CLAVEY

opinie o firmach | GoWork.plznak

Twój głos ma znaczenie,

podziel się swoją historią!

Chcę opowiedzieć o firmie

Opinie o CLAVEY

@Zając

Szanowni Państwo, pracownicy Clavey mogą korzystać ze świadczeń pozapłacowych: prywatna opieka medyczna w PZU oraz ubezpieczenie grupowe na życie w PZU. Dwa razy w roku wypłacane są pracownikom świadczenia pieniężne- wakacyjne oraz świąteczne.

Pakman

Panowie będzie dobrze trzeba patrzeć z optymizmem w przyszłość.

Użytkownicy czekają na odpowiedź 53 dni.

Czym w CLAVEY zachęcają przyszłych pracowników? Jakie mają dodatki?

Pqjm Nowy wpis

Jak duże oczekiwania i wymagania stosuje wobec nowo przyjetych pracownikow , czy wdrozenie odbywa sie stopniowo ?

ali Nowy wpis
@Pqjm

Odpuść sobie tą firmę. Wymagania finansowe są takie, że w polskich firmach dostaniesz na start więcej. Miej na uwadze, że jest to firma zza Odry, a wiadomo jaka jest tam teraz sytuacja. Wdrożenie będzie takie, że po miesiącu zostaniesz rzucony na głęboka wodę, bo nie ma ludzi do pracy a z młodym nikt tam się nie będzie cackał

Yeti Nowy wpis

Witam krótko i zwięzłowato na jakie zarobki może liczyć osoba świeżo przyjęta do państwa firmy, nie i teresują mnie benefity typu social i obiecanki na przyszłość. Posiadam 10 lat praktyki jako elektryk.

Wiecie może, czy w CLAVEY szukają chętnych na staż?

Sanczo

Polecam- wszystkim zainteresowanym aby nie aplikowali do tej firmy brak perspektyw na dłuższą współpracę, firma stawia ciągle tylko na młodych a starzy pracownicy się nie liczą, a pracę jakie wykonują ludzie to porzal się ..... i w jakich warunkach pracują. Dlatego taka rotacja nic wartego uwagi.

Czy w CLAVEY zaszły jakieś zmiany od momentu pojawienia się ostatnich opinii?

j&&

Wspaniały i zgrany zespół pracowników który dba regularnie o ciągłą wymianę nowych pracowników na coraz świeższych .

D2e

Czy w Clavey panuje przyjazna atmosfera wobec nowych pracownikow?

Zając

Panowie czy w waszej firmie, jest jakiś social czy dostaliście coś na tgz. Zająca ?

Ftp 2m
@Zając

Nie ma ale sa b.duze wymagania , nic wartego uwagi chyba że ktos pilnie potrzebuje prace na chwilę , na przeczekanie , inaczej szkoda czasu i kasy oraz innych niedogodności .

daro
@Ftp 2m

Oferują pracę na stałe czy tylko krótkoterminowe umowy zlecenia lub 3 miesiące i kolejny ?

Szanowni Państwo, pracownicy Clavey na projekcie Bridgestone mają ciągły dostęp do wody butelkowanej. Incydentalnie, w związku z wysokimi temperaturami i zwiększonymi zamówieniami na wodę, dostawca poinformował o opóźnieniu i wydłużonym terminie dostawy. Brak wody dotyczył 1 zmiany, a woda została natychmiast zakupiona przez brygadzistę i dostarczona pracownikom. Była to jedyna tego typu sytuacja z brakiem dostępu do wody.

JSM

Pensja słaba jak na to stanowisko, nie opłaca się chyba że zdobyć doświadczenie gdzieś się zahaczyć na chwilę, warunki bardzo złe, pyły, nawdychasz się opon, nie warto się starać o te prace, a współpraca żadna, robisz swoje oni ci nie pomagają bo mają swoje do roboty.

Praca zmianowa

Projekt Bridgestone. Firma od czarnej roboty (obsługa ponad 250pras w opłakanym stanie, transportu i maszyn mikujących opony). Na fabryce ponad 40 stopni. Awarii tyle, że ciężko je przerobić nie mówiąc o chwili odpoczynku. Presja kierownictwa aby wykonywać awarie pojedynczo i niezgodnie z BHP bo... liczy się wynik. Pracowników dodatkowo motywują "podwyżki inflacyjne" w wysokości 3%. Brakuje rąk do pracy. Ludzie rzucają wypowiedzenia

L

Nie polecam firmy, brak benefitów - nie ma multisportu żadnego, ani opieki medycznej, nic .Słaba płaca w porównaniu do wykonywanej pracy na hali 45 stopni, były ostatnio podwyżki w kwietniu - śmiech na sali, ludzie się zwalniają albo szukają nowej pracy bo tu nic ciekawego nie ma.

Co jaki czas w CLAVEY można ubiegać się o podwyżkę?

Ubiegać można się cały czas ale podwyżek BRAK- trzeba najpierw rzucić wypowiedzenie to dopiero jest rozmowa dlaczego,co się stało itp.

I to rzucenie wypowiedzenia coś da? :D Proponują wyższa stawkę aby zatrzymac pracownika? :P

Teraźniejszy

Ubiegać się możesz cały czas inna sprawa że nic nie dostaniesz :) Powodzenia

Izabela
@Teraźniejszy

Czy to znaczy, że nie ma w ogóle podwyżek? Nikt nigdy takiej nie otrzymał? Nawet teraz, przy takiej inflacji?

Młody

Można się ubiegać ale dostaniesz ją wtedy kiedy dwie niedziele się do kupy zejdą.

Kasiarz

Firma przewidziała inflacyjne wyrównania dla pracowników wraz z podwyżkami wynagrodzen, więc panowie na spokojnie bo jeszcze od nadmiary kasy w głowach się poprzewraca na święta, to jakaś jałmużna to jakieś żarty.

bernardo
@Kasiarz

UWAGA. Wpisy są usuwane. Otrzymałem propozycję aneksu do umowy z kwotą na (usunięte przez administratora) To poniżej godności. Kto jest chętny na rozmowę z osobą decyzyjną w sprawach finansowych ? M.CH. Im więcej nas tym lepiej bo kadra zarządzająca nie zdaje sobie chyba sprawy z tego, że posypią się wypowiedzenia

bridge
@bernardo

Projekt w BSPZ to ostatni, który utrzymuje przy istnieniu pewną firmę na C zza naszej zachodniej granicy. Pogrywajcie z ludźmi dalej, to ta firma na C może zwinąć manatki z PL

Ciekawy

Pytanie odnośnie docenienia pracowników na święta wielkanocne czy firma przewidziała jakieś bonusy dodatkowe premie na ten cel jak to wygląda w tej firmie.

Klark

Jak najbardziej na NIE Pytanie na który projekt jak to jest szumnie nazywane, ale obojętnie na który będziesz aplikować nie polecam kiepskie wynagrodzenia brak motywacji do pracy brak szkoleni i kiepskie kierownictwo firmy, dobre czasy Clavey ma już za sobą nie potrafili docenić ludzi których mieli ani kontraktów które stracili. Czekamy obecnie na podwyżkę wynagrodzenia i wyrównania inflacyjne zobaczymy jak firma dba o pracowników.

Koza

Nie ma nie było i nie wiadomo kiedy będą

Weronika

witam, parzyłam na stronkę i były akurat trzy ogłoszenia na różne lokalizacje i ciekawa jestem czy miasto ma wpływ na oferowaną stawkę? co jeszcze oprócz ewentualnego doświadczenia mogłoby na nią wpływać, wpływa coś?

Aga
@Weronika

Tak miasto ma wpływ na zarobki ale bardziej wiedza i umiejętności

Witam czy firma wyrównuje pensje odnośnie galopującej inflacji a pytanie nr.2 czy macie związki zawodowe ?

Szczery - Opony

Nie polecam pracy na oponach ze względu na warunki jakie tam panują w powietrzu unosi się mgła w postaci oparów i wyziewów jakie powstają (warunki szkodliwe) w tym procesie,na zdrowie na pewno to nie wyjdzie nikomu oddychanie takimi wyziewami na chyba że pracuje będzie pracować za biurkiem.Ta firma jest tam od czarnej i brudnej roboty gdzie sama nie chce tam ich pośle i rozliczy z pracy że i tak za mało pracują. A jeżeli chodzi o pieniądze są marne jeżeli chodzi o wykonywanie takiej pracy w takich warunkach i ciężkim środowisku w smrodzie i hałasie na wysokości,mnóstwo sytuacji w których wszystko masz robić na ruchu by lepiej nie zatrzymywać maszyny.

A na jakie pieniądze można liczyć pracując w firmie która produkuje Opony - tam gdzie pracujecie ?

Zostaw merytoryczną opinię o CLAVEY - Września

• Jak się pracuje w CLAVEY?

Zobacz opinie na temat firmy CLAVEY tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 22.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w CLAVEY?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 16, z czego 1 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy CLAVEY?

Kandydaci do pracy w CLAVEY napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

CLAVEY