Opinie o decathlon.pl - DECATHLON SP. z o.o. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Decathlon Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Decathlon Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja sprzętu sportowego

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Decathlon Sp. z o.o. w Warszawa

Krystian

Czołem. Po powrocie z Holandii szukam nowych wyzwań zawodowych, więc wpadłem na to forum. Liczę, że znajdę wiarygodne informacje o firmach z okolic Warszawy. Proszę, napiszcie jak się Wam pracuje w firmie Decathlon Sp. z o.o.? Czy mają wysokie stawki? Czy w firmie można zamówić obiad, w którego koszcie partycypuje pracodawca? Krystian

Ernest
@Krystian

3300 brutto zarabia doradca sportowy na start, ale jak wszędzie można negocjować. Nie słyszałem żeby pracodawca partycypował w innych kosztach niż multisport, luxmed i ubezpieczenie na życie.

Robert

Dzień dobry Pani Anno. Przyglądam się dyskusji i postanowiłem się dołączyć. Firma Lesaffre, której nazwę Pani wspomina korzysta z aplikacji SmartLunch. Wiem o tym bo sam odpowiadałem za wdrożenie. Zresztą dożywianie pracowników staje się standardem. Rynek "pracownika" powoduje, że firmy zaczynają dbać o swoją załogę. Pozdrawiam Robert

Ex pracownik reduta
@Krystian

Nie rozpisując się - daj sobie spokój z Decathlonem. Chyba, że lubisz dawać się wykorzystywać za marne pieniądze i co chwilę zbierać opiernicz.

XYZ
@Ex pracownik reduta

Potwierdzam

Asia

Jesteście podli! Zostaliście w Rosji czyli popieracie mordowanie niewinnych ludzi!Już nigdy niczego od was nie kupimy!Wstyd!

Sajmon
@Asia

Zastanawiam się dlaczego ludzie nie potrafią zrozumieć, że tam też są NORMALNI ludzie, którzy potrzebują pracy by utrzymać rodziny...

STOP WOJNIE

BYŚCIE SIĘ WSTYDZILI! Nie tylko kasa w życiu się liczy!

@STOP WOJNIE

brawo

Janko
@STOP WOJNIE

Do pracy przychodzę głównie po to żeby zarobić pieniądze, a nie dla rekreacji ;)

K.

Niestety, ale zawiodłem się na tej firmie. Uwazajcie na rozmowie rekturacyjnej, na ktorej nie powiedzą Ci Twoich obowiazkow. Jedyne czego sie dowiesz, ze bedziesz jako doradca sportowy będziesz rownocześnie tez na: kasach, punkcie obslugi klienta czyli reklamacjach, bedziesz zbierac, pakowac i przygotowywac paczki dla kurierow i klientow, dzwonic do klientow i umawiac kurierów, bedziesz na magazynie od świtu i na nocki, bedziesz infolinią (masz telefon służbowy przy sobie i na sklepie robiac to wszystko odbierac telefony od klientow), dbac o porzadek sklepu, bedziesz tez porzadkowac i ukladac rzeczy, rozkladac z przymierzalni (czasem jest to cała góra ubrań), wymyslac wystawy na sklepie... jednym slowem pracownik jest od wszystkiego. Chyba niczego nie pominąłem. Jest to absurdalne, bo płacą około najniższej krajowej. W CV jako wszyscy wpiszecie sobie doradca, a macie tam z 8 stanowisk. W czym osoba kreatywna, ktora dba o logistyke wystaw na sklepie zarabia x3razy wiecej robiąc tylko to. Patrzac na to co ta firma aktualnie robi politycznie, wiele pokazuje na czym glownie zalezy tej firmie... na ZYSKU. Dziekuje za uwage.

Przeżyte
@K.

podpisuję się pod tą opinią w 100% - przepracowałem 3 lata w Decathlonie i o 3 lata za długo - wyzysk, to najlepiej opisuje te markę.

Nie wiem, ile jeszcze czasu musi upłynąć, by coś zaczęło się zmieniać w toku prowadzonych polskich rekrutacji. Pomijam już fakt, że widełki wynagrodzenia były nieznane. Ale bardzo przykry jest fakt zupełnego zniknięcia rekrutera... Informacje o braku zakwalifikowania do kolejnego etapu dostałam jako mail automatyczny, bez prawdziwego feedbacku i podania przyczyn. Rekruterka obiecała telefon niezależnie od decyzji - finalnie był mail Dwukrotnie pisałam wiadomość o konkretne powody - zeru odzewu, rekruterka zapadła się pod ziemię. Jako kandydatka poświęciłam trochę czasu, by jak najlepiej odpowiedzieć na pytania w ankiecie i przed rozmową telefoniczną (ok. 20 minut), by się do nie przygotować. Przykry jest brak odzewu, a jedynie automatyczny mail z podziękowaniem za udział w rekrutacji. I wiem, pojawią się głowy - rekruter ma mnóstwo pracy itd. Doskonale to rozumiem. Ale nie rozumiem takiego podejścia w przypadku, gdy wymogiem były odpowiedzi w ankiecie. I nie jestem pierwszą taką osobą, to bardzo przykre. Przykre doświadczenie, ale jeśli tak mógłby wyglądać początek pracy w tym miejscu, to raczej można odetchnąć z ulgą. Szkoda, bo praca w branży sportowej to moje marzenie! Czas je zrealizować w bardziej przyjemnych okolicznościach.

Najpierw była ankieta online dot. dotychczasowego doświadczenia i ogólnej motywacji do pracy w sporcie. Rozmowa telefoniczna była poniekąd powtórzeniem ankiety + mogłam zadać dodatkowe pytania.

Martinez

Ważną częścią mojej opinii jest fakt, że poszedłem do pracy wbrew pozorom nie z przymusu ekonomicznego, tylko z chęci porobienia czegoś dodatkowo w przerwie pomiędzy nauką. Miejsce pracy - Reduta, Decathlon reduta jest przepełniony od osób, które są mało ambitne i generalizując przychodzą, bo muszą, wyznając przy tym powiedzenie "Czy się stoi czy się leży". Aby przeżyć w tych warunkach trzeba nauczyć się kombinować np. chodzić na 2 godzinne przerwy, spóźniać się, obijać się w czasie pracy (siedzenie w pokoju socjalnym, poza stanowiskiem swojej pracy) lub w ogóle nie przychodzić, ponieważ i tak nikt nie sprawdza tego czy jesteście fizycznie w pracy. Warto wyrobić sobie w tym miejscu ten nawyk, ponieważ nie ma żadnej możliwości "zmoczenia" sobie pyska podczas 6 godzinnego i 45 minutowego stania na stanowisku. Jednak najważniejszą rzeczą, która przemówiła za odejściem było za duże ego quasi kierowniczki, Justyny, której rolą było bycie pachołem przez 99% czasu, a przez resztę stworzenie grafiku na kolejny miesiąc. Nie wiem jak wy, ale ja nie toleruje poniżania pracowników, a zwłaszcza przy kliencie, tylko dlatego, że ktoś z innego działu przerwał jej 5 godzinny wypoczynek, tylko dlatego, że nie miał prawa znać się na danej rzeczy. Kolejną osobą wartą wymienienia jest Natalia, kierownik działu. Niepozorna, niska, ale kłamliwa. Nigdy w życiu bym nie pomyślał, że pracując dla rekreacji, wypełniając swoje zadania sumiennie i z należytą starannością, po godzinach będę musiał siedzieć z nosem w kodeksach prawnych oraz czytając wszystkie umowy. - Rada: Nieznajomość prawa szkodzi, nie wierzcie nikomu, a tym bardziej nikomu z tych krętaczy, aby później się nie zdziwić. Szkolenia są na tragicznym poziomie, o ile są. Jedyne szkolenie jakie przeszedłem to było RODO i BHP. Ciekawi was pewnie jak wyglądało i jak kazano mi je zrobić, otóż musicie zaznaczać losowe odpowiedzi, zapamiętać błędne odpowiedzi, kliknąć przycisk wstecz na przeglądarce, zmienić odpowiedzi na nowe. Jeszcze gorszą praktyką jest ich reklama oraz te wszystkie rzeczy, które oferują swoim pracownikom, a mianowicie: - Pakiet medyczny luxmed - Jest, bardzo bogaty, bo tylko wizyty u internisty są. Na pewno dwie, trzeciej nie miałem okazji sprawdzić, ale też nie chciałem się zdziwić przy recepcji. - Karta zniżkowa dla pracowników - Jest, po 3 miesiącach 10 czy 30%, nie jestem pewien, ale tylko na produkty marki Decathlon. której jakość pozostawia wiele do życzenia i osobiście za darmo bym tego nie wziął, tak jak to mówiłem każdemu klientowi. - Karta multisport - Niestety nie miałem okazji zobaczyć. Jedyna karta, w której posiadanie wszedłem była parkingowa. Podsumowując, czy poleciłbym pracę? Tak, tylko dla osoby, której szczytem ambicji jest obijanie się całymi dniami i zarabianie psich pieniędzy. Dla osób, które tak jak ja chcą coś porobić, bądź dorobić jako student etc., stanowczo nie. Moja przygoda zakończyła się wypowiedzeniem z mojej strony oraz 3 tygodniowym L4, bo na samą myśl o przyjściu do tej pracy miałem odruchy wymiotne. Nigdy więcej prac, nawet rekreacyjnych, dla niższego szczebla społecznego.

@Martinez

Oczywiście zapomniałem, że część personelu, czyli ww. Justyna potrafi dzwonić po godzinie 22 w sprawie pracy. Niepoważne podejście do swoich obowiązków, ale czego się spodziewać po zakompleksionej dziewczynie z ulicy.

Boom
@Martinez

Ja też pracowalam w Reducie, i co do pokrętnej atmosfery mogę się z Tobą zgodzić - liczą się tylko kierownicy i podlizukacy się im ludzie, którzy mimo, że kiedyś byli w porządku, po przyznaniu im trochę więcej władzy : zostaniu dyżurnym, stają się harpiami, nie zwracającymi uwagi, że im sodówka uderzyła. Stara się tam wykończyć doświadczonych pracowników, którzy znają się na rzeczy że względu na przerost ambicji nowego narybku kierowników. Dużo jeszcze miałabym do powiedzenia od strony HR, która swoją drogą jest jednym z czynników wpływających na Twoja podwyżkę na rozmowie rocznej, z czego większość kierowników się nie wywiązuje, ale nie chce mi się pisać powieści. Od strony socjalnej czyli pakiet luxmed multisport itd nie mogę się z Tobą zgodzić. Pakiet rozszerzony dostajesz po 3 miesiącach dopiero. Internistę masz od początku pracy. Rozszerzony pakiet ma mnóstwo usług więc po prostu nie doczekałeś tego momentu. Dofinansowanie do sportu, w kwocie 50 zł, które możesz wykorzystać na multisport lub inną formę. Ja miałam multisporta plus, z czego płaciłam za niego 50 zł. 50 dawała firma.

wow!
@Martinez

To ludzie z wyższych sfer dla rekreacji chodzą do pracy w sieciówkach? No, faktycznie przygoda życia, hahaha..... uśmiałem się.

Adamo
@Martinez

Sam jad? To ma być opinia o pracodawcy? Trudno uwierzyć że jest tak źle że musisz wydrwić każdy element zatrudnienia w tej firmie. Moim zdaniem brak Ci autorefleksji i jesteś rozgoryczony po zawodowej porażce.

@Adamo

Cześć po kilku latach, z ciekawości tu zajrzałem przez wyświetloną reklamę. Otóż wyobraź sobie, że jeśli firma przez cały okres nie zaoferowała nic pozytywnego, poza, o dziwo, fajnymi klientami, to nie będę na siłę szukał pozytywów - już określiłem dla kogo praca może być fajna. Odpowiadając na twoje ostatnie zdanie - cieszę się, że pracę w decathlonie traktujesz jako życiową szansę, w której upatrujesz swoją karierę (warto mieć jakieś cele) , ale nie mierz innych swoją miarą - przypomnę, że pracowałem tam w przerwie między edukacją, a co za tym idzie - nasze oczekiwania mogły się różnić. Ale nawet jeśli masz rację, że to porażka zawodowa, to wyszło na dobre, ponieważ aktualnie zmieniam firmę na jednego z gigantów technologicznych na stanowisku kierowniczym. Trzymaj się tam w tym decathlonie.

Eksuwa
@Martinez

Podpinam się pod wszystkim co napisałeś. Reduta to śmiech na sali w wielkim skrócie.

Gagatek
@Martinez

Zgadza się ???? Niestety tak wygląda rzeczywistość ???? Banda kierowników i dyrektorów z przypadku + poniżanie ludzi połączone z brakiem szacunku ❤️

Mat

Stop wojnie! Decathlon wstydź się! Nigdy więcej zakupów!

juuu
@Mat

stop war! były już Klient

Renara

Kiedy wyjdziecie z Rosji?! Decathlon przestanie wspierać zabijanie dzieci ?

@Renara

moja noga tam nie postanie, wszystko w gosport jest

piotr

pieski putlera kolaboranci

@piotr

bo to prawda

Anonimowy

Nie polecam pracy w tej firmie, zarobki są niskie w porównaniu do konkurencji, po nowym roku nie są podwyższane proporcjonalnie tylko do minimum jak trzeba. Wszędzie robią łaskę, żeby podpisać dokumenty na czas, trzeba się prosić nie wiadomo ile, żeby to zrobili. Przy ustalaniu grafiku ignorują prośby grafikowe mimo, że każdy ma możliwość wpisania sobie dyspozycji, akceptują je tylko starym pracownikom którzy mają dzieci... Co chwile jak ktoś wypada z grafiku czy to przez l4 czy coś innego to dzwonią na zawał żeby znaleźć zastępstwo, bo kierownicy dyżurni podczas pracy siedzą sobie na socjalu i nic nie robią zamiast wziąć się do pracy. Telefony służbowe też nie wiem po co mają, bo je ignorują i nie odbierają... Najlepsze jest i tak gadanie na temat wartości Decathlon kiedy nikt się do nich nie stosuje. Atmosfera w pracy jest beznadziejna, kierownicy i dyrektorzy obgadują zwykłych pracowników za plecami. Niejednokrotnie sam się o tym przekonałem, że rozmawiali na temat kogoś innego w nieprzyjemny sposób i się z tym nawet za bardzo nie kryli...

Człowiek

Bojkotować takie firmy jak Decathlon. W takim momencie robić interesy z Rosjanami to mieć krew Ukraińców na rękach. Precz z francuzkimi kolaborantami.

Slava Ukraini

Русский военный корабль, иди нахуй

Basia

Dlaczego wspieracie Rosję i zabijanie niewinnych! Nie mogę tego zrozumieć, pieniądze są dla was priorytetem a nie życie?Jak możecie?Straciliście kolejnych klientów.

Staragwardia

Deksa kochałem całym sercem. Było czasem Super źle, ale było również super dobrze. Bartek G. Super manager. Bartek B. powinien z jego kompetencjami pracować co najwyżej na wysypisku (usunięte przez administratora)

En
@Staragwardia

I pracuje na Marywilskiej miody sprzedaje

Mariusz Piotrowicz

Witajcie, chciałbym podzielić się z Wami moją NEGATYWNĄ opinią o sklepie na ul. Ostrobramskiej 97 na Pradze Południe. Rozmowa rekrutacyjna była bardzo dziwna, nietypowa. Rekruterzy chcieli się ode mnie dowiedzieć o rzeczach, sytuacjach, zachowaniach prywatnych/osobistych. Moim zdaniem zaprezentowałem się mega dobrze, profesjonalnie, konkretnie. Powiedziałem, że pracę mógłbym zacząć natychmiast, że szukam pracy stałej z umową o pracę. Najgorsze było ich pytanie: ,,Jaki jest Pana stopień porozumiewania się po angielsku, pytamy ponieważ mamy wśród pracowników dużą liczbę obcokrajowców ze wschodu, którzy nie mówią po Polsku'' Jesteśmy w Polsce, Polak do Polaka zadaje pytanie o komunikację z pracownikami po angielsku? To jak taki pracownik ze wschodu odpowie na pytanie czy pomoże klientowi na stanowisku Doradcy Sportowego? Żenada... Pełna opieka medyczna w Luxmedzie po przepracowaniu 6 meisiecy... Zarobki 2700zł na rękę. Nie polecam.

@Mariusz Piotrowicz

A czy jak ktoś zna ukraiński zamiast angielskiego to jest szansa się dostać ? I czy oferowali umowę o prace?

Ellie
@Marta

Zawsze dają umowę o pracę.

Decathlon Reduta, nepotyzm opór. Nataszka SB ustala grafiki pod koleżankę, tylko dlatego bo ma faceta w Projekcie Warszawa xDD Zresztą widoczny również mobbing do innych koleżanek ze strony tej "paniusi"

Ange
@Michał

Nataszka? Nie ma takiej osoby w reducie chyba, że miałeś na myśli Natalie

Klijent

Ostrzegam przed nieuczciwym sklepem internetowym, pobiera opłaty za zamówienia i na tym się kończy. Potem przestaje odpisywać. (usunięte przez administratora)

Klijent

Najgorszy sklep internetowy pobierają przelewy, a później zero kontaktu, uwaga (usunięte przez administratora) nie polecam.

Franciszek

Myślę o zakupie elektrycznego roweru na decathlon.pl. Przesyłka tak drogiego towaru jest dodatkowo ubezpieczona w razie uszkodzeń albo zaginięcia? Ktoś z was kupował taki sprzęt i długo czekał na kuriera? To standardowe 2-3 dni, czy wychodzi dłużej? Liczę, że ktoś mi podpowie

Jak wygląda ścieżka kariery w Decathlon Sp. z o.o.? Czy trudno jest zdobyć awans?

korpoludek

Masz na myśli pracę na hali sprzedaży czy w centrali spółki?

Justa

Jak wyglada wynagrodzenie ba reje w Decathlonie jako nowy pracownik ?

Stefania
@Justa

Takie informacje są poufne.

Kszzz
@Justa

3500 brutto na cały etat

Zostaw merytoryczną opinię o Decathlon Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Decathlon Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Decathlon Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 55.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Decathlon Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 34, z czego 4 to opinie pozytywne, 24 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Decathlon Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Decathlon Sp. z o.o. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Decathlon Sp. z o.o.