Opinie o FABRYKA AUTOBUSÓW SOLBUS Sp. z o.o. w Solcu Kujawskim w Solec Kujawski

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy FABRYKA AUTOBUSÓW SOLBUS Sp. z o.o. w Solcu Kujawskim. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w FABRYKA AUTOBUSÓW SOLBUS Sp. z o.o. w Solcu Kujawskim o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Wyroby metalurgiczne - Nakładanie powłok na metale

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o FABRYKA AUTOBUSÓW SOLBUS Sp. z o.o. w Solcu Kujawskim w Solec Kujawski

Jan Nowy wpis

Emeryt wojskowy jak wróci za rok to sam zacznie narzekać haha

Marta Nowy wpis

@anonymous Napisz proszę, co skłoniło Cię do zainteresowania się firmą FABRYKA AUTOBUSÓW SOLBUS? Czy firma wzbudziła Twoje zainteresowanie warunkami pracy czy może był to inny czynnik? Jak myślisz, czy osoba bez doświadczenia w branży motoryzacyjnej ma szansę na pracę w tej firmie na szeregowych stanowiskach?

anonymous Nowy wpis

CZYTAJĄC WASZE OPINIE, JESTEM ZMUSZONY WYRAZIĆ SWOJE SKROMNE ZDANIE, A MIANOWICIE, WSZYSCY NARZEKACIE... TRZEBA BYŁO SIĘ UCZYĆ I STUDIWAĆ ABY ZOSTAĆ LEKARZEM,PRAWNIKIEM LUB PRACOWNIKIEM SŁUŻBY MUNDUROWEJ , WOJSKOWYM LUB POLICJANTEM. PRZYZNAJĄC SIĘ , JESTEM EMERYTEM WOJSKOWYM, I SPRAWDZAM RYNEK PRACY I PRZEDE WSZYSTKIM W SOLCU. ( ZAZNACZAM MAM 44 LATA A NA EMERYTURZE JESTEM GDY MIAŁEM 37 LAT) ) JAK ZAUWAŻYŁEM, JEST DUŻY WACHLARZ OFERT W/W MIEJSCOWOŚCI. CHCĄC WYRAZIC SWOJE ZDANIE ,POLECAM WAM PRACOWAĆ ABY UTRZYMAĆ WASZĄ RODZINĘ. NA CHWILĘ OBECNĄ JA SAM WRAZ Z MOJĄ ŻONĄ PRZEBYWAM W ANGLII, ALE ZAMIERZAMY W PRZYSZŁYM ROKU ROZPOCZĄĆ NOWY ROZDZIAŁ NASZEGO ŻYCIA W SOLCU. DLATEGO, BĄDZ CZŁOWIEKIEM DLA DRUGIEGO, BO KARMA POWRACA!!!

zzz Nowy wpis

szkoda

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie FABRYKA AUTOBUSÓW SOLBUS Sp. z o.o. w Solcu Kujawskim? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.
Leszno
Bartek

czy ktoś wie co się dzieje, lub co bedzie z fabryką? Lider Trading wlasciciel solbusa oglosil upadlosc. wie ktos czy beda tam jeszcze produkowane autobusy?

Jak wygląda obecna sytuacja z wypłatami, czy są one na czas? Ktoś pracuje i podzieliłby się taką wiadomością? Będzie to pomocna informacja dla osób, które kiedyś będą chciały się zatrudnić w firmie FABRYKA AUTOBUSÓW SOLBUS Sp. z o.o. w Solcu Kujawskim.

wiecie co z tego co mi się wydaje to akurat od jakiegoś czasu nie pojawily się żadne foerty prac tutaj w firmie czy wiadomo w sumie o czym to może swiadczyc?

Solbus to dno

Brak wypłaty od 3 miesięcy. Nie ma pracy a jak będzie pod żadnym pozorem się nie zatrudniać !!!

SIS

Byłem na serwisie Warszawskim Nie przestrzegają praw pracowniczych Wypłata żadko wpływa 10 na konto Brak części do naprawy i podstawowych narzędzi . NIE POLECAM PRACY

i kar

No nie sodze żeby solbus dobrze stał gdyz ma klopoty finansowe zaleglosci w urzędzie skarbowym i zus odbyly sie 2 licytacje samochody i druga licytacja na sprzęt giętarki i kabiny lakiernicze i inne rzeczy do produkcji

kams

Faktycznie, solbus radzi sobie wcale nie tak źle, ale to jednak forum z opiniami o pracodawcy, to może napisałby ktoś, jak tu się obecnie pracuje? Czy w ogóle warto się nimi zainteresować i czesto robią rekrutacje? Chodzi mi o produkcję, czy wymagają dużo doświadczenia? Pozdrawiam i dzięki za informacje.

spawacz9

ja już 2 ras się tam zatrudniłem i nie żałuje robiłem w 3 firmach w solcu i naj lepiej na starych śmieciach fajna atmosfera ludzie spoko wiadomo zawsze znajdzie się jakaś świnia wypłaty spoko nie narzekam

misiek

Hejka- ile w solbusie zarobi spawacz na tiga alu i nierdzewa?? Można robić nadgodziny?? Słyszałem że tam robią ludzie przez jakiegoś kolesia z Gdyni na 131 i ponoć jakieś zbiorniki z nierdzewki spawaja czy coś i niby daje 20 zł/brutto?? Jak to w ogule ma się do rzeczywistości??

@misiek

Czytaj opinię o pracy w Solbusie ze zrozumieniem bo chyba z tym masz problem

misiek
@spawacz II

Problemów z czytaniem nie mam. Zadałem proste i rzeczowe pytanie na które widzę że nie potrafisz mądrze odpowiedzieć - Pewnie jesteś jednym z tych co wielkie G potrafią i tylko w gębie mocny a jak co do czego to pierwszy z podkulonym ogonem spieprza gdzie się da byle uniknąć odpowiedzialności.

spawacz II

Płacą "dobrze" ale cholernie rzadko - jest już ostatni tydzień czerwca a wypłaty ani widu ani słychu.Ale na bmw to stać.Mam nadzieję że kiedyś ktoś im się do tyłka dobierze.

spawacz II

Wielka porażka praca w tej firmie.

kuki

Atmosfera jest taka jak w żadnym innym zakładzie ! Każdy każdego zna każdy każdemu pomoże ! Szefostwo nie najgorsze :) Wiadomo jak się robi to co się ma robić to jest ok! :) Musisz robić swoje bez większej spiny tak naprawdę, po miesiącu masz już pojęcie z jakim tempem masz pracować itp.itd. Wypłaty w sumie nie zawsze na czas...to by trzeba zmienić no i za nadgodziny = wolne...ale ogólnie no co składa się autobusy i tyle

cezar

Firma jest sukcesywnie wykańczana przez Solarisa. Długi, brak kontraktów i części, kretyni w zarządzie jest tego konsekwencją.

firma

z tego co wiem to firma solbus naciagnela na kase rozne firmy w bydgoszczy ,brala towar i za niego nie płacila ,maja mase długow do pooddawania firmą ,jestem ciekaw kiedy zapłacą swoje długi ,czekam za głupim tysiakiem !!!

rico64

Jest to firma która spadła na psy, ludziom płacą marne wypłaty to w dodatku na dzień dzisiejszy nie było wypłat za luty a mamy już kwiecień. Po za tym zatrudniają dyrektorów za grube pieniądze z czego jeden z nich jeździ służbowym autem jakby nie było go stać na swoje prywatny samochód a pracownikom płacili wszawe grosze piszę że płacili bo na dzień dzisiejszy nie płacą w ogóle

xxsxx

zero rozumu..,., zatrudniaja tempych ludzi niewiadomo po co.,.,?? oni niemaja pojęcia o pracy!!!!! umysłowi-- pieprzone tempaki!!! zabieraja nam nasze wypłaty i sobie jezdza eleganckimi furami.... 1000 zł wypłaty... smieszne pieniadze . opinia najniższa !!!!!!!

Zostaw merytoryczną opinię o FABRYKA AUTOBUSÓW SOLBUS Sp. z o.o. w Solcu Kujawskim - Solec Kujawski

FABRYKA AUTOBUSÓW SOLBUS Sp. z o.o. w Solcu Kujawskim
2.8/5 Na podstawie 22 ocen.

FABRYKA AUTOBUSÓW SOLBUS Sp. z o.o. w Solcu Kujawskim