CLAVEY

Opinie o CLAVEY

Koza

Lipa od styczna system pracy ciągłej , czyli non stop w pracy za jeszcze mniejsze pieniądze!!!!!!!!

Lelon
@Koza

Wyciną nas gorzej jak cytrynę

Lepton
@Lelon

Do herabty...

Mik

Nie jest źle... zawsze się znajdzie jakiś sflustrowani któremu się nie podoba

Radi

To prawda, ze nie szanują pracowników i że nie zalezy im na stałej ekipie?

DLH

Naprawdę jest tak źle, chciałem amplikować ale po wpisach widać, ze nie warto?

Jachu
@DLH

Nie warto

wujek

Obiecują sporo a w realu nic sie nie sprawdza. Nędza!

DR

Cienizna, nie warto zawracać sobie nimi głowy..

Pyr

Ludzie ok, choc wiadomo jak wszedzie sa i tacy co donosami probuja zaistniec, bo nic innego nie maja do zaoferowania. Trzeba uwazac. Ci wyzej to juz kompletne dno. Nikt nie wie na czym oni sie znaja, wiec i nie ma od kogo sie uczyc. Place slabe/bardzo slabe. Mozna wpasc w depresje ze wszyscy dookola oprocz firm sprzatajacych maja chyba wiecej i nawet tego nie jestem pewien. Praca srednio ciekawa. Rozwoj brak. Szkolenia jakies sa, wiadomo ze nie takie jak vw ale cos mozna zobaczyc. Podejscie do pracownika zenujace w porownaniu do pensji i obowiazkow. Stresu na razie brak. Ale jak nie ma akternatywy to kazda praca ok.

horuz

Bardzo kiepski pracodawca, przysłowiowy syf kiła i mogiła, nigdy więcej takich firm.

darek

Jak wyglada Rozmowa Kwalifikacyjna.W tej Firmie CLAVEY

darek

Mam spotkanie w tej Firmie . Jak wyglada takie z spotkanie.Kontrol Jakości lub Wózkowy

bezrobotny przez claveya

We Wrześni totalny syf, tyle w temacie.

gosc

, nie polecam. Lakiernie omijać z daleka... I kleszcza, brygadzista, zawodowy kierowca podobno... Bez doświadczenie w ogóle w utrzymaniu ruchu, a myśli że wszystko wie.. A zarząd? Totalna porażka. Jeśli chcesz mieć zdrowie i spokój omijaj firmę...

Gnida

Ludzie mają nie pokolei w glowie pozdrawiam pana wyzej, kazdy patrzy podpierdzielic, walka o wzgledy ludzi z VW. A firma dobra polecam mozna sie rozwinąć

praciwnik
@Gnida

, Gnida" Chyba jesteś z biura jeśli twierdzisz że ta firma jest fajna. Bo w biurze to na pewno macie dobrze . Nadgodziny ?- brak Socjal-brak Premi- brak Dodatków -brak Praca w niedzielę i święta za dzień wolny w tygodniu. Jak pytasz o podwyżkę to mówią że jest dużo chętnych na twoje miejsce... Nadal twierdzisz że firma jest fajna?

gostek
@praciwnik

Dokładnie tak jak piszesz, firma dno bez perspektyw ani na dobre zarobki, ani na rozwój ani na długoterinowe zatrudnienie. Z resztą to powykonawca dla VW dlatego obniżają koszty jak mogą na ludziach, tak aby VW ich trzymało. Muszą być tansi od ludzi z vw i jeszcze zarząd musi z tego mieć zysk to mozna sobie wyobrazic jak jest, kompetencyjnie u góry też bardzo słabo... fakty mówia same za siebie, to nie jest dobra firma.

Ta firma to mega porażka, każdemu radzę omijać z daleka...

Hokuspokus

od stycznia podwyżka ?

Go pro

Najbardziej zadowolonym pracownikiem w claveyu jest krol drewna wywoz. Pelna dyspozycyjnosc w obrocie elementami drewnianymi. Nic cale dnie nie robi tylko czeka na telefon czy luźne palety nie leża na obiekcie i moze przywłaszczyc. Ale taki juz charakter lezy to bierze.

Młody

Ogólnie to ta firma to porażka pracuję krótko w tej firmie i nie wiem co ja tu robię lakiernia to jeden wielki syf, stary kordynator + jego kleszcz nic nie ogarniał, mam nadzieję że nowy Kordi zrobi porządek z nim... biuro obiecuje ale z tego nic nie ma jeżeli chcesz przyjść do tej pracy i być na każdym kroku dołowany to firma clavey zaprasza !

Rozeznany

Oczywiście, że VW proponuje atrakcyjniejsze warunki pracy i płacy, dlatego ja będę aplikował bezpośrednio do VW. Wam też polecam. Pozdrawiam!

Xx

Nie pracujemy w weekend. Nadgodziny Narazie brak. Zobaczymy Jak ruszy produkcja

dfb

Byłem na rozmowie w sprawie pracy dość niedawno dlatego napisze swoją skromną opinię .Podobno szukają pracowników i ogłaszają sie wszędzie wiec na pewno nie jest za***iście. Rozmowa na średnim poziome i luźna , miałem wrażenie że gość z którym rozmawiałem wg. nie czytał mojego cv i nie wie po co tu jestem, ale był w porządku to oczywiście na plus. Jednak firma nie zachęciła niczym oprócz podobno "możliwej ścieżki rozwoju". Mają się odezwać - zobaczymy , ale raczej spisuję na straty. Nie wiem jak jest na umowie z VW ale podejrzewam że takie warunki na jakich można było pracować 5 czy 10 lat temu to już historia .... a clavey to firma która ma przynosić niższe koszty pracowników dla VW Poznań wiec zawsze będzie słabo. Podobno idzie wyciągnąć z nadgodzinami ok 3000zł jako mechanik czy tam ktoś inny , ale praca w niedziele, soboty .... czy warto ?

Zostaw merytoryczną opinię o CLAVEY - Września

• Jak się pracuje w CLAVEY?

Zobacz opinie na temat firmy CLAVEY tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 22.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w CLAVEY?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 16, z czego 1 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy CLAVEY?

Kandydaci do pracy w CLAVEY napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

CLAVEY