Opinie o PRESS GLASS SA ZAKŁAD w Radomsko

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie PRESS GLASS SA ZAKŁAD. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w PRESS GLASS SA ZAKŁAD o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PRESS GLASS SA ZAKŁAD w Radomsko

Kandydatka

Cześć Chciałabym się dowiedzieć jak wygląda praca na produkcji ramek?

@Kandydatka

obsługa maszyn prosta, należy wykonać określoną ilość ramek w ciągu zmiany , trzeba zwracać uwagę na jakość i zachowywać odpowiednie tempo pracy. Praca raczej niezbyt ciężka

Marlenka
@pracownik

Pracuje się a jednej maszynie? Duża jest norma do wyrobienia w ciągu zmiany? Skoro praca niezbyt ciężka, to czy jest szansa, że przyjmą również kobietę? Pracują tu jakieś babki?

@urewskipressglass

Chyba jeden z najbardziej qrewskich zakładów na strefie ! Kierownictwo wyciska życie z ludzi ,niby są podwyżki Ale musisz się słuchać niby są urlopy ale w styczniu i lutym kiedy nie masz pracy Brygadzista pokaże każdemu pracownikowi że ten nie znaczy nic ! Zresztą bramka wejściowa mówi wszystko o tym obozie zagłady ! Nie polecam pracy tutaj ,chyba że wuj w biurze załatwi !

kajak
@@urewskipressglass

chyba wczesniej pracowales u bolka cholewkarza albo stefana meblarza i nie widziales kolowrotkow na bramie,odbijania karty itd. w malych firemkach kolowrotkow nie ma.klamiesz o urlopach bo dopiero co skonczyly sie dwatygodnie urlopu. a kazdy rozgarniety rozumie ze wszyscy na raz urlopu w jednym czasie nie dostaniemy poza planowana dwutygodniowa przerwa urlopowa.mowisz ze nie polecasz pracy nikomu a sam pewnie pracujesz i to dobrowolnie bo nic mi nie wiadomo o tym zeby kogos trzymali wbrew woli i jak nie odpowiadaja ci warunki to mozna sie zwolnic i to z dnia na dzien.nie robiaz tym problemu.

Mudżachedin
@kajak

Chyba masz krótki staż pracy albo nie pracujesz na produkcji, jeśli twierdzisz, że urlop się dostaje kiedy się chce. Zaległy urlop owszem w styczniu i lutym w większości przypadków, kiedy jest rzeczywiście mniej pracy. Odnośmy się do faktów. Bramki muszą być i jest to normalne w tak dużych firmach.

Piotrek

Witam jakie zarobki w press glasie na start i czy aktualnie są przyjęcia?

@Piotrek

Na początek dostaniesz coś w okolicach 26 zł brutto, wyjdzie cię to ok 3500 zależy też ile ma miesiąc dni roboczych + premia wynikowa ale to jak trafisz na zespolone to na zmianie B prawdopodobnie możesz nie dostać, natomiast zmiana A to pewniak i zmiana C w zasadzie premia jest :-)

Agatka
@44

A można poprosić by być na zmianie A lub C? Czy sami przydzielają? 3500 to tak średni, mam nadzieję, że to jest netto? A ta premia wynikowa to w jakiej kwocie oscyluje? Nie ma w ogóle szans na jakiekolwiek podwyżki, chociażby stażowe?

@Agatka

Raczej powinni zgodzić się na to na jaką zmianę chcesz iść, 3500 to pensja netto ale czy warta tej pracy, zależy gdzie trafisz. Dużo osób które pracę niedawno podjęły, odchodzi bo brak podwyżek, najniższa stawka krajowa goni najniższą w press glass a praca ciężka i wymagania są

Aron

Jak tam ogólna sytuacja na specjalnych szybach?

Pracownik Produkcji

Na początku prezentacja o firmie, czym się zajmują, jakie warunki pracy, wynagrodzenie. Następnie indywidualna rozmowa z kierownikiem i hr. Potem oglądaliśmy halę produkcyjną i dostaliśmy dokumenty do pracy.

Gdzie pracowałem, czym się zajmowałem, w jakim systemie pracowałem, co było trudne, dlaczego szukam nowej pracy.

logo firmy Opiekunka lub opiekun seniorki w Niemczech
Radomsko
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
logo firmy Pracownik produkcji
Hrappka.pl
logo firmy Hydraulik wyjazd OD ZARAZ - atrakcyjne warunki
CDMD SHL Sp. z o.o.
Nowa

Witam jak wygląda praca w przypadku kobiet ? I na jakie wynagrodzenie można liczyć na początku pracy ?

Poszukuję pracy

Cześć. Ja mam pytanie o pracowników biurowych. Jak oceniacie firmę, atmosferę, możliwości rozwoju, dofinansowania do szkoleń. Chodzi mi o dział HR, sprzedaży, zakupów. Z góry dziękuję za każdą odpowiedź.

Nickkk
@Poszukuję pracy

Polecam trzymać się z dala od stanowisk biurowych w tej firmie, chyba że jesteś osobą odporną na brak jakiejkolwiek empatii ze strony współpracowniczek ????

Czy można liczyć w PRESS GLASS SA ZAKŁAD na prywatną opiekę medyczną?

Nicki@

Pracy to jest mnóstwo ciągle na "lewo"i bez przerwy...to tylko zastraszanie ludzi żeby nie prosili o podwyżki i zapieprzali ,sobót nie ma bo to już nadgodziny więc po co dają radę w tygodniu wyssać wszystkie soki .

Uciekamy

Brak pieniędzy na podwyżki, brak pieniędzy na nadgodziny, aleeeee za to niepotrzebnych stołków kierowniczych, inżynierskich itd stworzonych tylko po to by swoim kolegom plecy osłaniać no to na to pieniądze już są. Jeżeli szef to czyta to pragnę tylko przypomnieć że na całym zakładzie był kiedyś jeden kierownik i dwóch brygadzistów na zmianę a teraz kierowników jest conajmniej 11, brygadzistów tylko jakieś 33 którzy mają dużo większe zarobki od szarego pracownika a nie posiadają kompletnie pojęcia co się z czym je niekiedy. Zmotywować ludzi porządnymi podwyżkami a nie dokładać im szpicla nad głową. Szpicel kosztuje więcej a mniej efektywny. Dużo ludzi zamierza zrezygnować nie teraz, tylko właśnie wtedy kiedy praca wróci do tzw sezonu tylko po to żeby odegrać się choć w taki sposób na nierobach kierownikach i podpiera....czach brygadzistach by zostali w najgorszym momencie bez załóg

Nightmare
@Uciekamy

Trzeba napisać do biura do Konopisk w tej sprawie żeby szef sobie zobaczył co w Radomsku się dzieje,lub córka szefa ma profil na Instagramie i do niej wysłac wiadomość z przekazem dla taty co za nierobów ma w Radomsku ps ostatnio dobra była wypłata

jo
@Uciekamy

pracujemy w nadgodzinach zle, nie pracujemy w nadgodzinach zle. narodzie zdecyduj sie czy chcesz pracowac w soboty czy nie.

Były pracownik.
@jo

Zawsze jest źle. Nie ma szans dogodzić każdemu. Tylko to nic nowego. To po prostu życie.

Elizka
@jo

To co sobota są nadgodziny? A od której do której w weekendy przy nadgodzinach się pracuje? Piszą, że są niepłatne, to w sumie nie ma co się dziwić ludziom, że nie chcą nadgodzin...

Oczami pracownika

Witam tu zebranych naprawdę wam odpowiada kierownictwo produkcji na górnej hali w szczególności Pan Gabriel S. bo spoglądając co ostatnimi czasy odwala to zaczyna przechodzić ludzkie pojęcie nieustanne czepianie się ludzi ciągłe zwracanie uwagi o dosłownie wszystko ostania akcja z kubeczkami na butyl to już wygrywa wszystko a takich smaczków jest jeszcze więcej dobrze że już uciekłem z tego piekła ale po ludzku mi szkoda ludzi tam pracujących bo podczas nieobecności Pana Arkadiusza J. i Pana kierownika głównego zachowuje się jakby to on tu rządził i to był jego zakład a za jego sterami (usunięte przez administratora) to mało powiedziane pozdrawiam serdecznie

Brum brum

Trzeba się zapytać kierowników jak się spisują nowe samochody służbowe ????, już wiem gdzie moja podwyżka ????

Tomasz
@Brum brum

Podwyżka? Nie za bardzo orientuję się co do sytuacji w firmie, planowane były jakieś podwyżki, ale ostatecznie ich nie było, bo poszły na nowe samochody, dobrze zrozumiałem? A mieliście w ogóle taką informację czy były to tylko przypuszczenia, że ma być? Mógłbyś jeszcze podać widełki zarobkowe, ile na start?

Bandit

Witam odradzam pracę w tej firmie no chyba że ktoś ma znajomości.Kolesiostwo i towarzystwo wzajemnej adoracji. Jak przychodzi normalny człowiek do pracy to musi zaiwaniać na nierobów z układami. W firmie panują podwójne standardy, jedni mogą palić fajki, ucinać pogawędki itd. Reszta musi zaiwaniać. Ludzie zastraszani i (usunięte przez administratora). Wyrabiają po 130% normy bo się ciągle boją niewiadomo czego i kogo jakby świat się kończył na press glass takie cwaniaczki bohaterzy...Kadra zarządzająca i brygadziści porażka system zarządzania rodem z lat 90 tych. Zero perspektywistycznego myślenia. Jak ktoś chce się urobić i być nieustannie poganiany i straszony to firma do niego stworzona. Robią z ludzi (usunięte przez administratora)

Tomasz
@Bandit

Dobrze rozumiem, że pracownicy ze strachu przed utratą pracy wyrabiają 130% normy? A czy mają za to dodatkowo płacone czy stawka wciąż jest taka sama? Dlaczego właściwie pracownicy są tak traktowani, firma planuje jakieś zwolnienia, tną koszty czy jak?

Na szczęście były pracownik

Polecam pracę wszystkim tym którzy są ciekawi jak nie powinno wyglądać miejsce pracy Zatrudnisz się poczujesz wszystkie negatywne emocje i skutki pracy w atmosferze która uszczęśliwi cię tylko w momencie kiedy się zwolnisz i zmienisz pracę.

Wiesiek

Zgadzam się, miałem NIEprzyjemność pracować pod jednym z nich, i szczerze to odradzam w ogóle pracy w tym miejscu.. Tragedia jakaś, zachowanie godne zgłoszenia do Państwowej Inspekcji Pracy m.in za mobbing. Może ktoś się obudzi i uratuje wszystkich przed tym pseudo zakładem pracy.

Jeny

Przecież 2 maja jest wolny na dołku także nie siej paniki

Radomsko

Coś tu nie pasuje. Roboty jest cały czas, ludzi zwalniają zaraz przyjmują. Czy nie chodzi o nasze matryce, podwyżki, pieniądze. Postraszyć trochę ludzi, podwyżek nie dać a ludzie będą cicho siedzieć i robić na tych pseudo inżynierów i kierowników no bo cieplutkie posadki są nietykalne. Przecież sami się nie zwolnią.

Xxx
@Radomsko

Matryce wstrzymane a 100 tysięcy na PO się znalazło.. straszą tylko ludzi co chwila czymś nowym. Jeden na drugiego donosi byle by dostac pare groszy podwyżki…

Maria

Hej, chcę zaaplikować na stanowisko Asystent Kierownika Projektu, znalazłam ofertę. Czy ktoś może powiedzieć ile się zarabia na takim stanowisku? Ktoś może opisać jak wygląda system premiowy o którym mowa w ogłoszeniu? Zależy od ogólnych wyników czy są jakieś KPI? :D No i może coś o obowiązkach takiego asystenta, co miałabym robić? :)

Andżela
@Maria

W biurze to 2.300 i robota czysta

Czesław
@Andżela

Rozumiem że robota czysta ale płacą minimalną? Mam nadzieję że to tylko na początek a później jest jakaś podwyżka. Tu po okresie próbnym można wynegocjować coś więcej? Jak ty to widzisz z doświadczenia?

Czy pracownicy PRESS GLASS SA ZAKŁAD mają możliwość uczestnictwa w jakichś formach integracji?

Nie ma żadnej integracji czy też wigili ...

Edziu

Żadnych form integracji . Jedynie kadra zarządzająca ma imprezy . A zwykli pracownicy co najwyżej w piątek po 2 zm na parkingu albo na porcie :)

Ciekawy
@Edziu

Jakie imprezy mają zarządzający? Konkretnie. Z tego co wiem to ludzie w biurach się sami zrzucają.

excop

Tak naprawdę nie wiem co sądzić o niektórych osobach w kierownictwie . Coś niby próbują negocjować , zwlekają z konkretami. Trochę oporni na ewentualne sugestie porady. Ciężko się z niektórymi negocjowało. Próbowali narzucić swój styl i nic przez to nic nie osiągnęli. Szkoda tylko straconego czasu !

Hiszpańska mucha

W pressglassie brak podwyżek od dawnego czasu... ,a nie opodal kilka metrów obok zakładu są podwyżki ... I to nie małe ... Np . Panie lekkich obyczajów na porcie za lodzika podniosły cenę 30% a w PG podwyżka przez ten czas 1% ... jak żyć????

Zostaw merytoryczną opinię o PRESS GLASS SA ZAKŁAD - Radomsko

• Jak się pracuje w PRESS GLASS SA ZAKŁAD?

Zobacz opinie na temat firmy PRESS GLASS SA ZAKŁAD tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 181.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w PRESS GLASS SA ZAKŁAD?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 145, z czego 8 to opinie pozytywne, 50 to opinie negatywne, a 87 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy PRESS GLASS SA ZAKŁAD?

Kandydaci do pracy w PRESS GLASS SA ZAKŁAD napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

PRESS GLASS SA ZAKŁAD