Opinie o Śląskie Centrum Logistyki SA w Gliwice

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Śląskie Centrum Logistyki SA. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Śląskie Centrum Logistyki SA na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Śląskie Centrum Logistyki SA w Gliwice

Wojtek

Jeszcze nigdy nie opisywałem żadnej firmy a pracuje w zawodzie kierowcy ponad 10 lat a więc niestety spędziłem w tej firmie 3 miesiące na początku miałem obiecane średnio 8 godzin dziennie u pani dyrektor tym mnie zwabili a okazało się średnio 11 dziennie za 4tys złotych śmiech na sali . Gdy upomniałem się o swoje godziny u pani spedytor sama się śmiała i mówiła że wszystkim tak obiecują. Na koniec gdy nie przedłużyłem umowy która miałem do 16 do tego pozostało mi 4 dni urlopu do wypłacenia ucieli mi całą premie i dostałem za 20dni 1900 zł chętnie podał bym do sądu ale cwane lisy dają umowę na najniższa krajowa reszta to premia. Każdemu szanującemu samego siebie radzę omijać tą firmę która proponuję pracę od rana do nocy za 4tys zł

@Wojtek

Omijać szerokim łukiem jt nie zgodne z p. Pracy, n. Krajowa reszta w formie premii?

YYYYY Nowy wpis

Otworzyła się właśnie rekrutacja, gdzie szukają nowej osoby jako samodzielna księgowa. Praca jest stacjonarna, ale siedziba mieści się na obrzeżach Gliwic, więc czy zapewniają jakiś dojazd do pracy? Na liście benefitów nie ma tym mowy, ale dają pakiet świadczeń dodatkowych. Czy w tym pakiecie jest np. dofinansowanie dojazdów?

Wojtek

Leszek
@Wojtek

W sumie możesz podać, całość brzmi tak że może fajnie jakby ktoś się przyjrzał co tam się dzieje.

Dym
@Wojtek

Bo to prawda, pracowałem, widziałem jak jest. Obiecują pracownikom jedno a robią drugie. Wielka Pani Prezes SCT wraz z swoim przybocznym kłamią na każdym kroku, i spijają śmietankę, odpowiadając pracownikom ze oni by chętnie wszystkim więcej dali pieniędzy ale nie maja skąd wsiąść…No parodia…chcesz iść do cyrku? Olej to, wpadaj do SCL

@Wojtek

Marek. Odradzam pracę w tej firmie! Dużo obiecują a później chodzisz i się upominasz o kasę którą nie odzyskasz. Tą firmę powinni już dawno zamknąć!. Jak ktoś głupi niech tam pracuje. Ja tylko ostrzegam. Powodzenia i żelaznych nerwów.

BYLY PRACOWNIK Nowy wpis
@Dym

To prawda , pani prezes i jej kłamliwy kierownik dostaja olbrzymia premie za twoja dobra pracę a ty jakieś smieszne grosze na pocieszenie. A jak im normy nie wyrobisz to od razu " rozmowa motywacyjna" DRAMAT i TOTALNE KORPO

Pola Nowy wpis
@BYLY PRACOWNIK

A ile te śmieszne grosze wynoszą? Chyba, że zmieniło się coś teraz od nowego roku? Na czym polega taka rozmowa, co na niej jest poruszane, masz jakieś konkrety? Zastanawia mnie to czy jest to jakieś ostrzeżenie zanim dostanie się wypowiedzenie.

Maja

Jaki kierunek musi mieć skończony dokładnie Technik Materiałowy? Nie spotkałam się z taką nazwą kierunku nigdy, jak w tym ogłoszeniu o pracę, co kiedyś było, ale branża pracy ogólnie jest mi bliska. Ktoś zna szczegóły?

Czy kwota 11400 to dobra stawka w firmie Śląskie Centrum Logistyki SA?

Bandziorek

Chyba za dwa miesiące te wynagrodzenie

Olga
@Bandziorek

Jak za dwa miesiące tyle to i tak nie jest źle. A na jakim stanowisku można tyle zarobić? I przy jakim nakładzie pracy?

Czyli netto 7000 tysi na międzynarodówce i ponad miesiąc Cię nie ma w domu to gratulacje! Takich Januszowych firm jest mnóstwo. Ta firma to (usunięte przez administratora)!!! Z uśmiechem na ustach i dobrej atmosferze Cię rżną na kasie. Jak ktoś głupi niech im wierzy i niech tam pracuje!!! TA PRACA TAM TO BŁĄD!!!!!!

Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej na stanowisko Specjalista ds. Sprzedaży i Marketingu w firmie Śląskie Centrum Logistyki SA? Jakie masz odczucia po spotkaniu z rekruterem? Podziel się swoimi wrażeniami i opisz pozytywne oraz negatywne aspekty rozmowy.
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Gliwice
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
Gliwice
logo firmy Pomocnik Budowlany (Montaż Prefabrykatów)
Job Point Sp. z o.o.
Dentysta

Szczotka pasta kubek ciepła woda tak się zaczyna wielka przygoda, myje zęby bo wiem dobrze o tym kto ich nie myje ten ma kłopoty.... Żeby zdrowe zęby mieć trzeba tylko chcieć

Jak dużo osób pracuje na stanowisku Spedytor w firmie Śląskie Centrum Logistyki SA?

Na czasie

Nom stop mix

Szukam pracy w mieście Gliwice. Interesują mnie średnie zarobki w wysokości 5900 . Czy ktoś wie, czy mogę liczyć na takie w firmie Śląskie Centrum Logistyki SA?

Boguś

To zależy na jakie stanowisko chciałbyś/abyś aplikować :)

Dym

Jasne ale jeżeli masz na mysli dłuższy niż 1 mc rozliczeniowy

aaaa spale jeszcze jedna...

Zastanawiam się nad aplikowaniem do firmy Śląskie Centrum Logistyki SA - aktualnie poszukują osób na stanowisko Operator. Jak oceniacie tego pracodawcę?

niudacznik zyciowy fru

(usunięte przez administratora) malo kasy

Troskliwy

Proponuję firmie zakup pakietu dentystycznego, gdyż wielu pracowników cierpi na braki uzębienia. Fakt ten bardzo wpływa na kontakty międzyludzkie i atmosferę pracy.

Calineczka
@Troskliwy

Proponuję,by firma zainwestowała w leczenie impotencji umysłowej,która wynika z Pana @Troskliwy wypowiedzi.

Troskliwy
@Calineczka

Impotencja umysłowa to akurat atut w tej firmie, wielu pracowników czerpie długotrwałe korzyści z tej cechy.

Jelen
@Troskliwy

Popieram, jedna koronka cyrkonowa kosztuje 1800zł, a ja potrzebuje aż 5, to mi nawet poprawi humor i stosunki międzyludzkie. Powinni jeszcze rozdawać szczoteczki i pasty żeby NIe walilo z gęby

Bezpieczny ADR

Firma posiada w ofercie magazyn chemiczny reklamowany jako Bezpieczny ADR. Bezpieczny dla kogo? Bo na pewno nie dla pracowników! Codziennie narażeni są na wdychanie pyłu/proszku rozniesionego po całym magazynie z uszkodzonych worków z materiałami chemicznymi, lub oparów z nieszczelnych zbiorników ,wiaderek itp. Bierzemy wszystko-KLIENT NASZ PAN-wasze zdrowie na drugim planie-LICZY SIĘ ZYSK. Czasami miałem wrażenie że pracujemy w piekarni tyle tego białego proszku wszędzie latało. Zero BHP zero procedur zero wentylacji - kierownictwa to nie obchodzi bo siedzi gdzie indziej i nie są na to narażeni. Nie dziwi fakt że coraz więcej ludzi się zwalnia ,albo o tym myśli.

Jaki jest wkład kierownictwa Śląskie Centrum Logistyki SA w budowanie dobrej atmosfery wśród pracowników?

Lol

Brak, liczą się znajomosci i hajs. Kolesiostwo się liczy, nie pracownik.

Nepotyzm i kumoterstwo atmosfera (usunięte przez administratora) zarobki głodowe stawki jedynie prezes dba o swoją kieszen

Czy Śląskie Centrum Logistyki SA organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

Dzban

Nie

Na jakie benefity można liczyć w Śląskie Centrum Logistyki SA?

Na żadne, płaćcie sobie sami to nie przedszkole

normalny402

Mam przyjemność pracować w tej firmie już przeszło ponad trzy lata. Nie jest to moja pierwsza praca w logistyce, ale na pewno jedna z najprzyjemniejszych. Co do narzędzi - otrzymałem wszelkie potrzebne urządzenia elektroniczne oraz sprecyzowany zakres obowiązków. Osobiście - polecam.

Remigiusz

Firma z wypracowaną dobrą opinią pod każdym względem ale do tego jest wymagająca. Nie przypadło to gustu niektórym osobom!

Fajny typ
@Remigiusz

Chciałbym się dowiedzieć od Pana czego wymaga?? Pracuje tam już długo i niczego takiego nie zaobserwowałem

Maja

Firma jest laureatem wielu nagórd. Można o tym poczytać na ich stronie https://scl.com.pl/osiagniecia/ W swojej zakładce kariera piszą, że priorytetem w firmie jest wzajemny szacunek oraz poczucie bezpieczeństwa i bycia docenionym; zachęcają do aplikowania osoby, które pragną się rozwijać zawodowo i uczyć od wykwalifikowanych specjalistów. Co o tym myślicie? Czy waszym zdaniem Śląskie Centrum Logistyki SA to firma dobra dla pracowników początkujących w branży lub w życiu zawodowym w ogóle, czy raczej dla osób, które mają już doświadczenie?

@Maja

Dla kogoś kto ma tam znajomosci to firma idealna. Dla kogoś kto ma ambicje i chce się rozwijać to zle miejsce. Zero rozwoju, liczy się zysk dla dyr i tyle

Jakie godziny pracy przyjęte są w firmie Śląskie Centrum Logistyki SA?

Dzban

Aktualnie, ze względów covid: 06:00-13:30 14:00-21:30 22:00-05:30

Czy można liczyć w Śląskie Centrum Logistyki SA na prywatną opiekę medyczną?

xXx

(usunięte przez administratora) P.s. Tak, w ŚCL można liczyć na prywatną opiekę medyczną.

Nikoś

Zwolnić Zarząd porządki robi się od góry a później reszte zwolnić, chyba że sami rzucą wypowiedzeniami! i będzie spokój! Epoka dynasti Dyzmów i jego podobnych już dawno się skończyła

XYZ
@xXx

Można liczyć ale nie od początku umowy tylko trzeba mieć albo na nieokreślony albo umowę co najmniej do końca roku

Wolf

(usunięte przez administratora). Po drugie, zawsze były premie uznaniowe czyli wszystko zależało od pana co tymi premiami dzielił w małym kontekście patrząc na wykonaną pracę. Jeśli maju pamiętasz to wiesz że tak było, prawda, pamiętasz? Wtedy nie było pieniędzy na nic i były ciągłe cięcia kosztów. Od kąd nie ma M.Sz. to pieniądze się znalazły, podwyżki są i premie. Czytając wcześniejsze wpisy (usunięte przez administratora) z Przemkiem pytam się maji, co to jest premia uznaniowa?? Bo jeśli faktem jest (usunięte przez administratora) to osoby które cały czas bronią ideałów firmy chyba też przymykały oko na różnego rodzaju sprawy.

Robert
@Wolf

Nie do końca rozumiem Twój wpis. Czyli wcześniej premii uznaniowych nie było a teraz są? Na jakich zasadach i jak często są przyznawane?

Nikczemny
@Wolf

Jo tam prynia zawsze mioł

Zostaw merytoryczną opinię o Śląskie Centrum Logistyki SA - Gliwice

• Jak się pracuje w Śląskie Centrum Logistyki SA?

Zobacz opinie na temat firmy Śląskie Centrum Logistyki SA tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Śląskie Centrum Logistyki SA?

Śląskie Centrum Logistyki SA