Opinie o Strefa Tenisa Sp. z o.o. w Warszawa

Sklepy tenisowe Strefa Tenisa to największy wybór w sieci sprzętu tenisowego. Rakiety tenisowe, odzież seniorska, juniorska, naciągi, piłki oraz akcesoria.

Branże: Produkcja sprzętu sportowego

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Strefa Tenisa Sp. z o.o. w Warszawa

Szukają doradcy klienta i nie wiem czy firma jest nastawiona jakoś na płeć na tym etacie, czy nie ma to znaczenia? W ofercie proponują pakiety socjalne, ale nie wiem czy można dostać coś więcej niż kartę sportową i ubezpieczenie.... Gdyby chcieli zatrudnić kobietę to jestem chętna od zaraz.

mixx

Pracował ktoś jako Magazynier/Pracownik Działu zamówień internetowych - Warszawa Janki i mógłby się podzielić opinią na temat pracy zarobków i atmosfery.

J.Rigg
@mixx

Praca sama sobie nie jest wymagająca - typowe magazynowe obowiązki jak kompletacja zamówień, pakowanie i rozkładanie towaru. Przydatna jest umiejętność pracy pod presją czasu i komunikatywność. Atmosfera panująca zarówno na hali jak i w części biurowej jest swobodna.

Sylwia Nowy wpis
@J.Rigg

Na ile zmian pracuje się tu na magazynie? Jest ciężko fizycznie ? Jak z zarobkami, można liczyć na jakieś premie?

Ryszard Nowy wpis

Czemu ma służyć ten nadzór i jaka kwota jest tu do zarobienia? Piszą tu też niektórzy o tym, że kasa potrafi się nie zgadzać. Prawda to, czy ktoś popłynął?

Inwigilowany Nowy wpis
@Ryszard

No właśnie nikt nie wie czemu ma służyć ten nadzór, ale ludzie się przez to zwalniają

Komar

Długo tam na szczęście nie zabawiłem, taka praca dopóki się nie znajdzie coś porządnego. Oczywiście na rozmowie pan Mateusz obiecuje złote góry:) pakiety socjalne i sportowe. Ogólnie na magazynie atmosfera nerwowa, kierownik wali w (usunięte przez administratora) przez pół dnia to ok, ale jak Ty wyciągniesz na chwilę telefon to od razu robią aferę.

Kanapka

Każdemu, kto rozważa pracę w tej firmie pod nadzorem łysego big brothera najmocniej to odradzam. Problemy z prawidłową kwotą w wypłacie, upomnienia o tempie pracy to tutaj normalna sprawa. Pracownik jest bez przerwy nadzorowany na kamerach, a te przy stanowiskach pakowania są ustawione metr od osoby pakującej. Przerwa wynosi śmieszne 15 minut, co jest oczywiście kontrolowane na kamerach, jak również czas spędzany w toalecie. Tak więc pracownik jest kontrolowany jak typowy Chińczyk w fabryce, tempo pakowania, długość przerwy, długość czasu w toalecie to wszystko jest kontrolowane i wykazywane w Excelu. Kierownictwo maksymalnie gburowate, które każdy obgaduje i ma dosyć. Na podwyżki nie ma co liczyć, a co najlepsze trzeba się upominać o prawidłowo wypłacone pieniądze. Po awansie również nie ma co liczyć na więcej pieniędzy, co najwyżej na więcej obowiązków. Osoby na umowie zlecenie są traktowane, jakby były na umowie o pracę, a prośby co do układu grafiku są niemile widziane. Oczywiście pracownicy nie są również jakkolwiek doceniani za swoje starania, tylko podczas rozmów i zebrań obwinia się za słabe tempo, spojrzenie w telefon czy rozmowa z kolegą/ koleżanką. Zabawne jest tu kolesiostwo, które sprawia że gość bez kompetencji przewija się przez różne stanowiska, gdzie starają się mu znaleźć zajęcie, które będzie mógł wykonywać, dostosowując pod to innych pracowników, tym samym ograniczając ich. Sam sobie się dziwię, że nie zrezygnowałem z tej pracy wcześniej, gdyż nie ma ona praktycznie plusów. Jeżeli cenisz swoje zdrowie psychiczne to na prawdę zrezygnuj z pracy u łysego big brothera, promotora awansów i sielanki na rozmowie o pracę :)

MokrySenGrabarza
@Kanapka

Łysy Big Brother
@Kanapka

jakie widełki na umowie o pracę?

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie Strefa Tenisa Sp. z o.o.? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.

Jak przebiega proces rekrutacji w firmie Strefa Tenisa Sp. z o.o. SP. K.? Na Pracuj.pl jest 8 lipca kilka ogłoszeń.

Kanapka

Super sposób żeby moja opinia zeszła niżej XD

Helena

czy pracuje się w każdą sobotę w tym sklepie internetowym ? bo na stronie jest napisane ze jest wtedy czynny ?

J.RIgg
@Helena

Sklepy stacjonarne są czynne w każdą sobotę z wyjątkiem tych, w które wypadają święta. Kwestia tego czy będziesz pracować w daną sobotę zależy od grafiku.

Beata
@J.RIgg

Aha czyli loteria. No i te soboty to jak wtedy płatne tutaj są?

J.Rigg
@Beata

Niekoniecznie jest to loterią, ponieważ przed powstaniem grafiku pada pytanie o potrzeby grafikowe i zwykle są one uwzględniane. Soboty są liczone jak zwykły dzień pracujący.

hold me

Hej, wiecie jak przygotować się do rozmowy rekrutacyjnej na specjalistę ds. sprzedaży internetowej? Skoro zapewniona jest umowa o pracę, odpowiednie pakiety sportowe i zniżki na zakupy to opłaca się do nich załapać. Jest szansa na stabilne zatrudnienie.

Zostaw merytoryczną opinię o Strefa Tenisa Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Strefa Tenisa Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Strefa Tenisa Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

Strefa Tenisa Sp. z o.o.
1.6/5 Na podstawie 8 ocen.
  • Aleja Bohaterów Września 12
    02-389 Warszawa