CLAVEY

Opinie o CLAVEY

Szanowni Państwo, Wszelkie informacje i zapytania prosimy kierować na nasz adres mailowy cms@clavey.eu lub zapraszamy na rozmowę do naszego biura. Chętnie porozmawiamy na ważne dla Państwa tematy. Zespół Clavey

kro
@CLAVEY

i niby z kim mamy tam rozmawiać? jedna wielka ściema

Bystry
@kro

Niestety to prawda…"pracownicy są dla nas najważniejsi"…mówili… w praktyce wyzysk i poniżanie. Aż dziwne, ze w dobie rynku pracownika, pracodawca pozwala sobie na takie zachowanie. Nic dziwnego że ludzie odchodzą, a firma non stop ma problemy z obsadą. Cały czas rotacja, cały czas rekrutacja...ogłoszenia o pracę aktywne bez przerwy. Szkoda czasu. Nie polecam nawet na start.

Jack
@CLAVEY

Może nawet merytorycznie "chętnie porozmawiamy na ważne dla Państwa tematy"? Proszę nie powielać Waszych kłamstw!

Kiedy podwyżki - kontrakt już dawno przedłużony a tu cały czas cisza. Solidarność zabierajcie się do roboty w końcu składki dostajecie co miesiąc.

Luj
@anonymous

Podwyżki już byl teraz musimy zaciskać pasa i do roboty. Niemiec musi swoje na koniec dostać. Teraz albo nigdy wypowiedzenie i w świat

Jack
@anonymous

Czy to prawda, że rzekomo są plany likwidacji nawet "Solidarności"? Proszę o odpowiedź!

@Pracownik swarzedz6, dobrze rozumiem, że CLAVEY zmniejszył wynagrodzenia swoim pracownikom? Jeżeli tak, to odbyło się to za porozumieniem stron? Co ogólnie dzieje się w tej firmie w tym momencie? Twoja opinia będzie cennym źródłem informacji dla innych użytkowników.

Gring
@Karolina

Clavey zmniejszył drastycznie wynagrodzenie pracownikom bez za porozumieniem stron. Nic dobrego się nie dzieje. Tylko gorzej cały czas!!!

Prac

ja już mam dość. w poniedziałek wypowiedzenie i spokojnie na długi weekend. ile można pracować w czterech brygadach za tak słabe wynagrodzenie. a do tego wszystkiego teraz się jeszcze atmosfera zepsuła

(Ex)pracownik
@Prac

Atmosfera zepsuła się już dawno ze względu na politykę pracodawcy a w szczególności na brak szacunku do pracownika!

Leonidas

Problemem jest to że firma świadomie manipuluje terminami aneksów ,być może ich nie będzie ale nadzieja umiera ostatnia .nie zrozumiałe jest tak straszne podejście do pracownika -czy im potrzeba strajku aby na oczy przejrzeli . Na zewnątrz tego nie widać ale w głębi płonie ogień ,poprowadzę ludzi do zwycięstwa.

Bigboy

Czy to prawda że p. Dzięcioł przejmuje całe CMS? muszę to wiedzieć, bo nie wiem, czy już spie*przać z tej firmy, czy poczekać aż i tak za chwile całkiem pójdzie na dno i załapie się na jakąś odprawę. Jeśli pan Dzięcioł obejmuje rządy to witamy w mordorze! brak kompetencji tuszowany zastraszaniem i pomiataniem ludzi w najgorszym wydaniu. ratuj się kto może póki macie możliwości, bo dla firmy ratunku niestety nie ma..

Mirek
@Bigboy

Miałem z tym ptakiem do czynienia. Szczerz odradzam dla swojego spokoju. Teraz pracuje gdzie indziej za te same pieniądze ale w znacznie lepszej atmosferze.

Pracownik swarzedz6
@Bigboy

nadgodzin. Jak ten gość dalej tym będzie zarządzał to Claveya już nie będzie niebawem. Potrzebny prawdziwy manager z planem jakościowym a nie same cięcia na płacy pracowników żeby się wykazać

Pent

Nie wiem jak wy Panowie ale ja odbieram premię roczną i spadam. Z tego co widzę to i tak nas (usunięte przez administratora)

@Pent

też tylko na te premie czekam. nie wiadomo tylko, czy po ostatnim przestoju w VW będą wypłacalni. będzie gadanie, że musieli zapłacić gigantyczne kary, więc na premie nie styknie. o podwyżkah nie wspominając...

Xxx

http://radio-wrzesnia.pl/pracownicy-w-vw-czuja-sie-oszukani/amp/ cala prawda o tej firmie

Dzordz

Zwolniłem się kilka lat temu i bardzo dobrze że tak zrobiłem wtedy był jeden wielki (usunięte przez administratora) a teraz to już wgl. Nie polecam tej firmy. Dużo obietnic i żadna nie spełniona.Nie liczą się z pracownikami. Pozdr dla tych co pozostali!

bp

Podpisuje sie pod większość negatywnych opini, pracownika maja za nic, daja wypowiedzenia godz przed koncem zmiany bez zadnego argumentu na wrzesni zara nie bedzie mial kto robic ludzie sami odchodza dzial qs

ernest

ludzi mają za nic. Ważne że VW płaci za każdego pracownika bardzo duże pieniądze. a szkolenia musi robić bo VW wymaga .

ernest

Jest żle , za to że karzą przyjść w niedziele dostajesz jeden dzień wolnego. a zdarza się nawet że muszę chodzić 7 dni w tygodniu i dostaje wtedy dwa dni wolnego. a oni dostają od Vw grubą kase za mnie.

pawel

w tej chwili chodzimy w soboty, niedziele i dostajemy z to jeden dzien wolnego

W tym momencie CLAVEY prowadzi rekrutacje na kilka stanowisk do swoich oddziałów. Poszukiwany jest np. elektryk. Z opisu ogłoszenia wynika, że pracodawca dba o poziom kompetencji swoich pracowników poprzez organizowanie szkoleń i możliwość zdobycia wymaganych uprawnień. Zapewnia również transport do miejsca pracy. Bazując na tych informacjach, co możecie jeszcze powiedzieć o CLAVEY jako pracodawcy? Warto złożyć swoje CV do tej firmy?

Ngtfd

Dzięcioł zwalnia. Obiecywał podwyżki w dziale QS wiec chyba pieniędzy szuka. Kto następny? Ja idę przeczekać na chorobowe.

Mirek
@Ngtfd

Niby zwalnia a starego kolegę z Panopy zatrudnił. Nie zdziwię się ze za stawkę 3 pracowników.

Arek

Dobre sobie ;)

Tymi

Już październik a tu nic nie słychać o grupach wynagrodzeń i podwyżkach w QS. Szef od QS obiecał to na tym słynnym monologu. Wiecie coś więcej?

Blabla
@Tymi

Pewnie będą razem ze świątecznym ;) Obiecanki cacanki.

Cvt

Popieram. Im więcej kierowników i ich asystentek tym zleceń mniej. Do tego nie słuchają ludzi tylko monologi. Tylko Solidarność moza nas uratować

Olo

Popieram

Qstt

Brygadzista dziś mówił ze bedą kolejne zwolnienia w QS. Dzięcioł zaczął robić czystki. Zapisujcie się do Solidarności. Ja dziś dzwoniłem i wystarczy jeden papier wypisać.

Ter
@Qstt

Tez uważam ze musimy się zapisać. Solidarność wywalczyła ładne warunki dla utrzymania ruchu. Alek jak my chcemy to trzeba się zapisać.

@Qstt

Solidarność ma obowiązek działać w imienu pracowników całej firmy, a nie jednego działu. Nic dla nas nie zrobią, dopóki nie opłacimy składek. A zwolnienia będą tak czy siak - nie ma roboty, nie ma na wypłaty. Kierownicy pierdzą w krzesła, to skąd mają mieć kontrakty?

qwer

A może również Ty byś też ruszył głową i poszukał pomysłu na prace zlecone? Im więcej będzie ludzi z pomysłami, tym pewniejsze Wasze zatrudnienie. Jak będziesz miał lepsze pomysły od swojego kierownika, to możesz sam nim zostać!

@qwer

Widzę, że wpis kierownictwo zabolał! Nie zatrudniałem się na stanowisko handlowca, tylko jako normalny pracownik, więc nie będę wykonywał roboty za kogoś. Nie mam tego w zakresie obowiązków. Zwalniając jednego leniwego kierownika oszczędzicie pięć innych miejsc pracy dla ludzi, którzy dobrze pracują. Zapraszamy na rozmowy, chętnie wymienimy opinie. Byle tylko była to rozmowa, a nie monolog z elementami zastraszania zwolnieniami, jak to już było!

Zostaw merytoryczną opinię o CLAVEY - Września

• Jak się pracuje w CLAVEY?

Zobacz opinie na temat firmy CLAVEY tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 22.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w CLAVEY?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 16, z czego 1 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy CLAVEY?

Kandydaci do pracy w CLAVEY napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

CLAVEY