Opinie o Akodo Security w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Akodo Security. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Akodo Security o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy ochroniarskie
Firmy ochroniarskie Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Akodo Security w Warszawa

wnuk

wypłaty 4 razy w miesiacu po 500zł smiech i w umowie do 25 go kazdego miesiaca a faktycznie i nawet 1 go nastepnego mieiaca nie ma co sie tam zatrudniac wymagania a place ratalne wsyd ze to istnieje w branży ochrony.

łu asz a swoją drogą to dziwne że od ewentualnego pracownika na ochronę wymagają żeby posiadał własny samochód... już nawet nie chodzi o samą kwestię rozliczenia za zużycie

Tim

Nie wiem czy opinie dotyczą tej samej firmy bo jak czytam to wiedzę dziwne wpisy. Pracowałem w starym akodo i teraz w nowym akodo security. W starym jeździło się prywatnymi a teraz są auta służbowe. Płace i terminy jak to w branży ale ważne, że są wypłacalni i na święta płacą wcześniej.

wieslo

witam. Ta firma to jakiś żart.Brak kontaktu z ANTONI.......NIE ODBIERA TELEFONU BRAK PRZELEWU ZA PAŻDZIERNIK WARUNKI PRACY KOSZMAR ZATRUDNIAJĄ NA UMOWE ODZIEŁO OKOLO 5 ZŁ TOTALNA ŚMIEĆIÓWKA

Apollo
@wieslo

Pewnie pamiętam cie tak byłeś tam i co z tego wytrzymałe dwie dniówki to było na biedronce w Mysłowicach a pana Antka nie obrażaj bo ci nie uwierze że on telefonów nie odbierał w ochronie potrzeba ludzi z jajami a nie kalesony siedź na doopie na Wesołej i nie leć w kulki fakt że wtedy wszędzie płacili słabo a ja dalej pracuje w akodo i jest dość fajnie za godz płacą 13 brutto czyli 9 netto wiem tam na biedronce zimno ci było ale poszłeś samowolnie i jeszcze chciałeś kasiory wstydził byś sie i mi Antoniego nie obrażaj bo on jest spoko facet drugi ojciec we wszystkim pomoże

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie Akodo Security? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?
logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości
Ełk
Successio Sp. z o.o.
logo firmy Starszy Specjalista ds. Komercjalizacji
RWS Investment Group Sp. z o.o.
cyder

pracowalem tam 3 mies. niby ok ale obsada cieci to masakra. ciecie ok 60-70lat niektorzy niepelnosprawni. niewiem co by taki ciec 60 letni niesprawny fizycznie zrobil jak by do czego doszlo.a ewenementem nad ta zgraja starcow byl ich haha dowodca..ten to mial glowe zryta. sadze tak samo ze ten pan byl pacjentem psychiatryka. a pozatym obleci w tej firmie. wszak ze budka metr na metr dziurawa i siedzieli tam 3 ciecie na noc. pozdrawiam starych capow

Zulis

Witam. Pseudo firma .obsada cieci 60- 70 lat. Niektorzy niepelno sprawni. Warunki z lat 70 . Budka 1m na 1 m i siedzi tam dwoch starych smierdzacuch capow. Kasa....haha..zwlwkaja na ostatnia chwile. Pracowalem tan 1,5 mies. Masakra. No i ten pan z koltem hukowym. Samozwanczy dowodca. Totalny debilny prostak. Tez uwazam ze ten pan byl chory psychicznie. .w zyciu juz w takiej pseudo firmie moja noga nie powstanue. A co do tego pana z koltem to kierownictwo tej firmy powinlo go poslav na badania do psychiatry. Choc sadze ze ten pan juz byll pacjentem psychiatryka

gigol

Tez pracowalem w tej firemce. Kase placili ale zwlekali do ostatniego dnia.obsada cieci... pozal sie boze ..warunki masakra budka 1m na 1 m dziurawa . Co do cieci to zgraja starcow . Byli nawet tam ciecie po 75 lat. A gwiazda na ochronie byl pan z czeladzi . Opowiadal totalne bzdury . Sadze ze ten pan byl chory na glowe

xxx

Panowie.Co wy chcecie od Gutka.W pizde facet,ale z glowka cos nie tak.Guciu wroc czekamy na ciebie.Bez ciebie jest nudno i kto nas obroni.Ty byles dla nas jak ojciec chrzestny.My biedne sieroty wolamy WWW-ROC !!!

stary zgred

z kasa cieszko wyrwac od tej pseudo firmy ale czego mozna sie spodziewac umowa smieciowa bez daty terminu wyplat ubrania od ludzi z zakladow pogrzebowych wybrakowane brudne smierdzace kase wyplaca jak im sie przypomni

Kolo

Pracowałem w Akodo Security był tam taki starszy zmiany śmieszny człowiek kazał nazywać siebie dowódcą,wszystko co napisał podpisywał dowódca do dodania sobie powagi swojej pozycji nosił Colta hukowego i odsłaniał kurtkę żeby wszyscy widzieli jak jest uzbrojony.Dzięki temu gościowi w ciągu 6 miesięcy z pracy na tym obiekcie zwolniło się ośmiu pracowników takie robił czystki ten bez mózgowiec po siedmiu klasach podstawówki.A pozatym nie było żle było by dobrze gdyby nie ten kowboj

Horgh

Zarobki śmiechu warte! Ludzie którzy tam pracują i ochraniają budowy mają niezle pokrzywione umysły Umundurowanie dostaje się zużyte po kimś kto poszedł po rozum do głowy i się zwolnił Praca o ile można nazwać to pracą tragiczna nie jest mogło być zawsze gorzej Żądać większej stawki za nic nie robienie hmmm... też nie wypada Każdy co się tam zatrudnia wie na co się pisze Praca dla tych co nic nie potrafią, tak jak i docenić cennego czasu Kierownictwo wydaje się być w miarę OK Ale wspoł pracownicy na zmianach masssacra w szczególności Pan Gutek na budowie w Świętochłowicach Zgodzie Zamęczy każdego opowiadaniem totalnych bzdur Barzdo się też przejmuje pracą tam jak i samym stanowiskiem Kto chce niech próbuje tam sczęśćia ,może akurat tam się odnajdzie Pozdrawiam

XXX
@Horgh

Poczekaj do stycznia 2016 - "nasz jedynie słusznie" i wybrany demokratycznie rząd - obiecywał,obiecuje zniesienie śmieciowych umów i gwarantuje KAŻDEMU 12zł/h!

Wiedzon

Czy wiecie że , na umowę zlecenie to wy decydujecie na obiekcie o systemie pracy ? Czy wiecie że, nie mają prawa przy takiej umowie was kontrolować, a już na pewno między godz. 22.00 a 06 .00, ? Czy wiecie że, jako podwykonawcy to Wy decydujecie po przejęciu dyżuru o ewentualnym kontakcie ze zleceniodawcą ? czy wiecie że należą się wam odszkodowania za ewentualne, przestępcze kontrole od każdej takiej czynności należy wam się odszkodowanie za najście na obiekt!

GRZEGORZ WARSZAWSKI

NIE POLECAM FIRMY AKADO ZLODZIEJE KRETACZE I ZATRUDNIAJA STARYCH CEPOW

XXX
@GRZEGORZ WARSZAWSKI

Panie W! - na jakiej podstawie osądza pan Firmę od złodziei i krętaczy??? Nie dostał pan swojego wynagrodzenia(pomniejszonego o pijacki eksces,podczas którego gonił pan z nożem w ręce - po placu kolegę ze zmiany)???

gregory

Dzwoniłem do Akodo Security- odebrał jakiś pan w podeszłym wieku, więc zapytałem go czy mają jakieś wolne miejsca pracy po niewielkim namyśle zaproponował (wysapał), że mamy jakiś obiekt przemysłowy i tu uwaga!!! stawka nie byle jaka 4.50 zł/h na łapę. Pomyślałem wtedy, że to chyba jakiś żart więc poprosiłem go o powtórzenie lecz w dalszym ciągu usłyszałem tą magiczną kwotę 4.50. jak widać są niższe stawki niż 5 zł.Jeżeli chodzi o wywalczenie umowy o pracę na czas nieokreślony, to prędzej powalczył bym o godniejszą stawkę chociaż 6 zł/h to za paliwo by się zwróciło. Moim zdaniem ta firma powinna zniknąć z rynku, kto za takie pieniądze będzie szargał własne zdrowie i chodził 24 godziny jak małpa po obiekcie - żenada, Pozdrawiam i współczuję wszystkim tam pracującym.

czarny

Jak zaczynałem w starym Akodo to dostałem używany mundur. W nowym Akodo Security kontrolni pilnują wyglądu i co jakiś czas wymieniają spodnie czy polar. Jak zmieniałem obiekt na nowy budynek mieszkalny dostałem nowe spodnie, polar i koszulę. Stawki wiadomo nie jest to co by się chciało ale chociaż nie schodzą poniżej 5 zł jak słyszałem w niektóych innych firmach.

tadek

Dokładnie, ja nawet bym nie zaczynał pracy nie mając podpisanej umowy i to na piśmie, bo przecież w razie ewentualnych problemów z wypłatą taką umowę ustną jest bardzo trudno udowodnić. W ogóle jak jest z umundurowaniem od akodo security, dają je bezpłatnie i jest ono nowe, czy zdarza się dostać np. pocerowane?

woreczek foliowy

Chcesz walczyć o należną umowę? Walczyć należne wynagrodzenie - pieniądze? Chcesz kłaniać się nisko i dostać kopa? To szyszkowy laserze ta firma jest idealna dla Ciebie :)

Tajsonik

Krętacze, cwaniaki, kupo zjady, inwigilatorzy obsesyjni i chyba wystarczy pochlebstw.. Teraz minusy: 1. słabe głodowe stawki godzinowe 2. umowa - śmieciówka 3. ubrania zużyte 4. Brudne, zatęchłe 5. Zbywanie byle do jutra itp. 6. Wyzysk w biały dzień Zdala od nich i od firmy córki :)

byłe akodo

Ta firma zalega mi z wypłatą za maj i czerwiec 2013 roku. Sprawa jest w sądzie. Banda złodziei i oszustów skarbowych.

SPRC

ciecówa jak cieciówa, bez szału ale kasa zawsze była w miarę na czas. współpracownicy typowo emeryto-żule. Koordynatorzy średni. Ogólnie nie jest jakoś strasznie źle w tym całym Akodo. Choć troche wieje prowizorka.

Zostaw merytoryczną opinię o Akodo Security - Warszawa

• Jak się pracuje w Akodo Security?

Zobacz opinie na temat firmy Akodo Security tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Akodo Security?

Akodo Security
2.5/5 Na podstawie 31 ocen.
  • Modlińska 73
    05-135 Warszawa