Opinie o Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Centrum Motoryzacyjne Rafał Limanówka Stefania Limanówka sp.j. w Wałbrzych

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Centrum Motoryzacyjne Rafał Limanówka Stefania Limanówka sp.j.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Centrum Motoryzacyjne Rafał Limanówka Stefania Limanówka sp.j. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Mechanicy samochodowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Centrum Motoryzacyjne Rafał Limanówka Stefania Limanówka sp.j. w Wałbrzych

Anonimus Nowy wpis

Wymieniałem olej w silniku w Polonezie , po wymianie i opuszczeniu pojazdu odjechałem na plac i poszedłem zapłacić za wymianę, po powrocie zauważyłem plamę oleju pod samochodem więc zwróciłem uwagę mechanikowi, który wymieniał olej po podniesieniu maski okazało się, że wyciek jest z filtra oleju ( źle założona uszczelka) , która została uszkodzoną i mechanik kazał mi udać się do sklepu i kupić nową więc udałem się do właściciela warsztatu , który nakazał wymienić na nową, po wymianie mechanik wytarł szmatami olej na silniku ale (usunięte przez administratora) zostawił pod maską i w czasie jazdy z pod maski zaczął wydostawać się dym, na całe szczęście nie doszło do pożaru.Od tamtej pory omijam ten warsztat i nikomu go nie polecam.

Piotr Nowy wpis

jestem zażenowany firmą warsztatu i wulkanizacją pracownicy o pospolite (usunięte przez administratora). Dziwię się, kto ich zatrudnił (albo dlaczego tam jeszcze pracują). Kierownik poniżej krytyki - jakby łaskę robił, że musi obsłużyć. Zanim tam pojechałem przestrzegano mnie zarówno przed warsztatem jak i wulkanizacją Niestety nie posłuchałem i mam za swoje. Teraz cierpię. Mogę jedynie wszystkich przestrzec przed tym warsztatem gdziekolwiek byle nie tam od pracowników czuć won alkoholu i bezczelnie rozmawiając z klientem pali papierosy i chucha dymem w twarz klienta . W zakładzie panują wyzwiska i jak mechanicy do siebie wołają to woła o pomstę do nieba. nie wystawiają żadnego paragonu ani faktury o która prosiłem pod pretekstem że kasa fiskalna jest zepsuta a tym bardziej gwarancji nie otrzymasz!!!

Xxx Nowy wpis

Zgadzam się biorą pieniądze za nie naprawienie samochodu

erte Nowy wpis

Opiszę swoje doświadczenia. Podjechałem spytać o cenę za wymianę opon, jesień 2022 rok. Właściciel mówi 120 zł. Postawiłem samochód i zrobili. Przy zapłacie okazało się że 200. Mówię ze miało być 120 a właściciel mówi że są czujniki ciśnienia i ma być 200 zł. i jesżcze dodał że mogłem jechać do wulkanizatora a on nie zbiednieje jak do niego więcej nie przyjadę, Kiedyś wymienialem w samochodzie syna w Insygii tarcze i klocki Też 200 zł więcej od umówionej kwoty bo trzeba było podłączyć pod komputer, Potem dowiedziałem się że nie trzeba. Przy wymianie sprzęgła w Citroenie C1 córce policzyli 300 zł więcej bo rzekomo wymienili przegub. Znajomy za wymianę świec żarowych 200 zł więcej bo było dużo rozbierania. Kiedyś chyba 15 lat temu w Renault megane Z komory silnika zaczęły się wydobywać niepokojące hałasy. Młodszy własciciel chyba syn po jazdach próbnych stwierdził że do wymiany skrzynia biegów. Zaoferował się ze ma taką na oku, koszt ok 1200 zł plus wymiana i że dobrze by było zrobić jeszcze sprzęgło bo jak będzie rozebrane to warto. Razem miało być okolo 3 tyś, Pojechałem do innego mechanika i wymienil poduszkę silnika za 240 zł. Pojechałem do Limanówki i właściciel zapewnił mnie ze jak by rozebrali i by się okazało co jest to też by zrobili za tyle. Taka to uczciwość Limanówki. Ostrzegam innych , jak najdalej od tego miejsca.

Brałeś udział w rekrutacji do Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Centrum Motoryzacyjne Rafał Limanówka Stefania Limanówka sp.j.. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
Dominika

Jak tak czytam te opinie od klientów to się zaczynam zastanawiać jak tu tak właściwie się pracuje? wiadomo ile osób tu obecnie jest i ile im płacą? faktycznie często wychodzi coś tak słabo jak opisują?

erte

Wojtek

Szczerze odradzam wszystkim uczciwym ludziom. Naciągacz (Limanówka) typu: "będzie pan zadowolony" - przyjeżdżasz i nie wiesz co cię spotka. A właściwie wiesz - drogo, źle i bez gwarancji. Prosta usługa rozrasta się do niebotycznych rozmiarów.

Ona
@Wojtek

Zgadza się. Potrafią też kłamać że coś sprawdzali czy wymieniali, a po odebraniu auta nienaprawionego, nadal z usterką, ewidentnie widać że to kłamstwo bo nie ma śladów nawet próby odkręcania... Zwykle naciągactwo i (usunięte przez administratora)

Ilona
@Ona

hej, a nie wzielas jakiegos dokumentu z opisem co wymieniono oraz tej wymienionej ( starej) czesci, pwoinni ci ja dac skoro wymienili na nowa?

Remigiusz

Akurat to forum nie jest właściwym miejscem na opinie klientów ponieważ to forum pracownicze!!

Tarik
@Remigiusz

(usunięte przez administratora)tutaj sami klijenci pisza a jak i jakis pracownik napisze to chyba cos nie tak z tym pseudo warsztacikiem i sklepem gdzie ceny są z kosmosu...

Ona
@Remigiusz

Tym bardziej powinno być wam wstyd.. Odwalacie fuszerki i jeszcze macie czelność kasować za nienaprawienie samochodu. Drogie u was to placowe.. Kłamstwo, (usunięte przez administratora) i naciągactwo wszystko w jednym centrum w pakiecie.

ADAM

TRAGEDIA !!! NIE POLECAM NIKOMU TEGO "centrum motoryzacyjnego".Byłem u nich wymienić opony na zimowe.Właściciel który wszystkim kieruje kazał czekać na polu pół godziny(4 stopnie C)po czym kazał wjechać do warsztatu.Po pięciu minutach przyszedł i powiedział żebym poszedł prosto przed siebie,później po kamiennych schodach i skręcił w lewe drzwi.Idę nie wiem po co,okazało się że to poczekalnia dla klientów(żeby kawę chociaż biedaki dawali klientom ale gdzie tam nawet wody nie było!!!)Wróciłem i grzecznie pytam czemu zostałem tam wysłany?Odpowiedź pana brzmi:bo pracownik czuje się nie komfortowo jak pan mu się patrzy na ręce.A ja na to że ja też czuję się nie komfortowo jak ktoś wyważa mi opony i tego nie widzę.Pan każe mi wyjść z warsztatu a na dodatek mówi żebym nie stał nawet przed warsztatem.Pytam go ponownie czy nie przeszkadzało mu to wcześniej ja stałem tam pół godziny.Odpowiada że nie wolno ze względów bezpieczeństwa,pytam znowu grzecznie to dlaczego kazaliście mi samemu wjeżdżać do warsztatu?I dlaczego przy innych samochodach na innych stanowiskach stoją klienci i panu nie przeszkadzają?Pan zaczął się już gubić w swoich błyskotliwych odpowiedziach.Jeżeli wam tak zależy na bezpieczeństwie klienta to na samym początku się go informuje jakie zasady panują w warsztacie,wtedy klient może zrezygnować z usługi jak mu coś nie pasuje,a nie dostaje polecenia jak dzieciak gdy auto stoi już na podnośniku bez kół.Gdyby pan był takim profesjonalistą jakim pan chce być i trzymał się tych zasad o których pan mówił to powinien pan odebrać od klienta kluczyki,samemu wjechać do warsztatu a klienta zaprosić do poczekalni.Po takim potraktowaniu poinformowałem pana że po wymianie opon ma cztery zdjęte opony zapakować do worków,umieścić je na tylnych siedzeniach i wyprowadzić auto na parking przed zakładem nie brudząc przy tym tapicerki.Pan był mocno zdziwiony moimi życzeniami... ciąg dalszy w następnym poście.

Przemysław
@ADAM

(usunięte przez administratora) bezpieczeństwo na warsztacie przede wszystkim a na kawę do restauracji ale pewnie ciebie nie stać zapłacić za kawę 10 złotych pewnie zakupy robisz w Biedronce markecie dla biednych dziadów jak czytam takie opinie to wiem że palancie jesteś z Wałbrzycha

Max
@ADAM

Prawda prawda i jeszcze raz prawda

Jaro

Nikomu nie polecam tego pseudo warsztaciku naciąganie na kasę a usterki nie umiał usunąć kasa wyrzucona w błoto brak gwarancji niema po co tam wracać Ostrzegam wszystkich przed tym warsztacikiem przejechałem się tam strasznie zresztą nie tylko ja naciągacze nic więcej

Przemysław

Spoko szybko sprawnie i tanio

Katarzyna

Dno i wodorosty i (usunięte przez administratora)

Zbyszek

Witam wszystkich.Kilka dni temu pojechałem kupic czujniki spalania stukowego(czesc przy silniku ktora uszkodzil mech.przy wymianie oleju)niby prosta rzecz a na sklepie nie bardzo wiedzieli o co chodzi.Patrzac na zakłopotanie pracownika,po chwili w poszukiwania bylo zangazowane kilka osób-bez efektu, podziekowałem za obsługe.Zapytałem jeszcze o klocki do przodu do mojego C4 1,6 16 v2005 r -212 zł.-Rok temu kupiłem u ich za 100 zła tu cena kosmos !!! Czujnik dostałem w hurtowni na Wrocławskiej-tam pracownik tylko zapytał o dane i juz po kilku minutach miałem nowa czesc pdzed soba_klocki u nich79 zł .Zmieniłem miejsce zakupu czesci na profesjonalne.

ADAM

ale chyba zaczął w końcu myśleć logicznie i pierwszy raz się z klientem zgodził.Odebrałem auto już na parkingu przez innego pracownika któremu widać wstyd było za swojego szefa.Tak dla przypomnienia firmie rodzinnej prowadzącej "centrum motoryzacyjne"wasze motto powinno brzmieć:KLIENT NASZ PAN,a tak niestety nie jest .Pieniądze macie ale nie macie szacunku dla ludzi nie mówiąc już o pokorze a to duża strata,której jak widać nie można kupić za żadne pieniądze.Ja jak również moja rodzina i znajomi będą to centrum omijać z daleka.

Zostaw merytoryczną opinię o Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Centrum Motoryzacyjne Rafał Limanówka Stefania Limanówka sp.j. - Wałbrzych

• Jak się pracuje w Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Centrum Motoryzacyjne Rafał Limanówka Stefania Limanówka sp.j.?

Zobacz opinie na temat firmy Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Centrum Motoryzacyjne Rafał Limanówka Stefania Limanówka sp.j. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Centrum Motoryzacyjne Rafał Limanówka Stefania Limanówka sp.j.?

• Topolowa 3A
    58-309 Wałbrzych