Opinie o galicja.com.pl - Galicja Sp. z o.o. w Brzeźnica

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Galicja Polska Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Galicja Polska Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Produkcja samochodów osobowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Galicja Polska Sp. z o.o. w Brzeźnica

Gdzie można wysłać CV?

florororo
@Nowy

gdzie chcesz

Hanna
@Nowy

Najlepiej nie do galicji.

Coca cola

Czy przyjmują w Brzeźnicy nieletnich do pracy na okres wakacji?

Jak jest tyle zachorowań w jednym zakładzie to ja się pytam gdzie jest sanepid. Inne firmy organizują testy dla pracowników. Tu masz gorączkę ale jeszcze chodzisz to (usunięte przez administratora)

Wesoły Romek
@2222

Może trzeba sanepid poinformować o sytuacji w tym bajzlu.

@2222

Uważam, że żadnego testowania pracowników nie będzie bo lepsze dla finansów firmy żebyśmy przechorowali //nieoficjalnie// i nie trzeba nikgo wysyłać na kwarantannę ani nic zamykać.

Wstyd
@2222

Wiadomo dlaczego nie będzie testowania. Minister zdrowia powiedział że połowa zakażen jest w zakładach pracy. Połącz to. Kasa ważniejsza.

Szklanka

Pokoje biurowe 20 metrów ludzie siedzą po 3 ,4 osoby. GDZIE WY MACIE ROZUM?? Nie oglądacie telewizora ,nie wiecie co się dzieje?

@Szklanka

idź na magazyn i policz maseczki he he

Myśląca
@Szklanka

Na co liczysz? Że Prezes dobuduje w tydzień drugi biurowiec? Trzeba uważać na siebie i jakoś przemęczyć ten trudny okres.

szklanka
@Myśląca

W kościołach msza trwa godzinę i jest ustalone 20 metrów na osobę, biura podobna powierzchnia i przez 8 godzin gniecie się po kilka osób. CZEGO NIE ROZUMIESZ?

Dobra Rada
@szklanka

Zapytaj Prezesa ale uważam, że nie warto się wychylać. Jakieś ryzyko jest ale pracę też masz.

ech
@Dobra Rada

Minął już chyba rok od jego słynnego kowidowego przemówienia o tym jak ważne jest nasze bezpieczeństwo.

czekoladka

Nie tylko Galicja na Ravi jest tak samo

@ech

Chyba tylko kiedy nie narażamy firmy na straty cyferki się zgadzają i obroty rosną

Przedstawiciel Handlowy

Witam, Ostatnio byłem na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Galicja, na której poznałem Pana Dyrektora i Kierownika. Panowie byli mili, bez większych zastrzeżeń poza 2 bardzo ważnymi rzeczami. Gdy wymieniałem moje osiągnięcia sprzedażowe to Pan kierownik zadał mi w tym czasie kolejne pytanie niechętnie słuchając tak jakby sprzedaż nie miała znaczenia. Druga sprawa - gdy pytałem w połowie rozmowy czy będzie drugi etap Pan Dyrektor stwierdził że jeszcze nie wiadomo a na końcu rozmowy oświadczył że o 15.00 dadzą wszystkim znać czy się dostali czy nie. Ponadto Panowie nie byli przygotowani i zapoznawali się z moim CV podczas rozmowy ze mną. Gdy zaschło mi w ustach to nawet nie zaproponowali wody którą mieli za swoimi plecami pod dostatkiem. Moje odczucie jest takie że rozmowa była ustawiona i zanim się rozpoczęła oni już kogoś mieli. Nie rozumiem po co taki cyrk i narażanie firmę na koszty rekrutacji, ogłoszeń itp.

logo firmy Młodszy operator maszyn CNC
Rzeszów
Smithstown Polska Sp. z o.o.
logo firmy Szwaczka / Szwacz do przyuczenia
Dobre Miasto
Dfm Sp. z o.o.

Ilu klientów dziennie, musi odwiedzić PH? Jak wygląda pensja? Na jakie benefity może liczyć PH? Warto aplikować?

PJ
@Zainteresowany

Nie ma sztywno określonej zasady ilu klientów dziennie musisz odwiedzić. Im więcej odwiedzisz tym lepiej dla Ciebie. Są dni, że odwiedzisz 15-20, a są dni, że odwiedzisz 10-14. To zależy od ilości aktywnych wizyt. Dużo także zależy od tego czy jeździsz w dużym mieście gdzie klient koło klienta czy jeździsz po mniejszych miejscowościach, gdzie dojazd do klienta trwa dłużej. Pensja to podstawa plus 3 skladowe na premię. U mnie akurat pensja podstawowa stanowi 30-40% całego wynagrodzenia w zależności od miesiąca. Masz plan miesięczny. Benefity prócz premii, to auto na własny użytek za zgodą RKS, telefon, tablet. Czy aplikować. Uważam, że zdecydowanie Tak. Nie wyobrażam sobie w tym momencie pracować gdzie indziej. Jestem bardzo zadowolony z warunków pracy i płacy. Mam spoko RKS, na rękach mnie jeszcze nie nosi... jeszcze :) ale jest Mega pozytywnym gościem i dużo pomaga. Aplikuj, nie będziesz żałował, pierwsze miesiące będą trudniejsze, ale potem, sama przyjemność.

PR na tróję
@Zainteresowany

Słabo Ci wyszła ta zachęta w formie rozmowy dwóch PH. Pytasz i odpowiadasz sam sobie oczywiście konkretów brak jak zawsze kiedy ktoś z firmy wypowiada się o zarobkach. Wniosek, że nic nie wiadomo ale firma jest wspaniała. Co macie do ukrycia? Pomogę wam, chwalcie się. Jaka podstawa mniej więcej? Odpowiedz podając wartość w PLN. Jaki system premiowania, podaj wartość mniej więcej w PLN. Jakie benefity jeśli chodzi o socjal ile na rok, ile można wyjeździć za free? Czekam.

...

Witam. Jak z pracą przy pakowaniu towaru? Jest ciężko? Jakie zarobki? Jakie godziny pracy?

@...

Bywa ciężko. Zależy od tego jakie Ci system zamówienie wylosuje. Podstawa to najniższa krajowa plus 250 zł premii uznaniowej. Musisz też wyrabiać 350 pozycji dziennie, każda pozycja więcej to dla Ciebie 33 grosze. Do tego dochodzą nadgodziny i soboty pracujące dla chętnych, czyli tak na prawdę wysokość pensji jest ruchoma. Praca na dwie zmiany. Pierwsza zmiana 5:45- 13:45. Druga zmiana 14 - 22.

Bbb
@Aaa

Jaka premia??? To jest śmieszne. Premię dostają znajomi. A szeregowi pracownicy 30zł nawet jak się starają. Panie z kadry kierowniczej (M i W) zwalają winę jadna na drugą a są winne jednakowo za ten bajzel co tam jest. Nie polecam.

@Bbb

Zgadzam się to co się teraz dzieje w Galicji w Częstochowie to jakaś masakra. Powinni wywalić i Panią M i Pania W. Kompletnie sobie nie radzą i nie przyznają się do błędu dla nich wszystko jest ok. To dlaczego trasy nie wyjeżdżają i jest spore opóźnienie? Obudź się Galicjo bo za chwilę Cię nie będzie.

Ccc
@Aaa

Co wy chcecie od tych dziewczyn? Kombinują żeby wszystko wyszło dobrze a i tak mówicie ze jest zle. To co się dzieje teraz z ilością zamówień to szok, ale przecież to PH je zsyłają, wiec pewnie sprzedaż rośnie. A jak wszyscy widzimy Galicja teraz jest wszędzie......

@Ccc

Co my chcemy od nich? Ładu i porządku naagazynie. Towaru nie wydajemy bo go nie ma na półkach. Ciągle opóźnienia i praca po 10 h. Każda sobota pracująca a jak przyjdzie co do czego to magazynierzy są najgorsi. Jak jest tak dużo zamówień to czemu nowych ludzi nie przyjmują ? Tylko takich co ogarniają a nie po znajomości co przyjdą i lachę mają wywalona na to wszystko. My też się staramy aby wszystko bo ok ale kij ma dwa konce.

Ccc
@Aaa

Tylko współczuć ze otaczają się takimi ludźmi. W twarz słodzą, za plecami widać co się dzieje. Oj ludzie ludzie.....

Patryk Mateusz Swojak

Dzień Dobry Państwo Chciałem zapytać czy to prawda że na stanowisku kierowniczym jest pewna Pani która ściąga do pracy tylko swoich znajomych a eliminuje innych nie często wartościowych ludzi ? Rozumiem że takim sposobem zabezpiecza się ewentualne chowanie porażek - no bo "ziomki" nie nabrudzą ? Słowo Nepotyzm i Kolesiostwo to chyba słowo klucz w tej sytuacji najodpowiedniejsze słowo ! Co by nie być gołosłownym Nik z forum to będzie kolejna osoba która znajdzie tam pracę po znajomości - a nie tak jak każda rzetelna firma to robi poprzez ogłoszenie i uczciwą rekrutację ... Mimo wszystko powodzenia w prowadzeniu w ten sposób rekrutacji ... z lekka nie etycznie ale cóż po trupach do celu ...

Magazyn
@Patryk Mateusz Swojak

Cała prawda i to jeszcze kierownik który wogole się nie nadaje. Jak tak dalej pójdzie to rozpie.... Cała firmę.

Leciwa

Nie polecam, nawet "na chwilę". Wyciskanie z ludzi ostatniej kropli na siłę. Nikt nie patrzy, że masz rodzinę, z którą chciałbyś spędzić weekend. Masz być w sobotę (dla chętnych) i koniec. Nie dają rady z zamówieniami. Zamiast być z nimi naprzód - są lekko cofnięci. Cofnięci ze wszystkim. Firma rodem z czasów komuny. Brak szacunku za najniższą krajową. Niczego innego się nie spodziewaj. Starsi pracownicy traktowani jak śmieci. Szkoda czasu i zdrowia.

Idealnie

Pracuję tu prawie dwa lata, nie mogę powiedzieć złego słowa na Galicję. Każdy zawsze otwarty i pomocny. Mogę śmiało powiedzieć, że nie zamieniłabym tej pracy na inną.

Rozczarowana
@Idealnie

Ma Pani rację, Pani Ulo.

Darek Prze
@Idealnie

Potwierdzam, pracuje się bardzo dobrze. Miła atmosfera, szefostwo ma świetne podejście do pracowników. Zarobki na przyzwoitym poziomie.

Przede wszystkim
@Darek Prze

Atmosfera faktycznie wyśmienita, o ile robienie z człowieka woła roboczego (który nie może mieć własnego zdania, nie może wychylać się ponad innymi, a jest tylko załadowany obowiązkami za najniższa krajowa) na wysyłki można tak nazwać. Jeśli zrobisz coś nie po myśli nadWŁADNEGO - cierp. Praca za znajomości. (usunięte przez administratora) na kółkach.

Lysy

(usunięte przez administratora) i zwalnianie ludzi tylko dlatego że ktoś z rodziny jest chętny do pracy a tyczy się to zwłaszcza kobiet nie polecam tej pracy

Galicja ok

Aplikować bo warto, Galicja oferuje atrakcyjne warunki zatrudnienia.

nnnnn
@Galicja ok

Warto

Royal
@Galicja ok

Tak tak ciekawe gdzie i czy o tej samej galicji czytamy brak poszanowania, Banda (usunięte przez administratora) i tyle szkoda szczepić dalej ryja (usunięte przez administratora) i metr mułu

Xyz

Mam pytanie do magazynierów z Brzeźnicy. Podnieśli Wam najniższą krajową?

Posterunkowy Przedstawciel

Masakra. Najniższa krajowa idzie do góry... a u nas nawet nie słychać nic o podwyżkach. Niedługo my jako przedstawiciele będziemy zarabiać tyle co babka na mięsnym... Ceny za towar idą do góry, a pensję podstawowe stoją w miejscu.

Godne zarobki dla każdego
@Posterunkowy Przedstawciel

Co się tak żalisz ?? Pracownik fizyczny gorszy od wielkiego pana handlowca mniej ważny????to jest sprawiedliwość bo tak samo cięzko pracuje i mu sie należy a ty chcesz znowu odskoczyć z kasą w zwyż. Może ciężej niż ty?To jest sprawiedliwe wyrównanie dla nas co najmniej zarabiaja.Popatrz ile zarabia przykładowy robotnik budowlany też jest fizycznym pracownikiem a ma wiecej niż ty i co na to powiesz???

PJ
@Posterunkowy Przedstawciel

Ja pracuje 2 lata. Doswiadczenie, wiedza produktowa oraz relacje z klientami na bardzo dobrym poziomie sprawią, że wypłata za styczeń 2021 będzie dla Mnie rekordowa. Pozdrawiam zadowolony przedstawiciel PJ. Praca w Galicji jest pracą o której nawet nie śniłem. PS. Owszem podwyżką bym nie pogardził, ale i tak jestem zadowolony ze swojej pensji.

BBB
@PJ

Chyba, że ktoś uzna, że trzeba coś zmienić w trakcie obowiązywania zasad co często się zdarzało i wtedy możesz być zdziwiony swoją pensją za styczeń.

Łucja
@PJ

To bardzo dobrze, że jesteś zadowolony ze swoich zarobków. W Galicji pracujesz już dwa lata, więc pewnie wiesz niemal wszystko na temat tego pracodawcy, co dobrze by się składało. Wiesz, interesuje mnie kwestia umowy. Czy od razu można tam liczyć na umowę o pracę?

Magazyn

Czy ktoś z magazynu w Brzeźnicy może mnie oświecić ile płacą za nadgodziny? Ile za dzienne al ile za nocne?

Terminator
@Magazyn

W Brzeźnicy za nocne płacą 18 zł za dzienne 10zl pozdrawiam

Zbigniew
@Magazyn

Czopke gruszek

Supermen

Czy to prawda ze Golab-ek ,,najlepszy,, kierownik regionu w firmie wypadl z gniazda?

Tak
@Supermen

Tak to prawda .

:-(
@Supermen

Przykro ze firma nie doceniła tak poswiecajacego sie pracy człowieka.

Obecny
@:-(

Nom. A kogo kiedykolwiek doceniła? Taki system. Tylko wewnętrzne awanse, ludzie podobierani wg klucza poddaństwa i bezwarunkowego oddania, że jak czasem ktoś się wychyli, to szok i czarna owca. Ale kiedyś może i tu zawita XXI wiek.

Władyjow
@Obecny

Polecamy :)

Fakturzysta

Witam, pojawiło się ogłoszenie rekrutacyjne na stanowisko fakturzysty. Może ktoś pracowników wypowie się nt. pracy/ płacy na ww. stanowisku w firmie? Warto wysyłać cv?

Hziozjb
@Fakturzysta

Podpinam się pod pytanie

Dawid

Firma zaczęła w 1991 roku i ciągle się rozwija. Konkurencja jest duża więc nie jest łatwo ale z pewnością warto dostać się tu do pracy.

Supermen

Pracus

Witam każdy ma prawo udzielić opinii na jakiś temat, więc i ja jako pracownik chciałbym się podzielić opinia na temat Galicji, a przede wszystkim na temat osoby Pana Jacka K. Który od jakiegoś czasu wprowadził rządy, jakże nieudolne, niekonsekwentne, i niesprawiedliwe wobec pracowników Galicji w Częstochowie. Atmosfera od czasu kiedy ten Pan zajął stanowisko jakie zajął zmieniła się diametralnie, nie ma zielonego pojęcia na temat pracy którą wykonujemy a zachowuje się jakby pozjadal wszystkie rozumy, a najprawdopodobniej ktoś rozum zjadł jemu. Nie ma żadnego obeznania jeśli chodzi o pracę na magazynie, i każde jego ulepszenie okazuje się jedna wielką porażka. Osoby kompetentne zwalnia, albo z uwagi na wiek albo na to że mają coś do powiedzenia i w sytuacji jakiejkolwiek konfrontacji najprawdopodobniej obawia się że nie wygrałby żadnej z nich bo jak wspominałem wcześniej jest on absolutnie niekompetentny. Brak mu empatii, a tym samym sympatii ze strony pracowników. Pan Jacek nie szanuje nikogo, uważa się za kogoś kto może poniżac, upokorzac i nawet widząc że w jego "zespole" nie jest dobrze, Wręcz przeciwnie! potrafi śmiać się a zdanie i opinia osób którymi zarządza ma totalnie gdzieś gdyż nawet go nie słucha. Wymaga od pracownika wiele sam nie dając nic w zamian. Jego, "zmiany na lepsze" niczego dobrego niestety nie przynoszą a Wręcz przeciwnie sprawiają że każdy, każdego dnia coraz bardziej umacnia się w myśli ze trzeba z tej firmy odejść. Boi się o swój los i nie dlatego że jest to firma marzeń i innej pracy sobie nie wyobrażają ale dlatego że co niektórzy mają rodziny, dzieci.. A strata pracy Z Dnia na dzień do przyjemnych nie należy. Rozczarowanie i smutek po zwolnieniu przyjaciół którzy pracowali tam od zawsze, poświęcili się tej firmie i zostali wyrzuceni jak smiecie jest ogromny. Ale Z pewnością Pan Jacek tego nie zrozumie bo przy kompletnym braku uczuć i skrupułów przyjaciół z pewnością również brak. Być szefem znaczy być konsekwentnym, mieć szacunek swoich pracowników owszem , ale być dobrym szefem znaczy zupełnie co innego. Pan Jacek dobrym szefem nie jest. A więc jak wcześniej można było polecić w mojej opinii tą firmę tak na tą chwilę ostrzegam. I mam nadzieję że tak szybko jak Pan Jacek K na tym stanowisku się znalazł tak szybko z niego zniknie!!!! Z poważaniem...

Antoska
@Pracus

Trafione w punkt! Pan Jacek K rozwala firmę od środka. Dlaczego właściciel tego nie widzi? Trzeba uciekać i to szybko. Być może kogoś oświeci gdy Pan Jacek zastanie kiedyś pusty magazyn.

Robert
@Antoska

Czy szef Rafal K. cos widzi ?Moze obtoczyl sie osobami ktore gnebia ludzi za jego przyzwoleniem ? W calej firmie tak zle jeszcze nie bylo - atmosfera pracy okropna. Moze Pani Grazyna tak skutecznie mu mydli oczy ?

Byly pracownik
@Pracus

Tak, potwierdzam jako były pracownik. Podkręcanie norm, monitoring wszystkiego co można monitorować, na magazynie (usunięte przez administratora) z wózkami z obłędem w oczach żeby normę dzienna zrobić. To jest chore! Wypowiedzenie PH dostaje na parkingu lub na stacji benzynowej od swojego kierownika który zabiera mu auto i zostawia gościa samego z papierem w ręce gdzieś na obrzeżach miasta. A Jacek kombinuje co tu jeszcze można jeszcze monitorować i podsłuchać. Już GPS w aucie nie wystarcza, lokalizacja telefonu i tabletu aby wiedzieć gdzie i co robi przedstawiciel albo kierowca. Program kuleje, napisany przez jakiegoś przedszkolaka na kolanie - totalna proteza, zawiesza się, zacina, bateria w tablecie pada po 4 godzinach, a cała winę smieszny dział IT zwala na PH ze nie potrafi go obsługiwać. W IT pracował jeden fajny gość, z którym można było pogadać i był naprawdę skory do pomocy, ale wywalili go bo miał podobno problemy z zdrowiem. Jak to przeczytasz Dom. to zdrowia i powodzenia z dala od tej kliki ! Pozdrawiam Ł.

Bodek
@Pracus

Jak ktoś dostaje wolną rękę i wprowadza takie rządy czasem nie wychodzi na dobre firmie.

B.

ano tak

magaz
@Pracus

Szkoda ludzi bo pracownicy bardzo się starają tego czasem się nie zauważa i nie docenia.

Veni
@Byly pracownik

Tak, potwierdzam zwalniają na parkingu przed sklepem albo na stacji paliw. Jak mówiłeś prawdę o tym co trzeba poprawić, to zostałeś zwolniony bo byłeś zagrożeniem dla nich. Śmieszna firma

Phmam
@Veni

Ja jakoś zgłaszam swoje sugestie RKS owi i pracuje cały czas, a czy mają je w poważaniu czy nie Mnie nie interesuję. Czasem warto rozmawiać :)

@Pracus

Przykre co piszesz. To tylko potwierdza że firmy tworzą ludzie :) Trzymaj się i może szukaj roboty są jeszcze normalne firmy

Nicki

A co to się podziało z Jackiem K?

@Nicki

Wypalił się????????????????????

Zostaw merytoryczną opinię o Galicja Polska Sp. z o.o. - Brzeźnica

• Jak się pracuje w Galicja Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Galicja Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 127.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Galicja Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 102, z czego 17 to opinie pozytywne, 29 to opinie negatywne, a 56 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Galicja Polska Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Galicja Polska Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Galicja Polska Sp. z o.o.