Opinie o NOTECH sp. z o.o. w Kraków

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie NOTECH sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w NOTECH sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Wyroby metalurgiczne - Nakładanie powłok na metale

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o NOTECH sp. z o.o. w Kraków

tomi

10 brutto to co to za fachury tam robią?.

maniek

warunki socjalne które mają w Niemczech są tragiczne uchodżcy lepiej mieszkają.

@maniek

nie Wiem gdzie pracowałeś. U mnie było ok. Ale zależy na kogo trafisz. Czasem trafi sie jakis element który nie wie czym jest łazienka albo myli ja z łóżkiem. Niestety

piotrek

nie szanują fachowców.

Ferox

Pracowałem w tej firmie ponad rok w Polsce. Nie mam co narzekać. Jeżeli chce się pracować i współpracownicy oraz kierownictwo to widzi to przyjemnie się pracuje. Nie ma problemu załatwić wolne czy nawet urlop. Na zarobki nie narzekam. Na początku ciężko ale co jakiś czas było lepiej. Problem mają tylko Ci którzy chcą na sam start dostac 30zl/h i najlepiej stać w miejscu i palcem pokazywać.

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie NOTECH sp. z o.o., to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
Leszno
Rolo

10 euro brutto w Niemczech to jest porażka

@Rolo

jako kto?

Patrycja

Przypominam, że wszystkich użytkowników portalu obowiązuje regulamin. Zachęcam do zapoznania się z jego treścią: www.gowork.pl/regulamin Niedopuszczalne są m.in. wpisy zawierające treści wulgarne, ordynarne, czy też naruszające dobra osobiste. Ważne, by zamieszczane wpisy były merytoryczne. To dzięki nim osoby, które zastanawiają się nad podjęciem pracy w firmie, mogą dowiedzieć się więcej o potencjalnym miejscu pracy.

Patrycja

Chętnie dowiemy się więcej o Waszych doświadczeniach z pracy w NOTECH. Jednak bardzo proszę o zachowanie kultury wypowiedzi. @OBCY nie do końca rozumiem Twoją wypowiedź. Mógłbyś powiedzieć jakie konkretnie masz zastrzeżenia do NOTECH jako pracodawcy?

Bastards

Racja pracowałem tam w tym roku, co prawda jeden dzien, bo mialem lepsza oferte, zrezygnowalem, a Pan ktory kieruje ta firma powiedzial ze nie wyplaci mi pieniedzy za ten dzien poniewaz to byla "próba" pracowalem tak samo 8 godzin jak wszyscy, musialem dojechac do pracy 47 km w jedna strone, wiec tez jednak drogi troche jest.Sprawa bedzie zgloszona do Panstwowej Inspekcji Pracy, ze tak wykorzystuja ludzi, bo powiedziano mi ze zadnej umowy nie podpisywalem i tych pieniedzy nie dostane.Uwazajcie ludzie nie i idzcie tam nigdy !!

Bastards

lugano

Klientów @smirk mieli nawet bez reklamy, no ale w sumie tej reklamy o której mówisz nie widziałem, nie spotkałem jej nigdzie więc cosik słabo, ale o pracowników to dbają, mają właśnie szeroki pakiet socjalny

borys

notech z krakowa uchodzi za fachowca , jednak wydaje mi się, że w dalszym ciagu działa na zasadzie aby zrobić wszystkiego jak najwięcej i jak najszybciej niekoniecznie przy okazji tego patrząc na jakość wykonywanych przez siebie prac. Niestety , ale z takim podejściem to oni za daleko raczej nie zajadą

Fachowiec

W żadnym wypadku nie polecę tej złodziejskiej firmy!! Brak wszystkiego! Na wyjazdach brak łóżek,ubezpieczenia,pracy po prostu jedziesz i nie wiesz co z Tobą będzie A jeśli pójdziesz pracować to w dzień wypłaty Ci powiedzą ze kontrahent im nie wypłacił. Największe (usunięte przez administratora) to Jasiew...cze!!

nefra

pracowałem tam kilka lat opanowana firma przez nirobów z rzeszowa klany sobie porobili i pani prezes wyżej s.. niż głowe ma tak jak z prostaczki wchodz sie do elity ze słomą w butach powtażam uwaga na (usunięte przez administratora) z rzeszowa

maniek

rodzine klany tylko ci maja plecy najmniej prauja a inych pracownikow niszcza zwolnic to wtedy bedzie normalnie w firmie oni odchodza puzniej wracaja i jest ok a muwili ze taka niedobra firma a teraz naliepsi pracowmicy

MagdaWentylNH

Po pierwsze dostać się do tej firmy jest bardzo ciężko(usunięte przez administratora) trzeba jeździć do nich i czekać, pani która rekrutuje jest nie miła i widać po jej ruchach że nie chce się jej pracować, ogólnie zauważyłam że jak ktoś coś umie to musi rekrutacje przejść a jak nic ktos nie umie to jedzie od razu wtf ?!

Były Pracownik

Nawet sobie nie zawracajcie głowy tymi śmiećmi z Igołomskiej 10. Nie wypłacalni (usunięte przez administratora) i niesamowicie beszczelni.

damian

W ogóle może powinienem zacząć od pytania jak oceniacie szansę dostania się do firmy, bo przeczytałem, że zatrudniaja 50 pracowników w Polsce i 25 na kontraktach zagranicznych, a to nie dużo.

zadowolony pracownik

Pracuje dwa lata w tej firmie i zawsze wyplata jest w terminie na koncie ubezpieczenie tez jest opłacane, dlaczego wypisujecie takie bzdury.Przecież nikt was nie zmusza do pracy wracajcie do Polski i zarejestrujcie się na bezrobocie. z waszych opinii wynika że wyjeżdżacie za granicę po pieniądze a nie do pracy.A może tak dla odmiany zaczniecie pracować uczciwie,przestaniecie pić co wyszło by wam na zdrowie bo zamiast mózgu macie jajecznicę i wymyślacie te głupoty.

Patryjota

Notech to moja czwarta firma na exporcie i tak naprawde najlepsza. Jestem ubezpieczony i pieniadze sa na czas.Alkoholikow za duzo tu pracuje ale zawsze moglobybyc gorzej

sowiński.j

(usunięte przez administratora) podobno firma ma szczegółowy wykaz godz pracy za granicą, tylko dlaczego nie ma w tym wykazie nie uwzględniają nadgodzin zawsze pracownik pracuje 8godz, jakoś weekendy też są wolne będę zamieszczał tu negatywne wpisy niech prezesi wiedzą że niektórzy z byłych pracowników nie są naiwniakami

Zostaw merytoryczną opinię o NOTECH sp. z o.o. - Kraków

• Jak się pracuje w NOTECH sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy NOTECH sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w NOTECH sp. z o.o.?

NOTECH sp. z o.o.
2.1/5 Na podstawie 69 ocen.
  • Igołomska 10
    31-983 Kraków