Opinie o Family House Sp. z o.o. (działalność zakończona) w Poznań

Działalność firmy zakończona.

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Family House Sp. z o.o. (działalność zakończona). Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Family House Sp. z o.o. (działalność zakończona) o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Budowa mieszkań i domów/budynków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Family House Sp. z o.o. (działalność zakończona) w Poznań

Jedynka

Szanowni Państwo Z radością pragniemy poinformować, iż rozpoczynamy odbiory w klatce A w budynku nr 1 na Osiedlu Poznańskim wg poniższego harmonogramu: 18 marzec Lokal 1A- godz. 11.00 Lokal 4A – godz. 12.00 19 marzec Lokal 5A – godz. 11.00 Lokal 6A – godz. 12.00 20 marzec Lokal 8A – godz. 11.00 Lokal 9A- godz.12.00 21 marzec Lokal 10A– godz.11.00 Lokal 12A – godz.12.00 W przyszłym tygodniu proszę oczekiwać informacji o odbiorach w klatce B. W przypadku pytań lub wątpliwości prosimy o kontakt z działem sprzedaży mieszkań. Pozdrawiamy serdecznie Zespół sprzedaży mieszkań

@Jedynka

I Wy się na to zgodzicie? Odbierzecie mieszkania w takim stanie? Byłam wczoraj i tam wygląda jak w budowie. Gdzie to co było na wizualizacjach?! Gdzie chodniki, drogi dojazdowe itd. (usunięte przez administratora). Też się na to zgodzili i teraz jest jak jest. Ludzie nie róbcie tego!! żaden poważny deweloper nie oddaje bloków w takim stanie!!

baśka
@Pola

Tyle ze w umowach jest jasno, że bez dróg i infrastruktury...kupiłeś mieszkanie i wiesz o czym piszesz , czy po prostu siedzisz i klepiesz żeby podburzać bez sensu innych.cięzko będzie, narzekać można, ale umowa jaka jest każdy widział. Zresztą patrząc na to jak to idzie to i tak jakiś progres, coś sie dzieje. W końcu jakieś pozytywy...malutkie ale zawsze a takie posty jak twój nic nie wnoszą poza tym, że wkurzasz ludzi

@Jedynka

Cooo????Ale jak??Przeciez tam jest plac budowy, brud, bloto!! (usunięte przez administratora) Masakra.

@baśka

I tu się mylisz. NIESTETY mam podpisaną z nimi umowę rezerwacji i mam również prospekty informacyjne, wiem jak to miało wyglądać. Może to Ty miałaś w tym prospekcie, że to ma wyglądać tak, jak wygląda i zdecydowałaś się na taki zakup?? A może kolejna wypowiedź z biura, co zupełnie nic nie wnosi do sprawy, a miesza wszystkim w głowach, że co? Będzie dobrze? Jaki progres kobieto? Teraz progres? A gdzie byli cały czas? Ja im nie odpuszczę i będę walczyć o swoje pieniądze, a Ty jak chcesz, to zamieszkaj tam sobie i to Ty nie mieszaj w głowach i przeczytaj raz jeszcze prospekt, jeżeli to w ogóle masz :)

baśka
@Pola

Co ty bredzisz... Ja o umowie i zapisach fakt nie do końca korzystnych dla nas kupujących ,a ty o obrazkach.Wiesz w ogóle o czym piszesz, wizualizacja i piękne obrazki fakt wyglądają inaczej ale sorry ja mam zdolność jaka mam i kupiłam tutaj bo tu mnie stać, po prostu... Nie rób więc ze mnie idiotki tylko dlatego że nie mogę kupić sobie mieszkania za 6kola (chętnie bym kupiła) ale czytać umiem i wiem co podpisałam, na dzień odbioru nie będzie ulic dróg wody i pradu... Tak wiedziałam o tym ale za bardzo nie miałam jakby innego wyjścia. Po prostu nie obrażaj mnie i nie mów co źle robie. Mam oczy, widzę, nie jestem zachwycona ale perspektywa że w końcu dostanę klucze cieszy mnie.. Każdy zresztą jest w stanie to zobaczyć więc twoje posty są bez sensu i tyle w temacie.Zresztą na chwilę obecną jaka walka, pokaz mi chociaż jrden punkt że mogę z nimi walczyć. Znasz te umowę bo twoimi wpisami pokazujesz że nic nie wiesz tylko macisz. Tak dla mnie, ze w końcu napisali że odbiór to progres, marny ale zawsze:)

@baśka

Jak nie potrafisz odróżnić prospektu dołączonego do umowy, a obrazków to Twój problem. Pisz sobie dalej te swoje bajki, nie kieruj ich do mnie, bo nie mam zamiaru dyskutować z kimś takim jak Ty. Nie pozdrawiam :)

zobaczymy
@Pola

Nie oddają źle, oddają jeszcze gorzej. Ludzie coś się rusza i to najważniejsze!! Ja proponuję jechać i przy odbiorze zobaczyć jak to wygląda od środka i wtedy zdecydować co dalej, a nie teraz panikować. Też się nie spodziewałam, że już teraz będą oddawać, ale z drugiej strony się cieszę, teraz tylko wykończyć to mieszkanie i skończyć z wynajmem. Zobaczymy...

darek Nowy wpis
@zobaczymy

nie ma pozwolenia na użytkowanie więc nie mozesz ani podpisać aktu notarialnego ani stać sie właścicielem w swietle prawa ani legalnie mieszkać.

Pola Nowy wpis

I w punkt, ktoś w końcu ma takie samo zdanie jak ja :) Pozdrawiam ;)

Ton Nowy wpis

Też chciałem w 2014 kupić od FH dom. Ale przejechałem się do Czapur i mnie oświeciło.

Rocky

Czy ktoś już podpisał umowę deweloperską na lokal z budynku nr 8?

@Rocky

Tak, ja podpisałam niestety w tamtym roku;( Ty też podpisałeś?

@Rocky

Tzn nie umowę deweloperską, tylko umowę rezerwacji z wpłatą 5400 ????

@Ada

Ja mam podpisaną umowę rezerwacji, ale zastanawiam się czy ktoś się wycofał z rezerwacji i zwrócili mu pieniądze.

@Rocky

Jesteśmy w takiej samej sytuacji, ale nie będziemy tu na forum pisać, bo jak?

Bet Nowy wpis
@Rocky

Ja miałam taka sytuacje i nie oddali

Barbara

Widzieliscie to ogloszenie z tymi odbiorami???Przeciez to jakies jaka sa. Tam wyglada jak na wojnje, gruzowisko, plac budowy:(Kto ma tam mieszkac w tym brudzie?? Nie ma drog, nie ma nic. Blok w szczerym polu. Ludzie nie odbierajcie mieszkan w takim stanie , gdyz pozniej nie doczekacie sie juz niczego.

Czekam za odbiorem mieszkania i nie moge sie doczekac juz od kilku miesiecy.. a konca budowy nie widac i pewnie jeszcze dlugo nie bedzie widac.. a kredyt trzeba placic, za wynajem mieszkania tez i z czego zyc??? orientuje sie ktos czy mozna wyciagnac jakies konsekwencje w stosunku do nieuczciwego dewelopera?

Dasa

Przecież to głupota. Mieszkania są oddawane. Może z opóźnieniem, ale wszystko gra.

@Dasa

Co ty (usunięte przez administratora) jak sa oddawane jak blok pierwszy mial byc w marcu 2018 a do dzisiaj jeszcze nie skonczyli.. ponad rok albo 2 lata opoznienia to norma? Ludzie czesto przez tych (usunięte przez administratora) musza placic rownoczesnie kredyt i oplaty za wynajem mieszkania.....

użytkownik
@Marcin

Z odbiorem to każdy czeka, więc nie jesteś jedyny :) jakbyś był na bieżąco to byś wiedział, że prace idą do przodu :) radziłbym nie ufać tak bardzo w opinię ludzi, a jechać i sprawdzić samemu

gibas
@użytkownik

Dokładnie. Wreszcie ktoś napisał coś racjonalnego. Zanim się w coś uwierzy na ślepo i dostanie ciśnienia 160 na 100 to lepiej to sprawdzić. Byłem ostatnio na budowie i sprawa prezentuję się co raz lepiej, wygląda na to, ze faktycznie pierwsze mieszkania oddadzą już niedługo.

@gibas

Wasze informacje pokazują zupełnie inny obraz całej sytuacji związanej z budową i oddaniem mieszkań przez firmę Family House. Mam rozumieć, że osoby, które obawiały się, że budowa nie zostanie dokończona, mogą odetchnąć z ulgą i ze spokojem oczekiwać na zakończenie budowy? Próbowaliście dowiedzieć się, skąd wzięły się te opóźnienia? Proszę o więcej szczegółów na ten temat.

gibas
@Antoni

Anotni, widzę, że czynnie bierzesz udział w dyskusji, cieszę się, że chociaż Ty nie tragizujesz tej sytuacji :) Wiesz jak się tworzą plotki? Ostateczna wersja jest zawsze zupełnie inna od oryginału. Ludzie przekazują sobie informacje, ale często ich nie sprawdzają, skąd wynika wiele nieporozumień. Czynnie przyglądam się postępom prac i uwierz mi, że jestem o wiele spokojniejszy, gdy sam wiem na czym stoję.

@Dasa

Zgadzam się z Desą.

Komentarze ktore popieraja dewelopera pisane sa przez osoby zwiazane z family house to co robi firma kazda obiektywnieboceniajacy czlowiek potepi.

henry
@Marcin

Po części się z Tobą zgadzam, ale prowokując tutaj burzliwą dyskusję niczego nie wskórasz. Tym bardziej, że docelowo miał być to portal o pracy, więc dobrze, że administrator nas wszystkich nie zbanował. Proponuję jednak zachować zimną krew. Jestem w podobnej sytuacji do Ciebie, ale jakoś nie panikuję.

ciekawy
@henry

Jak nazwać kogoś, komu płacimy za wykonanie czegoś, a on bierze pieniądze i tego nie robi? Co więcej nie daje żadnych informacji czy i kiedy to zrobi/skończy? Nie chce się również spotkać w temacie tego czego nie zrobił?

ciekawy
@ciekawy

Potencjalni pracownicy powinni wiedzieć jak wygląda pełna sytuacja w firmie. To, jak firma działa dobitnie to ukazuje.

Albert

Dokladnie Marcin masz racje!Jestem w tej samej sytuacji!Po to kupowalem mieszkanie zeby nie placic za wynajem!A ten deweloper nas robi w konia!To sa zwykli oszusci.Ja ide do adwokata i bede zadal jakiejs rekompensaty bo to jest przegiecie.Ten sie wozi mercedesami a ja zdycham z glodu

@Albert

Samemu raczej nic nie wskurasz.Pozew zbiorowy?Zorientujcie się jak to wygląda.K

Bartek
@Marcin

Czas isc do sadu z tymi oszustami!!To jest najgorszy deweloper w wielkopolsce.Skonczymy tak jak ci w Czapurach.Bez drog ze smieciami dookola.

@Bartek

Jak Ci w Czapurach????Przepraszam a osiedle poznanskie to nie czapury?Nie wiedzialam ze kupilam w poznaniu.Milutko

blok 1

co z tym blokiem nr 1? macie jakieś nowości

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie Family House Sp. z o.o. (działalność zakończona)? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.
logo firmy KIEROWCA KAT C
logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
Siemianowice Śląskie
MERAENG SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
Klient

Oddali do uzytku blok nr1 zgodnie z wyznaczonym terminem? (nie pierwszym chyba juz 3)

@Klient

Tak oddali.Już mieszkam,nawet kibelek w lasku postawili.

@Klient

Wejdz na czapury forum i tam pisza ze pierwszy blok ma byc oddany pod koniec lutego

@Klient

Tak na poważnie lo koniec lutego.Póżniej pewnie będą kolejne terminy typu maj,sierpień.

klient
@Grześ

Tak na powaznie to juz rece opadaja.Ile mozna klecic malutki bloczek i zwodzic ludzi z tygodni na miesiace i moze lata.Nie rozumiem co mozna robic tak dlugo ze blok nr 1 nadal nie zostal oddany do uzytku.Moze robia caly pod klucz.Tak szczerze to zaluje ze u nich kupilem.Niepowazne

Jola
@klient

Też się nad tym zastanawiałam, może czekają na kanalize????W ogóle zaatanawia mnie czy ktoś w tej firmie myśli, wiadomo przecież, że teraz nikt nie będzie ryzykował i nie kupi od nich mieszkania, biorąc pod uwagę opóźnienia, skargi oraz plotki o bankructwie?

@Jola

Znacie może powody tego, iż wystąpiły takie opóźnienia w pracach wykonywanych przez firmę Family House? Jest to spowodowane sprawami administracyjnymi, czy może inne czynniki wpłynęły na to opóźnienie? Podzielcie się bliżej informacjami na ten temat. Zachęcam.

Michal
@Jola

Mylisz sie nie boja sie kupowac.Sprzedal w bloku 2 i 3 mieszkania za gotowke.Ktos sie nie bal i nawet kupil za gotowke to z tarasami za 264000zl w bloku nr 3

Iza
@Michal

O co chodzi z tymi opóźnieniami? Chcę kupić od nich mieszkanie, ale teraz mam trochę obaw. Wyjaśnicie mi?

@Batman215

Wejdz na czapury forum i postaraj sie wrzucic zdjecia ktore probowales zamiescic ale sie Tobie nie udalo.

@Iza

Aby wejsc na zdjecia czapury forum 3ba sie zalogowac

@Batman215

Wczesniej nie trzeba bylo sie logowac byly linki

TT
@Ania

logowanie trwa 15 sekund

Frania

A tej kanalizacji to wcale nie będzie? O masakra.

Antoni

Są w ogóle szanse, że w najbliższym czasie ta sytuacja uległa zmianie? Co z osobami, które wpłaciły już pieniądze na zakup mieszkań, które w dalszym ciągu nie są ukończone? Będą musiały czekać, aż firma znajdzie niezbędne środki do zakończenia budowy?

riko
@Antoni

Na koniec lutego lub w marcu mają być pierwsze odbiory (blok nr 1). Zobaczymy jak to wyjdzie, ale jestem dobrej myśli. Chciałbym już wejść i zacząć je urządzać. Wykończenie wydaje sie być solidne.

letac
@riko

zart, ile zarabiasz w FH?

@riko

Byl ktos w srodku bloku nr 1 na klatce schodowej lub w mieszkaniu i jak tam wyglada

@Batman215

Odbiór mieszkania to dopiero początek związku z FH. Wszędzie przejmują zarządzanie swoimi budynkami.

@Brendan

Nie rozumiem o co Tobie chodzi mozna bardziej rozwinac temat.Co masz na mysli nie umiem tego sobie zinterpretowac.Jakie przejecia jaki poczatek

@Magda

Po odbiorze mieszkań formalnym właścicielem będzie nadal FH, aż do podpisania aktu notarialnego. To może trwać kilka miesięcy, bo FH oddaje mieszkania w niewykończonych budynkach. Akty ostateczne własności podpiszecie dopiero po odbiorze przez nadzór budowlany, do tego czasu formalnie nie wolno w nich mieszkać. Tylko wykańczać i płacić FH za prąd budowlany, wywóz śmieci itp. A jak już wszystko podpiszecie i zorganizujecie wspólnotę mieszkaniową, to okaże się, że budynkiem zarządza FH. I będziecie mieć długoletni związek. Powodzenia!

@Brendan

Dziekuje za wyczerpujaca odpowiedz.Sytuacja nieciekawa.Pozdrawiam

@Brendan

Przepraszam jak nieformalnie?I jeszcze wykanczac bez papierow bez odbiorow.Porazka i co jeszcze mam placic prad budowlany za ich prace w sasiednich budynkac.To jakas abstrakcja komedia

@Magda

Prąd budowlany to po prostu prąd, jaki jest podłączony na czas budowy. Po odbiorze mieszkania nie można podpisać umowy na dostawę energii elektrycznej do czasu podpisania aktu notarialnego własności, dlatego trzeba korzystać z prądu budowlanego - a umowę z dostawcą na ten prąd ma FH. Więc za prąd w innych budynkach nie płacimy. Płacimy za to wyższy kredyt hipoteczny (ubezpieczenie pomostowe) do czasu podpisania notarialnego aktu własności i wpisu do księgi wieczystej. Może to być wiele miesięcy. Zasadniczo dobre firmy deweloperskie oddają mieszkania dopiero po odbiorze budynku przez nadzór budowlany, ale FH nie stosuje tej zasady.

@Brendan

Jezeli nie mam kredytu poniewaz kupilam za gotowke to co w takim razie?nie mam kredytu to jak bede rozliczana

@Magda

Tak samo, tzn. najpierw odbiór mieszkania od dewelopera i czekanie na notarialny akt własności. A w tym czasie mieszkanie formalnie będzie własnością dewelopera, niezależnie od nakładów poniesionych na wyposażenie. Z odbiorem, a przynajmniej z wykończeniem lepiej poczekać do aktu własności. Można też nie odbierać mieszkania od dewelopera do czasu, aż cały budynek będzie w pełni wykończony, a FH poda termin podpisania aktu u notariusza.

przemo
@Batman215

byłem, mieszkania niby gotowe, wytynkowane, nawet drzwi sa wstawione, tylko na klatce stan surowy

@Klient

No właśnie coś wiadomo co z blokiem 1?ktos coś?

Robert

Musimy to zgłosić. Muszą nam oddać kasę!!!

Wojtek
@Robert

Za co chcesz kase?Ktos Ci powiedzial ze nie dostaniesz czegos za co zaplaciles.

@Wojtek

Ty chyba żartujesz!!! Czy wiesz kiedy miały być odbiory pierwszych mieszkań??? Myślisz, że oni zbudują to osiedle, to jesteś w błędzie!!@

Wojtek
@Robert

Wiem kiedy mialy byc odbiory i wiem ze jest opoznienie.Krotko na temat mowiac nadal buduja kolejne bloki np nr 5.Wiesz oni tak sobie buduja poniewaz sie nudza i nie maja co z kasa robic.

@Wojtek

Jesteś śmieszny. Tyle w temacie.

@Robert

Idz sobie wez cos na uspokojenie.Nie lotoj tylko zajmij sie czyms innym.

@Anka

Patologia !!!

Robson
@Robert

Robert masz 100% racji. Nie mowie juz potem o infrastukturze osiedla. Bedzie bloto, krzaki i (usunięte przez administratora) jak w Czapurach. Wstukaj w internet jak ludIe grzezli tam w blocie po pas.

Blok 1

Najbardziej zbiorowa, pojedyncze Jednostki oleja

dawny
@Robson

Myślę, że jak każdy z nas zadba o nasze wspólne dobro to możemy wyjść na prostą.

Paola
@Robert

(usunięte przez administratora)!Stracilam juz kilkadziesiat tysiecy wynajmujac mieszkanie!!!Kto mi to odda??

Paola
@Wojtek

Hahahaha za 3,5 czy 10 lat? To wplac mi jak taki hojny jestes.

Jeszcze_czekam
@Robert

co chcesz zgłaszać...głupie teksty chyba po to by wkurzać tych co wpłacili kasę i czekają...może jakieś konkrety zamiast takich sucharów

Luka

Znowu ktoś kasuję posty...

mol
@Luka

Niby kto Ci te posty kasuje? Administrator forum usuwa wpisy niezgodne z regulaminem i tyle.

Luka

Nie było ich na targach w Poznaniu. Czy to konie? Terminy się kończą ? Sprzedali wezystko. Zgłosił ktoś coś na policję lub do prokuratury?

@Luka

Tak Konie i to trojanskie-)

Blok 8

Witam, Kto ma rezerwację w bloku nr 8?

MT

Ja kupiłam w 4 i czekam.

@MT

Kurcze szkoda, bo szukam osób z 8, bo chcę się zgadać co dalej robią ;( A Ty czekasz na co? Na cud? Bo ja już dawno przestałam w tą bajkę wierzyć

@Blok 8

Blok 8???? Wspolczuje to jakies 10 lat oczekiwania bo na jeden blok potrzebuja minimum jednego roku albo i wiecej.

@Blok 8

Dlaczego nie wierzysz? Bedziesz miala mieszkanko ale za kilka lat bo tak opornie to idzie.Wiele osob zaufalo z datami odbioru a tu porazka.Nie jestes sama.

A na kiedy ci dali termin oddania budynku ja mam 5

@Robert

Za kilka lat, to ja bardzo dziękuję. Ja też im zaufałam i teraz jest płacz. Dlatego szukam osób z mojego bloku, żeby porozmawiać. Wiem, że wiem jestem sama, widzę co się dzieje. Ty im wierzysz? Chcesz mieć mieszkanko za kilka lat w polu, po najniższej linii oporu? Tam będzie jak w pegeerach ????. Ja dziękuję za takie coś.

@Robert

pierwsze mieszkania będą oddane na przełomie lutego/marca ;)

Blok 8 Babsi
@Blok 8

Ja rowniez dokonalam malej wplaty na cel rezerwacji mieszkania w bloku 8, czekam na umowe notarialna od pazdziernika 2018. Co dalej...... jesli do marza nic sie nie wyjasni oddam ta sprawe radcy prawnemu.

Blok 8 Babsi
@Blok 8

Witam, wplacilam pieniadze ale oficjalnej notarialnej rezerwacji nie posiadam. A co masz w planach ?

Asia
@Blok 8

Trzeba iść do sądu.Musimy spróbować coś wywalczyć.Nie może być tak ze myśmy dopełnili warunków umowy(usunięte przez administratora)Mowila mi znajoma co pracuje w Family.

Seba

Zadna nowosc co piszesz.Juz mowione bylo o tym ponad 4 miesiace temu.(usunięte przez administratora) co maja tzn przedszkole niedoszla galerie handlowa sklepy z zabka srapka,ze jada na oparach ze kazdy blok bedzie zrobiony do polowy i zaczety kolejny(usunięte przez administratora)Narazie widze ze od wrzesnia budowa poszla sporo do przodu.Pierdu pierdu.Szkoda slow

@Blok 8 Babsi

Spokojnie ja wplacilem zaliczke rezerwacyjna styczen 2017 a wiesz kiedy podpisalem umowe deweloperska u notariusza wrzesien 2017 zobacz ile ja czekalem czyli to nienowosc ze tak to wyglada.

@Seba

Przestań głupoty wypisywać!Albo nie masz pojęcia o czym mówisz albo pracujesz w tym bankrucie.To ze 4 mięs temu jechali na oparach to fakt i co zrobili przez ten czas??Nic!!Ledwo tam ktoś łazi po tej budowie.Tam będzie to co z ich centrum handlowym i stacja benzynowa.Zostana szkielety.Nikt normalny już nic od nich nie kupi.Opiznienia są rok a na dalsze bloki będzie dużo więcej.Znam sprawę pracowniku FH i nie zamydlaj tu

@Pawel

Nie pracuje w tej firmie ale stwierdzam fakt.Jak nie zrobili nic.Porownujac inne miesiace to naprawde nie bylo nic.Od tego czasu elewacja zrobiona blok 2 i 3 okna wstawione.Blok 2 dobudowane ostatnie pietro. Blok 3 tez ma dobudowywane ostatnie pietro.Blok 5 zostal postawiony.Wykoczenie w srodku bloku nr 1.Blok nr 6 i 7 tez sie buduje.To jakie NIC.Wczesniej to bylo nic.

Bartek
@Seba

Piszesz zgodnie z zasada lepszy rydz niz nic.Ale w przypadku tego dewelopera to jest pocieszanie samego siebie.Co z tego ze dlubia?Rok opoznien to dla kazdego inwestora strata ok 20-25tys.Kto to odda?Pozatym znam sprawe od srodka.Robia to partacze o minimalnych kosztach.Tam bedzie wieczna niedorobka i wieczne niedociagniecia.Nie wspominajac o tym co bedzie na zewnatrz.Dzis jak zrobia cos co powinno byc dawno i przedewszystkim dobrze zrobione to co co wplacili mowia:super zobacz robia...Ale ci co sie znaja wiedza ze to fuszerka i dlugo tak nie pociagna.

zły
@Bartek

W szeregowcach nie robią zupełnie nic więc nadal niedokończone i nie wiadomo czy w ogóle będzie. Zajmują się zdejmowaniem płotu i dziubaniem kolejnego szeregowca zamiast dokańczać cokolwiek. Nawet ciężko żeby się ktoś przeszedł i zasypał chociaż wielkie kratery, w których można koła urwać. (usunięte przez administratora)

@Blok 8 Babsi

Właśnie nie chce tu pisać na forum. Masz pomysł żeby jakoś się spisać, ale nie tu? Bo to też czytają FH i bez sensu.

@Asia

Wiem i też mam taki zamiar. Tak jak pisałam wcześniej musimy się jakoś zgadać, ale nie tu. Oni to na bieżąco czytają. Masz jakiś pomysł?

Blok 8

Wiem o tym. Dlatego rezygnuję z mieszkania i chcę odzyskać kasę. Nie chcę tu za dużo pisać ;)

Klient

Rozumiem Ciebie ale ja nie mam takiej komfortowej sytuacji.Ja zamiast zaliczki mam wplacona cala kwote za mieszkanie.Kto mi to zwroci jak nie ma czym piernac.

@Blok 8

Ja też tak chcę zrobić jak mogę się z Tobą skontaktować ?

@Blok 8

Ja też tak chcę zrobić jak mogę się z Tobą skontaktować ?

założyłam pocztę czapury@onet.pl odezwij się tam, to się zgadamy

założyłam pocztę czapury@onet.pl odezwij się tam, to się zgadamy

@MT

To mozesz sie nie doczekac. Tam jest jakis absurd.

@MT

To raczej sie nie doczekasz a jak doczekasz za pare lat to bedzie to blokowisko w blocie, w polu. Jak tam nie ma kasy na nic to myslisz ze bedzie na jakas infrastrukture?

@Mariusz

Hahahahahaha. Ale ktorego roku?

@Mariusz

Hahahahahaha. Ale ktorego roku?

operator
@Keny

Specjalista od wspierania ludzi? Tak nic nie osiągniemy. Nie ma co gdybać, jak masz jakieś sprawdzone informacje to pisz, a jak rozsiewasz plotki to daj sobie spokój. Ja regularnie odwiedzam budowę i w sumie nawet nie musiałbym czytać tego forum bo widzę jak sprawa wygląda. Na razie idzie powoli, ale przynajmniej budują z dobrych materiałów. Mam blok nr 4, też czekam. Może sie szybciej ruszy jak oddadzą blok nr 1. To podobno już wkrótce.

@operator

Nie rób sobie jaj! Budują z dobrego materiału? To chyba żart !! Budują po najniższej linii oporu. Ta cała "firma" to wielka porażka, jak ta cała Pani w biurze, która musi biednym ludziom wciskać kity non stop. Że też ambicji nie ma na inną pracę. PORAŻKA NA CALEJ LINI!

napisalam do Ciebie , prosze odezwij sie

@Babsi Blok 8

Hej hej widzę ze napisalas do mnie.Co słychać.

Gdzie napisałaś?

Tutaj napisalam

@Blok 8

I jaką decyzję podjęliście?

Blok 3

Nawet na targach już się nie wystawiaja..

ehh

2-3 marca targi mieszkaniowe na MTP - jakaś pikietka się szykuje żeby w końcu coś dokańczali. Może prezes się pofatyguje na zewnątrz i w końcu coś raczy wyjaśnić.

ukrytykrytyk
@ehh

Fajnie jakby to jednak była normalna rozmowa, bo jak każdy zacznie krzyczeć to nikt do głosu wreszcie nie dojdzie, a może i (usunięte przez administratora)w takich okolicznościach nie wyjdzie i nic sie nie wyjaśni, więc osoby bardziej nerwowe może niech zostaną jednak w domu, albo pohamują emocje...

Patryk
@ehh

Myslisz ze beda mieli taki tupet zeby wystawiac sie na targach mieszkan?Z czym ? jak nie umieja wykonczyc 1 bloku.Elewacje na pierwszym bloku robia 4 miesiace.Nie maja nic do zaoferowania chyba ze strate czasu i nerwy.

Jakub

Czy ktos szykowal juz jakis pozew? To niedopuszczalne i widzac tempo prac to za 5 lat nie bedzie gotowe. Nie mowiac juz o reklamacjach ktore pojawia sie jak pierwsi mieszkancy aie wprowadza. Tego typu rzeczy nikt juz nigdy nie ogarnie.

Blok 3

Witam . Pytanie za sto punktów czy ma ktoś już przygotowane przez jakiegoś prawnika ostateczne wezwanie do wywiązania się z umowy zgodnie z prawem 100dni od terminu przeniesienia własności z prawem do meldunku lub zwrotu całości kwoty wraz z zaliczkami? W moim przypadku trzeba to zrobić od 25marca .

Sing
@Blok 3

też się przyłączam. Najlepiej grupowo bo większą siła przebicia.

Rudy
@Sing

Jestem chetny.Jakis mail?

Beata
@Blok 3

Moze jak pogonimy adwokatem tych (usunięte przez administratora)to zaczna nas brac powaznie!Mam juz serdecznie dosc tej firmy i czas zadzialac.Boje sie ze skonczymy tak jak ci z lesnego albo tak jal ich niedokonczona od lat galeria handlowa.Z niedorobkami w blocie i bez reakcji na skargi.To jest skandal z ta firma.Dzialajmy

Sing
@Beata

fotolove.jarocin@gmail.com - odezwijcie sie

@Sing

Hej hej odzywam sie pierwsza

Ninek

Jak skontaktowałem się z developerem, nie było żadnego problemu. Byłem wkurzony ostro przez te opóżnienia bo nie wiem ile mam czekać ale powiedział mi że niedługo bedą oddawać pierwsze mieszkania i moje będę mógl odebrać w marcu. zobaczymy, narazie czekam. Widać, że działają

Pierdu pierdu...

qqq
@Blok 8

Jak w marcu jak jest polowa lutego a ja wczoraj bylem na budowie i jest taki sam (usunięte przez administratora) co miesiac wczesniej, jeszcze duzo roboty przy pierwszym bloku jest, moze na maj sie uda.

Hania
@Ninek

Piszecie zlecone opinie na google!Teraz tu dowalacie.Przestancie te bzdury pisac!!Budowa sie przeciaga bo Pyzalscy nie maja powniedzy i probuja je zalatwiac.Jest zle a bedzie jeszcxe gorzej bo nie maja ludzi do pracy.

@qqq

Tam jest czarna (usunięte przez administratora)uciekamy z czapur i walczmy o swoje (usunięte przez administratora). Ja im nie podaruje. Na wizualizacjach wszystko pięknie, gdzie to jest? Jedno wielkie (usunięte przez administratora)! ONI są skończeni już, bo każdy kto o nich słyszy, to ma takie zdanie właśnie

To znaczy ze nie bedziesz Czapurkiem Czapurka?Szkoda owocnej walki zycze

@Pipi

Nie będę Czapurką;)

@Ninek

Widze ze nie tylko FH placi za falszywe, pozytywne wpisy na google ale tez tutaj zaczyna sie udzielac:( Takie kity juz nie przejda.

Przemo
@Ninek

Działają, dzis byłem przejazdem zerknąc i około 100 osób pracujących widziałem i zapierdzielali jak mróweczki wiec moze w koncu do przodu

@Przemo

Hahahaha dobre. Teraz działają niby? A gdzie byli wcześniej? I myślisz, że wybudują te 34 bloki? (usunięte przez administratora)

@Przemo

Coś u Ciebie matematyka szwankuje, skoro tam naliczyleś 100 osób. No nieźle:-)

Mieszkaniec oś.Lesne
@Przemo

Przemek ile wypiłeś przed ta jazda??Od 100 ludzi to family house ma wezwania do natychmiastowego zwrotu wpłaconych zaliczek!Tam na tejpseudo budowie robi max 20 u to tylko dlatego ze uciekli z budowy w Jarocinie która robili dla miasta.Naprawde tych mniej wytrzymałych zachęcam do ruchów prawnych przeciwko tym oszustom a tych co maja zdrowe serca życzę zdrowia i opanowania przy odbiorze tych niedoróbek i grzęźnięcia w błocie.

Ninek

Batman215

Czy ktos byl w srodku bloku nr 1 na klatce schodowej w mieszkaniu i jak tam jest

zguba
@Batman215

Sam osobiście nie byłem, ale jak pytałem znajomego to mówił, że wygląda solidnie. Nie mogę się doczekać aż sam sprawdzę.

Batman215

Co to da ze blok będzie gotowy jak ziemne roboty nie ruszone ani kanaliza woda gaz prad

@Batman215

Poczekaj jeszcze 2 tygodnie i bedzie znowu email szanowni panstwo informujemy ze odbior lokali bedzie opozniony.Termin odbioru mozliwy na maj 2019 i tak w kolko.Pozniej kolejny i kolejny

MT

To sprawdzone?

@Batman215

Jestes pewny ze nie ma mediow?np:pradu bo widzialem ze jak pracowali to swiatlo sie swiecilo w kilku mieszkaniach bylo slychac sprzet mechaniczny.Moze mieli prad w wiadrze-)

@Robert

Prawdopodobnie to byl prad budowlan

Wika

Przy odbiorze mieszkania były niewielkie problemy, ale wszystko udało się szybko załatwić. Ostatecznie jak najbardziej mogę polecić :)

CożŻeZeSzwecji
@Wika

Ba no widzisz. Ludzie myślą, że dostaną złote klamki, brylantowe rury... Prawda jest taka, że Family jest solidnym deweloperem. Jak coś jest nie tak to po prostu działają i poprawiają to, co jest źle. Tak działa porządny deweloper, więc się ogarnijcie wszyscy :)

Letac
@CożŻeZeSzwecji

dlugo pracujesz w FF?

@Wika

Wika i CożŻeZeSzwecji - chyba sobie jaja robicie!!! Jaki odbiór?? Ten developer jest skończony i każdy o tym wie. Tylko do sądu i walczyć o zwrot kasy, bo tam żadne osiedle nie powstanie. Będzie te 6 czy 7 niedokończonych bloków bez mediów, bez dróg, z chwastami dookoła. Nie ma tam zadnego standardu mieszkań. Uciekajcie (usunięte przez administratora)

@Wika

Za to powinny byc kary.Jak mozna takie bzdury pisac.Naprawde trudno o gorszego developera niz ten!!Ja rezygnuje i zagrosilem pozwem jezeli nie oddadza mi pieniedzy.

@Albert

Dokładnie, piszą bzdury !!! U nich już nikt mieszkania nie kupi. Od sierpnia nic nie sprzedali. Ja też muszę się ratować i odzyskać kasę

@Albert

Powiedz mi czy Ty walczysz o wpłatę rezerwacji czy o większą sumę?

@Mariusz

Ja w nast tyg skladam pozew do sadu o zwrot wplaconej zaliczki.Rezygnuje z zakupu u tych oszustow.Zrobilem pelen wywiad i w najlepszym wypadku bedziemy nastepne 10 lat babrac sie w blocie w otoczeniu smieci.Ja nie pozwole zeby jakis przestepca ze swoja cizia prosto w oczy mnie (usunięte przez administratora).Mam dosc.

ElizaIksa

Nie wiem jak jest teraz bo to nie moje strony ale jakiś czas temu moi znajomi przeprowadzili się do jednego z bloków wykonanych przez tą firmę i są zadowoleni. Troszkę co prawda termin oddania budynku się przeciągał(ale tak jest chyba wszędzie) ale koniec końców efekty są na plus. Więc za ich opinią mogę polecić tą firmę.

Balbus
@ElizaIksa

Też znam rodzinkę mieszkającą w budynku zbudowanym przez FH. Wiele mieszkań kupili znajomi i krewni szefostwa FH, więc nie narzekają.

Sylwia

Pan Batman 215 probowal wrzucic zdjecia na os.poznanskie forum z budowy ale nie potrafil tego zrobic.Opisal kolejno zdjecie blok 12345.ale zdjec nie umial przeslac w zalacznikach.Ale dzieki za checi-)

@Sylwia

Dziekuje Batman za zdjecia.Widzialam super.Pozdrawiam

Jola
@Ania

Również widziałam, trochę poszli do przodu

akceptuje
@Jola

Dobrze, że widać, że prace idą do przodu. Nie mam kiedy sama jeździć i kontorolować budowy, więc cieszą mnie takie wieści. Chciałabym móc już tam zamieszkać.

Family House Sp. z o.o. (działalność zakończona)
3.2/5 Na podstawie 50 ocen.

Family House Sp. z o.o. (działalność zakończona)