Opinie o Firma Alfa-Zet w Wrocław

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Firma Alfa-Zet. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Firma Alfa-Zet o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja samochodów osobowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Firma Alfa-Zet w Wrocław

zaświadczenie Nowy wpis

potrzebuje zaświadczenie do kapitału początkowego (pracowałem w tej firmie ) jak to załatwić - odpowiedź na e-mail wladekdolebski@op.pl

Paweł Nowy wpis

Szkoda, że tak musiało się skończyć bo ludzie stracili pracę.

W temacie Nowy wpis

Na dzień dzisiejszy fima ogłosiła upadłość.

Norbi Nowy wpis

Większość firm ma problemy z brakiem fachowców. Może dowiem się jakie macie w firmie dodatki socjalne?

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Firma Alfa-Zet odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.
Leszno

Czy ktoś z Was dysponuje aktualnymi ciekawostkami o Firma Alfa-Zet? Dawno nikt z Was się nie udzielał w tym wątku.

Jeden z ocalałych

Na czas obecny firma boryka się z brakiem ludzi fachowców itp. Posiłkuje się ludźmi z Ukrainy a i tych jest mało. A na ich temat to szkoda słów. Z Polaków zostało kilku. A będzie jeszcze mniej. Bo nieroby nie chcą pracować. A finansowo to nie jest źle. Ale mogło by być lepiej. Firmę w skali 1do10 oceniam na mocne 6. Tylko dlatego że można się dogadać w pewnych sytuacjach. A życzyłbym prezesowi poprawy w pracownikach i drobnych podwyżek na rok 2019.

Ulka

Czy firma normalnie funkcjonuje?

Robert

Zastanawiam się dlaczego tak rzadko piszecie?

Młody

firma spoko. tylko warunki socjalne straszne te baraki to jest straszna masakra. Jak jusz gdzies załatwia hotel to i tak tszeba połowe zapłacic z własnej wypłaty.

Patrycja

@Wiśnia opowiesz coś dokładniej o tym? To forum jest po to, aby każdy mógł wyrazić swoje zdanie na temat pracodawcy a także pozostawić wszelkie informacje dotyczące pracy w Firma Alfa-Zet, w ten sposób pomagacie tym, co chcą zatrudnić się w tej firmie.

cśśś

hej, ale wiecie czy niedługo pojawią się u nich zarobki w pełni adekwatne do powierzanych obowiązków?

Wiśnia

Szczury i myszy to jest tego tyle co much nagownnie Mycie garów na łaźni która jest oddalona o 3 km

Witam nie wiem dlaczego co niektórzy w tak bezczelny sposób oczerniają firmę, może niech napiszą prawdę dla czego tam nie pracują.Jak na razie firma bardzo dobrze prosperuje, a co do płacy to jest zawsze w terminie, a nie jak co niektórzy piszą że trzeba nie wiadomo ile czekać a jeżeli ma być opuzniona to pracownicy są poinformowani o tym, no i co do mieszkania w tych barakach to też bujda że mieszkają w brudzie czy innym robactwem, jest tam bardzo czysto, czyściej niż co niektórzy mają u siebie w domu.Polecam firmę ALFA-ZET jest ok.

rudy

he jakie premie tu z pdstawy chetnie by zabrali o premi nie ma mowy ciagle narzekaja na brak kasy

rudy

nie polecam firma nie płaci urlopów mieszkanie w okropnych warunkach w barakach zero zainteresowania zapleczem sanitarnym po krótce SYF SMRUT BRUT I KURESTWO

rudy

mieszkanie w tych oblesnych barakach masakra spanie z myszami i szczurami nie polecam

artur nochal

nie polecam tej firmy wasz kolega nochal

łał
@artur nochal

u komornika he pozdro

gulałka

gdzie są moje pieniądze (usunięte przez administratora)

on

to nie jest juz ta sama firma co kiedyś na wypłatę czekasz i czekasz i nie wiadomo kiedy będzie z zaliczkami tak samo mają problem ludzie mają robić a o pieniądze lepiej nie pytać warunki mieszkalne okropne ciekawe co na to inspekcja pracy nie polecam tej firmy

MISIA

Alfa-zet jest nie solidną, nie rzetelną i nie lojalną firmą wobec pracownika ponieważ nie ma wypłat na czas i nie wiadomo kiedy to nastąpi następnie warunki pracy są fatalne oraz porównywalne do (usunięte przez administratora)

kudlaty

jest spoko prezes i dyrektor kasa na czas blisko do prac a robic trzeba wszedze ja nie narzekam

Zostaw merytoryczną opinię o Firma Alfa-Zet - Wrocław

• Jak się pracuje w Firma Alfa-Zet?

Zobacz opinie na temat firmy Firma Alfa-Zet tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Firma Alfa-Zet
1.2/5 Na podstawie 29 ocen.
  • Wilczycka 14
    55-093 Wrocław