Opinie o Brenntag Polska Sp. z o.o. w Kędzierzyn-Koźle

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Brenntag Polska Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Brenntag Polska Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Chemia - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Brenntag Polska Sp. z o.o. w Kędzierzyn-Koźle

Driver

W niektórych placówkach standardy pracy są rodem z (usunięte przez administratora)- smród głód i ubóstwo. Na siłę wyszukiwanie winnych za swoje nieudolne zarządzanie.

@Driver

Szanowny Panie, Bardzo poważnie podchodzimy do wszystkich zgłaszanych uwag. Podjęcie odpowiednich działań musi jednak bazować na ocenie konkretnej sytuacji. Bardzo proszę o ich przesłanie szczegółów zdarzenia/zdarzeń, których efektem jest opublikowany komentarz. Z poważaniem

Czy Brenntag Polska Sp. z o.o. zapewnia kartę multisportu?

Dorota Weber

Tak, pracownicy mają możliwość przystąpienia do programu Multisport

Menadżer

Również chodzi o pracowników z agencji .?

@Menadżer

Tak, dotyczy to wszystkich Pracowników.

Marcin Papliński

Zaskoczyło mnie ogromnie usunięcie mojego SŁUŻBOWEGO nr telefonu, dzięki któremu osoby chcące przekazać konkretne zastrzeżenia mogły się ze mną bezpośrednio skontaktować.

logo firmy PRACOWNIK SERWISU
logo firmy Programista maszyny CNC (K/M)
Dębica
Igloocar Sp. z o.o.
logo firmy Elektronik / Mechatronik
Ludwigsfelde
BERGMAN Deutschland GmbH
logo firmy Elektromonter ds. pomiarów elektroenergetycznych
Przedsiębiorstwo Portowe Sieć Sp. z o.o.
Max-pol

Brenntag wstydź się. Swoim pracownikom dajecie extra premie za chodzenie do pracy w czasie tej pseudo pandemii. A pracownicy firmy "pomocniczej" odwalający kawał dobrej roboty zostali nie pierwszy raz pominięci ... My jacyś gorsi jesteśmy ?? Gdyby nie my to już dawno leżycie i kwiczycie . Nie pozdrawiam.

@Max-pol

Niech dobrze zrozumiem: w sytuacji, w której firmy coraz częściej obcinają pracownikom pensje, wysyłają ich na przymusowe urlopy, zawieszają swoja działalność albo wręcz zwalniają ludzi Ty dostajesz pełną pensję i nadal pracujesz, a Twoim zarzutem jest że nie dostałeś "extra premii" tak jak pracownicy INNEJ firmy, w tym przypadku Brenntag? To gdzie tu powód dla Brenntag żeby się wstydzić? Nie powinieneś przypadkiem napisać do firmy która płaci Ci pensję?

Ann

Kochani nie znam firmy nie pracowałam ale jestem pod ogromnym wrażeniem wsparcia w akcjach charytatywnych Brawo mało jest takich Firm

Babcia Olusia
@Ann

To prawda, pomogli też mojemu wnukowi,bardzo dziękujemy.

qwerty

Pakiet medyczny jest, ale kiepski. Najtańszy. Na wizytę u ginekologa koleżanki mówiły, że termin był dłuższy niż w NFZecie. Do dermatologa dostałem propozycję wizyty po 2 miesiącach w dzień powszedni o 9. rano. Jak byłem u innego specjalisty, to powiedział, że w ramach tego pakietu może dać mi opinię i i tak odesłał mnie do lekarza rodzinnego po skierowanie i ze skierowaniem do specjalisty na NFZ. Ogólnie. Pakiet medyczny to lipa. Jest beznadziejny. Zachęcają tym ludzi, ale nie licz, że będą z tego jakieś korzyści. Ubezpieczenie, to jest jakieś odszkodowanie jak wylądujesz w szpitalu, bo będziesz miał wypadek w pracy. Z tego nigdy nie korzystałem.

MK
@qwerty

Wybacz kolego, ale obawiam się że opowiadasz brednie... jeszcze mi się nie zdarzyło czekać dłużej niż tydzień na wizytę/badanie. Nawet jak miałem rezonans magnetyczny robiony (oczywiście w ramach właśnie tego ubezpieczenia). Chociaż nie, raz faktycznie czekałem coś koło 12 - 14 dni, ale dlatego że rehabilitant do którego chciałem się zapisać nie miał wolnych terminów wcześniej, więc żadne 'lepsze' ubezpieczenie nic by tu nie zmieniło.

Paulina

@Krycha a jak dokładnie wygląda ten fundusz socjalny tutaj?

@Paulina

Wygląda bardzo pozytywnie :) możesz np. iść sobie do kina, teatru, na koncert do aquaparku itp, a firma zwróci Ci wydane pieniążki na konto. Oczywiście w ramach określonego limitu. Poza tym możesz dostać dofinansowanie na wyjazd wakacyjny w ramach "wczasów pod gruszą", dofinansowanie do wypoczynku dzieci (np. kolonie), paczki mikołajkowe z prezentami i chyba coś jeszcze tam było, ale nie pamiętam, bo nie korzystałam ;P Jakbyś chciała wiedzieć więcej to pytaj :)

Pawelkrakow

Przyjechałem się rozładować punk 15 usłyszałem zapraszamy rano. Poszedłem do dyrektora kazał mi wypieprzac z bióra. Chamstwo w spedycji i zarozumialy grupas reprezentują tak wielką firmę.

@Pawelkrakow

ta opinia nie jest na temat pracodawcy.

@Pawelkrakow

Może przemawia przez mnie brak doświadczenia, ale wydaje mi się, że "biÓro" pisze się nieco inaczej... :P

@Pawelkrakow

Szanowny Panie, Bardzo nam zależy na eliminowaniu niewłaściwych sytuacji, zachowań lub postaw wśród naszych Pracowników. Podjęcie odpowiednich działań musi jednak wynikać z pełnej i trafnej oceny sytuacji, do której niezbędne byłyby konkretne informacje. (usunięte przez administratora)

Jakie są mocne strony pracodawcy Brenntag Polska Sp. z o.o.?

Krycha

Ciężko jednoznacznie powiedzieć, nie wiem jakie są twoje priorytety. Najogólniej mówiąc na plus zaliczyłbym dodatkowe, prywatne ubezpieczenie zdrowotne, fundusz socjalny do wykorzystania wg. uznania albo pracowniczy program emerytalny itp. Co do atmosfery w pracy to wiadomo: ludzie są różni i można różnie trafić, jak wszędzie. Ja nie narzekam :)

Kupiec

Nie polecam współpracę z tą firmą. Inn firmy są duzo lepsze i tańsze. Dział handlowy nic sobą nie reprezentuje. Bardzko kiepskiej jakośći produkty. Nie polcem nikomu wspłpracy.

@Kupiec

to jest strona o firmie jako PRACODAWCY a twoja opinia nie ma z tym nic wspólnego. trzeba czytać ze zrozumieniem.

rafal77

Pierwszy raz jestem w Brenntag Kędzierzyn Koźle ul Towarowa i to jak ty panie z działu gdzie przyjmuje się dokumenty sie zachowują to już naprawdę porażka człowieka traktują jak śmiecia dosłownie . Nie myślałem że tak tu jest tracą PRL em . Moze ktos to przeczyta i zrobi w koncu z tym porządek.

Tomasz
@rafal77

W jakiej sprawie byłeś obecny w siedzibie firmy? Mógłbyś napisać coś więcej o rzekomym zachowaniu osób, które pracują na dziale przyjmowania dokumentów. Chciałbym, abyś sprecyzował dokładnie jakiej sytuacji byłeś świadkiem.

@Tomasz

na 100% znowu kierowca ciężarówki więc opinia nie na temat.

Technik

Wszystkie brentag w Polsce to porażka jestem kierowca i często dostarczamy tam towar opóźnienia w odbiorze robienie z samochodu magazynu rozładunek do mauserow konfekcja a kierowca stoi po 6 h a taco leci jak jesteś wcześniej z towarem to wypad bo jesteś awizo ważny ale ze kierowca musi zdawać egzaminy w Belgii czy Holandii aby ten detal załadować to nic ja już powiedziałem mojemu dispo koniec z tym niech im dostarczają belgowie lub inni bo kontakt w języku obcym tragedia odradzam współpracę jedyny dobry brenntag to szwajcaria

@Technik

porażką jest twój komentarz. to jest strona o firmie jako pracodawcy a nie jak obsługuje kierowców, kurierów czy kogokolwiek innego. moderacja powinna takie komentarze usuwać.

Bogdan

Bardzo słaba firma. Dział handlowy bardzo kiepski.

Olga
@Bogdan

Dziękuję Ci serdecznie za ten komentarz. Jednak tak naprawdę niewiele on nam mówi o pracodawcy, jakim jest Brenntag Polska. Bardzo cenimy tu sobie wypowiedzi, które w sposób konkretny przekazują nam wiedzę na temat danej firmy, a ta Twoja jest po prostu zbyt ogólnikowa. Zechcesz nam wobec tego powiedzieć, co właściwie sprawia, iż uznajesz Brenntag Polska za słabą firmę? Chodzi o poziom zarobków? Liczę na rzetelną odpowiedź z Twojej strony!

Marcin Papliński

Bardzo nam zależy na eliminowaniu niewłaściwych sytuacji, zachowań lub postaw. Podjęcie odpowiednich działań musi jednak wynikać z trafnej oceny sytuacji, do której niezbędne byłyby konkretne informacje. Osoby, które zamiesiły krytyczne komentarze o obsłudze w naszych magazynach, proszę o kontakt telefoniczny na mój służbowy numer 605 368 083.

BB

Ta firma towielka porażka/ (usunięte przez administratora)... Codziennie widzę tych przepracowanych pracowników. Limity nadgodzin w tej firmie nieobowiązuja. Brak jakiejkolwiek kontroli na magazynie. Bo po co... ? Żeby wyjechać o normalnej godzinie samemu trzeba sobie poprzywozic towar i załadować. Nie polecam..

@BB

Prawda

@BB

Gdzie inspekcja transportu nie mówię już o inspekcji pracy kierowcy muszą się sami ładować jak nie to godziny oczekiwania a dyrektor Ryb.....bonusy zbiera razem z pseudo logistykiem Górn.....

@Taktak

A pseudo dyrektor Pan von bąbola i jego żąłnierze to (usunięte przez administratora) to co nygus i krentacz

mm

moze i firma duza i nawet miedzynarodowa... szkoda ze pracownicy (panie z biura przy magazynie) zatrzymaly sie w jedynie słusznych czasach PRL.... Czas oczekiwania na dokumenty - minimum 6 godzin, bo praca przeciez nie przeszkadza w piciu kolejnej 4 kawy i zjedzeniu kojelnego ciastka. To nic ze czlowiek czeka na zaladunek - to tylko kierowca przeciez.... Niewarty zachodu..... Masakra jakas . Pomijam fakt ze "miłe" panie nie odbieraja zadnych telefonow. Wykonalem ich dzis tylko 65

Zaniepokojony
@mm

Proszę napisać, w którym magazynie napotkał Pan na opisane trudności i nieodpowiednie podejście. Poza skierowaniem do Pana przeprosin, chcielibyśmy również eliminować takie zachowania.

Spirytu
@Zaniepokojony

K Koźle

Igor

Bardzo dziwna jest ta cisza. Narzekaliście to może są jakieś zmiany?

Patryk

Idealnych firm nie ma tak jak i pracowników!!!

Julita

@Pracownik napisałeś, że lepiej wybrać pracę w dyskoncie. A czy możesz wytłumaczyć dlaczego? @Juliusz Cezar czyli uważasz, że osoby, które są zaangażowane mają szansę na rozwój w firmie Brenntag Polska? Tobie się to udało? Opowiesz więcej na ten temat?

JC
@Julita

Zdecydowanie tak (odpowiedź na dwa pytania jednocześnie)

Zostaw merytoryczną opinię o Brenntag Polska Sp. z o.o. - Kędzierzyn-Koźle

• Jak się pracuje w Brenntag Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Brenntag Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Brenntag Polska Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Brenntag Polska Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Brenntag Polska Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Brenntag Polska Sp. z o.o.