Opinie o decathlon.pl - DECATHLON SP. z o.o. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Decathlon Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Decathlon Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja sprzętu sportowego

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Decathlon Sp. z o.o. w Warszawa

pracownik dexa

Pracowałem w decathlonie dłuższą chwilę czasu jako praca tymczasowa i muszę stwierdzić jedną rzecz: takiego syfu, braku szacunku dla pracownika, mobingu i niskiej płacy próżno szukać gdzie indziej. Mówię to z dosyć dużego doświadczenia, ponieważ sklep na łeb na szyję leci jeżeli chodzi o standard pracy. Nie jestem wymagającym pracownikiem, znam realia, ale szacunek należy się każdemu szczególnie za dobrze wykonywaną pracę. Oczywiście nie muszę mówić, że aby w ogóle pracować trzeba wyznawać ich "wiarę", bo w innym przypadku nie ma szans :) korporacje to mały pikuś przy tym wszystkim ;) P.S. jeżeli chodzi o zarobki to najniższa krajowa z podwyżką 20zł jeżeli podpieprzysz kolegów albo podstawisz im nogę. Praca w call center czy w zwykłym markecie jest o niebo lepsza.

XYZ
@pracownik dexa

W punkt. (usunięte przez administratora) jest na porządku dziennym w tej firmie...Decathlon należy omijac szerokim lukiem

prawda
@pracownik dexa

Darujcie sobie prace w Trojmiescie nawet tymczasową, (usunięte przez administratora)którzy swoje braki w wykszatałceniu i wychowaniu rekompensuja sobie śledzeniem ludzi w internecie oraz ich podsłuchiwaniu i wymysłaniem plotek celem popucia komus opini w pracy.(usunięte przez administratora) i x metrow (usunięte przez administratora), nizej juz upasc jak oni nie mozna.

Kuba

Moja praca w decathlon zakończyła się po pierwszej wypłacie. 3/4 etatu, 127h pracy, pensja 1968 zł. 15 zł/h dla 20 latka, któremu nie odciąga się podatku PIT. Po odliczeniu kosztów dojazdu miałem jeszcze mniej, wolontariat, nie polecam.

Danuta
@Kuba

nie było nawet żadnych premii do tego?

Karol

A rozmowy o podwyżkach jakieś były w ogóle?

shift
@Karol

O czym? :D

Łucja
@shift

Pytanie widzę mocno tendencyjne? ;) Czyli ani premii, ani podwyżki? A jakiś dodatek, cokolwiek?

Tuktuk
@Kuba

Dla tych co mówią o premiach. Te dostaje się po okresie próbnym (3 miesiące), ALE one juz sie nie zdarzają. Jednej nam nie dali, mimo wyrobieniu targetów by ja dostać.. i co? sie nagle okazało, że jednak nie dadzą i wyjasnienie czemu nie to był jakiś bełkot i zrzucanie winy na pracowników xD cyrk na kółkach

Niby spoko ale jednak nie

Cześć Wszystkim czytającym tą opinie przed zaaplikowaniem do tzw "deksa" Mam nadzieje, że moja opinia Wam pomoże w wyborze pracodawcy ;) Zacznijmy po krótce może od zalet tego pracodawcy ;) - Jest to dobra praca dla studentów/uczniów, którzy szukają pracy dodatkowej aby sobie dorobić, a nie widzi im się u pracy u typowego Mirka prywaciarza na zleceniówce za najniższą krajową. Jeśli jesteście zafascynowani sportem czy to amatorsko czy półzawodowo to zdecydowanie jest to spoko miejsce na liźnięcie tematu. Jest jeden szkopuł. Musicie trafić na ciekawą ekipę pracowników, którzy sami z siebie Was czegoś nauczą. Czy firma sama w sobie zapewni Wam szkolenia? Oczywiście ale są to tak totalne podstawy, że każdy, kto kiedykolwiek uprawiał jakiś sport na pewno zna. Ekipa pracowników to św grall w tej pracy (chociaż chyba tyczy się to każdej pracy) ale szczególnie w Decathlonie. - Na pewno dużą zaletą jest umowa o pracę. Tutaj trochę może się wylać na ten punkt krytyki no bo zobowiązania, no bo niższa stawka na rękę itd. Każdy kij ma dwa końce. Z jednej strony mamy mniejszą stawkę, a z drugiej jak się rozchorujemy to się nie boimy czy nam starczy siana na przeżycie/imprezy :) Dobra czas na trochę negatywnych cech: -Sekta. Wiem, że z grubej rury ale zaufajcie mi. W tej pracy stare psy pracujące tam parę lat na stanowiskach "kierowniczych" często mają sprane mózgi przez niebieskie bóstwo jakim dla nich jest decathlon. Jeśli nie jesteście zafascynowani udawaniu jak ta firma jest genialna i rozwojowa to trzymajcie na krótkiej smyczy osoby, które mega wychwalają tego pracodawcę pod niebosa. Dla mnie osobiście są to ludzie pochłonięci pracą aż tak, że inne aspekty ich życia są mniej istotne. Dlatego już zrezygnowałem z pracy w tej firmie. Jeśli masz swoje życie prywatne i swoje zainteresowania, które nie mogą być wykorzystane przez firmę (nie wiem interesujece się np samochodami) to nie liczcie na zrozumienie swoich pasji przez wyprane głowy :D W ogromnym skrócie. Pracując tam zauważysz jak bardzo ludzie mogą się poświęcić w imię nierealnej idei jaką żyje decathlon. Nie mówię, że ich misjie i wizję na firmę są złe. Wręcz przeciwnie, szkoda tylko, że jest to zwykłe (usunięte przez administratora) nie mające się nijak do rzeczywistości (przykład to chociażby chwalenie się ekologią i jak firma jest rozwojowa, a z każdą dostawą do sklepu wszystko jest pakowane w foliowe woreczki, które idą od razu do śmietnika. IKS DE) To tylko mały przykład. -Och jakże będziemy Ciebie wychwalać na początku aby później wyciskać z Ciebie ile się da. Oni uwielbiają wycisnąć z Ciebie ile się da za śmieszną premię roczną w wysokości 100/200 zł xD. Nie dajcie się zwieść złotoustym judaszom. Róbcie swoje i pamiętajcie nie ufajcie w pełni w to co obiecują. Dla nich liczy się tylko progresja i wynik. -Wyniki, wyniki, wyniki. Jakie to piękne uczucie było w momencie kiedy kierownik nas poinformował. że niestety nie zapracowaliśmy na premię ze względu na zbyt niski progress. Powiem tak całkowicie szczerze. Wasz wpływ w sprzedaż w skali makro jest tak znikomy, że głowa mała. Po prostu chociaż byście stanęli na głowie i tak nie macie znaczącego wpływu na obroty sklepu. -Płace. OH UWIELBIAM TĄ POLITYKĘ FIRMY. Wyobraźcie sobie sytuacje czysto hipotetyczną, że zatrudniliście się w firmie powiedzmy trzy lata temu. Najniższa krajowa jak wiemy zwiększa się dość mocno z roku na rok. Ale oczywiście dostawaliście z czasem jakieś śmieszne premie. Więc nagminną sytuacją jest to w tej firmie, że ty jako pracodawnik z wiedzą, stażem obyciem w firmie możesz zarabiać TYLE SAMO co nowo przyjęty pracownik albo stówkę więcej. Dla mnie to jest niepoważna polityka firmy, tyle zostawię w temacie. Czy poleciłbym tą pracę swojemu znajomemu? Jeśli szukasz stałej pracy to zdecydowanie NIE. Niestabilne godziny pracy, nocki (przebudowy sklepu), stres ze względu na zbyt małą liczbę pracowników w sklepie, i najważniejsze to, że pracują tam na stanowiskach kierowniczych ludzie totalnie bez kompetencji. To jest jeden wielki plac zabaw. Jeśli szukasz niezobowiązującej pracy dodatkowej, śmiało będzie spoko ta praca, ale nie dajcie sobie nigdy wejść tam na głowę. Zapamiętajcie moją radę moi drodzy. Jeśli znajdziecie pracę w której będziecie się czuli komfortowo oraz docenieni to będziecie szczęśliwi. Jeśli pracujesz albo masz zamiar podjąć tam pracę i odczujesz, że tam nie pasujesz, zmień pracodawcę jak najszybciej, nikt nie będzie za Wami płakać (no chyba że kumple z pracy) Ps Aaaa i jeszcze jedno. W tej firmie albo jest neutralnie albo chu...owo. Sami musicie zdecydować czy warto. Życzę Wam wszystkim powodzenia i pamiętajcie. Pracujcie tam moi młodzi koledzy i koleżanki gdzie czujecie się doceniani.

Iwona
@Niby spoko ale jednak nie

No dobra, praca dla studentów do dorobienia. A czy to znaczy, że można dogadać się z przełożonym i dopasować grafik pracy do planu zajęć i egzaminów w sesji? Idą na rękę takim studentom, aby właśnie pogodzić to z nauką?

Nibyspokoale..
@Iwona

W teorii tak. Zależy na jakiego trafisz przełożonego. Grafiki są układane na cały miesiąc więc zmiany są tylko za Twoją zgodą

XX

Wymagają podania daty urodzenia na etapie wysłania CV, co jest niezgodne z prawem

Nie wiem, ile jeszcze czasu musi upłynąć, by coś zaczęło się zmieniać w toku prowadzonych polskich rekrutacji. Pomijam już fakt, że widełki wynagrodzenia były nieznane. Ale bardzo przykry jest fakt zupełnego zniknięcia rekrutera... Informacje o braku zakwalifikowania do kolejnego etapu dostałam jako mail automatyczny, bez prawdziwego feedbacku i podania przyczyn. Rekruterka obiecała telefon niezależnie od decyzji - finalnie był mail Dwukrotnie pisałam wiadomość o konkretne powody - zeru odzewu, rekruterka zapadła się pod ziemię. Jako kandydatka poświęciłam trochę czasu, by jak najlepiej odpowiedzieć na pytania w ankiecie i przed rozmową telefoniczną (ok. 20 minut), by się do nie przygotować. Przykry jest brak odzewu, a jedynie automatyczny mail z podziękowaniem za udział w rekrutacji. I wiem, pojawią się głowy - rekruter ma mnóstwo pracy itd. Doskonale to rozumiem. Ale nie rozumiem takiego podejścia w przypadku, gdy wymogiem były odpowiedzi w ankiecie. I nie jestem pierwszą taką osobą, to bardzo przykre. Przykre doświadczenie, ale jeśli tak mógłby wyglądać początek pracy w tym miejscu, to raczej można odetchnąć z ulgą. Szkoda, bo praca w branży sportowej to moje marzenie! Czas je zrealizować w bardziej przyjemnych okolicznościach.

Najpierw była ankieta online dot. dotychczasowego doświadczenia i ogólnej motywacji do pracy w sporcie. Rozmowa telefoniczna była poniekąd powtórzeniem ankiety + mogłam zadać dodatkowe pytania.

kandycio

Nie poważna firma która wypytuje nie tylko o date urodzenia na formularzu aplikacyjnym (Co zdaje się jest niezgodne z prawem), to w dodatku wymaga odpowiedzi na pytania pokroju 'jaki jest twój ulubiony sport' itd, a to wszystko na stanowisko Frontend Dewelopera. Mam nadzieje że mają silny zespół inżynierski pełen nie tylko wysportowanych ale też umiejętnych programistów :)

XXX
@kandycio

Tak, to jest niezgodne z prawem. Zdecydowanie

Znanwca
@XXX

Zgodnie z art. 221 § 1 Kodeksu pracy, pracodawca ma prawo żądać od osoby ubiegającej się o zatrudnienie podania danych osobowych obejmujących: imię (imiona) i nazwisko, imiona rodziców, datę urodzenia, miejsce zamieszkania (adres do korespondencji), wykształcenie, przebieg dotychczasowego zatrudnienia.

ChatBlanc

Pracuje w centrali dwa lata. Szczerze mówiąc nigdzie nie miałam takiej perspektywy rozwoju jak w Decathlon. Wiem ze mam realny plus na swoją ścieżkę i jest to super. Dużo benefitów, premie - tez na plus. Z minusów to wynagrodzenie - nie uważam ze jest odpowiednie do skali odpowiedzialności. Gdyby nie premie to byłoby słabo. Odpowiedzialność często zmienia się w środku roku a wynagrodzenie rośnie tylko w marcu. Ta wizja wielkiej rodziny. Dla mnie przesada. Pracuje bo muszę. Nie zmienia to faktu, ze jest to jeden z lepszych pracodawców (mówię o centrali i biurze) w tym kraju.

Sezamek32

Niestety nie mogę podzielić się dobrą opinią na temat rekrutacji. Przeszłam rozmowę kwalifikacyjną oraz przystąpiłam do zadania rekrutacyjnego, po którym zostałam zapewniona, że zadzwonią, napiszą aby potwierdzić czy zostałam wybrana czy też nie, niestety na ten telefon czekam do dziś, a szkoda bo byłoby w dobrym guście odpowiedzieć cokolwiek komuś kto jednak swój czas poświęcił, dojechał na zawołanie mimo że najpierw padł dalszy termin na przystąpienie do zadania rekrutacyjnego. Szanujmy jednak swój czas...

Panda
@Sezamek32

Mało który pracodawca dzwoni żeby powiedzieć, że dziękuje. To raczej standardem jest że nie dzwonią.

Danuta

Jak wyglądają zarobki w dziale IT i czy można tam pracować 100 % zdalnie? Zastanawiam sie czy aplikowac na specjalistę ds bezpieczeństwa IT, na stronie firmy taka oferta jest. Poza tym czy pracownicy maja jakieś zniżki na asortyment firmy?

anst13

Dzień doby, Jestem Państwa klientką od kilku lat. Kupuję stacjonarnie jak i przez internet, Ostatnio poczułam się (usunięte przez administratora) przez Waszą firmę. 28,02 2023 dokonałam zakupu spodni, które okazały się za małe po mimo iż sprawdzam rozmiarówkę. Za zakup musiałam dopłacić za dostawę i zapłacić za zwrot jest to dodatkowy koszt ok 40 zł. Okazało się, że  spodnie, które są na Waszej stronie są z innej firmy vitasportul -o czym nie informujecie podczas zakupu dlatego zapłaciłam za dostawę i zwrot. Gdybym wiedziała wcześniej na pewno by nie kupiła tych rzeczy. Ponadto rozmiarówka tamtej firmy jest bardzo zaniżona. Wasze 3 xl jest dobre natomiast ich spodnie okazały się dużo za małe

Jagody

Miejsce: Warszawa Targówek. Nie polecam pracy w tej francuskiej firmie. Jezeli szanujecoe swoj czas i siebie to omijajcie szerokim łukiem. Po pierwsze brak szacunku do swoich pracowników. Począwszy od warunkow zatrudnienia po średnie podejscie przełożonych. Menadzerowie mają sprane mózgi, licza sie nie ludzie a cyferki. Wymagania jak stąd do kosmosu, a płacą najniższa krajową. Można tu mieć tylko pół etatu. Wiekszosc osob na zwolnieniach. Wiec byly momenty, że na pół sklepu byly dwie osoby. Wyobrazacie sobie rozkładać kilkadziesiąt palet w dwie osoby? Czasem zajmowało to cały dzień. A w miedzy czasie musisz robić : byc doradca klienta, obslugiwać wysylki (pakować, wysyłać i wydawać przesyłki), przyjmować zamowienia online oraz reklamacje klientów, ogarniać magazyn, wykladać towar, odbierać telefony, jest się rownocześnie infolinią (telefon caly czas przy sobie), sprzątać przymierzalnie i rozkładać rzeczy po sklepie, ogarniać porządek na sklepie i zmieniać ceny, sprawdzać stan na sklepie, co chwile na słuchawce wolają Cie na dział bo klienci mają pytania, odpowiadac tez na pytania online. I to robi często tylko jedna osoba, czasem na dziale czasem na pół sklepu. To nie żart, 10 stanowisk w jednym, ale czego sie nie robi dla osiagow firmy. Typowe francuskie podejscie. Jeden wielki (usunięte przez administratora) na pracownikach. Ich slogan powinien brzmieć "haruj dla nas a my Ci nic nie damy", przypomne za to wszystko za najnizsza krajową. Nie ma opcji negocjacji, bo i tak wezmą najtanszego studenta. Kompletna porazka i szkoda czasu.

Taak
@Jagody

Potwierdza. Dyrektor sklepu podąża według utartych schematów. Bez własnego myślenia i właśnie wizji, bez ambicji. Bardzo sztuczna i "śliska" osoba.

Agata
@Jagody

Serio nie ma możliwości pracy na cały etat? Kierownicy też są zatrudniani na pół etatu? No i ta stawka... Oprócz najniższej podstawy nie ma żadnej premii?

Noname

Przeczytałem większość opinii i podziwiam podejście ludzi, którzy oczekują, że będą dostawać sowite wynagrodzenie za samo przychodzenie do pracy :) Ja wiem, że dzisiaj modne jest podejście by się cenić, szanować siebie i swój czas, sruty tuty, otrzymać wszystko na tacy, gotowe. Ale naprawdę nie oczekujcie, że będziecie awansować i premiować za samą obecność w pracy, zwłaszcza w branży handlowej - sklepie stacjonarnym, który aby działać i utrzymać się na rynku w dobie internetu ma na dzień dobry utrudnione zadanie. W Decathlonie pracuję od dwóch miesięcy, bez znajomości branży, bez poręczeń - jedyne moje doświadczenie to uprawianie z pasją różnych sportów. Wysłałem CV na stanowisko Doradcy Sportowego, zadzwonili dwa dni później, na rozmowie rekrutacyjnej właściwie przyjęli mnie z marszu. Rozmowa w bardzo pozytywnej atmosferze, oczywiście padają pytania o różne rzeczy, bo chcą wybadać jakim przede wszystkim jestem człowiekiem na co dzień, dlaczego chcę u nich pracować. Czy mam jakieś zajawki w życiu, pozytywne nastawienie i przede wszystkim chęć podjęcia WSPÓŁPRACY. Od razu umowa o pracę (czyli nie śmieciówa, bez kombinowania opłacony pełny ZUS - wiele tutejeszych malkontentów zapomina, że to jest niemały koszt dodatkowy pracodawcy, przez który zwyczajnie dostajecie mniej hajsu na rękę...) na okres próbny 3 m-ce. Dla mnie ideolo, nie mając pojęcia o handlu i funkcjonowaniu sklepu wielkopowierzchniowego, nie wiem, co mnie czeka - będzie super albo przemęczę się trzy miesiące i ucieknę. Ryzyk fizyk, wynagrodzenie dostanę, więc nie mam wiele do stracenia. :) Minęły 2 miechy, jest ok. Trochę ostudziło się moje wyidealizowane pojęcie, ale doskonale wiem, że każda praca, niezależnie od stanowiska czy branży ma swoje plusy i minusy. Konkretnie: 1. atmosfera w pracy jest super - oczywiście zależy to od sklepu, wszędzie są ludzie bardziej lub mniej otwarci, ale jeśli jest się w porządku wobec innych, z każdym bez problemu można się dogadać, niemal wszyscy to pasjonaci jakiegoś sportu, a tacy ludzie z definicji są spoko. Jeśli ktoś nie nadaje na tych samych falach, po prostu się tolerujecie, nikt nikomu nie robi na złość, nie ma intryg - gdyby były, toksyczne osoby są usuwane z otoczenia. Jeśli do kitu jest osoba "nad Tobą" - zmień dział albo sklep, z tym nie ma problemu, trzeba tylko podjąć działanie, zamiast narzekać. Kluczowa sprawa: dialog i próba zrozumienia innych. 2. Nie jest to praca dla osób, którym się "nie chce" - do zrobienia jest sporo różnych rzeczy, dostawa, kasy, klienci, reklamacje, przymierzalnie, etykiety itd. itp. i aby je ogarnąć, po prostu trzeba to robić, a nie cztery godziny poświęcać na pogaduchy, parzenie kawy i kręcenie się bez celu.Ta wszechstronność zadań do wykonania sprawia, że nie wpadasz w nudę schematycznych, powtarzalnych działań, które po trzech miesiącach wyjdą Ci bokiem. Jeśli ktoś narzeka, że ma do zrobienia kilka rzeczy na raz, wszystkie ważne + jeszcze mieć czas na obsługę klienta i jest to dla niego awykonalne - cóż, życzę powodzenia w życiu ;) 3. Grafik - elastyczny, ustalany na miesiąc z góry, liczba godzin w tygodniu wychodzi różnie, grunt żeby wyrobić miesięczną normę, zależną od rodzaju etatu i miesiąca. Nadgodzin się unika. 4. Praca NIE JEST ciężka fizycznie. Jeśli ktoś narzeka na dźwiganie to jest po prostu głupkiem (sad but true), który nie potrafi sobie ułatwić zadania wózkiem, koszykiem, dzieleniem dostawy na mniejsze partie lub prośbą o pomoc drugiej osoby. Jeśli siatka z zakupami jest dla kogoś wyzwaniem na co dzień, tu nie pomogę... 5. Zarobki - kwestia tutaj bardzo sporna, ale ogólna brutalna zasada - jeśli ktoś się angażuje i pracuje bez ściemy to nie narzeka, dostaje i premię i po czasie również podwyżkę i awanse... Jak ktoś ściemnia i "nie ma sobie nic do zarzucenia" - nigdzie nie zarobi kokosów ;) 6. Szkolenia i przygotowanie do pracy - większość rzeczy uczysz się z marszu, w warunkach bojowych. Sporo teorii musisz na początku zdobyć w domu (czas niepłatny), ale polecam, pomaga to szybciej się wdrożyć i nie narzekać, że się czegoś nie wie. Współpracownicy są pomocni, prosta zasada - jeśli czegoś nie wiesz, pytasz. Jak nie ma kogo spytać, sprawa dotyczy klienta, po ludzku mówisz, że jesteś nowy, prosisz o sekundę i dzwonisz po kogoś kompetentnego. Widzę tu narzekania "skąd mam znać produkty, wiedzieć gdzie co jest" - tu ważna rzecz. Rzeczywiście drobiazgowego wdrożenia w cały asortyment sklepu nie ma, kilka oprowadzanek ogólnych, bo i tak nikt by wszystkiego nie spamiętał, więc nikt się w to nie bawi. WYSTARCZY CHCIEĆ i wyjść z inicjatywą :) Poproś przełożonego o czas, by w godzinach pracy mieć chwilę połazić po sklepie i zobaczyć, gdzie co jest, pooglądać i pomacać asortyment na Twoim dziale, zrób sobie ściągę, poczytaj opisy na www, przejdź szkolenie online, jeśli stacjonarne w danej chwili nie jest dostępne. Zrób COKOLWIEK, by pomóc sobie zdobyć taką wiedzę, zamiast płakać, że nikt nie prowadzi Ciebie, dorosłego człowieka, za rękę.

Oli
@Noname

Po 2 miesiącach też miałam takie zdanie, potem się trochę zmieniło :) Usłyszałam, że się "nie wyrabiam", a wynikało to z prostego faktu, że stawiałam obsługę klienta nad wszelkimi zmianami etykiet i innymi bzdurami. Teraz pracuję w biurze za x3 większą stawkę i jakoś nie mam problemu z robieniem rzeczy na czas, a nawet gdybym miała, to nikt nie oczekuje ode mnie, że się rozdwoję. Widać, że masz lajtowy dział, inna byłaby śpiewka, gdybyś trafił na wędkarstwo bez żadnego przygotowania :)

Karol
@Oli

Czy dobrze rozumiem, że firma nie oferuje żadnych szkoleń wstępnych? Jak wygląda wprowadzenie nowych pracowników?

Oli
@Karol

Oferuje, ale dotyczą one sprzedaży, meblowania działu, rozmów z klientem, ogólne zaznajomienie z markami własnymi, itp. Podczas pół roku pracy miałam JEDNO szkolenie z wędkarstwa, a świecić oczami przed klientami trzeba było praktycznie za każdym razem i szukać rozwiązania na szybko. Jeżeli ktoś idzie do jakiegoś działu, bo jest pasjonatem konkretnego sportu niech uważa, bo nagle okaże się, że właśnie z tą aktywnością będzie miał najmniej do czynienia, bo starszy stażem pracownik ma ją sobie przypisaną (chociaż mniej wie), a ty dostajesz coś innego pod opiekę, np. zamiast jeździectwa myślistwo. Jeżeli ktoś zamierza wykuwać na blachę wiedzę z czegoś tak złożonego jak wędkarstwo tylko w celu sprzedaży w sklepie to proszę bardzo, aczkolwiek dla mnie to marnowanie czasu i gra nie warta tak marnych zarobków.

M.O.L.
@Noname

Brawo! W końcu ktoś ktos napisał to tak jak jest, bez marudzenia i stękania! Pracuje w Decathlon 10 rok, raz jest gorzej raz lepiej, ale nikt mi nie powie, że Decathlon to zły pracodawca. Jeśli chcesz pracować i masz chęci to wyższe wynagrodzenie i rozwój jest w zasięgu Twojej ręki. Mówię to jako były sprzedawca i aktualny manager.

Z tych ambitnych
@M.O.L.

Jaka stawka jest przewidywana na Twoim obecnym stanowisku?

Anonimos
@Noname

Widać że opinia dodana przez pracodawcę ????

XYZ
@Noname

Praca nie jest ciężka fizycznie powiadasz? A my debile nie potrafimy sobie ułatwić zadania? To jak mam nazwać sytuację, w której drobna kobietka nie przekraczająca 160 cm ma poradzić sobie z przeniesieniem 3 największych koszy B500 do koszykówki z magazynu na drugi koniec sklepu skoro te nie mieszczą się w żadnym koszyku, a żeby je zdjąć trzeba skakać po półkach na magazynie bo są wysoko położone? A koledzy nie są chętni do pomocy, nawet Ci z działu. Bo w zamian za to wolą "zniknąć" gdzieś i udawać, że ich to nie dotyczy. No to jak? Jak taka bardzo głupia kobieta ma sobie poradzić skoro to nie jest wcale taka ciężka fizyczna praca? A odpowiedź pokroju, że powinna zmienić dział/pracę to nie odpowiedź

Fragles
@Noname

Tą opinią pokazałeś cały bajzel tej firmy, nieumiejętność pokory i przyjmowania feedbacku. Sorry ale krytykę trzeba też umieć przyjąć. Jeśli HR i zarząd chce się zasłaniać takimi chamskimi wywodami to doskonale sami siebie teraz zobrazowaliście. Gratulacje

Nie polecam

bardzo słaby proces rekrutacyjny, nie szanują kandydatów, nie płacą rynkowo, szukają (usunięte przez administratora)

Ala

cześć, badam poziom motywacji pracowników firmy Decathlon - jeżeli pracowałeś/aś lub nadal jesteś pracownikiem to byłabym ogromnie wdzięczna za wypełnienie krótkiej ankiety: https://forms.gle/sNEpyCxqn7nrGjPt9 Dziękuję :)

Praca w porządku, ale jeżeli chcesz opłacić rachunki i wyżyć jakoś przez miesiąc to nie polecam ;)

Agata

To na jakim poziomie są zarobki? Najniższa krajowa czy coś więcej? Można liczyć na jakieś premie?

Okropna obsługa

Zamówiłam w Decathlonie bieżnie. Wybrałam opcję dostawy "do domu". Kiedy kurier przyjechał, to poinformował, że on nie będzie wnosił tej bieżni do mojego mieszkania, bo ona waży 100 kg. Zadzwoniłam na Infolinię, zapytałam, dlaczego przy wyborze opcji dostawy "DO DOMU" faktycznie nie mogę dostać tej bieżni DO DOMU. I co najważniejsze - przy dokonaniu zamówienia NIE było żadnych informacji o tym, że dostawa do domu nie przywiduje wniesienia, również NIE było propozycji dopłacić za wniesienie. Odpowiedzi które dostałam od Infolinii: 1. "Żaden sprzedawca nie podaje takich informacji w swojej ofercie. Nie mamy zawartej informacji na temat posiadanej usługi wniesienia, wobec tego jeżeli klientka miała co do tego wątpliwości mogła się z Nami skontaktować". 2. "Można by dywagować na temat znaczenia terminu "do domu", czy tyczy się to budynku domu, czy mieszkania". Moim zdaniem, sytuacja jest absurdalna. Nikt, zamawiając dostawę ciężkich przedmiotów DO DOMU, nie spodziewa się, że będzie musiał sam wnosić ten przedmiot do mieszkania. Oczywiście ja powiedziałam że chcę zwrot pieniędzy, bo nie dostałam towaru, a nieść 100-kg bieżnie na swoich plecach nie jestem w stanie. Od momentu złożenia zamówienia do momentu zwrotu pieniędzy minął prawie miesiąc. Czyli ja straciłam prawie miesiąc treningów, swoje nerwy, i jeszcze musiałam czytać te bzdury od działu obsługi klienta, sugerujące, że jestem głupia, bo nie rozumiem, że dostawa do domu wcale nie oznacza dostawy do mieszkania. Nigdy więcej nie zrobię zakupów w Decathlonie i nie polecam ten sklep.

jolo
@Okropna obsługa

Nie rozumiem zdziwienia. Dla mnie to oczywiste, że do domu to do bramki, a nie do salonu. Jakiś kurier wchodzi Ci do domu? nie.

Nie polecam pracy i tych prorosyjskich onuc. Większość kierowników podczas pracy jest pijanych i krzyczą na po rosyjsku na pracowników.

Edyta

Hej, ja w sprawie oferty pracy jako Doradca sportowy Decathlonu na Okęciu. Piszą że jest opcja zatrudnienia na 3/4 etatu, pasuje mi coś takiego. Ile wyjdzie wtedy wypłata, ktoś wie?

Hefajstos
@Edyta

na 3/4 będziesz mieć na 3/4 3150zł brutto (nie licząc premii)

Łucja
@Hefajstos

premie dalej wyniosą nawet 900 pln jak pisali kiedyś? i tam na Okęciu jak z warunkami mają? chodzi mi o atmosferę teraz i ludzi, często rotują?

Milamis

Może ktoś coś powiedzieć o pracy w Radomiu na ustroniu? Jaka atmosfera, zarobki? Itp

pm

Jak wygląda praca i zarobki na pełnym etacie w decathlon RUMIA?

Gabriela
@pm

O jakie stanowisko pytasz? Obsługa klienta? Czemu zainteresowałeś się pracą tu?

Ja pracę w Decathlon oceniam 8/10 ATMOSFERA: Super, młody zabawny pomocny zespół ludzi którzy wyznają te same wartości - jeśli tak dla ciebie nie było, to znaczy że mocno naściemniałeś w CV i na rozmowie OBOWIĄZKI: jak w każdym innym sklepie, ja pracowałem na 2 stanowiskach pok i dział - ogólnie praca lajtowa wystawianie faktur wykładanie towaru doradztwo, ludzie którzy piszą że jest tam ciężko chyba nie znają życia i chcieliby za nic dostawać pieniądze, chcesz możesz nic nie robić, chcesz możesz się rozwijać i brać fajne misje które rozwijają twoje talenty i pozwalają na obranie innego kierunku w firmie - logistyka czy np grafika ( w zasadzie wszystko) ZAROBKI jak czytam opinie że to (usunięte przez administratora) pieniądze to mam ochote w coś przywalić Po pierwsze KTO SIECIOWCE LICZY NA 5000 NETTO wykładając towar i doradzajac buty za 49.99, najmniej ile możesz zarobić i tak przewyższa najniższą której mogliśmy się spodziewać o kilkaset złotych Po drugie co miesiąc są premie których nie ma w umowie kwota od 200-900 zł netto, mało? Po trzecie masz to na co pracujesz, robisz podstawę zarabiasz podstawę, angażujesz się robisz szkoleniowca którym każdy może zostać zostajesz podwyżkę na start 10-15% itp Po czwarte doradca sportowy to praca dla osób 18-25 lat, nie znajdziesz tam starszych pracowników, czemu? Bo albo nic nie robili i wkurzeni że mają 3k na rękę odeszli, albo coś robili i dawno awansowali zarabiając 8k OGÓLNA OCENA: super praca dla jak najmlodszych osób które nie mają jeszcze rodziny na utrzymaniu żeby poznać jak działa firma co mozna w niej robić i dać sobie szansę na szybki rozwój który Decathlon jak najbardziej daje, oczywiście sklep sklepowi nie jest równy w jednym ludzie bardziej dbają o wyniki i dostają lepsze premie w drugim mniej, ja na szczęście trafiłem na ten 1 i polecam wszystkim Elastyczny grafik dużo benefitów managerowie kilka lat starsi od ciebie, uż od reki urlop od reki pomoc z każdej strony

Zostaw merytoryczną opinię o Decathlon Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Decathlon Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Decathlon Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 55.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Decathlon Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 34, z czego 4 to opinie pozytywne, 24 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Decathlon Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Decathlon Sp. z o.o. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Decathlon Sp. z o.o.