Opinie o FADOME Fabryka Mebli Szindzielorz w Złotniki

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy FADOME Fabryka Mebli Szindzielorz. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w FADOME Fabryka Mebli Szindzielorz na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Meble - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o FADOME Fabryka Mebli Szindzielorz w Złotniki

Player ONE

Do wszystkiego można się przyzwyczaić, praca bardzo powtarzalna ale może to i plus. Za dużo finezji nie ma.

Zuzanna
@Player ONE

mowisz o pracy na produkcji , ze powtarzalna? czy moze w innym dziale firmy tez?

??

Cześć :) czy dojazdy do firmy busem faktycznie są bezpłatne?

@??

Lekko sprostuję, zakład nie posiada busów tylko przewóz autobusem. Tak, to prawda przejazd jest darmowy co jest dużym plusem. Autobus jeździ na trasie Prudnik - Złotniki ( i zbiera ludzi po tej trasie w każdej wiosce)

Mysliciel

Ja słyszałem ze pracuje bardzo dużo młodych kobiet ( 20-27lat) które nic nie robią tylko pala fajki to nic dziwnego że szfuncio ma zły humor :}

@Mysliciel

Niestety, na produkcji nie ma takich młodych kóz. W takim wieku jest zaledwie kilka. A szkoda miłej by czas płynął. Więc nie wiem skąd masz takie info

Aleksander
@Lotar

A ja wyczytałem, że podobno praca ciężka, dźwiganie luster i takie tam i zdecydowanie za słabo opłacana? Ile ten właściciel płaci?

@Aleksander

Oczywiście podawanie luster również jest, a ile waży 1 lustro ? chyba można sprawdzić w Internecie ? czy dużo ? wątpię, więcej nie weźmiesz bo pęknie :) Czy słabo opłacalna to sprawa indywidualna, skoro ludzie tam pracują to chyba nie jest tak źle, a ile zarabiam to moja sprawa, chyba na start nie chcesz tyle samo co człowiek który pracuje rok czy dwa czy 10 lat,

Irena

Czy pracuje dużo kobiet? I na czym polega ich praca? :}

Biegły
@Irena

Ok 40% to kobiety więc nie będziesz sama :)

Ilona
@Biegły

To super :) Czyli praca nie jest taka cięzka?

logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
Kora

Wszędzie straszą że nie ma roboty a u nas cicho i nadal pracujemy na pełnej mocy.

Szukam pracy

Witam. Czy może ktoś mnie uświadomić jak jest z rekrutacją do pracy? Dają ogłoszenia że szukają pracowników, chciałam się umówić na rozmowę to dostało info. że najpierw wysłać cv. Wysłałam i cisza, więc poszłam sama na rozmowę i dostaję informację tak że jak wrócą przyjęcia ( bo niby teraz stanęły przez Ukrainę) to będę od razu przyjęta więc grzecznie czekam i co i nic. Znowu pojawiają się ogłoszenia o pracę ale na stronie Prudnika i Nysy ( nie w okolicy) i dalej nikt się nie odzywa. Znam kilka takich przypadków jak ja (cb, rozmowa i nic nawet propozycji jakiegoś próbnego) A ogłoszenia dalej się ukazują czyli wniosek mój taki albo trzeba mieć znajomości albo biuro za plecami szefa robi co chce.

Paluch
@Szukam pracy

może zobaczyli Twoje CV się rozmyślili ? ale dlaczego tego nie powiedzieli ci wprost ? Nie wiem... chyb że zmienili zdanie w trakcie, ale ładnie jest dać znać i tak

Wyłamka

Witam! Te wpisy trudno czasami czytać jeśli chodzi o negatywy. Powiem wprost jeśli chodzi o moje odczucia- firma spoko, szef tym bardziej, a że wymaga to się nie dziwię ( jego interes który ma przynosić zyski bo inaczej firma padnie i on też)- jak są zamówienia ludzie mają pracę. Fakt że nie każdy się nadaje bo niestety dla niektórych trza się tam troszkę ruszać a nie każdy ma życiowego powera. Obietnica stabilizacji jest oczywiście pod warunkiem że pracujesz by przynosić zyski dla firmy i zapracować na swój koszt pracowniczy który ponosi właściciel . A teraz poczytam hejty na temat mojej obiektywnej opinii zgodnej z moim wewnętrznym odczuciem a przede wszystkim sumieniem ????????????

Phil
@Wyłamka

Masz rację dużo tu hejtu ale jeszcze więcej prawdy przez ten zakład przewinęły się tysiące pracowników czy oni wszyscy byli tacy źli tacy leniwi nie ogarnięci część na pewno tak ale większość to byli ludzi którzy wiązali z firmą jakąś nadzieję niestety nie wpasowali się w widełki wyobraźni szefa który ma swój świat.

@Wyłamka

Wiem że można pisać pozytywną opinię na zamówienie. Trzeba ocieplić wizerunek firmy bo to jest interes kilku osób które są zadowolone.

Wyłamka
@bezpracy

Jakby ktoś mi płacił za piśmiennictwo byłabym bogata. Ps. Mam nadzieję że pracujesz w lepszej firmie gdzie nikt nie jest nadzorowany przez szefowstwo i robi co chce i jak mu się podoba ????

@Wyłamka

Jak ta firma chwali nerwowa osoba to naprawdę niedobrze.

bezpracy

Taka praktyka że zwolnienia bez określenia powodu.Wykorzystuje się sytuację na rynku pracy.Na każde miejsce czkają następni i szef potrafi z tego korzystać.

PRACOWNIK
@bezpracy

A ja myślalem że obecnie cały czas jest rynek pracownika, ludzie przychodzą i sami też odchodzą, teraz to sie zdziwiłem

@PRACOWNIK

To może podpowiedz gdzie tak dobrze że pracownik dyktuje warunki. Zatrudnić dać nadzieję na stabilizację a potem zwolnić taki stan obowiązuje.

PRACOWNIK
@bezpracy

raczej wszystko zależy od Twoich kwalifikacji, ambicji i motywacji, nie ma jednej miary dla każdego

@PRACOWNIK

To prawda , tak samo może oceną tą firmę.

Amuk

Pracuje tu od 3 lat. Uważam ze to nie najlepsza fabryka ale napewno dobra stabiln. Kombinatorzy siedzą na go work i próbują zza zaslony nieobiektywnie oceniać a nawet obrażać wsztstko co z ta firma zwiazane o dobrych rzeczach malo kto pisze bo to przeciez naturalne ze wszedzie jest tak dobrze tylko nie tu.. Jak masz jaja to chwyć sie nowej pracy bo wkoło jest lepiej tak bynajmniej wynika z tych bzdur.

Benia

A ja się wyłamię i powiem ze jest mi dobrze :)

Jakub
@Benia

A jak wyglądają warunki pracy, mogłabyś napisać coś więcej od siebie? Jak Ty to widzisz?

Nina
@Benia

Piszesz że jest dobrze.. na czym polega praca kobiet ?

Kurt
@Jakub

Omijaj tą firmę wielkim łukiem , tragedia i porażka . Reputacja , która wszyscy znają o tej firmie to prawda że jest zła , wyzysk i upodlenie zwykłego pracownika .

Benia
@Nina

Jest kilka prac typu karuzela, łączenie elementów czy klejenie luster, czy n produkcji odkładanie małych elementów czy na pakowaniu wkładanie elementów do kartonow.

e$kobar

Każdy marudzi, albo wiesza psy na właścicielu ale skoro wszystko na papierze jest takie proste to może czas samemu stać się właścicielem jakiegoś biznesu. Ja zawsze się bałem takiej odpowiedzialności dlatego pracuje spokojnie na etacie.

Sushi

Lubię tutaj wracać. Dziwią mnie ostatnie wiadomości chyba z 10 negatywnych wszystkie pisane na 1wszej zmianie. Ewidentnie się ktoś zawziął i robi do własnego gniazda. Ja odszedłem kilka lat temu bo warunki placowe jak na PL były dobre ale dalekie od tych w DE. Ludzie piszą że jest źle ale jednak dla nich dobrze, skoro trwają przy jednym porcie. Nikt nie napisał że ludzie się zwalniają tylko że są zwalniani, sugestia że warunki są dobre lecz pracownicy już nie ? Jedyne co mnie smuci to kultura osobista ludzi piszących, w tym temacie od kilkunastu lat w PL nic się nie zmieniło. Słabe to wszystko widać jak daleko nam do zachodu, mamy się czego jeszcze uczyć

Apacz
@Sushi

Sushi naskarżył do administratora i usuną mój wcześniejszy komentarz , dziwne praktyki gościa , który rzekomo już nie pracuje

Sushi
@Apacz

nie trzeba skarżyć kolego, admin sam usuwa posty które niczego nie wnoszą albo są obraźliwe, skoro nie masz manier pretensje miej do siebie.

Master Yoda

Pod wieloma względami My krytycy znajdujemy się w uprzywilejowanej pozycji mogąc z całą surowością i bez konsekwencji oceniać owoce pracy innych. Lubujemy się w opiniach negatywnych bo ich pisanie daje najwięcej przyjemności autorowi. Bolesna prawda jest taka że nasza pisanina jest warta mniej niż kuchenne odpadki. Zdarza się jednak że i krytyk musi zaryzykować i napisać coś pozytywnego gdyż wie że świat jest już wystarczająco wrogo nastawiony do wszystkiego. [frag. zaczerpnięte z pewnej mądrej bajki]

Phil
@Master Yoda

Krytyka nie jest złem pod warunkiem że jest obiektywna i oparta na prawdziwych faktach, czy tak jest w twojej firmie odpowiedzialnie sam, ale popatrz na to obiektywnie

Gotfryd
@Master Yoda

Jestem akurat w toalecie i jest zadymione jak w palarni niech coś zostanie z tym zrobione przez szefa

Elza
@Gotfryd

Jesteś w toalecie i po przejrzeniu całego internetu wchodzę na Gowork i pisze ten komentarz... a później bo pracodawca się czepia że zamiast pracować w czasie pracy jestem gdzieś indziej... brawo :)

Gotfryd
@Elza

Widzę że jesteś trochę kumata , śle z matematyki to kiepsko , przeliczając takiego palacza ile wypali papierosów w toalecie w ciągu dnia razy w miesiącu , na dodatek dodać rzeszę pracowników , zobacz jakie straty ponosi właściciel na pracownikach a ty się czepiasz mnie dlatego że jesteś nałogowym palaczem .

Bezstronny

Master Yoda to szef , który ukrywa się za śmieszną ksywką

Elza
@Bezstronny

Zanim zaczniesz mierzyć innych swoją miara, sam się przedstaw z imienia i nazwiska. łatwo rzucać błotem z ukrycia.. brawo

Halapenio

Idą ciężkie czasy ze wschodu jak to widać i z tego powodu szefunio zacznie zwalniać ludzi , normalna sprawa dla tego zakładu

Rico
@Halapenio

to jest oczywiste że jak nie ma pracy to nie trzeba ludzi. Piszesz jednak jakoby Fadome sie tym charakteryzowało że zwalnia ludzi "na drugi dzień" pod wpływem impulsu- to nieprawda! o ile zwolnienia były w podobnej sytuacji podczas pandemii, to było również zapewnienie szefa osobiste każdemu z osobna że w przypadku powrotu do normalności pracownicy zostaną przywróceni do pracy i tak się stało. Dobrze by było nie siać paniki- wpisy takie jak Twoje powodują że ludzie boja się o przyszłość i zamrażają absolutnie wszystko, dalej rynek zamiera i pracy też brakuje..

Złotniki
@Halapenio

Panika już jest , to dla czego nie pisać , ogarnij się człeku , gdzie ty żyjesz telewizji nie oglądasz

Zyga
@Rico

Standard w tej firmie że zwalniają nic nowego , a ty to wazeliniarz z pozytywnym wpisem

Długoletni pracownik
@Rico

Smród za fadome ciągnie się , bo to prawda że szef zwalnia za byle co i jest jeszcze zdziwiony

Skowronek

Biurowe ptaszki ćwierkają że szykują się zwolnienia ,szef musi zrobić miejsce dla nowych pracowników ze wschodu , ponoć dostanie duże dofinansowanie za każdego imigranta .

Beti

Pracuję w tej firmie ponad dziesięć lat i przez te lata niewiele się zmieniło pod względem toalet , nagminnie są palone papierosy podczas pracy , a szefunio nic z tym nie robi , a za to z byle przyczyny zwalnia ludzi . Dla mnie te praktyki są bez sensu .

@Beti

Podpinam się do postu na temat palenia papierosów w toaletach , blisko pracuję koło toalet i bardzo często pali się w toaletach męskich , smród jaki wydziela jest ochydnym , a właściciel nic nie robi w tym kierunku , uważa że tematu nie ma . A innych się zwalnia za mniejsze przewinienia , wstydził byś się sondzielorz .

@Beti

Ja też uważam że szef powinien coś zrobić z paleniem w kiblach

Marycha

Dziwne praktyki szefa zatrudnić i zaraz zwolnić standard

Jasiu
@Marycha

Chyba proste, skoro sie nie nadaje to po co trzymac

Master Yoda

Zastawiałem się czy ma sens komentować Twoją wypowiedź. Nie jest ważne co napisałeś ważne jest że to w jaki sposób piszesz bo to świadczy o Tobie, Swoją osobą reprezentujesz intelektualne pustkowie i nie spodziewam się po Tobie zbyt wiele jako pracownikowi, człowiekowi, mężowi itd. Skoro swoje zakompleksione ego starasz się podbudować w taki sposób.

Master Yoda

Zycie to nie tylko system zero / jedynkowy. Myślę że szanse należy dać każdemu, a przynajmniej tym nad którymi się wahamy. Żebym mógł być obiektywny muszę patrzeć również od strony pracodawcy. Jeśli uznam że dana osoba nie spełnia moich oczekiwań to się rozstajemy. Przecież jej nie oszukałem, dotrzymałem warunków umowy którą zawarliśmy.

Rambubu

Pracuję już od jakiegoś czasu w tej dziwnej firmie i nie jestem zadowolony z tej pracy , szef wydaje się dziwny ma swoje kaprysy jak stara oma , czas na zmiany .

Za dużo ludzi , źle się czuję w tłumie z tego powodu (usunięte przez administratora) kogo się da

Zostaw merytoryczną opinię o FADOME Fabryka Mebli Szindzielorz - Złotniki

• Jak się pracuje w FADOME Fabryka Mebli Szindzielorz?

Zobacz opinie na temat firmy FADOME Fabryka Mebli Szindzielorz tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 84.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w FADOME Fabryka Mebli Szindzielorz?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 71, z czego 43 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 23 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy FADOME Fabryka Mebli Szindzielorz?

Kandydaci do pracy w FADOME Fabryka Mebli Szindzielorz napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

FADOME Fabryka Mebli Szindzielorz
3.5/5 Na podstawie 370 ocen.
  • Strzelecka 17
    46-060 Złotniki