Opinie o Jaf Trade Sp. z o.o. w Pilica

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Jaf Trade Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Jaf Trade Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja mięs i wyrobów z mięsa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Jaf Trade Sp. z o.o. w Pilica

zapracowana

Niech robią cokolwiek aby tylko było lepiej ,nie gorzej i wypłata jak do tej pory na czas .Wtedy nie wazne nawet araby moga firme podkupic wali mnie to.

A jak sie ta niemiecka firma nazywa , moze ktos słyszał,albo to kolejna sciema a my z nowu bedziemy sie zwalniały i na nowo zatrudniały.

nick

gienek loska - 2012-11-04 11:09:49 jak ja sie ciesze ze mnie juz w tej firmie nie ma!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!A JA SIĘ CIESZĘ , ŻE JESZCZE JESTEM .

gienek loska

jak ja sie ciesze ze mnie juz w tej firmie nie ma!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Sprzedawca

Mam pytanie? Czy waszym zdaniem, macie super kierowniczki? Bo moim zdaniem, nie, wszystkie, nie obrażając!!! O, npz Rybnika J. K. Nie dba o nic!! Mamy ja dość!!!

ali

niemcy nas kupili maja 51 procent

kobitki czy wiecie cos ,co sie na firmie dzieje ludzi zwalniają ,wiadomo chodzi o kase ale czy tylko?nawet kierowcy sa zwalniani ,każdy nabiera wody w usta nikt nic nie chce mówić .

Biedronka

Kierownik Buła jest ok przekonałam się o tym osobiście zna się na ludziach a co do kawy i tak pijecie jej za dużo Biedronka gdzieś!!!V

Biedronka

Praca to praca nie pasuje droga wolna powodzenia w dalszej ......

Jest kierownikiem ok

aaaaaaaaaaaa

o tej firmir już nic dobrego nie mozna napisac i powiedziec

pszczółka maja

a moze to cisza przed burza?!

AAAA

A co tu taka cisza czyżby wszystkie kobietki które niebały się mówić co im niepasuje pozwalniali????????/

była

w odpowiedzi do pracownicy która tak dzielnie broni kierowników odpowiadam-SAMA SIĘ ZWOLNIŁAM!!!!!!!!!!!!!!miałam już dość ciągłego dodawania zbędnych rzeczy przez firme.przyznaj się teraz tu na forum jak jesteś taka [usunięte przez moderatora] ile dostałaś na sklep np.karczku w marynacie którego niezamawiałaś??????????lub ciągle było przewazane na wydawce zamawiało się po 5 kg fileta a przychodziło po 12-15 a pracowałam na niskoobrotowym sklepie.zgłaszane to byłe ale cóż przecież w dobie kryzysu w firmie żaden rejonowy nienadstawi swojej [usunięte przez moderatora] żeby zrobić zwrot na firme.a co rejonowych to ja doskonale wiem ze lwchodzą na to forum i czytają i dlatego tak pisze bo przed moim odejściem niebyłam wstanie powiedziec niektórym co o nich myślę.jedyna normalna to Ela miała wymagania ale była dobrą kierowniczką,która umiała a przede wszystkim chciała załatwić niektóre rzeczy-na nią złego słowa niepowiem reszta to konfidenci dbający o własne stołki.Pozdro dla Dareczka

pracownica

Co ty za bzdury piszesz pracuję na sklepie 4 lata i jakoś nie przypominam sobie ,żeby ktoś przy zatrudnieniu obiecywał mi złote góry i kierownicze stanowisko,praca nie jest lekka ale w tej branży nigdzie nie ma lekko a wierz mi jest dużo gorzej i znam takie co się o tym przekonały na własnej skórze. Jeśli chodzi o komentarze jakie wypisujecie na kierowników rejonowych to są tak prostackie jak wy same , dlaczego ani jedna się nie podpisze skoro potrafi wygłaszać takie opinie . Ja obecnie mam trzecia kierowniczkę i jakoś ani z p. [usunięte przez moderatora] ani poprzednikami nie miałam konfliktów, trzeba umieć przyjąć tak samo słowa krytyki jak i pochwałę i potrafić przyznać się do błędu . Każda z was krytykuje firmę ciekawe ile z was zwolniło się a nie zostało zwolnionych? Pozdrawiam wszystkie ambitne byłe pracownice !

ktoś

[usunięte przez moderatora] ja już tez zmądrzałam i tam nie pracuje

była

pracowalam w firmie pare latek,poznalo sie roznych kierownikow i kierowniczek,podobno byly zwolnienia wsrod elit,zastanawiam sie KTO POLECIAL?cu979

ktoś

[usunięte przez moderatora] .firma schodzi na psy.powodzebnia

obserwator

tego tlumoka to jua dawno powinni wywalic z jafu [usunięte przez moderatora] ani liczyc ani dobrze pisac wies tanczy i spiewa

była

ktoś - 2012-08-11 17:01:30 a ja napisze takKIEROWNIK [usunięte przez moderatora] jest okropnym człowiekiem-jak na KIEROWNIKA powinien mieć chociaż troche klasy a ON-ordynarny i beszczelny. niepotrafi nic załatwić-udało mi się go poznac ze złej strony-a co do kawy panie kierowniku to nie jest naszym obowiązkiem ją panu zrobić bo to my sobie ją kupujemy za nasze marne wypłaty!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!jak chce to zrobie a jak nie to kawa leży na półce w biedronceświęta racja poznałam go z tej strony zamiast się grzecznie spytać to w bezczelny sposób do Ciebie to jest kierownik!!!!!!!!!!!!! ja nie mam słów na niego (usunięte przez administratora) i tyle niech lepiej pozamykają te Jafy i będzie święty spokój

kkkkkkkkkkktoś

hej ktoś masz święta racje co do polityki firmy-nie chcę teraz pisać z imienia lub nazwiskaale za mojej kadencji znałam takie 2 rejonowe co wymagały ale i umiały zmotywowac człowieka.jedna z pań czytajac to napewno bedzie wiedziec że to o nią mi chodzi-była bardzo wymagająca wszystko musiało byc ale i w razie czego można było do niej zadzwonić o przecenę lub co innego.ona była zadowolona że ma pełen asortyment i utargi a my z wypłat i że towar schodzi i nie trzeba się martwić o ewentualne manka.druga juz w trochę gorszych czasach nic nie widziała co niepowinna widzieć-chodzi mi o brakujący asortyment który nieschodził i nie był zamawiany.praca była w tej firmie fajna bo miałam fajny i zgrany zespół za to firma do [usunięte przez moderatora] jeśli chodzi o organizacje i same kierownictwo----wszystko mozna znieść ale nie kosztem drugiego człowieka

Zostaw merytoryczną opinię o Jaf Trade Sp. z o.o. - Pilica

• Jak się pracuje w Jaf Trade Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Jaf Trade Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Jaf Trade Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Jaf Trade Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Jaf Trade Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Jaf Trade Sp. z o.o.
2.8/5 Na podstawie 256 ocen.
  • żarnowiecka 76
    42-436 Pilica