na osobę), bony + gotówka w ciągu roku, fizyczni jeszcze mają więcej różnych dodatków, umysłowi znacznie mniej. Kierownik Projektu? Czy raczej Remontu? To po prostu budowniczy czy też teraz raczej to się inaczej nazywa, na pęczki teraz młodzieży przyjmują.

@Pracownik GSR

Pracownik GSR w ofercie było kierownik projektu, jutro mam tam rozmowę o prace ale odległość z Redy jest bardzo duża i nie jestem do końca przekonana no chyba ze socjal dla pracownika jest atrakcyjny. Dziękuje za info.

Green
@Domi

I jak po rozmowie? Warto bylo? Jakies konkrety

Hanna

@Domi widzę, że ciekawi Cie czy Stocznia "Remontowa" dofinansowuje naukę swoim pracownikom. A jaką szkoła jesteś zainteresowana? Masz coś upatrzone? Czy byłoby to związane z branżą?

@Hanna

Hanna interesuje mnie ogólnie informacja na ten temat ponieważ wiem ze nie wiele firmie robi ukłony w tym kierunku a raczej wola jak nowy pracownik przychodzi już wyszkolony itd.

Hanna

@Nick nie ma możliwości, żeby powiększyły się te premie? Czy rozmawialiście z związkowcami na ten temat? @pracownik przypominam, że na tym forum jest regulamin, który wszyscy musi przestrzegać: https://www.gowork.pl/regulamin i jest w nim mowa o tym, że nie można nikogo tutaj obrażać, tak jak to Ty zrobiłeś. Twój wpis może zostać usunięty przez administratora. Swoje niezadowolenie można przekazać w sposób, który nikogo nie urazi.

Hanna

@spawacz co znaczy praca na dziko? Czyli bez umów? A co na to związek? To ważne, bo pewnie są osoby, które myślą o pracy w Stocznii "Remontowa".

Jak opisałbyś przebieg rekrutacji w firmie Gdańska Stocznia „Remontowa” im. J. Piłsudskiego S.A. na stanowisko Technik Laboratoryjny w Zespole Ochrony Środowiska? Czy odbywa się ona w formie rozmowy, czy kandydat otrzymuje do wykonania jakiś test lub zadania?
spawacz

remontowa to szajs, bhp sa gojeni przez gore i scigaja fizoli a prawdziwych problemow nie widza bo nie wolno im robic we wlasne gniazdo, ochrona srodowiska to zasiadly stolek i teoria bo kanaly usyfione, majstrowie maja w tylku zasady i byle szybciej byle karte odbic bo kierownik kaze, byle pyrzan byl heppy, nie wazne ze robota na dziko. kasa nawet nie ma 3 tys z dodatkami za 8h.daj luz lepiej do armatora isc za 50 zl/h i robic w gdansku to samo ale wolniej i za 3x taka kase co remontowcy

Hanna

@Kadłubek to nie dobrze, że związek nie interesuje się pracownikami. Czy w takim wypadku próbowaliście negocjować stawki w Stoczni? Pracowałeś tam 13 lat, czy według Ciebie dużo się zmieniło na przestrzeni lat? Myślę, że osoby zainteresowane pracą zaciekawi Twoja perspektywa.

Wilhelm

Też się zastanawiałem czy nie szukać pracy w stoczni, ale spodziewałem się lepszych opinii. a tutaj http://pomorskie-praca.pl/praca-w-gdansku-rynek-pracownika/ piszą, że bezrobocie spada i coraz częściej mówi się o tym, że pojawia się rynek pracownika, a nie pracodawcy. Może lepiej poszukać pracy w innej branży?

kusy 007

Witam ja osobiscie pracowalem w REMONTOWEJ na wydziale W9 jest to wydzial elektryczny ale pracowalem tam jako MONTER WYPOSAZENIA OKRETOWEGO . Stawka jaka dostalem napoczatek to 19 brutto czyli na reke wychodzilo tyle co kot napłakał . Z nadgodzinami zarobilem gora 3 400zl a i byly takie miesiace ze nie bylo nadgodzin i zarobilem 2 400 odliczyc dojazdy bo nie jestem z gdanska i malo co zostawalo.Zarobki w porownaniu do ciezkiej pracy DRAMATYCZNE

Kadłubek

Pracje tam 13 lat i jest coraz bardziej beznadziejne. Zarobki w normalnych godz to 2360 jak się zrobi trzy weekendy to do 3500 sie dobije ale to prawie 50 nadgodzn w miesiacu. Solidarność to kpina maja wszystkich doslownie w d..ie. po wizycie u nich powiedzieli że tu pracować nie musze tak problemy rozwiązują. Bhp jest tylko tam gdzie jest im wygodnie. Robie jako monter kadłubów i czas zmienic prace bo obecne podwyżki to kpina.

Hanna

@Robol, a możesz powiedzieć kilka słów więcej o pracy w powyższej firmie? Jaką masz opinię?

Bolo

Mam pytanie czy coś się poprawiło na tej stoczni ,oczywiście z wynagrodzemiem .Pozdrawiam

alibaba

Czy ktoś się orientuje na jakie zarobki brutto może liczyć mistrz produkcji bezpośredniej oraz ile z tej kwoty stanowi zasadnicza pensja a ile ruchome dodatki?

romanek

Wiecie może czy jest szansa u nich na stabilne zarobki? W końcu dobrze że jest szansa u nich na dobre zatrudnienie, bo wypłata jest pewnie dość dobra. Dzięki

Robol
@romanek

stabilne zarobki moze tak. Ale marne

Adolf Przywódca

Witam, jezeli chodzi o stawki dla pracownika fizycznego w remontowej to mieszcza sie one w granicach 16-28zl brutto, nie zaleznie czy pracujesz na rurowni, kadlubowni, elektryków czy silnikowców. Oczywiscie ta górna granica stawki jest zarezerwowana dla starych wyjadaczy i bardzo czesto pupilów majstrów , kierownikow. Nowi pracownicy z doswiadczeniem moga liczyc na stawke ok 18-23 zl brutto. Oczywiscie plusem jest ze wszystkie skladki sa odporowadzane od zarobionej kwoty i wypłata jest zawsze 10. Ja osobicie uwazam ze stawki sa za male do wykonywanej pracy, bo zeby spawacz czy monter zarabiał ok 3000netto bez nadgodzin to jest kpina. Ciekawe kiedy Solidarnosc w koncu cos z tym zrobi

Robol
@Adolf Przywódca

Solidarność w remontówce to kpina. Błazny opłacane przez prezesa REMONTOWA

Kryzys

Chyba nie byłeś na remontowej i nie widziałeś 3 kontenerowcow i jednego na północnej

kryzys

ale Remontowa będzie miała własną flotę o nazwie Remontowa Arctica Line bo chętnych nie widać pozdrowienia.

wujek

co to znaczy że stawki są dobre? naprawdę satysfakcjonuje Cię 3k netto ? moim zdaniem 5k to odpowiednia stawka na tym stanowisku.

nbjjh

najgorsza firma to Holm.prawdziwe dziady

moter kadlubow

Przestrzegam przed firma KAMEN znajdującą się na stoczni północnej. Firma jest nie wyplacalna.

Speedy

Najlepiej to wkręcić się do jakiejś firmy żeglugowej, która akurat remontuje swoje statki na tej stoczni, bo dostaniesz dobrą stawkę w zagranicznej walucie (dolar-euro). Jak nie jesteś z trójmiasta to opłacą hotel i dostaniesz darmowy posiłek. Tylko wtedy nie będzie takiego stanowiska jak (usunięte przez administratora) quot;monter rur rurociągowych" tylko będziesz fitterem, czyli spawaczem i jak masz uprawnienia to na statku będziesz wszystko spawał. Do minusów to jeszcze praca 7 dni w tygodniu, ale jak masz stawkę godzinową w obcej walucie to inaczej się na to patrzy.

Zostaw merytoryczną opinię o Gdańska Stocznia „Remontowa” im. J. Piłsudskiego S.A. - Gdańsk

• Jak się pracuje w Gdańska Stocznia „Remontowa” im. J. Piłsudskiego S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Gdańska Stocznia „Remontowa” im. J. Piłsudskiego S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 32.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Gdańska Stocznia „Remontowa” im. J. Piłsudskiego S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 22, z czego 3 to opinie pozytywne, 16 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Gdańska Stocznia „Remontowa” im. J. Piłsudskiego S.A.
2.4/5 Na podstawie 95 ocen.

Gdańska Stocznia „Remontowa” im. J. Piłsudskiego S.A.