Opinie o UNISTEEL SP. ZO.O. w Szczecin

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy UNISTEEL SP. ZO.O.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie UNISTEEL SP. ZO.O. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja konstrukcji metalowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o UNISTEEL SP. ZO.O. w Szczecin

Staszek Nowy wpis

A firma to w ogóle funkcjonuje bo przestaliście tu zostawiać informacje?

pracownik Nowy wpis

Witam! Czy ktoś się orientuje czy UNISTEEL SP. ZO.O. - Szczecin ma jakieś oferty pracy w Norwegii???np.Monter rusztowań,izolacji,malarz??? Dzięki POZDRAWIAM

Tymon Nowy wpis

Zastanawiająca jest ta długa cisza na forum. Co aktualnie słychać? Jaka atmosfera w pracy? Chciałbym tu dostać się do pracy.

Miran Nowy wpis

Wiesz co, no to jest tak że co się lubi, ja nie wiem, mi to się wydaje rozsądne dość na pierwszy rzut oka, ale ja Unisteel znam od innej strony po prostu, wiadomo jak czasami jest, to nie powinno być szokujące zbyt mocno firma ma swoje plusy i minusy

Masz już za sobą rozmowę kwalifikacyjną w firmie UNISTEEL SP. ZO.O.? Zostaw komentarz z opisem swoich doświadczeń. Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie, która wybiera się na rozmowę w tym miejscu?
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.

był ktoś od nich w norwegii jako monter rusztowań?

martin

Firma- poraszka, bardzo duze cwaniactwo w biurze, a za kase to zrobia wszytsko, Ogolnie niepolecam

40%

NIECH STALI PRACOWNICY SIĘ WYPOWIEDZĄ JA NIE PRACUJE OKOŁO 2 LATA ,WCZEŚNIEJ BYŁO OK,TERAZ NIE MAM ZIELONEGO POJĘCIA.

timlider

Chyba nie chciało Ci się zasuwać. Unistel to firma dla chwatów i junaków, słabiaki nie mają szans.

maksracz
@timlider

Chyba chwaty i junaki nie dały rady. Unisteel popłynęło w siną dal..

Gosc

To daj znać jak tam jest

Gosc

To daj znać jak tam jest

40%

JA TAM BYŁEM

obas
@40%

Witam .Mógłbyś skrobnąć pare słów na temat unisteel? Czy tylko spawaczy potrzebuja

OKI

grek

czy ktoś pracował już w tej firmie , jak tam jest

mmm

a co to nic o unisteel niema,czyzby ktos tu grzebal

Zostaw merytoryczną opinię o UNISTEEL SP. ZO.O. - Szczecin

UNISTEEL SP. ZO.O.
2.7/5 Na podstawie 15 ocen.
  • Gdańska 36
    70-952 Szczecin