Opinie o Agencja Opiekunczo Medyczna i Handlowa Anna Szopa w Katowice

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Agencja Opiekunczo Medyczna i Handlowa Anna Szopa. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Agencja Opiekunczo Medyczna i Handlowa Anna Szopa o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Ośrodki pomocy społecznej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Agencja Opiekunczo Medyczna i Handlowa Anna Szopa w Katowice

DJ

witam,ja już tak kiedyś pracowałam ostatnio 14 lat temu i stawka ciągle ta sama,400,500zł.na ręke,w tej chwili wracam tam bo pasują mi elastyczne godziny pracy,ponieważ nie mogę podjąć stałej pracy,i na pewno większość osób ma podobną sytuację,praca fajna,polecam,.

kinect

Przecież tam same emerytki pracują (które w większości same potrzebowałyby opiekunki)- więc im to obojętne czy idą za 2 , 3 czy 4 złote - tak sobie więc łażą dla zabicia czasu - bo jakiejś konkretnej roboty od nich w tym wypadku raczej nie można egzekwowac.

gienia

A wiecie jak te pijoki które niby to potrzebują pomocy , śmieją się z nas opiekunek że za takie grosze do nich łazimy ( oni więcej z tej dziadowizny mopsowskiej dostają na picie - niż my uczciwie pracujące opiekunki za tą ciężką robotę, brak słów na to wszystko. Może po następnym przetargu za coraz niższe stawki nie znajdzie się już nikt do tej roboty. Oferowanie takich stawek jest urągające godności ludzkiej.

była opiekunka

Prosze bardzo.Chciałam się zatrudnić w tej firmie.Umowa jest taka.Zlecenie lub umowa wolontariacka (kto słyszał aby płacić za wolontariat)Ta druga jest płatna więcej, ale nie są odprowadzane składki.I stawka jest 3,80 za pielęgnacje i 3,30 za usługi podstawowe.(usunięte przez administratora) Trzeba się zarejestrować w urzędzie pracy.Nie polecam pracy w tej firmie

logo firmy Specjalista IT
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Stażysta w Dziale Obsługi Klienta
Albéa Poland Sp. z o.o.
logo firmy Manager w zespole Cen Transferowych
MDDP Michalik Dłuska Dziedzic i Partnerzy Spółka Doradztwa Podatkowego S.A.
gosc

ale to ile placi nie zalezy od niej tylko od osrodka chyba nie?

nick

W Gliwicach wygrała przetarg, pracownikom będzie chyba płaciła 3 złote na rękę! Chętni do pracy za tą jałomużnę pewnie już ustawjają się szerokim łukiem.

w jakim miescie?

była opiekunka

czy ktoś wie Był przetarg czy pani Szopa wygrała? Jeśli tak to będzie to tragedia

didi

moim zdaniem nie do końca masz racje,czasami sytuacja zmusza kogoś do podjęcia takiej pracy, ja tam pracuje, mam fajnych podopiecznych, nie daje się wrobić w żadne zastępstwa czy dojazdy...a wypłata to kpina...to fakt..póki nie znajdę czegoś lepszego, cieszę się że mam chociaż to

nightriderka
@didi

ZGADZAM SIĘ W 100%.

niki

6 zł. brutto??- Szanowni Pracownicy tej firmy, czy Wy sie wogóle orientujecie jakie są ustawowe minimalne zarobki w tym kraju??- to Wam napisze 1600 zł.brutto za 168 godz.pracy- to mniej wiecej 9.52 godz. brutto. Dośc że nie macie umów o prace to macie stawki jak (usunięte przez moderatora) . Jednak to jest tylko i wylacznie Wasza wina że się przyjmujecie na takich warunkach, gdy juz zabraknie takich naiwnych i zaczniecie wymagac normalnych stawek za swoją pracę to wtedy bedziecie mieli normalne warunki pracy i płacy.

Betinka
@niki

Dokładnie prawda i tylko prawda w tym komentarzu .Pracuje juz w tej Firmie 2 rok :) szefostwo super a dziewczyny tzw. Koordynatorki ktore nami tzw. rzadzą to super kobitki .Potrafią super zoorganizowac nam czas pracy

pracownica

A ja sobie chwale prace, stawka rzeczywiscie 6 zł. brutto za najprostsze usługi, ale zabiegi specjalistyczne sa więcej płatne, Panie w biurze również kompetentne i miłe, tak samo Szefowa. Podopieczni są różni, ale tak to juz jest. Wypłata jest na czas bez problemów, forma zatrudnienia to umowa zlecenie. A jeśli mówicie że nie pasują stawki , forma zatrudnienia itd....to juz raczej moim zdaniem nie wina Pani Szopy,ale warunków przetargu jaki rozpisuje MOPS- chyba urzędnicy takich instytucji orientują się jaka jest przewidziana prawem minimalna stawka za godzine pracy w Polsce (napewno nie jest to 6 zł. brutto),a mimo wszystko cena usługi jest determinująca wszystko,więc to nie wina firmy tylko tego chorego systemu w tym chorym kraju.....

ajka

Potwierdzam, opiekunki uciekają jak tylko znajdą coś innego. Za te ochłapy nie da się utrzymać.

anika

Panie z biura przemiłe i profesjonalne, ale sama praca urąga ludzkiej godności: dojazd na własny koszt, zarobki niczym miska ryżu, często było to około 400 -500 zł m-c kiedy bilet kosztuje 120. stanowczo nie polecam.

anja99

a ja byłam zadowolona z pracy,fajni podopieczni,wypłata zawsze w terminie.Jak się chciało dorobić to zawsze były dodatkowe nadgodziny do wypracowania.

gosc

pracujac w tej firmie nie jestes w stanie sama sie utrzymac za te pieniadze 6 zl brutto ,dojazd do kazdego pacjenta na wlasny koszt ,pacjenci rozproszeni po calym powiecie a czesto i gesto te przemile panie z biura beda ci dzwonic na komore i kazac jechac do pacjenta w innym miescie na szybkie zastepstwo.same dojazdy zajmna ci sporo czasu,a wyplata cieniutka niestety,i trzeba sie liczyc z tym ze duzo podopiecznych choruje i idzie do szpitala lub wyjezdza do sanatorium i znow masz tez kilka godzin w tygodniu mniej bo to ile masz podopiecznych zalezy tylko od dobrej woli pan pracujacych w biurze.

Szkoda słów. 4 zł/godz to marzenie. A dojazd do pacjenta na własny koszt!! Kpina!! Ta kobieta nie ma serca. Pacjentów traktuje ja śmieci a o pracownikach nawet szkoda słów!! Zdecydowanie odradzam!!

hey, właśnie szukam pracy w tego typu agencji, możecie podać więcej szczegółów, jak wygląda tam praca, jacy pacjenci, czy wypłata jest w terminie? a co z nadgodzinami? dzięki pozdr

Dobrał się ale się wywinęła

zawiedziona

ponad siedem zł. na rekę z umowy zlecenia ponieważ jak twierdzi innych umów nie daje hhha w między czasie dotarłam do innych byłych jej opiekunek i z pełną świadomością stwierdzam że nigdy do tej pani nie pójdę do pracy!!!! takie jaja jakie ona robi to aż dziw, że nikt się jej za tyłek jeszcze nie wziął

Witam...a faktycznie na reke ile ci zaproponowali???

Zostaw merytoryczną opinię o Agencja Opiekunczo Medyczna i Handlowa Anna Szopa - Katowice

• Jak się pracuje w Agencja Opiekunczo Medyczna i Handlowa Anna Szopa?

Zobacz opinie na temat firmy Agencja Opiekunczo Medyczna i Handlowa Anna Szopa tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Agencja Opiekunczo Medyczna i Handlowa Anna Szopa?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Agencja Opiekunczo Medyczna i Handlowa Anna Szopa?

Kandydaci do pracy w Agencja Opiekunczo Medyczna i Handlowa Anna Szopa napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Agencja Opiekunczo Medyczna i Handlowa Anna Szopa
2.5/5 Na podstawie 74 ocen.
  • Stefana Okrzei 6 lok. 16
    40-126 Katowice