Firma Alfa-Zet

Wrocław

Opinie o Firma Alfa-Zet

kudlaty 2013-01-03 15:28
jest spoko prezes i dyrektor kasa na czas blisko do prac a robic trzeba wszedze ja nie narzekam
MISIA 2015-02-02 21:38
Alfa-zet jest nie solidną, nie rzetelną i nie lojalną firmą wobec pracownika ponieważ nie ma wypłat na czas i nie wiadomo kiedy to nastąpi następnie warunki pracy są fatalne oraz porównywalne do (usunięte przez administratora)
on 2015-02-10 11:48
to nie jest juz ta sama firma co kiedyś na wypłatę czekasz i czekasz i nie wiadomo kiedy będzie z zaliczkami tak samo mają problem ludzie mają robić a o pieniądze lepiej nie pytać warunki mieszkalne okropne ciekawe co na to inspekcja pracy nie polecam tej firmy
gulałka 2015-03-16 20:52
gdzie są moje pieniądze [usunięte przez admina słowo niecenzuralne]
artur nochal 2015-05-03 23:11
nie polecam tej firmy wasz kolega nochal
rudy 2015-10-31 18:48
mieszkanie w tych oblesnych barakach masakra spanie z myszami i szczurami nie polecam
łał 2015-10-31 18:51
u komornika he pozdro
rudy 2015-12-19 14:46
nie polecam firma nie płaci urlopów mieszkanie w okropnych warunkach w barakach zero zainteresowania zapleczem sanitarnym po krótce SYF SMRUT BRUT I KURESTWO
rudy 2016-02-28 21:01
he jakie premie tu z pdstawy chetnie by zabrali o premi nie ma mowy ciagle narzekaja na brak kasy
Gość 2016-09-08 20:56
Witam nie wiem dlaczego co niektórzy w tak bezczelny sposób oczerniają firmę, może niech napiszą prawdę dla czego tam nie pracują.Jak na razie firma bardzo dobrze prosperuje, a co do płacy to jest zawsze w terminie, a nie jak co niektórzy piszą że trzeba nie wiadomo ile czekać a jeżeli ma być opuzniona to pracownicy są poinformowani o tym, no i co do mieszkania w tych barakach to też bujda że mieszkają w brudzie czy innym robactwem, jest tam bardzo czysto, czyściej niż co niektórzy mają u siebie w domu.Polecam firmę ALFA-ZET jest ok.
Wiśnia 2016-10-12 22:26
Szczury i myszy to jest tego tyle co much nagownnie
Mycie garów na łaźni która jest oddalona o 3 km
cśśś 2016-10-12 22:57
hej, ale wiecie czy niedługo pojawią się u nich zarobki w pełni adekwatne do powierzanych obowiązków?
Patrycja 2017-08-25 01:54
@Wiśnia opowiesz coś dokładniej o tym? To forum jest po to, aby każdy mógł wyrazić swoje zdanie na temat pracodawcy a także pozostawić wszelkie informacje dotyczące pracy w Firma Alfa-Zet, w ten sposób pomagacie tym, co chcą zatrudnić się w tej firmie.
Zostaw swoją opinię o Firma Alfa-Zet - Wrocław
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Firma Alfa-Zet