CLAVEY

Mlody

Pamiętajcie...ostatni gasi światło...

Leszek
@Mlody

Jest to określenie, które często używane jest w przypadku, gdy coś zaczyna się kończyć. Czy Twój komentarz ma jakikolwiek związek z pracą w firmie CLAVEY?

HgS
@Leszek

Jak dodasz 1 +1 to coś Ci wyjdzie - analiza należy do Ciebie

Czak

Co z Prokurentem B. Zwanym futrzakim?

ZmB

Orientujecie się czy zwolnienia w VW przełożą się również na nas? Słyszałem ze VW ma wszystko przejąć i wstawiać swoich ludzi.

Magdalena
@ZmB

Niestety nie mam takiej wiedzy i nie jestem w stanie odpowiedzieć Ci na to pytanie. Poszukuję jednak informacji co do samej współpracy z CLAVEY. Jeśli macie jakiekolwiek info co do ich podejścia do pracowników, warunków itp. to proszę, dajcie znać.

Aktualność
Szanowni Państwo,

Dziękujemy za opublikowane komentarze wskazujące możliwe ulepszenia.

Pragniemy poinformować, iż wszystkie wpisy nie będące wskazówką do poprawy naszego funkcjonowania lub rzetelną opinią, a jedynie formą nieuzasadnionego ataku, będziemy skrupulatnie monitować i zgłaszać. Mogą i powinni Państwo otwarcie wyrażać swoje opinie. Jednakże zadawanie pytań jako anonimowy użytkownik, a następnie udzielanie na nie odpowiedzi pod nową anonimową nazwą użytkownika nie jest zbyt profesjonalne.

Niestety w wielu przypadkach anonimowe wpisy nie są konstruktywne. W bezpośrednim kontakcie w zespole nie pojawiają się takie komentarze. Dlaczego? Jeżeli pożądana jest zmiana, rozmawiajcie o tym, a my wspólnie zadbamy o optymalizację. Bądźcie fair!
Jan

Z wpisu powyżej moim zdaniem wynika jasno, ze firma będzie usuwać niewygodne komentarze. To nie jest chyba idea funkcjonowania tego forum? Firma ocenia, ze opinia jest nie konstruktywna i ja usówa, zgłasza - ale czy to firma jest od oceny wpisów czy pracownicy i potencjalni kandydacki? Jak dla mnie temat śmierdzący.

Wy tak na serio?????

„W bezpośrednim kontakcie w zespole nie pojawiają się takie komentarze. Dlaczego?” - ponieważ pracownicy otwarcie wyrażający swoje zdanie, obawy czy wątpliwości są zastraszani, tłamszeni, napiętnowani! Firma nie prowadzi dialogu tylko wątpliwej jakości monologi. Pamiętny występ w QSie, szef powiedział że nie jesteśmy od rozmawiania, tylko od słuchania tego, co ma nam do powiedzenia...,,,,

Nickola

"Jednakże zadawanie pytań jako anonimowy użytkownik, a następnie udzielanie na nie odpowiedzi pod nową anonimową nazwą użytkownika nie jest zbyt profesjonalne." powiedział bezimienny pracownik Clavey.

Jan

Nastać i zaorać tyle mogę powiedzieć

Zmiana c

To juz jest koniec nie bedzie juz nic... i to mozna powiedziec ze opinia firmy kształtowana 13lat legla w gruzach i to gold. Powinien miec odwage ... Pozdrawiam

Dzony łoker

(usunięte przez administratora)ecz tyle lat mu sie udawalo ten proceder. Kto by pomyslal (usunięte przez administratora)stanowisko i malo malo .....

Postronny
@Dzony łoker

Dzony łoker a widziałeś jak (usunięte przez administratora)? Złapał go ktoś za rękę. Znał się na robocie i był najlepszym (usunięte przez administratora)jak dotąd się trafił w TGA. Kilku gosciom nie odpowiadał, więc go wrobili. Polowa załogi nadaje się do wyrzucenia,(usunięte przez administratora)Za kazdym miał chodzic i kazdego miał sprawdzac?.... Ktoś chciał żebyście tak pomyśleli, jezeli potraficie myslec. Są tacy którym się marzy utrata kontraktu i przejscie do VW. Dlatego ta afera, za którą placi (usunięte przez administratora). W ogole nie myslicie. Łatwo jest komuś zniszczyc życie. Uważajcie, każdy z was moze być następny.

Postronny

Myślę, (usunięte przez administratora). Dlatego tak demonstracyjnie właśnie... Bez odbioru.

@Postronny

Jeśli masz racje to tylko czekać jak następnych wyprowadza w kajdankach!

misiu
@Postronny

demonstracyjnie wyprowadzili w kajdankach?

Pracownicy TGA

Witam Nie podrawiam jednego pana tzw (usunięte przez administratora) myslimy ze twoje dni sa piliczone w tej firmie oraz pseudo automatyka koslawego co w biurze siedzo razem z (usunięte przez administratora)i przez 8 godzin nic nie robic. Przez takich ludzi tylko firma traci poniewaz nic do firmy nie wnosza poza pasozytnictwem.

?

Czy w tym roku będzie dodatek na święta? Czy jak zwykle firma nie zareaguje na potrzeby i oczekiwania załogi?

Kris
@?

W pierwszym roku dostaliśmy od (usunięte przez administratora)salami. Ciekawe co dostaniemy w tym roku?

Salami usuneli
@Kris

Widzę żę TL do dziś wstydzi się prezentu w postacji salami :) niw wydaje mi się, że salami jest słowem obraźliwym więc nie rozumiem dlaczego usówacie to słowo

Jony zapado

Najbardziej(usunięte przez administratora)work premie pozorne żadnego systemu płacowego ,żadnego socjalu ani wakacyjnego nawet na kite od karpia nie dostaniesz .... Jak nie utargujesz na rozmowie stawki to bedziesz (usunięte przez administratora)..nie polecam szkoda życia.

Wady: - niskie pensje za specjalistyczną pracę mechaników, elektryków, automatyków, sprzątaczek i innych grup zawodowych w odniesieniu do zarobków w regionie i w automotive. - zły wizerunek firmy na zewnątrz. - brak dialogu z załogą, brak całkowitego zaufania załogi do monstrualnie rozbudowanej struktury zarządzająco- administracyjnej, szczątkowa doraźna komunikacja w relacjach z załogą w razie sytuacji kryzysowych - po ostatniej reorganizacji coraz więcej sztucznie tworzonych etatów nie na szczeblu wykonawczym gdzie ich brakuje a na szczeblu biurokratycznym, co zamiast upraszczać pracę ludzi komplikuje ją, rozmywanie odpowiedzialności, nie jasno określone kompetencje, brak inwestycji -wsparcia dla ludzi którzy bezpośrednio działają dla kluczowego klienta VW. Nierównomierne rozłożenie pracy wśród pracowników wynika z braku jakiegokolwiek nowoczesnego zarządzania. Struktura organizacyjna jak w korporacji aby zarządzać garstką nadal wierzących w firmę Specjalistów. - chaos decyzyjny na każdym kroku, - spychanie odpowiedzialności za chaos decyzyjny na pracowników, - brak dobrego pakietu socjalnego wiążącego pracownika z firmą, - system pracy 4 brygadowy, - niskie stany osobowe w brygadach a co za tym idzie pressing na garstkę ludzi na wykonywanie zadań w sposób chaotyczny i stresujący. - brak jakiejkolwiek polityki zarządzania zasobami ludzkimi,

Mirek
@Adam

Na dobre pieniądze nie masz co liczyć - clavey to tylko pośrednik i nigdy nie będziesz zarabiać jak UR VW. Najpierw Niemcy muszą zabrać swoje a potem dla pracowników w Polsce już nic nie zostaje. Dętego oszczędności na pseudo szkoleniach. Oczywiście lojalka na kwotę z Kosmosu. Zobaczcie jakimi samochodami się bujają. Jeszcze pare lat temu skoda rumster a teraz tuareg, porche, audi. Już widzicie gdzie są nasze pieniądze.

Laik
@Adam

Potwierdzam większość w 100%. O ile kiepskie zarobki można by jeszcze zrozumieć, w końcu zależą od kondycji firmy, to traktowania pracowników zwyczajnie nie jestem w stanie zaakceptować. Pracownicy nie ufają firmie. Nie rozmawia się z nami. Obiecuje się nam wiele, ale słowa zarządu nic nie znaczą. Za błędne decyzje góry konsekwencje ponoszą pracownicy. To ludzie są orędownikami marki firmy, jeśli nie traktuje się ich z szacunkiem, to logiczne, że firma ma fatalny PR i mega dużą rotację. Z jednym się nie zgodzę - polityka zarządzania ludźmi jest i to konkretna - mamy zapiep**rzać jak osły, żeby gruby mógł liczyć euro.

Aktualność
PRACUJ Z KOLEGAMI I ZDOBĄDŹ DODATKOWE PIENIĄDZE

Szanowni Państwo,

z przyjemnością informujemy o trwającej w Clavey limitowanej edycji programu rekomendacji pracowników 1000 zł. Program jest dedykowany wszystkim pracownikom spółek CMS i CPP.

Zależy nam na pozyskaniu kolejnych dobrych pracowników - MECHANIKÓW, ELEKTROMECHANIKÓW, AUTOMATYKÓW a także ŚLUSARZY i jednoczesnym docenieniu zaangażowania naszej kadry.

Zapraszamy do udziału!
mil

tonoący brzytwy się chwyta...

Mix

Na jakie zarobki może liczyć automatyk z 10 letnim doświadczeniem w branży? Macie Państwo jakieś dodatkowe świadczenia poza wynagrodzeniem podstawowym?

ZASTANÓW SIĘ ZANIM APLIKUJESZ. Ogromna rotacja, wypowiedzenia sypią się jak szalone. Na rozmowie kwalifikacyjnej słyszy się niesamowite opowieści o perspektywach zarobku, szansach na międzynarodową karierę. W realu masz znikome szanse na rozwój, nie ma już osób, które mają pojęcie o zarządzaniu projektami i pracownikami. Do tego ciągła dezinformacja i CHAOS organizacyjny. Brak konsekwencji w działaniu, niczego nie można być pewnym. Wynagrodzenie przeciętne. Na rynku jest znacznie więcej ofert z lepszymi warunkami pracy i płacy.

Edek

Bez kitu. Kierownictwo w tej firmie to nie tylko żenada, to jest totalna porażka! Zwłaszcza (usunięte przez administratora)! Firma z tym człowiekiem nie tylko się nie rozwija, ale wręcz cofa w rozwoju!!!!!!! Czy zarząd to w końcu pojmie?!?! Przyjechał (usunięte przez administratora) i tylko pogłębił kryzys. Jeden gorszy od drugiego, nic tylko kłamstwa i manipulacje.

@Edek

I do tego wszystkiego jeszcze (usunięte przez administratora)

Hugo__777

Kierownictwo w tej firmie to kompletna żenada. Wielkie obiecanki i jak zwykle nic z tego nie ma. Wynagrodzenie smieszne a oni w twarz mówią ze dużo zarabiasz. Wniosko o dofinansowanie na wakacje pisane były dwa miesiące temu a pieniądzy dalej nie ma a do tego cały czas to przekładają. Wgl nie szanują pracowników tylko ładują siano w swoje upchane już kieszenie. Czas złożyć wypowiedzenie.

@Hugo__777

Pieniądze za wakacje dostaniesz pewnie z premia na święta ;)

Htr

Gruby misiu co dużo pali nadal pracuje w Wrzesni?? A jego (usunięte przez administratora)?

@Htr

To Fiona jest czy nie ma?

@anonymous

A jest, dalej oboje się panoszom.

Witam, Jak wyglądają zarobki w dziale jakiści? Atmosfera? Przełożeni? Z góry dzięki za info.

Adijos

Koniec miesiąca, czas złożyć wypowiedzenie! Od jakiegoś czasu myśle sobie,że gorzej już w tej firmie być nie może, a jednak ;) człowiek głupi i sięgnij stop oszukuje... Do przyszłych potencjalnych pracowników - firma lipa, omijajcie z daleka!!!!

Ciekawy

Witam, jestem doświadczonym automatykiem i planuję zmienić pracę na bardziej rozwojową z możliwością przeprowadzki do Wlkp. Wiem, że Clavey rekrutuje, ale niestety ciągle słyszę niepochlebne komentarze na temat tej firmy, w branży Clavey ma fatalną opinię. Czy naprawdę jest aż tak źle? Z góry dziękuję za rzetelne informacje.

@Ciekawy

Szanowny Panie, cieszymy się, że zainteresował się Pan naszą firmą jako przyszłym pracodawcą. To naturalne, że poszukując pracy chce się poznać opinie pracowników o firmie, też uważamy to za dobry pomysł. Ponieważ wybrany przez Pana portal jest bardzo anonimowy, zapraszamy do bezpośredniej rozmowy z naszymi automatykami. Najpierw jednak chcielibyśmy przedstawić kilka benefitów z naszej perspektywy. Jako automatyk ma Pan w Clavey możliwość pracy w stałej lokalizacji, może Pan także wybrać międzynarodową ścieżkę kariery, a współpracujemy z wieloma prestiżowymi klientami. Aktualnie opracowaliśmy nowy plan szkoleń, ponieważ właśnie w tym obszarze dokształcanie jest dużą wartością i jest szczególnie ważne. My jako firma pokrywamy koszty szkolenia, przejazdu i zakwaterowania. Jesteśmy również dumni z pozytywnych wyników przeprowadzonego u nas niezależnego audytu etycznego, w ramach którego oceniano miejsce i środowisko pracy oraz etykę zawodową. U nas czeka na Pana międzynarodowy zespół i renomowani klienci, a Pan ma szansę na samodzielne kształtowanie swojej drogi zawodowej. Chętnie zapoznamy się z Pana aplikacją i spotkamy się z Panem na miejscu. Zapraszamy również na www.clavey.eu CLAVEY

@CLAVEY

A lojalki na te szkolenia dajecie?

Ciekawy
@CLAVEY

Dziękuję za wskazówki. Skorzystałem z porady i skontaktowałem się bezpośrednio z automatykami w Państwa firmie. Niestety informacje, jakie uzyskałem są dla poszukujących pracy odrażające i nie zachęcają do podjęcia pracy ani w Swarzędzu, ani we Wrześni. Międzynarodowa ścieżka kariery? Na zagraniczne projekty do Niemiec jeździ kilka ciągle tych samych osób, które wykonują prace często poniżej swoich kwalifikacji, za co nie zawsze dostają obiecane wynagrodzenie. Słabe... Niezależny audyt etyczny wyszedł pozytywnie? C'mooon! najlepszym papierkiem lakmusowym jest opinia pracowników, a nie opinia kilku krawaciarzy, którzy próbują poznać firmę w kilka dni (o ile oczywiście audyt nie jest ustawiony ;) Tak czy inaczej, dziękuję za propozycję - nie skorzystam!

@Ciekawy

Możesz rekrutować się bezpośrednio do VW na znacznie lepszych warunkach. Na stronie VW Poznań masz aktualnie ogłoszenia o poszukiwaniu automatyków. Nie jesteś wiec zmuszony żeby pracować u pośrednika.

@Ciekawy

Szanowny Kandydacie, zapoznaliśmy się z Pana wiadomością. Ponieważ nadal preferuje Pan anonimowy kontakt z nami, rezygnujemy z dalszej komunikacji na tej platformie. Podtrzymujemy nasze zaproszenie dla wszystkich Pracowników i Kandydatów do bezpośredniego kontaktu z nami. Podczas osobistej rozmowy chętnie przedstawimy Państwu model wynagradzania wynikający z taryfikatora płac jak i z pozostałych ustaleń, jak również plany szkoleniowe z naszymi partnerskimi firmami szkoleniowymi, czy też dalsze benefity firmy Clavey.

@CLAVEY

Możecie coś Państwo powiedzieć więcej na temat umów lojalnościowych w Waszej firmie? Jakie kwoty, jaki czas?

@anonymous

Zależy jakie szkolenia, taka umowa lojalnościowa. Oczywiście można nie podpisać żadnej i dalej pracować, bez szkoleń. Kuka = 7 tys zł, lojalka na 2 lata, malejąca odpowiednio co miesiąc. Pozostałe lojalki to przeważnie 20% z kwoty szkolenia (szkolenie średnio kosztuje 3tys). Też na dwa lata i malejąco.

Mlody

A co na to wszystko Solidarność? Leśne dziatki śpią ?

Robo
@Mlody

Może zrobić tak jak DHL w Wrzesni? Oni podpięli się do Inicjatywy Pracowniczej w VW i z tego co wiem dużo podwyżki dostali. Konkurencja dla Solidarności jest napewno wskazana. Ktoś im musi na ręce patrzeć !!!

XAWE

Potencjalny pracowniku Clavey'a... Naprawdę bierz pod uwagę wszystkie negatywne opinie na temat firmy. W przeciwnym razie będziesz sfrustrowany, zdemotywowany . Firma okłamuje i uwstecznia. Pracowników traktuje jako tanią siłę roboczą. Zamiast zarabiać "normalne" pieniądze będziesz wierzył w kolejne kłamstwa zarządu, które nigdy nie zostają spełnione. Pozdrawiam!

Marian

Czy to prawda, ze automatyce musza podpisać 6 miesięczny okres wypowiedzenia?

Narnia
@Marian

Tak, prawdopodobnie, też zasięgnąłem takiej informacji. Specjalny zabieg w celu zatrzymania na wszelką siłę pracowników. Coraz gorzej się dzieje w firmie! Działanie poniżej krytyki!

J.Daniels
@Marian

Taaak. Nasz brygadzista napomknął coś na ten temat. Ja nie podpisuję. Wy!?

Stach

Jak ktoś chce zawsze znajdzie powód do narzekania!!

Praw dziwy
@Stach

Stach, lubisz być oszukiwany!?

@Stach

Amazon szuka automatyków. Praca tez na 4 zmiany ale siano dużo dużo lepsze.

Zostaw merytoryczną opinię o CLAVEY - Września

• Jak się pracuje w CLAVEY?

Zobacz opinie na temat firmy CLAVEY tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 22.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w CLAVEY?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 16, z czego 1 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy CLAVEY?

Kandydaci do pracy w CLAVEY napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

CLAVEY