CLAVEY

Opinie o CLAVEY

Jonas

jak tam panowie na wrześni? z tego co widzę to totalny syf, jak odchodziłem w zeszłym roku to obiecywali premie i podwyżki :) dziś jest 30 stycznia a gdy rozmawiam z chłopakami to nadal nic, nie dostali.. Ogólnie współczuje, a kobiety i osoby które pracują w biurze lepiej niech sie zwolnią bo nic nie potrafią załatwić :)

Ambitny
@Jonas

Pisanie to niewszystko. Umie inne rzeczy robic i muj Szef to chwali. A ty nie siedz tu tylko pracuj jak chcesz zajonc moje miejsce.

@Ambitny

Chłopie nie pisz więcej bo Twój analfabetyzm aż razi w oczy... Faktycznie Clavey schodzi na psy mając kogoś takiego w swojej kadrze

Niestety ale to nie jest dobra firma, małe zarobki, brak rozwoju, brak stabilności

Xxx

Od kiedy niby we Wrześni jest premia i Social

Xxx

Na święta faktycznie zero.. Od nowego roku miały być premie i Social.. okazało się nic nie będzie. Okłamaki nas na rozmowie! Nie polecam!

Anet
@Xxx

Ale przecież są premie i socjal

Koza

Niema to tamto firma się postarała na święta każdy dostał wielkie 0zł.-gratulacje i podziękowania dla całego szefostwa a raczej szefa. Ogólnie marnie w tej firmie się dzieje praca w systemie czterobrygadowym światek piątek i niedziela w pracy a pieniędzy jeszcze mniej.

Rafał

Marnie, perspektywy słabe i nie wiadomo do kiedy będzie robota, zarobki też niższe niz vw

Tadzio

Robiłem tam na szczęście krótko le nikomu nie polecam tej firmy, biedniei słabo..

A.

Ci co cieszko pracowali, co mieli dostac na swienta to dostali, a co poradzic ze reszta co nic nie robiła oprucz narzekania na wyrzej ustawionych w chierarchi to chyba normalne ze nic nie dostali. Firma naprawde milo nas zaskoczyla wtym roku. Polecam i dzienkuje bardzo.

Tobiasz 13

Wszyscy narzekają Ale nikt nie pisze jakie sa warunki zatrudnienia ile dawaja na początek jakie sa umowy zatrudnienia jaki jest socjal itd zamiast się zalic niech ktoś wypowie się na ten temat kto tam pracuje to bardziej przepowie do człowieka

@Tobiasz 13

To myślę że powinieneś sobie dokładnie poczytać to co większość z nas pisze a zobaczysz cały obraz firmy, wszystko jest czarno na białym...

śmiech

@Koń nie bądź śmieszny...

Koń

Mowa jest o 1200-1700zł na święta

Xx
@Koń

Jak by mogli to by od wypłaty zabrali 1200-1700

benefity

A jakieś dodatki, benefity kasa na świeta?

Matrix

Beny trafił w sedno, słabo generalnie.

Beny

Od stycznia praca w systemie ciągłym czterobrygadowym tz.jedna niedziela w miesiącu wolna,zero nadgodzin w zamian dostaniecie wolne w tygodniu i to wszystko za marne zarobki-wiec ogólnie nie polecam.

Rom

Jaka kasa?

Adamo

Słabo oj słabo, szkoda sobie nimi głowę zaprzątać..

WJK

Właśnie, ktoś powie jaki realnie są warunki płacowe dla nowych - podstawa bez nadgodzin?

Rychu

Ile mozna jako mechanik wyciagnąć na ręke bez nadgodzin?

Ambitny

Ludzie na co wy tak nażekacie. Mnie po kilku miesiącach zrobili brygadzistą. A wienc można tylko czeba się starać trochu, a nie mówić jak to słabo płacom. Mam ambicje na wiencej. Powiedzieli że widzom we mnie potencjał na manadżera. Tak że koledzy starajcie się pewnie nie długo brygadziste bedom szukać. Z doświadczenia moge dodać że ci co na prondzie się znajom majom wieksze szanse.

@Ambitny

No biorąc pod uwagę Twoją pisownię widać poziom zatrudnienia pracowników na stanowiskach jakby nie patrząc kierowniczych... Szczerze wstydziłbym się tutaj wypowiadać pisząc z takimi błędami... Wstyd dla Ciebie i dla tej firmy...

Robert
@adam

Jaki Pan taki kram, jeden wstyd..

aksa
@Robert

Dokładnie kto może niech idzie do vw tutaj nic co możnaby polecić

Jony zapado

Na menadżera należy dobrze się wysławiać po Polskiemu :-D

Jony zapado

Na menadżera należy dobrze się wysławiać po Polskiemu :-D

podly
@Ambitny

jak na brygadzistę masz wspaniała ortografie

A.
@podly

Moji ludzie wiedzom, ze pieski szczekajom a my robimy dalej sfoje. Morzecie miec pretensje tylko do siebie.

polonista
@Ambitny

Tłuku jeden, nie nadajesz się nawet na robola od czarnej roboty w kanalizacji ściekowej. NAJPIERW NAUCZ SIĘ PISAĆ PO POLSKU MATOLE.

pracowałem od poczontku na wrześni teraz pracuje w wolswagenie bliżej dom bez porównania nigdy wiencej do claveya to firma to porażka

Zostaw merytoryczną opinię o CLAVEY - Września

• Jak się pracuje w CLAVEY?

Zobacz opinie na temat firmy CLAVEY tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 22.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w CLAVEY?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 16, z czego 1 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy CLAVEY?

Kandydaci do pracy w CLAVEY napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

CLAVEY