Opinie o Family House Sp. z o.o. (działalność zakończona) w Poznań

Działalność firmy zakończona.

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Family House Sp. z o.o. (działalność zakończona). Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Family House Sp. z o.o. (działalność zakończona) o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Budowa mieszkań i domów/budynków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Family House Sp. z o.o. (działalność zakończona) w Poznań

Antoni

Myślę, że to pytanie powinieneś zadać bezpośrednio firmie Family House. To forum jest miejscem opinii o pracodawcach, dlatego w tym wątku powinny się znajdować informację na temat pracy w tej firmie. Rozumiem, że w przypadku takich firm mogą pojawiać się komentarze związane z pracami, które firma prowadzi, jednak na to pytanie najlepiej, jakby odpowiedział sam pracodawca. Może masz jakąś wiedzę o pracy w tej firmie? Chętnie poznam, co wiesz na ten temat.

barto

Mają opóźnienia, ale prace jakoś idą do przodu, ja bym się nie martwił na zapas, jakby nie patrzeć widać, że coś robią, dajmy im czas, na spokojnie, nerwy nie pomagają w jasnym myśleniu

Klient 2
@barto

Jasne.Co to rok czy dwa a nawet pare lat opoznien.Dajmy im zarobic. Potem jeszcze pare lat na ogarniecie terenu w okolo jak na innych budowach i powinno byc ok.Akurat Ci co wzieli kredyt na 20 lat beda placic ostatnie raty.

Deweloper

Juz tlumacze.Chodzi o transze kredytu na budowe osiedla Musisz wyprowadzic blok do pewnego poziomu zeby dostac nastepna transze. Wiec najlepiej zaczac, skasowac transze, potem kolejny zaczac, skadowac transze a potem...?

@barto

Zgadzam się, trzeba chwilę poczekać i się nie stresować. Najwyżej skontaktować się z firmą podwykonawczą

Dino
@Anonim

Nie ma co narzekać na Family House. Na spokojnie wszystko będzie skończone. Ja nie znam dewelopera który trafia idealnie z terminem. Często zostawiają wszystko i człowiek zostaje z niczym, a Family House działa i pracę są kontynuowane, więc nie ma co się martwić.

Klientka
@Dino

Przykro mi ale ja znam dużo firm, które kończą prace w terminie a nawet oddają przed czasem tak jak ma to teraz miejsce w jednym z nowych bloków na naramowicach. Family house nie trzyma sie terminów. Czekałam pół roku na oddanie nieruchomości i kolejny rok na akt notarialny. Nadal nie mam zrobionych podstawowych rzeczy przy domu wynikających z umowy. Nie polecam kupować mieszkania u tego dewelopera - No chyba, ze ktoś ma ochotę poczekać na swoją własność kilka lat. I nie jest to wyjątek tylko stsandard. Prawdopodobnie ukończą bloki i pozostałe budowy w przyszłości ale z dużymi opóźnieniami - możliwe, ze wieloletnimi opóźnieniami.

Julen

Jak dla mnie godni polecenia. Najważniejsze że wypłacalni i trzymają się zawieranych umów.

Klient
@Julen

Dobre. :)

@Julen

Taaak, a w szczególności terminów. Pół roku czy rok opóźnienia to dla nich normalka. Ja nadal czekam na moje mieszkanie.

Klient 3
@Tomek

Zeby tylko rok...

od dawna

A niby portal o pracy, to chociaż ja się wypowiem na temat :) praca całkiem ok, jak to na budowie, na pensje nie narzekam, roboty dużo, ale dobre warunki. Prace idą do przodu, przyznam szczerze, że będzie to bardzo fajne osiedle, gdy realizacja zostanie zakończona ;)

Dociekliwy
@od dawna

Gratuluję, ale nie każdy może być członkiem zarządu.

@od dawna

To prawda! Cały czas do przodu z dobrą ekipą :)

Abc
@od dawna

Widzę że (usunięte przez administratora)dobrze płaci żeby usuwać posty . Byle do marca może jeszcze coś sprzeda.

Kontaktowałem się ostatnio z biurem, żeby o tym pogadać i trochę się uspokoiłem, więc na razie czekamy, nie ma tragedii

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie Family House Sp. z o.o. (działalność zakończona)? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.

Antoni

Bardzo proszę, aby na forum publicznym nie udostępniać profilów z portalów społecznościowych osób prywatnych, które pracują w firmie Family House. W dalszym ciągu brakuje opinii osób, które pracują bezpośrednio w tej firmie. Czy ktoś ma wiedzę na ten temat? Chciałbym dowiedzieć się coś od osób mających doświadczenia w tym miejscu pracy.

Morela

Aktualne zdjęcia z budowy w Czapurach na(usunięte przez administratora)

@Morela

Wielkie dzieki za zdjecia.Tylko blok nr 3 nie zostal ujety.Pozdrawiam

Bolek

Family House generalny wykonawca nowej prezentowanej inwestycji należy obecnie do najmocniejszych i NAJSZYBCIEJ rozwijających się firm budowlanych w Poznaniu. Spółka specjalizuje się w segmencie popularnym – tanich mieszkaniach o wysokim standardzie wykończenia. A wszystko dzięki temu, że jako jedna z nielicznych na poznańskim rynku od początku łączy działalność deweloperską z budowlaną, a zatem nie tylko prowadzi sprzedaż mieszkań, lecz także buduje wszystkie swoje inwestycje. W ten sposób w pełnym zakresie czuwa nad poprawnością prowadzonych prac i daje Klientom GWARANCJE TERMINOWOSCI oraz profesjonalizmu. Spółka nie zleca budowy zewnętrznym firmom, co ogranicza koszty i sprawia, że oferowane mieszkania są starannie wykończone, a przy tym tanie.

Lolek
@Bolek

Na glownej stronie w internecie gdzie nowi klienci moga zapoznac sie z oferta sa zdjecia z budowy z maja 2018 Nawet nie sa zamieszczone biezace z pazdziernika bo nie maja co pokazac tyle sie tam zmienilo przez 5 miesiecy.

Antoni

Czy Twoje informacje o rzekomych sprawach szefostwa firmy Family House są prawdziwe i potwierdzone? Pamiętaj, że wypowiadamy się na forum publicznym, więc takie informacje powinny być odpowiednio uzasadnione. Czy obecnie trwają prace na budowie, o której piszecie?

Aga

Wiec juz przestan myslec i zajmij sie czyms bardziej normalnym!Ty juz wybiegasz w przyszlosc co bedzie czy bloto czy sroto.

Antoni

Znasz może powody tego, że rzekomo firma Family House nie ma finansów na zakończenie budowy, o której dyskutujecie? Są może jakieś konkretne powody takiego stanu? Przedstaw precyzyjniej, co wiesz o opisanej sytuacji. Myślę, że jest to ważna informacja dla przyszłych potencjalnych pracowników.

Antoni

Widzę, że masz trochę informacji o tym, jak obecnie wyglądają postępy prac w budowach realizowanych przez firmę Family House. Może będziesz w stanie odpowiedzieć na pytanie, dlaczego stało się tak, że firma musi szukać pieniędzy poprzez sprzedaż różnych rzeczy? Jak to się stało, że firma rzekomo ma złą sytuację finansową? Przedstaw, co wiesz na ten temat.

batman215

Bylem dzis zobaczyc jak ida postepy na budowie na 1 budynku zrobili cala sciane 1 w styropian a 2 sciana zaczeta a a 5 budynek juz parter caly zrobiony

@batman215

Panie Batman zadna nowosc 1 sciana byla zrobiona styropianem dokladnie tydzien temu i parter budynku nr 5 rowniez.Zapomniales dodac ze ta sciana juz jest zatarta tynkiem.Wniosek taki ze przez tydzien nic sie nie zmienilo.Rozumiem rowniez ze budynek nr 2 i nr 3 nawet nietkniety czyli nie jest stan surowy zamkniety.Tym tempem to nic dobrego nie bedzie.Porazka

Zuza
@Wojtek

Dokladnie i nawet okien nie zamawiaja bo to kasa.Tylko leja beton i stawiaja kloce w stanie surowym.Oni nie maja kasy stad tak opornie to idzie.Masakra

@Wojtek

ja co 3 tyg odwiedzam budowe

Patrycja K
@batman215

Masakra.Tym tempem pare ladnych lat na skonczenie osiedla jezeli w ogole. Wyglada na to jakby robili tylko zeby cokolwiek robic np zeby bank widzial ze cos sie dzieje. Prawda jest taka ze nie maja ani pracownikow ani kasy i wkrotce jezeli przyjdzie do placenia odszkodowan za Jaeocin moze sie okazac ze zupelnie stana. Stad tylu ludzi wyprzedaje mieszkania, szuka naiwniakow na olx, gumtree nawet ich nie majac:(:(

Pawel
@Patrycja K

Gra na czas

Witek

JUZ???????reaczej DOPIERO!!!!!!!!

Budowlaniec
@batman215

Przerabane masz bo czekaja Cie lata odwiedzania tego gruzowiska....

Pawel

Czy chcesz zamieszkac na os.Poznanskim????Powstaje na skraju malowniczego lasu.Mozna isc na spacer mozna isc na grzyby-)Jest podziemna hala garazowa.To jest dobre uwaga!Wybierz osiedle poznanskie.Pamietajjjjj

@Pawel

Ludzi tam na budowie pracuje tylu ze na palcach jednej reki mozna policzyc

Zuza
@Pawel

A z okien widok na las-)

Fryzjer
@Pawel

Hahahahahah tak jasne a do tego do Poznania tylko w 2 h w jedna strone a wydana kasa na dojazdy to tyle co by kupic mieszkanie w Poznaniu gdzie pod nosem kina, szkoly, teatry, knajpy. O tym ze nie ma kompletnie co tam w okolocy robic to juz wielu na forach pisalo. Wiec jak ktos chce kupowac mieszkania tam gdzie kupujacy pisza potem cytuje “czujemy sie jak swinie w blocie” to moze lepiej od razu wyprowadzic sie pod Pleszew?Tam jeszcze taniej a dojazd do Poz szybszy.

Ala
@Fryzjer

Jest co robic.Mozna isc na spacer mozna isc na grzyby-)

Lucyna

Witam wszystkich.Jestem tu nowa, nie jestem z Poznania ale w 2019 chcemy sie przeprowadzic. Obecnie jestesmy na etapie poszukiwania mieszkania. Mam pytanie poniewaz straszne opinie kraza o tym deweloperze. Czy wlasciciel to naprawde jakis byly gangster o pseudonimie Pyza?? Przeciez tam jest o napadach na tiry, przemytach, gangu.Po prostu horror!! Druga sprawa czy to ten sam Pan z tych filmikow na boiskach co wulgarnie wyzywa ludzi? Moze to zbiesnosc nazwisk bo i tak bywa. Pozdrawiam.

batman215

siemka a wiadomo ktory blok caly na sprzedaz

@batman215

Któryś z pierwszych, bo jest napisane, że oddanie 2019. Rozumiesz coś z tego??

Arek
@Ania

Już dawno mieli to ogłoszenie. A kto komu zabrania cały blok sprzedawać? Chodzi oczywiście o ten jeszcze nie postawiony.

@Ania

Nie rozumiem tego bo te mieszkania zostaly juz sprzedane

@batman215

No właśnie i dlatego to dziwne

Arek

Tak samo wyraźnie, że miałem w lipcu mieć już klucze? Pomyśl kobieto jak 2x mogą sprzedać te same mieszkania. Miałem już tu nie wchodzić, bo niezłe trolle tutaj, ale niestety wszedłem i to samo. Ja rozumiem, że wszyscy czekamy, ale to co ludzie tu piszą nikomu nie pomaga.

@Arek

Nik tu Cię na siłę nie trzyma. Skoro masz spokojną głowę, to sobie dalej czekaj na cud. Moim zdaniem widać, że jest coś nie tak

No właśnie w marcu miałeś mieć klucze, i co Masz? Nie Masz, wszystko jasne

No i dobrze ze sprzedaja chyba po to buduja.W czym jest problem stac Ciebie kup caly blok.Wyraznie jest napisane 3 kwartal roku 2019 to o jakich pierwszych blokach mowisz.

@Ania

Napisane III kwartal 2019 to jakie pierwsze bloki.Czytaj ze zrozumieniem jezeli zamieszczasz takie nowinki

wiola

Tak wszystkie od 1 do 8.

@Marek

Skup się! Wszystkie bloki do 7 włącznie są sprzedane, jedynie blok nr 8 ma dopiero kilka rezerwacji. Ten blok nr 8 ma być oddany na kwiecień 2020 " z dobrym wiatrem oczywiscie ". Więc jeżeli chciałby sprzedać jakiś blok, to musiałby być kolejny, bez rezerwacji tzn 9. Policz kiedy byłby oddany, skoro 8 ma być w 2020r. I pisałby wtedy w ogłoszeniu, że oddanie na 2019?? Jeżeli Ty czegoś tu nie rozumiesz, to Twój problem kolego i nie pouczaj innych! Tak na dobrą sprawę gdyby ten developer nie miał problemów finansowych, nie postępował by w ten sposób. Przejrzyj na oczy, bo niestety to fakty są i nikt nic nie pisze po to żeby kogoś wkurzyć, tylko sam szuka pomocy w osobach, które są w takiej samej sytuacji. Pozdrawiam Panie " inteligentny "

Beata

Na co oni czekaja ze nie informuja kolejny raz o odbiorach ktore mialy byc pazdziernik listopad blok nr 2 i 3.W czerwcu informowali ze opoznienie ok 3 do 4 miesiecy.Od tego czasu nie wiele sie zmienilo czyli odbior w tym okresie jest niemozliwy.Firma nawet nie informuje o kolejnym przesunieciu.Niepowazne!!!!!!!

Asia
@Beata

Jak maja poinformowac jak oni sami nie wiedza? A nawet jakby wiedzieli i dali informacje ze przesuniecie o rok bo zaraz zima i budowa kompletnie stanie to boja sie o reakcje ludzi.

@Asia

To jak oni nie wiedza to kto ma wiedziec???Wrozka?

@Asia

Budowa nie musi stanac zima.Wiesz ile rzeczy mozna robic w srodku tzw wykonczeniowka.

Kondziu
@Beata

Ale w srodku czego jak tam tylko jeden blok ma stan surowy zamkniety?Tym tempem zajmie to lata.

@Beata

Blok 5 miał być oddany w listopadzie, przeniesione na koniec marca 2019.

wojtek
@Ewa

Hhehehe przeciez oni nie zrobia bloku nr 5 na marzec.Moze blok nr 2 bedzie w marcu a fdzie mowic o bloku 5.Moze pazdziernik 2019

Antoni

Scenariusz, który przedstawiłeś w swoim komentarzu na temat firmy Family House to tylko Twoje przypuszczenia, czy może masz jakieś konkretne potwierdzenie, że rzeczywiście tak może być? Jeżeli możesz jakoś uzasadnić swoje przypuszczenia, to bardzo proszę.

DAP123
@Beata

Dzisiaj dzowniłem do FH, i do kierownika budowy ponieważ chciałem zobaczyć mieszkanie 3 pokojowe, z dwoma tarasami na trzecim pietrze. Kierownik budowy powiedział, że najwcześniej będzie można zobaczyć za tydzień bo teraz zadne z tych mieszkań na tą chwilę nie są gotowe. Nawet w bloku nr 1 nie jest nic gotowe. Moje pytanie pojawia się, bo zastanawiam się od dłuższego czasu nad zakupem mieszkania tam, ale po waszych opiniach strach po prostu, czy jest warto w to wszystko inwestować. Jutro się wybieram na budowę, jeśli kogoś zaiteresuję co tam się dzieję mogę zdać oczywiście relacje.

@wojtek

siemka a dostalas juz hamonogram prac ze skoncza do konca marca?? budynek 5

@wojtek

siemka a dostalas hamonogram prac ze skoncza do konca marca budynek 5

DAP123
@batman215

siemano, słuchaj do marca raczej ciezko, ostatnio w FH pani mi udzieliła informacji,że do końca tego roku oddadzą 3 pierwsze bloki, ile w tym prawdy sam już nie wiem,ale mi gwaratowali, że do końca sierpnia będę miał odbiór kluczy od swojego mieszkania w bloku nr 6.

@DAP123

siemka wiecej kasy sie odlozy na wykonczenie jak wybuduja

Czekamy na info

@DAP123

W jednym poście piszesz ze zastanawiasz sie nad zakupem a w drugim ze odbierasz klucze w bloku nr 6 w sierpniu.Zastanow sie co piszesz.

Daj znać co tam

wojtek
@Ewa

Przeciez ten koles bzdury opowiada przeczytaj jego posty.W jednym pisze ze zastanawia sie nad kupnem a w drugim poscie po 5 minutach juz wiesz ze kupil mieszkanie i odbiera klucze w sierpniu.Odpowiedz sobie jak wiarygodna jest ta osoba

Kuba

Gwarantowali hahahahahahah, dobre

Stefan

Jestem przekonany ze na tym forum w kolko nakrecaja ludzi te same osoby pod roznymi nickami.

A Zaplaciliscie juz wszystkie transze?? ja bud nr 5

Tak ;(

Aniu a ktory masz blok

3 blok

@Ania

Aha rozumiem czyli bank prawdopodobnie zaplacil prawie wszystkie transze twoje

Raczej tak

batman215

Nie rozumiem wlasciciela family house robiac tak duza inwestycje nie majac ludzi do pracy

Leo
@batman215

Jak zacznie płacić ludziom godne pieniądze to będą ludzie do pracy.

Felek

Obstawiamy ile blokow oddadza na gotowo?

Jak kto bedzie sie zajmowal???Tzw.wspolnota

Ka
@Marek

Wspólnota może się co najwyżej zając terenem należącym do niej. Zazwyczaj do kilku metrów od elewacji budynku. Co z resztą, np. z odległością do drogi publicznej, czyli kilkaset metrów i przyległymi terenami, na których będzie TRWAŁA nadal budowa? Moim zdaniem obawy PwaTrans są w pełni uzasadnione.

@Marek

Poczytaj na internecie co dzialo sie w Czapurach.Ludzie protestowali, strajkowali, szli do sadu.Wtedy FH bylo w szczytowej kondycji finansowej. Jak myslisz co bedzie teraz z takimi rzeczami jak ledwo dysza?

@Robert

Ty wiesz co ludzie pisza w internecie???Wszystko i wiedz ze zawsze duzo trzeba brac na poprawke.

@Ania

Nie to akurat fakty. Ja jestem z Poznania i widzialam protest przed MTP jak byly targi mieszkaniowe, widzialam co dzialo sie w Czapurach. Na internecie sa filmy i zdjecia z tych roznych akcji.

@Kama

Ta pikieta przed targami to mialo miejsce 2014 to juz stary klip

@Robert

Widze ze siedzisz im w portfelu jezeli bardzo dobrze znasz finanse firmy.Ksiegowy-)

Nie znam Ciebie ale chetnie poznam jesli pozwolisz-)

Zosia
@Felek

Wszystkie planowane 36-)

Robson

Dla niewtajemniczonych ten biznes wyglada tak: Sprzedajesz dziure w ziemi dla pierwszych naiwnych skuszonych prospektami i tych z co sie spiesza. Nastepnie cos tam zaczynasz dlubac i dostajesz kredyt z banku transzamii,za niego budujesz czesc, czesc kasy idzie na koszty dzialalnosci firmy, wynagrodzenia dla panstwa lukomskich np. FH te mieszkania postawione w 40-60% za ktore juz dostalo kase od ludzi, lub z banku zostawia juz na pastwe lasu i buduje nowe zeby dostac kase nastepna z banku. Z tej kasy czesc znowu pojdzie na pensje, leasingi w firmie a czesc na budowe nowych zeby dostac kolejna transze. Tym sposobem funkcjonuja ale w koncu kasa z banku sie skonczy i bedzie niedokonczona budowa, niedociagniecia ktore juz nigdy nie zostana zrobione,teren jak to na budowie, brud, (usunięte przez administratora) a wszyscy sie zwina z budowy, bedzie przewlekanie, odwlekanie, pisma itp. Potem niech ludziska skladaja pozwy cywilne, protesty na ulicach jak to robili w Czapurach. Poczytajcie w internecie co tam bylo to sie w glowie nie miesci, to gra nie warta swieczki.

@Robson

Czy nie wykonanie w terminie mieszkania nalezy sie odszkodowanie

Ross

Od bankruta?

@Ross

ja tez pracuje na budowie i jak sie nie wyrobimy w czasie to dewoloper bierze kase od pracodawcy za nie wykonanie robot w terminie mialem juz robotnikow aby mi wykonczyli mieszkanie na grudzien nawet nie poinformowali ze przesunie sie oddanie mieszkanie i teraz nie wiadomo kiedy skoncza i na kiedy planowac fachowca bo 3ba czekac ok 2 do 3 miechy na fachowca

Kamil
@batman215

Lepiej zamiast fachowca zaplanuj prawnika bo nic z tego nie bedzie!!!!!!

@batman215

Po pierwsze mozesz zlozyc pozew o odszkodowanie ale to czasochlonne i kosztowne a wynik raczej pod duzym znakiem zapytania gdyz po latach procesu mkzesz miec wyrok w rece a nic z tym nie zrobisz. Najpierw urzedy skarbowe, banki i dla szarych klijentow nic juz nie zostanie. Po drugie To Sp z o.o. a wiec odpowiada calym swoim majatkiem ale jak teraz wyprzedaja wszystko to prawdolodobnie po to zeby wlasnie pozniej nie mozna tego zajac. Lub sprzedaze sa fikcyjne dla podstawionych osob a ogloszenia po to zeby pozniej bylo wszystko kryte. Nie wiem ale nie wyglada to dobrze:(

abc
@Robson

nie masz pojęcia. oni nie mają kredytu bankowego

@abc

Nie maja kredytu banlowego czyli buduja za pieniadze firmowe .Rozumiem

Magda
@abc

To super ze nie maja kredytu bankowego.Maja 4 bloki postawione to jak je wykoncza to dopiero kasy z banku dostana i wreszcie sie dzwigna-)

Michal
@abc

(usunięte przez administratora) Jak nie dostana kredytu i nie uda sie sprzrdac tego co proboja na wszystkich olx, gumtree to bedzie lipa.

Korola z rozpora
@Michal

Stoi to mi w spodniach.Budowa idzie wolno ale idzie do przodu.

Asia
@Korola z rozpora

Hahahahah kpina jakas. Tym tempem to jeszcze ladnych pare lat. A co bedzie potem? To co w Czapurach- brud, (usunięte przez administratora) pokopane, przekopane, nieutwardzone. (usunięte przez administratora).Reklamacje, awarie zapomnij. Ludzie w Czapurach musieli protestowac zeby cos osiagnac. I ten dojazd do Poznania 2 h w 1 strone rano i po poludniu. Szkoda kasy.To co taniej za metr zaplaci sie w paliwie i czasie straconym. Zbyt niepewna inwestycja.

Bob

Ludzie ile wpakowsliscie tam kasy?

Jony
@Bob

Malo bo mieszkania byly taniutkie-)

@Jony

I kupimy kolejne mieszkanka bo ceny nadal atrakcyjne Blokow bedzie 36 wiec jest co kupowac.Zachecam do zakupu okazja.

Pola

Krzyż na drogę. Nic tylko współczuć :(

@Pola

Ladne osiedle sie zapowiada a Ty wspolczujesz.Jak jeszcze nie kupilas to zachecam.Las dookola cisza spokoj

@Ania

Tam raczej bedzie juz zawsze spokoj bo bardzo malo sie dzieje, terminy juz o pol roku przekroczone, pieniedzy nie ma, sprzetu na budowie tez????‍♂️

@Ania

Dlugo pracujesz w FH juz?Jak z pensjami(usunięte przez administratora)

@Ania

Szczerze wspolczuje wtopy:(:( Nie dosc ze raczej potrwa to jeszcze bardzo dlugo o ile w ofole dojdzie do skutku to ani to dobra inwestycja, ani na wynajem bo kto na tej wsi w tych krzakach, bez drog to wynajmie to jeszcze do Poznania rano jedzie sie z 2 h a wraca po poludniu kolejne 2 co daje mi w miesiacu ok 3 dni wyciete na stanie w aucie , nie mowiac o paliwie. Lepiej zaplacic wiecej za metr i mieszkac w Poznaniu.

@Robert

Zaleglosci z pensjami maja?Niedawno tutaj czytalam jak ktos juz wszystko dzielil na co ida transze z banku za budowe.Miedzy innymi bylo wymienione pensje.To placa czy nie bo pisza bez ladu i skladu.

@Ania

Pewnie chodzilo o wynagrodzenie dla Panstwa Pyrzalskich.

@Kama

Nie tak dlugo blok nr 1 oddany bedzie jeszcze w tym roku.Pozniej kolejne 2 i 3.

Pawel Jagoda
@Ania

Ooo widze ze masz jakies nowe informacje ? Ciekawe skad jak nawet w firmie nie potrafia tego okreslic?? Jeszcze w tym roku powiadasz...? ? To o pol roku pozniej i zadnych oficjalnych zawiadomien...??Hmm dziwne... Czyzby udzielal sie tutaj ktos z Family House? Na to wyglada ale proponuje rzeczowe, oficjalne informacje zamiast jakze slabych prob ratowania sytuacji w internecie.

Robert

Zobaczcie jak rok temu mieszkancy jednego z osiedli FH walczyli z tym deweloperem. Wiecie co bedzie na tych osiedlach za balagan teraz,przy tak slabej sytuacji firmy??? Wstukacjcie w internecie slowa czapury, family house, skargi. Sa artykuly od 2014 jak rowniez calkiem nowe z 2017.Masakra! (usunięte przez administratora)

Kamil

To jest jeszcze malo.Przedszkole tez jest na sprzedaz i nieskonczona planowana galeria handlowa familijna tez jest na sprzedaz.Reasumujac na sprzedaz jest wszystko co mozliwe.

Zosia

Chca wszystko sprzedac zeby pozyskac pieniadze na dokonczenie inwestycji na os lesnym i poznanskim.Tak robi zawsze szanujacy klientow deweloper.

@Zosia

Acha czyli jak nie sprzedadza a teraz jest np problem z Zabkami bo najemcy kieruja mnostwo pozwow przeciwko Zabce odnosnie weksli in blanco to nie dokoncza budowy tak? Przrciez ta galeria niedokonczona a raczej nazwalabym to rozpoczeta budowa straszy juz dlugi okres czasu(usunięte przez administratora) Wg mnie sprzedaja wszystko zamim pojawi sie upadlosc, komornicy.

Felek
@Karolina

UPADLOSC??????Ja mysle ze upadli ale na glowe ale Ci co te bzdury wypisuja.

Family House Sp. z o.o. (działalność zakończona)
3.2/5 Na podstawie 50 ocen.

Family House Sp. z o.o. (działalność zakończona)