Opinie o Spedimex Sp. z o.o. w Poznań

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Spedimex Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Spedimex Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Transport i spedycja drogowa - transport mieszany

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Spedimex Sp. z o.o. w Poznań

max

Koledzy jak tam z płatnościami dla d Przewoznikow, w tej chwili w warszawie potrzebują słówek z kontenerem

Reppe, ksiegowa mi ostatnio powiedziała ze kasy niema wiec z czego ma mi zaplacic. ostatni przelew miałem w 3 ratach. Ja poważnie mysle o wypowiedzeniu umowy. Nie chce się obudzić jak się okaze ze Spedimex ogłosi upadłość, wtedy nikt ani grosza nie odzyska.

boss

Generalnie ta firma już się konczy. Powracaja stare problemy. Brak kasy dla przewoznikow. . Za chwile zacznie brakować dla pracowników.Ktos kto zamieza rozpocząć prace niech trochę poczyta i zastanowi się czy warto sobie zawracać glowe

timtum

Witam, Mam pytanie do przewoźników z Poznania. Czy wprowadzili u was nowe sposoby rozliczania tzw. ladometry???? czy jesteście zadowoleni? czy zmiany które wprowadzili zaakceptowaliście czy wróciliście do starych zasad rozliczania? Przewoźnik

super gosc
@timtum

chyba nigdy nie pracowales w tej firmie to co mowisz jest nieprawda jak niemasz pojecia o czym piszesz wiec sie nie produkuj

Firma Spedimex Sp. z o.o. prowadziła rekrutację na stanowisko Magazynier - Operator Wózka. Czy brałeś w niej udział? Możesz opowiedzieć innym o tym, jak było. Czy przebieg rozmowy odpowiadał Twoim potrzebom? Podziel się swoją opinią z innymi.
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Kierowca C+E Niemieckie warunki pracy
Drezno
Profesjonalny Kierowca Sp. z o.o.
logo firmy Project Execution Assistant/Asystent ds. realizacji projektu
Sosnowiec
CP Consulting Engineering Services
bbb

Spedimex to firma - która mnie przeraża. Miałem NIE przyjemność tam pracować i czegoś takiego na oczy nie widziałem, bałagan, chaos, nieodpowiedzialni ludzie na stanowiskach. Człowieka mają za nic. Jeśli ktoś zamierza tam pracować to niech ucieka najdalej od nich jak może!! Karzą zostawać po godzinach, później za to nie płacą. Kierownicy nie interesują się oddziałami, wiec hulaj dusza!!!

xxx

Pracy w Spedimexie nie polecam nikomu. Ogólny bałagan, nikt nie wie co ma robić włącznie z menagerem który o transporcie wie tyle co nic. Chora logistyka tej firmy przeraża! Każą siedzieć dłużej w pracy ale już za to nie płacą. Urlop odwołują z dnia na dzień. To jest (usunięte przez administratora) !

kuba27

stawka na zleceniu 8,50 na nocke.. czyto normalna stawka? chyba nie....w tym niby jest dodatek 50gr..praca oferowana przez agencje

kredytobiorca

2200 brutto robota ręczna i tylko nocki( za to dodatek)

tak z ciekawosci - ile u was moze zarobic magazynier ? szukaja magazynierow i nie wiem czy sie zainterresowac

Pisze się o różnych firmach , ale co jest w Spedimex to ręce opadają. Polecam, chcesz się przekonać tylko tam. Szukają operatora wózka choć tak wszystkie jest robione ręcznie. A pomysłowość gości ze Strykowa. Panowie B i R naprawdę zachęcam.ilowsb1

nieznany

Panowie!!! SPEDIMEX to jedno wielkie(usunięte przez administratora)o to co tam sie dzieje to jest normalnie szok!! karają za wszystko za kamizelki 50zł za palety 20zł za nie odbicie sie 50zł... syf gimela totalna!! Spedytorzy to zwłykłe cwaniaki kturzy siedzą przed kompem i gówn,o wiedza jak jest na podjęciach czy na sklepach wgl cała ta firma to jedno wielkie zlo a Bąk?? też sie hu,ja zna zwyły c,e,p!!! auta słóżbowe dawają bo co?? za dużo piniędzy?? a kierowcy nażekają!! AAAALLLE Kierowcą tez musze uwage zwrucić!! PANOWIE KURW,,A NIE DAWAJCIE SIE TAK ROBIC W HU,,,JA PODSTAWCIE AUTA POD RAMPY I ZRUBCIE STRAJK ZE DOPUKI NIE SPŁACA WSZYSTKIM WSZYSTKICH PINIEDZY TO NIE WYRUSZYCIE!!! PROSTE!! MOŻE IM SIE OCZY OTWORZĄ!!! WIEM ZE KAŻDY SIE BOIM O PRACE ALE NIE DAJMY SIE ROBIĆ W BALONA!! MAGAZYNIERZY BIEGAJA PO MAGAZYNIE ZEBY WSZYSTKO SZŁO PRAWIDŁOWO!!!POZDRAWIAM CAŁĄ ZMIANE PIOTRA :) CHŁOPAKI SĄ OK :) ZASTANÓWCIE SIE WSZYSCY RAZEM!!! A CO DO UPADŁOŚCI FIRMY?? HMMM.... SZKODA SŁÓW NIECH UPADNIE :D Pozdro

Zostaw merytoryczną opinię o Spedimex Sp. z o.o. - Poznań

• Jak się pracuje w Spedimex Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Spedimex Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Spedimex Sp. z o.o.