Opinie o Bank Spółdzielczy we Wschowie w Wschowa

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Bank Spółdzielczy we Wschowie. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Bank Spółdzielczy we Wschowie o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy kredytowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Bank Spółdzielczy we Wschowie w Wschowa

nielubie BS

Jestem pracownikiem juz bylym BS-u. Ten Bank to porazka. W centrali tylko znajomosci sie licza inne placowki musza harowac. Ludzie ktorzy tam pracuja nie maja pojecia o konkurencji. Produkty do bani, zero elastycznosci i wymagania z kosmosu bez zadnych narzedzi marketingowych. Wiec nie polecam. Jako pracodawca porazka i jako Bank to samo

lola

szukam pracy i nie wiem jak mam postrzegać tą firmę, wysyłać CV czy też nie....Jak jest na dzień dzisiejszy,jak można opisać atmosferę pracy w firmie i jak wyglada sprawa związana z rozmową kwalifikacyjną czy doswiadczenie jest potrzebne do tej firmy czy bez takze mozna liczyc na zatrudnienie i ewentualnie naucza?...

Asia

No nie wiem, jak z tym kółkiem zamkniętym jest. Ja wysłałam podanie, zostałam zaproszona na rozmowę, przepytano mnie z zależności w sprawozdaniach finansowych i pracowałam w jednym z Oddziałów. Niestety nie odpowiada mi praca w żadnym Banku. Pracowałam w trzech i odradzam. Wyścig szczurów. Praca ponadnormatywna za psie pieniądze. Trzeba mieć stalowe nerwy i zapomnieć o ośmiogodzinnym dniu pracy. Wszędzie i o każdej porze człowiek łapie Klienta, żeby coś zarobić. Postawa plus system premiowy - to praca na akord. Teraz pracuję w dziale finansowym za te same pieniądze, tylko praca o niebo lepsza. Nie muszę namawiać rodziny, znajomych żeby zakładali konta. Pytacie o atmosferę. W którym Banku gdzie liczy się tylko sprzedaż jest miła atmosfera? To po prostu niemożliwe. Sam Bank sobie chwalę. Zostałam tam i wcale nie mam problemów z przelewami. Panie są miłe, i jak dla mnie kompetentne. A w tych czasach wszędzie do pracy ciężko się dostać.

bartuś

niedługo przeprowadzam się do Wschowy i akurat szukam pracy właśnie w takiej branży, i akurat myślałem o Banku Spółdzielczym. trochę mnie zasmuciliście pisząc że są niby taką zamkniętą na nowych kastą. ciekawe czy ktoś z was to potwierdzi...również intertesował by mnie jakiś dział it albo stanowisko pokrewne, da się?

Rekruter zaprosił Cię na rozmowę do firmy Bank Spółdzielczy we Wschowie? Jakie warunki Ci zaproponowano? Jakie wymagania ma pracodawca względem osoby pracującej na stanowisku Specjalista w Wydziale Zapewnienia Zgodności? Podziel się swoimi doświadczeniami.
logo firmy Serwisant Rowerowy
logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Doradca Techniczny z językiem włoskim lub francuskim
Ochmanów
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.

nie zostałem poinformowany o zadnych długościach przelewów przychodzą obrzydliwie długo nie polecam tego banku nikomu

michał

bank do kitu przelewy przychodzą po kilka dniach jak weekend przychodzi kasa albo swieta to bank nie działa żal poza tym informacje udzielają opryskliwie myslą ze sciagną do siebie ludzi uwaga omijajcie ten bank nie polecam

adam

popieram, pracuje tam jedna wielka rodzina i nikt obcy nie ma szans!!!

hmmm

Jestem byłym pracownikiem - na szczęście byłym - nie wiem jak obecnie, ale za starego prezesa był horror i mobbing na porządku dziennym... pkt 1. szef ma zawsze racje.... - wystarczyło się nie zgodzić lecz przedstawić lepszy pomysł (zostać zje...) i... po 2 tygodniach to był jego pomysł a po 2 latach byłeś zbyt mądry i stanowieś zagrożenie - należało taką osobę wyelminować....

surmacz

Hehe najbardziej mnie rozwala jakis informatyk od nich - do 3 w nocy chleje w knajpie na daszynskiego, a przed 8 widze jak chwiejnym krokiem idzie do pracy :D Pogratulować kadry :P

No i co

No i co tak z tyłka strzelacie ? Nie dla psa kiełbasa chcecie robic w banku to sobie go załóżcie, a nie do nas sie pchacie !

A ja nie

A ja nie lubię tego banku koniec kropka. Po zmianie rządów i tak się tam nic nie zmieniło. Dalej do pracy nie można się dostać, a zatrudniają samych swoich. Bank nigdy się nie rozwinie jeśli będą w nim sami swoi bez przygotowania, wiedzy, doświadczenia.

bbn

lubię ten bank

JAGA

Tak tu czytam i przeszła mi ochota żeby tam składać podanie :( A tak swoją drogą to jeśli tam wszyscy pracują tylko za ,,nazwisko,, to przynajmniej mogliby zachować jakieś pozory, że coś umieją i chociaż jakieś podstawy kultury osobistej!!! Pani w agencji kolo Zielonego Rynku przychodzi do pracy z TŁUSTYMI WŁOSAMI, przeziębiona, wycierała nos o RĘKĘ i w ten sposób obsługiwała klientów. OBRZYDLISTWO!!!!

Jaro

Młodzi, ambitni, doświadczeni ale bez nazwiska nie mają czego tam szukać. Co z tego ze masz np doświadczenie w spółce S.A. i dostęp do technologi o której bank nawet sobie nie śnił - nie masz nazwiska idz się wypchaj. Ogólnie bank oceniam na zacofany. Zatrudnia się tam niestety "betony". Chciałem tam pracować ale na szczęście dla mnie się tam nie dostałem.

Ariusz

Potwierdzam, [usunięte przez administratora]. Tam nikomu nie zalezy zeby brac ludzi z kwalifikacjami. Moze teraz ja są młodzi przy sterze to cos sie zmieni ale .... nie wiem

Durcia

Tu macie rację, bez odpowiedniego nazwiska czyli czytaj "tatusia na odpowiednim stołu bądź właściciele bogatej firmy" do BS się nie dostaniesz mimo odpowiednich kwalifikacji. Lata temu przyjaciółka rozmawiała z dyrektorem o pracy (którego znała dobrze osobiście) o pracy, powiedział, że niestety w najbliższym czasie nie planuje zatrudnienia nowych osób. Po 2 tyg dowiedziała się, że zostały przyjęte nowe osoby..."z odpowiednim nazwiskiem" , młode bez doświadczenie i w trakcie studiów....

pawloff

No to dodam moje trzy grosze. Nikt kto ma trochę oleju w głowie się tam nie pcha. Ci co znają swoja wartość uciekają z miasta.

derwisz

NO a czego sie spodziewaliscie ? BS LUDOWY, SPÓŁDZIELCZY, ROLNICZY ;) tzn wiejski haha a tak przy okazji to robote tam dostaje sie na ładne oczy i pochodzenie masz mame/tate kupca albo popijasz z kims z bs-u to masz robote. Jestes spoza - zapomnij nawet jesli jestes mega zawodowcem.

marecki

Niestety potwierdzam. Moj znajomy składal kwity na jakieś stanowisko it do nich - dostał odpowiedz ze jest "za słaby". Biedny teraz siedzi w allegro za 6K netto i cały czas wspomina ze o mały włos nie został itkiem w BS WSH.

Annka B

Dostanie się do pracy w BS jest niemożliwe jeśli nie zna się kogoś z wewnątrz. Nie patrzą na kwalifikacje tylko na powiązania rodzinne. Starałam sie 3 razy i nic nie wyszlo - wyjechałam do Wrocławia i prace w WBK znalazłam po tygodniu !! pozdrawiam Ani

Zostaw merytoryczną opinię o Bank Spółdzielczy we Wschowie - Wschowa

• Jak się pracuje w Bank Spółdzielczy we Wschowie?

Zobacz opinie na temat firmy Bank Spółdzielczy we Wschowie tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Bank Spółdzielczy we Wschowie?

Bank Spółdzielczy we Wschowie