Opinie o Brenntag Polska Sp. z o.o. w Kędzierzyn-Koźle

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Brenntag Polska Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Brenntag Polska Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Chemia - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Brenntag Polska Sp. z o.o. w Kędzierzyn-Koźle

Vouch

Orientuje sie ktoś jak sie tam pracuje jako PH ? zarobki , flota, atmosfera?

mały

sam - do foodu; jak sami mówili z protekcji. Już po rozmowie - moje predyspozycje, doświadczenie dla nich ok, czekają na moją ofertę płacową. Nie wiem ile można zawołać u nich ?

mały

witam serdecznie. w najbliższym czasie spotykam się w Zgierzu, celem przeciągnięcia mnie z konkurencyjnej firmy do brenntaga właśnie. czego mogę się spodziewać. Pracuję obecnie jako sales manager dodatków spożywczych. Jaka pensja, socjal, pozostałe aspekty. Będę wdzięczny za wszystkie za i przeciw.

grunt to stworzenie i dobre sprzedanie odpowiedniej legendy :) ale od czego jest dział PR ;)

logo firmy Elektromonter ds. pomiarów elektroenergetycznych
Przedsiębiorstwo Portowe Sieć Sp. z o.o.
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
pron

To całe "wywalanie kolegi" to bardzo ciekawy punkt widzenia, bo z tego co wiem to on zrezygnował z pracy żeby założyć własną firmę....

Negatyw

Zdecydowanie nie polecam firmy Brenntag Polska jako pracodawcy. Tragedia , marazm, głupota najlepiej określają działalność firmy. Lata świetności minęły dla firmy Brenntag Polska. Osoby , które miały zaszczyt dorobić się na działalności firmy już to zrobiły...... reszcie pozostaje wegetacja za drobne i przy dobrych koneksjach nadzieja na drobne bonusy w postaci lizania (usunięte przez administratora)

Właśnie wywalili naszego kolegę, który tworzył tę firmę i jej wizerunek od samego początku. Dlaczego? Wygryzły go żmije...

happy

W jednym Anna masz rację- promuje się tu przeciętniactwo i giętki kark. Poza tym brak zasad. Nie masz pojęcia co cię czeka za rok czy za 5 lat. Ani co możesz zrobić, żeby awansować. No poza donoszeniem :p Ale tak serio i obiektywnie to firma fajna. Choć dużo się o tym mówi, faktycznie nie kontroluje się tu kosztów. Poza zakupami długopisów ;)

dorADa

@Ana, czytam twój post i sam nie wiem od czego zacząć. Może od pytania czy w twoim mniemaniu satysfakcja z wykonywanej pracy jest objawem "lizusowstwa"? Dlaczego zakładasz, że skoro nie korzystasz z możliwości szkolenia się to tej możliwości w ogóle nie ma? No i chyba najważniejsze: skoro podoba Ci się twoja praca, to nie rozumiem skąd tak negatywne nastawienie?

Ana

Powyżej bardzo kreatywna i wiele wnosząca wypowiedź, pewnie jakiegoś lizusa... To portal wymiany informacji o pracodawcach, a nie kółko wzajemnej adoracji! Pracuję w tej firmie od kilku lat i wiele mogłabym powiedzieć, ale ten lizusowski wpis powyżej mówi za 1000 innych! Wszystko już napisano powyżej, nawet przez kilka lat. Nic się nie poprawiło, jest wręcz coraz gorzej. Jeśli jesteście ambitni, chcecie wzbogacać waszą wiedzę i doświadczenie, szkolić się, awansować, rozwijać - to szukajcie innej pracy. Tu promowane jest przeciętniactwo, trzymanie gęby na kłódkę, podlizywanie się szefom. Zero delegowania kompetencji. Dyrektorzy to giętkie karki - bez charyzmy, bez wiedzy o zarządzaniu, z łapanki. Zero szkoleń, szans rozwoju - posadzony przy swoim biurku będziesz klepał tę samą robotę do emerytury. Są i dobre strony tej organizacji. Jeśli szukacie ciepłej posadki za w przeciętne pieniądze, proszę bardzo. Do tego auto, także prywatnie, bez limitu km. (nawet jacyś wybrani magazynierzy mają służbowe auto). Nikt tego nie kontroluje. A jeśli umiesz się podlizywać i donosić na kolegów, masz szansę na zawrotną karierę :) Mnie, osobie jeszcze bez rodziny, mało ambitnej, jest tu jak u mamy.

@Ana

..święte słowa...lizusostwo to podstawa, praca "rodzinna" ..czyli cała rodzina i znajomi..nie ma komu powiedzieć....dyrektorów więcej niż pracowników ( i trzeba na nich zarobić ! )...większość patrzy jakby tu podkopać kolegę...socjal ok....ale pociesząjace jest że z grona prawie 500 pracowników znajdzie się trochę normalnych ;)

dorADa

Przekonaj się sam - podejrzewam, że nie będziesz żałował :)

napalony

Witajcie - wysłałem papiery na aktualnie prowadzone rekrutacje w wawie. Napiszcie proszę co to za firma - w kategoriach kariera, klimat, zarobki, bo że lider to już poczytałem

Guerero

Czytam Państwa wypowiedzi i znowu mam wrażenie, że żyjemy w Państwie malkontentów a główną dewizą społeczeństwa jest narzekanie. Złe zarobki, za mało zarabiamy (ten kto ma dużo nigdy nie będzie miał dość), zła atmosfera pracy, a przecież sami doprowadzacie że człowiek człowiekowi staje się 'Wilkiem'. (usunięte przez administratora) Co Wy możecie wiedzieć o trwałym bezrobociu, nikt z Was nie był przez 5 lat na bezrobotnym i nie macie zielonego pojęcia jak to jest, gdy za każdym razem podczas rozmów o pracę spychają człowieka jak niepotrzebny mebel, jak trędowatego i traktują Cię jak zło konieczne. Nie macie pojęcia jak to jest, kiedy chce się pracować a inni ci to usilnie utrudniają zasłaniając się przepisami albo tym, że człowiek nie ma wymaganych uprawnień, certyfikatów, albo doświadczenia - tylko za co ma się zrobić te wymagania. Szkolenia profesjonalne kosztują od 3 do 6 tyś zł. W urzędach pracy szkolenia są w ogóle nieprzystosowane do odpowiednich stanowisk pracy, merytorycznie i praktycznie, jedynie urzędnicy teoretycznie wykazują intensywną pracę na rzecz bezrobotnych. W konsekwencji takie szkolenia nic nie wnoszą, co pracodawcy oceniają krytycznie o ile nie żenująco. (usunięte przez administratora).

nicky

@anonim: Pytałem kumpla, który dojeżdża i okazuje się, że nie ma z tego tytułu żadnych dodatków. Jeśli idzie o atmosferę, to w porównaniu z firmami w których robiłem wcześniej jest na plus. Wiadomo, jak w każdej firmie znajdziesz ludzi i "ludzi", ale tych pierwszych jest zdecydowanie więcej :)

kuka

Atmosfera kiepska. Wyścig szczurów, rzucanie kłód pod nogi, (usunięte przez administratora)Na najwyższych stanowiskach pracują krewni i znajomi królika, którzy całe dnie spędzają przy kawce. (usunięte przez administratora)

za dojazdy nie płacimy, ale warto u nas pracować

nicky

Ciuchy na pewno dostaniesz, kask, rękawice itd, o to się nie martw. Premie są zależne od wyników firmy, a że te nie są złe to i premia się czasem trafi. Wczasy pod gruszą (wysokośc dofinansowania zależy od zarobków) i indywidualne konta socjalne (sam decydujesz na co wydasz część kasy). Co do dojazdów, to nie wiem - nie pomyślałem żeby o to pytać ;P

nicky

Zależy co masz na myśli, ale IMHO w tej materii nie ma na co narzekać, jest OK.

bart

Witam Jestem umówiony na rozmowę w sprawie pracy na magazyniera. Jak jest obecnie i jakie zarobki ma magazynier?? Czytając wyzej wątki zastanawiam sie czy iść na rozmowę. Czy ktoś moze opisać sytuację na obecną chwilę no i jakie pieniądze płaca dzieki

janek

Dobre określenie Kolego "bagienko", haha, bardzo trafne. Pewnie dwoją się i troją, aby wyrobić plany na 300%.

Zostaw merytoryczną opinię o Brenntag Polska Sp. z o.o. - Kędzierzyn-Koźle

• Jak się pracuje w Brenntag Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Brenntag Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Brenntag Polska Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Brenntag Polska Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Brenntag Polska Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Brenntag Polska Sp. z o.o.