Opinie o PRESS GLASS SA ZAKŁAD w Radomsko

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie PRESS GLASS SA ZAKŁAD. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w PRESS GLASS SA ZAKŁAD o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PRESS GLASS SA ZAKŁAD w Radomsko

c

nakrecanie afery. cienko z robota

kajak

jeżeli pracuję, robię swoje nie czepia się mnie. nie olewam to znaczy że jestem (usunięte przez administratora) chodzę do pracy, nie nawalam, ściągam co należy i idę do domu to według ciebie jestem (usunięte przez administratora) bo dostaję podwyżki? dlaczego mnie obrażasz? bawisz się w robin hooda internetowego obrońcę uciśnionych, psychoanalityka. mam kochones i na pewno bym nie pozwolił się tak traktować. robisz sensacje w necie bo wyleciałeś.(usunięte przez administratora). tyle wie ile mu ci co z tabą pracowali powiedzieli. (usunięte przez administratora) w pracy nie ma kolegów. trzeba przerzucać tony, robić dobrze robotę i przytulać co miesiąc niezły kawałek grosza.

Goszka prawda

Cześć Mam do was takie pytanie . Zatem chodzi mi o Pana Jacka B . brygadziste ze zmiany C . Jakie macie zdanie na jego temat ? Osobiście mam wrażenie ze jest socjopatą osobą z dużą dozą antypatji do drugiego człowieka .Nie pisze tego by go obrazić tylko bardzo niepokoi mnie jego metody kar , ublirzania pokazywania drugiej osobie ze tak na prawdę jest nikim i nie ma prawa głosu . A jak sie przeciwstawi albo masz odmienne zdanie to jesteś gnebiony przez najbliższy miesięcy lub karany np. jeden z operatorów , który został ostatnio ukarany jest tak zaszczuty przez niego ze na koniec zmiany chłop aż biegał . Kolejny przykład laminaty kazałeś załodze wybrać osobę która powinna być ukarana za to że nie dopilnowala dostarczenia dwuch kartek odnośnie docinek . Następnym przykładem jest stwierdzenie Pana J.B ze w miejsce pomocnika na laminatach można małpe postawić która da sobie rade . Nastepny przykład nie raz Pan mówił ze jak komuś nie pasuje może sie zwolnić .... pokazywał w którym kierunku jest brama . Kolejny przykład jest naśmiewanie sie ze swojego rówieśnika ze jest smierdziuchem. Nie raz potrafil wywierac presje stojac oparty o harfe czy bande i patrząc na ręce jak ktoś pracuje przez godzinę. Przykładów jest pełno jego nieprofesjonalizm . Idąc do niego o urlop musisz sie prosić i wysłuchiwać jego historii ... I tu nie chodzi o to żeby każdego pracownikia traktował jak swojego ziomka tylko o to żeby był po prostu człowiekiem dla drugiej osoby. Jego metody przypominają mi czasy (usunięte przez administratora) . Co musiało sie stać w jego życiu ze jest takim człowiekiem ? Szkoda mi go strasznie . Dobrze ze Ja już nie muszę sie z nim męczyć . Amen

Hehe
@Goszka prawda

Jaca jest niezatapialny, to że pracuje jeszcze w Press, zakrawa na kpinę ..ale ma sporo konfidentów, którzy dla paru groszy podwyżki zrobią dla niego wszystko ;) także uważajcie dobre mordeczki co komu mówicie...

Nie polecam pracy nikomu chyba że na chwile. Kolesiostwo (usunięte przez administratora) obgadywanie brak wzajemnego szacunku wykorzystywanie każdego kogo tylko można. Zarobki pod tytułem im więcej donosisz tym wyższą masz stawkę plus pakiet innych rozrywek niekoniecznie po pracy Nie ma żadnych reguł i zasad. Regulamin współżycia w grupie nie obowiązuje. Przy wyjściu z hali produkcyjnej wisi piękna tablica (o ironio) głosząca słynne warości firmy: szacunek,uczciwość,zaangażowanie, zaufanie, dyscyplina. Ilekroć po skończonej pracy czytasz te słowa tym większa niechęć i pogarda dla tego miejsca. Ta firma zrobiła krok w zamierzchłe czasy (usunięte przez administratora)

Edyta

A jak dokładnie wygląda ten brak szacunku i wykorzystywanie? Przydałyby się przykłady takich zachowań. Zastanawia mnie też reakcja pracodawcy, nic z tym nie robi? Może po prostu nie wie o takich zachowaniach?

@Edyta

Jeśli tam pracujesz to zapytaj o te przykłady pracwników i zgłoś dyrekcji choć uważam że nikt ci nic nie powie bo się boi albo sam jest zaangażowany w,, dobrą atmosferę,, w pracy. Jeśli nie pracujesz to się tam zatrudnij i napisz własną opinię oby pozytywną :) . Mnie ten problem już nie dotyczy ale niech osoby które zamierzają podjąć współpracę mają wiedzę na taki temat i sami zdecydyją

Pracownik Produkcji

Na początku prezentacja o firmie, czym się zajmują, jakie warunki pracy, wynagrodzenie. Następnie indywidualna rozmowa z kierownikiem i hr. Potem oglądaliśmy halę produkcyjną i dostaliśmy dokumenty do pracy.

Gdzie pracowałem, czym się zajmowałem, w jakim systemie pracowałem, co było trudne, dlaczego szukam nowej pracy.

logo firmy Opiekunka lub opiekun seniorki w Niemczech
Radomsko
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
logo firmy (СD)Praca na produkcji / Робота на виробництві
Radomsko
SGP - Sorting Group Poland Sp. z o.o.
logo firmy Badanie/audyt zdalny (tylko dla firm)
QualitySite
eDEk

Ktoś może mi powiedzieć z górki jak nazywaliście tego pajaca z laminatu co poszedł na dołek ? Podobno był do wyzucenia i dla tego tam poszedl i zwolnił miejsce dla mnie i kilku innych osób na górze? Prawda ?

Futer
@eDEk

Prawda, a co myślałeś że na dołku w niebie będziesz cały czas,choć na górkę do piekła trochę, zobaczysz jak jest fajnie

Ilona

Czemu nie szukają od dwóch lat ludzi na produkcję do Radomska, a tylko ostatnio do Tczewa? Czy tak po uruchomieniu nowej linii się wszyscy trzymają roboty? :D Żartuję, może coś przeoczyłam, ale chciałam zapytać ile się na starcie zarabia tu, w R. Pytam dla Taty :)

Stary.

Ludzie to co się odwala na szkle specjalnym na dole to nic z porównaniu z golgotą. Mnóstwo sztucznych stanowisk laski przyjęte nie mające żadnego pojęcia o pracy, panie do towarzystwa dla kierowników i brygadzistów żeby umilić im 8 godzin nierubstwa, nie ważne że wszystko jest rozj....ne począwszy od wszystkich stołów aż po linię i piece zatępiarki i forela czy bentelera ale liczy się tylko cyfra, wiecznie mało. Sprzątanie maszyn to piorytet dla Pana Kier. Rybaka musi być czysto nie ważne że maszyna jest niesprawna .ale musi być czysto jak w masarni chyba stare nawyki. Zmiana A. Brygadzista P.Cichuta do czego on się nadaje , chyba tylko do obrabiania tych lasek z akwarium, kiedy nie wejdziesz rozj...ny na fotelu muza na ful i hi hi hi. Dramat że mamy taką obsadę kierowniczą kiedyś tego nie było. Ciekawe czy właściciel o tym wie.Ale niebawem się dowie. Dla mnie to co się teraz wyprawia to jest kpina z ludzi karzą ci (usunięte przez administratora) cyfra cyfra ,wiecznie im mało. Mało tego ogromne koleśiostwo inni muszą zapiep...ć za innych przyzwolenie od brygadzistów najlepiej jak donosisz na kogoś wtedy jesteś wyróżniony w oczach Pana Brygadzisty, Dramat.

Bogu
@Stary.

Na wszystkich zmianach taki sam (usunięte przez administratora) popieram Cię w 100 procętach kiedyś tego nie było. Większość załogi zażądzającą produkcją nadaje się do utylizacji. Kolesiostwo i kpina z prostego pracownika. Ale myślę że Pan Muś nie długo się o wszystkim dowie i zrobi pożądek z tą hołotą Pozdrowienia dla wszystkich Panów Kier. I Panów Brygadzistów. Do nie do zobaczenia nieroby.

Czesany
@Stary.

Muś od tego ma takich ludzi (usunięte przez administratora)i to się nie zmieni On takimi sprawami się nie zajmuje a donosiciele byli i będą w każdym zakładzie a kierownicy tylko się lansują gdzie na urlop pojechali to jest dopiero śmieszne

Poderwana
@Czesany

Bo jest dobra

Staryy
@Stary.

Stary jak to dobrze ze on wrocił bo przynajmniej znowu jest muza i hi hi hi : ) A maszyna musi być czysta zawsze ! xD

Lawina

Muś w tym roku wskoczył na 8 miejsce najbogatszych polaków majątek 4,3 mld zł ,wzrost majątku o 1,4mld zł w porównaniu do ubiegłego roku,to dzięki Nam robolą osiąga taki majątek, a podwyżki po 80 gr brutto,a jeszcze nie wszyscy zawsze dostają ps jesteśmy białymi (usunięte przez administratora) w 21 w

Lawina
@Lawina

Ps wzrost majątku o ponad 90 procent

@Lawina

Ciekawe czy będą podwyżki w marcu skoro zwalniają ludzi na potęgę?

Dorota

hej co konkretnie miałeś na myśli pisząc o zwolnieniach na "potęgę" i czy one do dziś trwają? jesli chodzi o podwyżki u was to z jakim wyprzedzeniem je ogłaszają i ile zazwyczaj wynoszą?

@Dorota

Podwyżek nie będzie bo dopiero co były

Narzekacie tak na te firmę to po co w niej pracujecie ? Ja tego nie rozumiem.. przecież zawsze możecie zmienić pracę. Czasami żałuję że niektórzy nie żyli za czasów (usunięte przez administratora) to by się nauczyli roboty a nie staniem i gadaniem głupot i ciągłym narzekaniem.

Dorota

tylko to wspomniane narzekanie to na forum głównie jest jak już czy w pracy też się zdarza? czyli w zasadzie warunki ani się nie pogarszają ani nie polepszają jednak?

Nie ma kto się za to wziąć
@Dorota

Mało kto narzeka głośniej niż własne myśli w głowie...dlatego że są ptaszki, które lecą dalej z tym co usłyszą. Ludzie pracują,robią swoje i mało kto ma odwagę wyjść poza bezpieczną strefę jaką jest lizusowstwo i (usunięte przez administratora) dlatego każdy indywidualnie dba o swoją posadę, przekraczając swoje wartości lub co gorsza poniżając się.

...
@Nie ma kto się za to wziąć

do(no)si(cie---ls..tw(o)

Garb

Jak zwykle na podwyżki brak kasy ,a tyle kasy wyrzuca się w błoto

Przepuklina
@Garb

Oni dają w prezencie tylko garba i przepuklinę heh

Noceidnie
@Przepuklina

Dają jeszcze nieprzespane noce: )

@Noceidnie

Zgadzam się

Garb

@Przepuklina Do tego masz w gratisie smartlunch No chyba że ktoś Ci zabierze i to by było na tyle z tych profitów które dostajemy ????

Kiero
@Garb

Jeszcze w gratisie zapomniałeś dodać coraz głupsze pomysły przelozonych

Kiero
@Kiero

A co znowu jeszcze mogą wymyślić? Heh

?

Jakie są powody zwolnień?

Witam
@?

niektórzy dorobili się przepukliny na dzwiganiu tego złota,poszli na operacje i kilkumiesieczne l4,przyszli do pracy i zostali zwolnieni ps nie ma co się podniecać robotą mają szarego człowieka za nic

Wyga

Jak tam w biurach dostali na święta bony imprezę i trzynastkę czyli podwójną wypłatę a na produkcji premii nie było ???

Łysy

A co tu się wyprawia.? ..chwila ...rzut oka na nagranie z kamery jakoś zabuża te propagandę

Stefan
@Łysy

Jest nagranie?

Demon
@Stefan

Ma ktoś jakieś dowody że była taka sytuacja ?

Futer
@Demon

Dowód to ja mogę pokazać policji jak mają powód a nie tobie, ty bierz się za robotę, a nie cudze sprawy

Mraziu

Jakbym widział, że w PG dziewczynki będą rozdawać pracownikom to przeżyłbym z Miętkim jeszcze trochę :/ UNLUCKY ALE POZDRAWIAM WILCZE STADO ZMIANA B I NIE ZMIENIA SIE NIC AUUUU POZDRO WARIATY

Mraziu
@Mraziu

ZMIANA C* ALE NIEROBÓW Z B TEŻ POZDRAWIAM

Stasiek
@Mraziu

Zmiana B nie pozdrawia nieudaczników ze zmiany C

Witam, co możecie powiedzieć o tej firmę, jaka atmosfera, jaka stawka?

Lutek
@Monika

Atmosfera jest, rzekłbym, bardzo przyjemna

Witam

Stop Hejt

Jak czytam te posty to mi wstyd z kim pracuje, macie jakieś.potwierdzone fakty czy cokolwiek. Pracuje tu 6 lat i nie takie głupoty juz słyszałam wyssane z palca. Nie zdajecie sobie sprawy do czego mozecie takim głupim gadaniem doprowadzidz. Pracuje na tej Brygadzie i tutaj nikt o tym nie mówi bo dołożona historyjka. Piszom to chyba zawiedzeni adoratorzy. Weźcie się lepiej za poważne tematy i zycie swoim życiem zamiast zepsuć czyjeś.

Sens
@Stop Hejt

Nareszcie ktoś napisał z sensem... jak się nie mylę to portal o wyrażaniu opinii pracy a nie plotkach. Gdzie jest administrator gdy wylewa się hejt na Bogu ducha winnym osobą??? Tak jak ktoś napisał wyżej również pracuje na tej brygadzie i nikt nic nie gada.. chłopak wie od miesiąca że zmieniają mu zmiane a wy robicie jakieś plotki od dwóch dni. STOP HEJT

C
@Stop Hejt

Ogólnie słabe... Po co próbować zniszczyć komuś życie ?... Z prostej przyczyny.... Nakręcanie w życiu innych nadaje sens waszemu... Słabe karty macie a próbujcie a gracie...

C
@C

Nakręcanie afery

Jjj
@Stop Hejt

To prawda. Znam osobe ktora pracuje na dole i nic na ten temat nie słyszała. Nikt nie potwierdza tego. Po prostu jest to wymyślone.

Halo
@Jjj

Co Ty człowieku gadasz? Jak tak piszesz to nic nie wiesz bądź nikogo nie znasz na dole bo tutaj naprawdę wszystko wrze. A gdyby to były jakieś pomowienia to nie zmieniali by jemu zmiany. Pomyśl

Nikt

Na pewno nie każdy! Nie przesadzał bym z tymi czułościami he he

Yhy
@Stop Hejt

Tak tak skoro tyle tu pracujesz i nic nie słyszałeś to problem jest z Tobą że ludzie nic Ci nie mówią . Rozumiem takie zagranie odwracanie uwagi zrzucanie winy na kogoś innego byleby oddalić od meritum sprawy. Gdyby to były głupoty to by nagle pani M nie zaczęła wrzucać tutaj pustych skopiowanych tekstów aby ukryć prawdę.

STOP HEJT
@Yhy

No jak mają teraz nie mówić skoro (usunięte przez administratora) golgota puściła plotkę... więc to logiczne że ludzie gadają. Ale u nas na dole wszyscy wiedzą jaka jest prawda że oni sie tylko kolegują z resztą jak wszyscy w akwarium i na hali.. czy wy byście chcieli nie odzywać się z najbliższym współpracownikiem? Zajmij się pracą lepiej jeden z drugim bo widać tu nie wolno się z nikim kolegować bo od razu jest latka przyklejona jak ktoś się dobrze dogaduje... współczuję wam zycia prywatnego skoro wymyślacie takie rzeczy dla sensacji..

Ajaj
@STOP HEJT

Przecież człowieku to nie wyszło z golgoty tylko ze specjalnych. Nie wiem kto Ci różnych dziwnych opowieści nagadał ale serio otworz oczy. To nie jest tak że tylko na hali pracownicy o tym mówia. To wyszło już na troszkę szersza skalę. Pomyśl nad tym co napisałem

Dorota

no na pewno jakby mniej spamu było to lepiej to forum mogłoby wyglądać tak to trudno się teraz połapać w czymkolwiek... Czemu krzywda od razu miałaby komuś się stać tak właściwie?

STOP HEJT
@Dorota

Chodzi o to że ludzie przypisuja głupoty nie wiadomo skąd ktoś coś powiedział drugie dodało i tak wychodzą różne historyjki.... a chlopak czy dziewczyna może sobie coś zrobić przez takie gadanie... przestance szukać sesnasji i zajmijcie się swoim życiem bo ten portal to jedno wielkie nieporozumienie..

Adr

,,Tak wyszło,,...dwa razy podwyzka inflacyjna w zeszłym roku i matryca. To jeżeli Tobie nie wzrosła pensja to musisz być głąbem ze Ci nie dali ja dostałem 2 zurzedu plus 2 matryd3 i dodatek kompetencyjne bo mi się chce. Który zakład daje w obecnej sytuacji 0odwyzki a przyjencia sa bo robota jest i potrzebuja pracownika

Piot
@Adr

Po pierwsze, - Naucz się pisać. Kompletnie nie idzie cię zrozumieć. Po drugie,- jeżeli kierujesz wypowiedzi do kogoś konkretnego , to wpisz jego nick! Cieszy mnie że nie aplikowałem to tej stajni ! Tragedia . Nawet roboty potrafią się lepiej wysłowić. Żegnam na zawsze i od razu anuluje substancję. Jeżeli tam pracują takie głąby , to ja na wstępie , podziękuję! OVER!

Mikołaj

Czy ktoś coś wie o pieniądzach na Mikołaja?? Nikt nic nie mówi a chyba raczej powinni. Premii pewnie znowu nie będzie bo krotki miesiąc to chociaż na Mikołaja powinni dać...

Zostaw merytoryczną opinię o PRESS GLASS SA ZAKŁAD - Radomsko

• Jak się pracuje w PRESS GLASS SA ZAKŁAD?

Zobacz opinie na temat firmy PRESS GLASS SA ZAKŁAD tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 181.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w PRESS GLASS SA ZAKŁAD?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 145, z czego 8 to opinie pozytywne, 50 to opinie negatywne, a 87 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy PRESS GLASS SA ZAKŁAD?

Kandydaci do pracy w PRESS GLASS SA ZAKŁAD napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

PRESS GLASS SA ZAKŁAD