Opinie o ATD Polska w Gdynia

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy ATD Polska. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w ATD Polska o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ATD Polska w Gdynia

Użytkownicy czekają na odpowiedź 48 dni.

Czy w ATD Polska zawierane są umowy zlecenie w okresie próbnym?

Czy w ATD Polska zaszły jakieś zmiany od momentu pojawienia się ostatnich opinii?

Tak,od kilku lat na stronie firmowej nie podają nawet Imienia pracowników do kontaktu,za często należałoby zmieniać,porażka

Bo Piotr to ....sknera,kłamca i wielki ....biznesmen

Szacunku u szefa nie zdobyłeś?Czy imienia nie ....zapamiętał?Wiem jak jest,przeszedłem to

Tak,doszły .....negatywne:)

....wielki ...biznesmen,idealne stwierdzenie,porażka

Magda

Wymaganie niemożliwego, obciążanie swoimi błędami, władanie z drzwiami do firmy i przeklinanie na czym świat stoi że w kwadrans bie da się zrobić tego co wymyśli szef. Tyrania, brak szacunku a atmosfera że siekierę wieszać. Tyle wiem o pracy w Atd Polska po półrocznej karierze. Nigdy więcej.

@Magda

Pracowałaś w DH czy biuro? Umowa na czas próbny 6 miesięcy i potem nie przedłużona?

Także Były pracownik Nowy wpis
@Magda

Nie przedłużył umowy po 6 miesiącach okresu próbnego?

Nowy Nowy wpis

Dzień dobry,proszę o sugestie czy warto aplikować jako przedstawiciel?Jest ktoś kto obecnie pracuje lub pracował i może się wypowiedzieć?

W jaki sposób rozwiązany jest problem nadgodzin w firmie ATD Polska? Są one dodatkowo płatne czy może jest możliwość odbioru godzin?

Były pracownik Nowy wpis

Nadgodziny?Pracujesz od 8-16.Musisz się wyrobić????Pytasz jako kierowca?Pracownik biurowy,PH czy magazynier?Jeśli ustalonej prowizji nie wypłacał to myślisz że nadgodziny wypłaci?

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie ATD Polska? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?
logo firmy Inżynier budowy
Gryfbud Sp. z o.o.
logo firmy Specjalista Ds. Marketingu
Service Jobs Sp. z o.o.
logo firmy Elektromonter ds. pomiarów elektroenergetycznych
Przedsiębiorstwo Portowe Sieć Sp. z o.o.

Nie wiem jak praca ale rozmowa kwalifikacyjna krótko, zwięźle i na temat. Bez procesów rekrutacyjnych, bez działów HR, bez dziękujemy oddzwonimy itd. Warunki płacy i pracy przedstawione od razu i jak się coś nie podoba to dziękujemy. Szkoda że mało firm rekrutuje w konkretny sposób i czasu traci się sporo

Olga
@Kandydat

Na tej rozmowie miałeś szansę negocjować pensję? Czy to była kwestia narzuconej kwoty, czy miałeś pytanie o to jaka wypłata Cię interesuje i poniżej czego nie zejdziesz?

Iza
@Kandydat

Coś więcej było mówione na tej rozmowie o pracę czy tylko warunki pracy i pracy? Żadnych pytań z wiedzy lub o doświadczenie?

Potencjalny pracownik
@Kandydat

Rozumiem że pracujesz i jest ok?

Iza
@Kandydat

To o czym rozmawialiście na rozmowie o pracę skoro była taka krótka i zwięzła, i na temat ? :) Trzeba było się wykazać jakimiś umiejętnościami, wiedza czy rozmowa była taka ogólna :) ?

Pracujesz?Wypowiedź się?

Pracowałem,nie polecam,okres próbny i nie ważne jakie wyniki zrobisz to i tak nie przedłuży umowy.To było kilka lat temu ale widzę że nic się nie zmieniło.

Czy firma ATD Polska w mieście Gdynia to dobre miejsce dla osób chcących zacząć karierę w branży? Napisz szczerze jaki jest ten pracodawca i czy warto wysyłać do niego CV.

Dani

Myślę, że warto aplikować. Atd Poland daje możliwości rozwoju, daje fajne warunki pracy ludzie tez w porządku

@Dani

Jakie możliwości rozwoju?Którzy fajni ludzie i warunki pracy?

Słaby pracodawca. Tylko obiecuje a później kręci

Klient

Bo trzeba chcieć pracować , a nie tylko udawać!

Julia
@Klient

No to kto ma w końcu rację? Niektórzy mają szanse na rozwój, a niektórzy nie?

Umowa na okres próbny na 6 miesięcy i potem....do widzenia?

@Julia

Pracowałem,jak szukasz czegoś na kilka miesięcy to ok,ale zapomnij co ustalałaś/es na rozmowie,krętacz.Zastanawia mnie czy ktoś z DH pracował dłużej niż rok?

Damian

Pracowałeś tam i nie wiesz czy są pracownicy z dłuższym stażem? Chyba wystarczy zapytać na przerwie?

Potencjalny pracownik
@Damian

Drogi Damianie,pracowałem tam kilka lat temu,i wszyscy z DH po 6 miesiącach aut,więc kogo miałem spytać?Szefa krętacza?

Damian
@Potencjalny pracownik

Serio? Jaki to ma sens? Nie szkoli się i nie przygotowuje do pracy w firmie? A jeśli robi się szkolenia i wymienia pracowników po kilku miesiącach, to straszne marnotrawstwo i czasu i pieniędzy. O co w tym chodzi? W lutym niejaki Kandydat pisał, że podobała mu się rozmowa rekrutacyjna. Szczególnie dlatego, że była krótka, zwięzła i na temat, jak to określił. Ale czytałem na forum również o tym, że praca i jej warunki odbiegają od tego, co jest mówione podczas rekrutacji. Jak to faktycznie jest, wyjaśnisz?

@Damian

Dostajesz bazę klientów,umawiasz się na prowizje,obsługujesz bieżących i ....szukasz nowych,budujesz portfel,robisz obrót a potem słyszysz że ...szefa nie stać aby tyle Co płacić,to po 3 miesiącach,potem że ...umowy nie przedłużamy.I tak od 7-8 lat

Wanda

Chyba nie rozumiem, jak może go nie być stać skoro samemu się obrót wyrobiło?Xd I serio tak po prostu człowieka oddelegowuje?

@Wanda

Schemat jest prosty,pracownik co robi obrót-należy mu płacić.W pół roku wchodzisz na poziom który ci starcza(podstawa i premia),teoretycznie zajmujesz się swoimi klientami-nowych szukasz mniej,jeśli wejdzie nowy to z pozyskanych wcześniej klientów przez x miesięcy masz mniej niż że swoich,czyli dalej szukasz.I co ?szef myśli że wyrolował system (pracowników)a w rzeczywistości co 6 miesięcy szuka kogoś nowego.Schemat do bani dlatego...nie polecam.Na przetrzymanie ok,ale na dłuższą metę-odradzam

@Dani

Jakie warunki rozwoju jak nie dotrzymuje się słowa wypowiedzianego na rozmowie kwalifikacyjnej?

Nie polecam tak jak piszą poprzednicy,kłamca jak pinokio

Wystarczy popatrzeć na opinie klientów na google i wszystko jasne!!!Chcesz się użerać?Twój wybór,kilka lat temu nie do pomyślenia!!!Widać w jakim kierunku idzie firma-na dno!!!!Kibicuje Ci Piotrze

Czytam i nie wierzę,dalej to samo.Szkoda czasu na taką przygodę,chyba że lekko więcej niż minimum krajowe wystarczy

Dobre,widać że nic się nie zmieniło,wstyd

Też pracowałem,ogólnie ok na początku,ceny konkurencyjne ale reszta to jak piszą inni,nie rozumiem szukania pracownika na 6 miesięcy,im bliżej końca umowy tym bardziej masz świadomość że to nie to co szukasz,szkoda energi i czasu jak już ktoś pisał

Wanda

No ja chyba tego nie jestem w stanie jednak zrozumieć, w sensie po co tak robić? Jakim cudem to może tak normalnie od tylu lat się ciągnąć? Bo rozumiem, że jemu o się opłaca i to się nigdy nie zmieni?

@Wanda

Pracowałaś tam?6 miesięcy i koniec?Na rozmowie wszystko cacy a potem ....rzeczywistość Piotra?

Wanda

Sam tego doświadczyłeś, że pytasz? :(

Tak

Wanda

Nie mam pojęcia na czym konkretnie ta wspomniana rzeczywistość polega. Nie pracowałam tutaj. wiadomo tak z ciekawości jak aktualnie się tu sprawy mają?

Zostaw merytoryczną opinię o ATD Polska - Gdynia

• Jak się pracuje w ATD Polska?

Zobacz opinie na temat firmy ATD Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

ATD Polska