Opinie o Jaf Trade Sp. z o.o. w Pilica

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Jaf Trade Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Jaf Trade Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja mięs i wyrobów z mięsa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Jaf Trade Sp. z o.o. w Pilica

PRACOWINK

MYSLICIE ZE JEZLI JESTESCIE ANONIMOWI TO POWINNISCIE NEGATYWNIE SPEKULOWAC ,WYPISYWAC ROZNE GLUPOTY OSZCZERSTWA CO DO ZARZADU ITP. NALEZA SIE ALE CHYBA DO BYLEGO SKORO TO WLASNIE IM ZAWDZIECZACIE CALA SYTUACJE.POWINNISCIE SIE CIESZYC I DZIEKOWAC , ZE KTOS WOGOLE CZUJE SIE NA SILACH I ZECHCIAL ZAKLAD URATOWAC.BO PRACY W OKOLICY JAK NA LEKARSTWO(TO DO TYCH KILKU OSOB KTORYM TO ZACHCIALO SIE BAWIC W"KOTKA I MYSZKE"ZAMIAST BRAC SIE DO ROBOTY).

pracownica

Czy wy wszyscy poszaleliście siejecie panikę jak i na jednym zakladzie tak i na drugim. Jeszcze ludzi nie poznaliście a już ocenę wydajecie. Weźcie się wszyscy lepiej do roboty a nie siejcie plot i obelgi na kierownika i szefa z firmy Gaik. Cieszcie się tym że macie pracę bo jeśli się komuś coś nie podoba to zawsze ma drogę wyjścia. Zakład jaf upadł a zakład Gaik podejmuje modernizację a my wszyscy wzięci weźmy się do porządnej roboty. A ci co się nudzą i nie mają co ze sobą zrobić tylko piszą obelgi to niech popatrzą na siebie i wyciągną wnioski. Pozdrawiam

pracownica "JAFu"

ludzie naprawde zlitujcie sie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! co za glupoty wypisujecie? szkalujecie sie sami.Czy my z Jafu cos Wam zrobilismy zlego? MY pracownicy???????????? A do kolezaniki o kielbaskach za 5 zeta powiem tak...odkad pracuje w tej firmie, Jaf nigdy nie mial wedlinek w tej niskiej cenie :)...i u nas stalo sie co stało...nasi prezesi poszli "oczko" wyzej w swojej karierze zawodowej, wiec zostawili nas, ale u nas takze wyplaty byly zawsze na czas...podziękowania tym, którzy odeszli i szacunek tym ktorzy zdecydowali sie poprowadzic dalej ten zaklad....WYRZUCCIE ten JAD.......po co on tu ???/

ania

szef to normalny człowiek . nie można tak mówic, popracujcie, ocenicie, a ten niby dyrektor to niby kto? szef szybko sie przekona jaki on fachowiec , i da sobie z nim spokój. ma mu kto pomóc , w jafie to pracowici ludzie , nie zawiodą, wiedzą co maja robic.

Sprzedawca

Mam pytanie? Czy waszym zdaniem, macie super kierowniczki? Bo moim zdaniem, nie, wszystkie, nie obrażając!!! O, npz Rybnika J. K. Nie dba o nic!! Mamy ja dość!!!

logo firmy Szwaczka / Szwacz do przyuczenia
Dobre Miasto
Dfm Sp. z o.o.
nana

który drugi ? a gdzie on jest?co robi?

Pracownik Gaika

pracownik - 2013-03-05 16:36:21 gaik to palant i bajrant prawdziwy prezes dba o swójich pracowników a on co robi trzeba sie prosić o swoje pieniądze i jeszcze ma zalWidać, że nigdy u niego nie pracowałeś kasa jest zawsze na koncie 10tego i nie ma innej opcji. A co do niby dyrektora o którym mówicie, że taki cwaniak to się grubo mylicie to nie jest żaden Dyrektor!!!!! To, że on tak gada to nie prawda i tyle w temacie. A Wy się bierzcie za robotę, a nie pierdoły piszecie, jedni na drugich się napuszczacie. Pracownicy JAFu nawet nie znają jeszcze nowego Prezesa, a już wyrażacie się o nim jak najgorzej. I wypłaty też jeszcze nie dostaliście, więc nie marudźcie już, że za mało.

pracuś

abc - 2013-03-05 21:22:23 który drugi ?? jakie doświadczenie ?? Z czym niby na niego uważać?ten nibydyrektor? to młotek który podobno rozłożył już parę firm. Ordynarny cham.

abc

który drugi ?? jakie doświadczenie ?? Z czym niby na niego uważać?

lilili

Gaik to cwaniak w oczy mówi tak ,a poza plecami (usunięte przez administratora) obrabia.Skąd on wzioł tego pawła przecież ten gość podpisać sie nie umie,słyszałam że skończył tylko zawodówke to pewne info od pracowników z najdziszowa i on ma nami zarządzać hahahahah.To ci pełnynocnik!!!!!!!!! Ale na tego drugiego trzeba uważać ma poukładane w głowie na fb czytałam facet ma doświadczenie w firmach zachodnich. Pozdrawiam wszystkich z zakładu w Pilicy.

obsewator

Jak można tak się wyrażać,, wstydzilibyście się. zająć się pracą, a nie oskarżaniem pracodawcy. WY WSZYSCY RAZEM WZIĘCI.

leszek

pracownik - 2013-03-05 16:50:55 on obiecuje dowóz i palidwo tak jak obiecywał wypłate na dwa razy a co palant co robi na 5 razy nie moze wypłacic pensji uciekajcie póki czas tylko [usunięte przez moderatora] ikapusie maja ok a zwykły robol nie ma zycie cham (usunięte przez administratora) w jednym popłynie a pracownicy za nim na czele z tatiankaty chyba jesteś szpiclem jafu bo gdybyś pracował u gaika to wiedziałbyś że o żadne pieniądze nie musisz się prosić bo kasa 10tego jest na koncie. Facet jest po prostu wypłacalny. Masz racje w jednym. (usunięte przez administratora) nie zgrzeje długo miejsca w tej firmie.

niezależny

widzę że u p Gaika też ciekawie/? i tak wszystko pójdzie do Pilicy bo tam zakład potężny a wy nic nie zrobicie PA

infinity

Pan Dareczek nie został zdegradowany tylko dostał stanowisko Dyrektora handlowego idiotko :)

on obiecuje dowóz i palidwo tak jak obiecywał wypłate na dwa razy a co palant co robi na 5 razy nie moze wypłacic pensji uciekajcie póki czas tylko [usunięte przez moderatora]ikapusie maja ok a zwykły robol nie ma zycie cham (usunięte przez administratora) w jednym popłynie a pracownicy za nim na czele z tatianka

gaik to[usunięte przez moderatora]t prawdziwy prezes dba o swójich pracowników a on co robi trzeba sie prosić o swoje pieniądze i jeszcze ma zal

pracownica z najdziszowa

ZNIESMACZONA - 2013-03-05 12:03:52 pracownica z najdziszowa - 2013-03-05 11:43:40 prac. Gaika - 2013-03-05 10:54:35 A co wy na to że te przenosiny to na stałe? A tu w Najdziszowie ma zostać tylko mały zakład na wyroby tradycyjne. I Gaik kupił tam zakład z ludźmi czyli nas nie potrzebuje już. Tylko pewnie gra na czasie żeby ludzie nie zostawili go na lodzie do czasu przeniesienia zakładu. Chyba czas się ewakuować.[usunięte przez moderatora]j ty się w łeb. Wyobrażasz sobie że Gaik zaora zakład w Najdziszowie? Zakład który produkuje dobrą wędlinę a będzie handlował tym [usunięte przez moderatora] z jafu przez który jaf zbankrutował. Trochę pomyśleć albo spytać Gaika. Ewakuować to możesz się zawsze najlepiej w kosmos bo pewnie taki z ciebie pracownik jak z koziej (usunięte przez administratora) trąba.Nie zaorać nie zamierza, ale uwierz mi, że nowi ludzie są lepiej postrzegani od tych starych sprawdzonych pracowników. I zgadzam się z tym, że to gra na czas. A jeśli chodzi o wędliny to przeniesie produkcje swoich "dobrych" wędlin do Pilicy a w Najdziszowie zostanie tylko maleństwo do wyrobów tradycyjnych.w dalszym ciągu widzę że nie wiesz o czym piszesz. Zakład w Pilicy jest podobno tak nowoczesny że nie da się tam robić dobrych wyrobów. Można tam robić tylko sieczkę dla marketów (kiełbasę po 5 zeta). Jeśli pracujesz u Gaika to pewnie się znamy i dziwię się że nie odróżniasz naszej wędliny od jafopodobnej. Znasz też prezesa i wiesz że nie jest przekrętem. A dobrych powtarzam dobrych pracowników Gaik i inni będą potrzebowali zawsze. Ja tam nie narzekam bo wiem jak jest w innych zakładach. Za [usunięte przez moderatora] się nikt nie da kasy. Komuny już nie ma. W ogóle to śmieszą mnie niektóre wypowiedzi. Co to da? Co to zmieni? Ogłosisz strajk? Możesz zmienić pracę tylko czy na lepszą.

prac. Gaika

pracownica z najdziszowa - 2013-03-05 11:43:40 prac. Gaika - 2013-03-05 10:54:35 A co wy na to że te przenosiny to na stałe? A tu w Najdziszowie ma zostać tylko mały zakład na wyroby tradycyjne. I Gaik kupił tam zakład z ludźmi czyli nas nie potrzebuje już. Tylko pewnie gra na czasie żeby ludzie nie zostawili go na lodzie do czasu przeniesienia zakładu. Chyba czas się ewakuować.[usunięte przez moderatora] ty się w łeb. Wyobrażasz sobie że Gaik zaora zakład w Najdziszowie? Zakład który produkuje dobrą wędlinę a będzie handlował tym[usunięte przez moderatora] z jafu przez który jaf zbankrutował. Trochę pomyśleć albo spytać Gaika. Ewakuować to możesz się zawsze najlepiej w kosmos bo pewnie taki z ciebie pracownik jak z koziej (usunięte przez administratora) trąba.A co ty się tak ekscytujesz? Dotyka cię to jakoś osobiście? Nie byłoby takich spekulacji gdyby Gaik zachował sie jak facet i wywalił kawę na ławę. Uczciwie. I powiedział ludziom jak on to widzi, na jaki czas, czy na stałe, jakie warunki finansowe? I ludzie by świadomie podjeli decyzje czy sie zgadzają czy nie. I trochę wcześniej. By ludzie mieli czas sobie to przemyśleć. A tak nic nie wiadomo. I zaczyna robić z małego fajnego zakładu wyścig szczurów. Jeden drugiego zacznie niedługo zagryzać byle zostać na miejscu i mieć pracę. A dla niego co ta za różnica ten pracownik czy inny. Byle się kasa zgadzała.

ZNIESMACZONA

pracownica z najdziszowa - 2013-03-05 11:43:40 prac. Gaika - 2013-03-05 10:54:35 A co wy na to że te przenosiny to na stałe? A tu w Najdziszowie ma zostać tylko mały zakład na wyroby tradycyjne. I Gaik kupił tam zakład z ludźmi czyli nas nie potrzebuje już. Tylko pewnie gra na czasie żeby ludzie nie zostawili go na lodzie do czasu przeniesienia zakładu. Chyba czas się ewakuować.[usunięte przez moderatora] ty się w łeb. Wyobrażasz sobie że Gaik zaora zakład w Najdziszowie? Zakład który produkuje dobrą wędlinę a będzie handlował tym [usunięte przez moderatora] z jafu przez który jaf zbankrutował. Trochę pomyśleć albo spytać Gaika. Ewakuować to możesz się zawsze najlepiej w kosmos bo pewnie taki z ciebie pracownik jak z koziej (usunięte przez administratora) trąba.Nie zaorać nie zamierza, ale uwierz mi, że nowi ludzie są lepiej postrzegani od tych starych sprawdzonych pracowników. I zgadzam się z tym, że to gra na czas. A jeśli chodzi o wędliny to przeniesie produkcje swoich "dobrych" wędlin do Pilicy a w Najdziszowie zostanie tylko maleństwo do wyrobów tradycyjnych.

pracownica z najdziszowa

prac. Gaika - 2013-03-05 10:54:35 A co wy na to że te przenosiny to na stałe? A tu w Najdziszowie ma zostać tylko mały zakład na wyroby tradycyjne. I Gaik kupił tam zakład z ludźmi czyli nas nie potrzebuje już. Tylko pewnie gra na czasie żeby ludzie nie zostawili go na lodzie do czasu przeniesienia zakładu. Chyba czas się ewakuować.[usunięte przez moderatora]ty się w łeb. Wyobrażasz sobie że Gaik zaora zakład w Najdziszowie? Zakład który produkuje dobrą wędlinę a będzie handlował tym [usunięte przez moderatora] z jafu przez który jaf zbankrutował. Trochę pomyśleć albo spytać Gaika. Ewakuować to możesz się zawsze najlepiej w kosmos bo pewnie taki z ciebie pracownik jak z koziej (usunięte przez administratora) trąba.

Janka

zeniiiiiiii - 2013-03-04 21:49:43 Chyba Ci Gaik płaci żeby tu pisać.Widziałaś Gaika na oczy przecież to człowiek[usunięte przez moderatora]jak się patrzy a taki to napewno ci nie da. Pogadamy za trzy cztery miesiące. Dziewczyny jutro spotkanko w zawierciu u benka mają być dwie osoby od Gaika. Pa o 18,00A co ci dał Nowak? [usunięte przez moderatora] pracy i umowy śmieciówki ? Kierowniczki które cię wyzywały od (usunięte przez administratora) Tak wam było dobrze? To powodzenia !!!

Zostaw merytoryczną opinię o Jaf Trade Sp. z o.o. - Pilica

• Jak się pracuje w Jaf Trade Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Jaf Trade Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Jaf Trade Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Jaf Trade Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Jaf Trade Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Jaf Trade Sp. z o.o.
2.8/5 Na podstawie 256 ocen.
  • żarnowiecka 76
    42-436 Pilica