Opinie o Brenntag Polska Sp. z o.o. w Kędzierzyn-Koźle

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Brenntag Polska Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Brenntag Polska Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Chemia - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Brenntag Polska Sp. z o.o. w Kędzierzyn-Koźle

Mr Popper

Cześć, Mam pytanie odnośnie zarobków na stanowisku PH- jakie średnio miesięczne obroty trzeba wyrobić?

nie pozdrawiam

Nie polecamfirmy do współpracy, chamstwo ze stony pracowników nie zna granic. Prezesie gdzie jesteś??? Twoi pracownicy olewają klientów. Każdy kierownik dyrektor czuje się jak gwiazda bo jest dyrektorem. Nie pozdrawiam,

Ana

Firma be zadnych perspektyw na przyszłość. Nie polecam szkoda czasu. Nie warto się z tą firmą związywać.

Juliusz Cezar
@Ana

Co co chcą to sie rozwijają i awansują. Tylko nieroby stoją w miejscu.

nie polecam tej firmy. Lepiej do pbiedronki na kasę isć pracować niż do nich.

logo firmy Programista maszyny CNC (K/M)
Dębica
Igloocar Sp. z o.o.
logo firmy Inżynier budowy
Międzywodzie
Gryfbud Sp. z o.o.
logo firmy Elektromonter ds. pomiarów elektroenergetycznych
Przedsiębiorstwo Portowe Sieć Sp. z o.o.
Julita

Widzę, że temat, który poruszyłam jest też dla innych istotny. Zatem może ktoś odpowie nam na moje pytania. Czy jakiś pracownik Brenntag Polska też wie coś na ten temat i chce się wypowiedzieć?

Julita

@pracuś a pracujesz w Mazowieckim w Brenntag Polska? Skąd wiesz jakie są stawki? Może to stawka z premiami? Temat zarobków zawsze jest trudny do rozwiązania, bo zależą one od wielu czynników i nie widzę sensu się kłócić na ich temat.

Julia
@Julita

Podbijam!

TomaszZ1975

Do kompetentnych ludzi z Brenntag. Z przyczyn osobistych muszę zostawić swoją obecną dobrze płatną pracę w Dublinier, Irlandii w której pracuję od 2005. Moja f-ma mocno współpracuję z Waszymi oddziałami z Irlandii, Irlandii Północnej i UK. Szczegółowe informacje o mnie znajdziecie Państwo w moim profilu. Moje nazwisko znajduje się nie tylko na dokumentach przyjęcia oraz wydania towaru ale również na formularzach oraz na dużych listach przewozowych dla takich dużych koncernów jak Diageo Guiness, gdzie byłem głównym operatorem odpowiedzialnym za cały proces od wytworzenia do załadunku i dokumentacji gotowego produktu (2011-2013) Liczę na zainteresowanie oraz nasza współpracę w Bydgoszczy lub Polsce. Szczegółowe informacje o mnie są w moim profilu. Pozdrawiam

Nafciarz

Czy Młodszy Inżynier Serwisu należy rozumieć jako Tańszy Inżynier Serwisu? Może ktoś polecić lub zniechęcić do tego stanowiska? Co firma oferuje?

Slowak

Wstyd, 50 mln zysku rocznie a pracownicy, który odwalaja najcięższą robote zarabiają 2 tys. Nepotyzm, kolesiostwo, lizanie (usunięte przez administratora) dawanie (usunięte przez administratora) i takie tam. Ogólnie (usunięte przez administratora) zwłaszcza dla ludzi bez znalomosci, konksji rodzinnych.

Mieszko1

Specjalista ds. Promocji Elektronicznej to co tak naprawde oznacza, w sensie no jestem w stanie ogarnąć, że to coś dobrego, ale to wysyłanie emaili jest?

qwerty

Żadnych szkoleń a duże wymagania. Wyszkolić masz się sam. Zadania i cele niejasno sprecyzowane tak samo jak to kto za co jest odpowiedzialny. Jak ktoś mówi, że nie ma czasu się zająć swoimi zadaniami (brak czasu to ulubiona wymówka), to znaczy, że masz zrobić tą robotę za niego. Kiepska atmosfera. Na początku wydaje się luźna, ale po czasie można się bardzo zawieść. Moi przełożeni zachowali się wobec mnie bardzo źle, niekulturalnie. Lepiej szukać pracy gdzie indziej.

John Smith

Nie wiem, kto Ci przekazał takie informacje. Z tym grafikiem może być ciężko. Wg mnie 8-16 to norma na tym stanowisku.

Eloo

A mnie się "podobało" w Górze Kalwarii ,oni kapują (brygadziści) a ja robię swoje. Ale nic nie mogło wiecznie trwać,po awanturze zrezygnowałem.

Katka

Ile zarabia w tej firmie osoba na stanowisku asystenckim?

alka
@Katka

w kk 2, w wawa 4, we wrocku 3 - netto

pracuś
@alka

Hej. Kwoty które podajesz to są zarobki w brenntagu na stanowisku asystenckim? WAWA 4 tyś ...Niestety wiem jaka jest stawka netto na mazowieckie i niestety nie mają nawet 3 tysi ale za to zapierdziel jak za 3 osoby .....i poszanowania 0

pppp

firma krzak ciężko z umowami no i ciężko wyrwać pieniądze w miarę możliwe

jako

Ile można żądać na stanowisku PH ? Czy jeśli rzucę kwotą 10 000 brutto to nie przestrzelę się ? Proszę o wskazówkę

the insider

@kapp: Z tą argumentacją to różnie bywa. Łatwo przytoczyć przykład czegoś negatywnego. Jak u małych dzieci: "A Kasia mnie zbiła w noge!". Natomiast kiedy wszystko jest normalnie, to nie ma takich przykładów - po prostu jest OK, przychodzisz do pracy i pracujesz. Żadnych fajerwerków, konfetti kiedy wchodzisz do biura, żadnego czerwonego dywanu ani uścisków kierownictwa z gratulacjami za kolejny dzień w którym przyszedłeś do pracy. Ja to właśnie tak widzę. Nie lubię plot, pomówień, aluzji, nie wiem ile w nich prawdy i nie jestem zainteresowany badaniem tego. Stara mądrość ludowa mówi: "Nie kłóć się z głupszym do siebie, bo sprowadzi cie do swojego poziomu i pokona doświadczeniem" ;)

the insider

No już nie przesadzajcie misiaczki, ja jestem tutaj z ogłoszenia i jakoś leci. I podejrzewam, że nie ja jeden w tej firmie ;) "Haters gonna hate" ;) Miłego dnia!

mike

niestety realista ma rację siedzę w środku i wiem, że te oferty są dla picu, dla zrobienia wrażenia, że sie szuka na zewnatrz ostatnio przyjeli znowu ziecia kolegi krolika nieudacznicy sa zawsze mile widziani ale firma super, jak juz sie dostaniesz socjal że głowa mała np całe swoje życie ogarniam na służbowym autem w sluzbowym czasie ;) byle cyfra się zgadzała

Realista

Witek.... nie dostałeś się , gdyż w firmie Brenntag panuje Nepotyzm i kolesiostwo..... Na Twoim miejscu , to cieszyłbym się z tego , że tam nie trafiłeś, gdyż goniliby Ciebie jak murzyna na polu bawełny..... W Brenntagu bez układów i znajomości możesz zapomnieć o prawidłowym traktowaniu, lecz ciągła gonitwa za paczką pomarańczy....

Zostaw merytoryczną opinię o Brenntag Polska Sp. z o.o. - Kędzierzyn-Koźle

• Jak się pracuje w Brenntag Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Brenntag Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Brenntag Polska Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Brenntag Polska Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Brenntag Polska Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Brenntag Polska Sp. z o.o.