Opinie o PRESS GLASS SA ZAKŁAD w Radomsko

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie PRESS GLASS SA ZAKŁAD. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w PRESS GLASS SA ZAKŁAD o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PRESS GLASS SA ZAKŁAD w Radomsko

Hah

Eteoklesa, którzy stoczyli bratobójczą walkę o tron, łamie zakaz aktualnego władcy Teb, Kreona, i dokonuje symbolicznego pogrzebu brata - zdrajcy państwa, Polinejkesa. Zostaje za to skazana na śmierć. Kreon nie daje się przekonać do odstąpienia od tego okrutnego wyroku, chociaż prosi go o to jego syn i narzeczony pięknej Antygony - Hajmon. Piękna księżniczka zostaje zamurowana w grobowcu. Tam popełnia samobójstwo. Ginie także syn Kreona, Hajmon, który przebija się mieczem. Na wieść o tym samobójstwo popełnia także Eurydyka, matka Hajmona i żona okrutnego władcy. W zakończeniu tragedii Kreon to człowiek całkowicie złamany przez los, którego wyroki okazały się dla niego wyjątkowo nieprzychylne. Zgodnie z zasadą antycznej tragedii bohaterowie utworu Sofoklesa: Antygona i Kreon stają przed tragicznymi wyborami - żadna decyzja nie przyniesie im powodzenia. Antygona musi wybierać pomiędzy prawem boskim (pochowaniem brata zgodnie z zasadami religijnymi) i prawem ludzkim (postępowanie zgodnie z prawem ustanowionym przez człowieka, Kreona); z kolei Kreon albo będzie postępował zgodnie z wydanym rozkazem (kto pochowa zdrajcę, zginie) albo zostanie okrzyknięty królem, który prawo nagina do własnych potrzeb (Antygona jest jego krewną). Losy bohaterów kończą się tragicznie: Antygona ginie, a Kreon a bohaterów05Czas i miejsce akcji06Geneza utworu i gatunek07Problematyka08Pytania i odpowiedzi09Biografia autora10Narodziny dramatu i teatru antycznego11Mit o rodzie LabdakidówPokaż całe opracowanie Liceum Antyk i Biblia PODZIEL SIĘ REKLAMA POTRZEBUJESZ POMOCY? ANTYK I BIBLIA (JĘZYK POLSKI) ZADAJ PYTANIE Teksty dostarczyło Wydawnictwo GREG. © Copyright by Wydawnictwo GREG autorzy opracowań: B. Wojnar, B. Włodarczyk, A. Sabak, (usunięte przez administratora) Stopka, A. Szóstak, (usunięte przez administratora) Pietrzyk, A. Popławska redaktorzy: Agnieszka Nawrot, Anna Grzesik korektorzy: Ludmiła Piątkowska, Paweł Habat Zgodnie z regulaminem serwisu www.bryk.pl, rozpowszechnianie niniejszego materiału w wersji oryginalnej albo w postaci opracowania, utrwalanie lub kopiowanie materiału w celu rozpowszechnienia w szczególności zamieszczanie na innym serwerze, przekazywanie drogą elektroniczną i wykorzystywanie materiału w inny sposób niż dla celów własnej edukacji bez zgody autora

Hah

Stary kupiec, Ebenezer Scrooge, znany ze swego skąpstwa, powraca w Wigilię Bożego Narodzenia do domu po pracy w swoim kantorze. Tam zjawia mu się duch jego wspólnika, Jakuba Marley'a, który ostrzega: jeśli Scrooge się nie zmieni, po śmierci czeka go wieczna męka. Zjawa zapowiada także odwiedziny trzech innych duchów, dzięki którym los starego skąpca może się odmienić. Duchy rzeczywiście przybywają i ukazują Ebenezerowi przeszłość, teraźniejszość i przyszłość (jeśli jego życie się nie zmieni)

Elvis

Dziękuję wszystkim za współpracę fajnie się pracowało z ludzmi ale mimo to czas na zmiany. Jeżeli chodzi o kierownictwo bardzo dużo się zmieniło i lepiej nie będzie ale co zrobić. Ci którzy ze mną pracowali troszkę mnie poznali ale raczej fajnie było. Powodzenia

@Elvis

To ty co chciałeś zmienić hale na dolną i za to zwolniono cię ?

Elvis

No tak wyszło ale w sumie to się cieszę bo w końcu coś zmieniłem ???????? Nie ma co się bać zmian

@Elvis

Ehh takie teraz mamy rządy w Presglasie zwalniać doświadczonych pracowników za nic i rekrutować nowych , a reklamacji co miesiąc coraz więcej...No nic powodzenia w nowej pracy kolego

Dziecko

Trzymaj się! ????

Premi nie ma trzeba szybciej robić

Premia
@Nowy

Stawiam że premi też nie będzie w listopadzie,bo 6 grudnia dostaniemy kasę na swieta

@Premia

I co, kiedy te premie wypłacają, do którego powinni jak już? I na święta ile wpada?

Pracownik Produkcji

Na początku prezentacja o firmie, czym się zajmują, jakie warunki pracy, wynagrodzenie. Następnie indywidualna rozmowa z kierownikiem i hr. Potem oglądaliśmy halę produkcyjną i dostaliśmy dokumenty do pracy.

Gdzie pracowałem, czym się zajmowałem, w jakim systemie pracowałem, co było trudne, dlaczego szukam nowej pracy.

logo firmy Opiekunka lub opiekun seniorki w Niemczech
Radomsko
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
logo firmy (СD)Praca na produkcji / Робота на виробництві
Radomsko
SGP - Sorting Group Poland Sp. z o.o.
logo firmy Badanie/audyt zdalny (tylko dla firm)
QualitySite
Arek

Pojawiło się ogłoszenie na Olx, że szukają pracowników. O tej porze roku to dość zaskakujące.

Yurek

Naprawdę wszystki odpowiada to co się teraz dzieje w tym zakładzie i nikt nic nie pisze? Robią z ludzmi co chcą i każdy sie slucha bez zająknięcia. Wprowadzają to coraz nowsze wymysły a nawet juz chcą kontrolowac z kim jezdzi się do pracy?! Co to ma byc?? Trzeba pamietac ze pracujemy od do a po pracy kazdy robi co chce i z kim chce.Chcialbym napisac tylko ze pracownik nie jest winien swojemu pracodawcy slużalczosci ani posluszenstwa. Jest mu jedynie winien uslugę za która otrzymuje wynagrodzenie ,ktore nie jest łaską a zasłużonym wynagrodzeniem.

Heh
@Yurek

Oj, wczoraj Panowie pokazali klasę, brawo :)

Janek
@Heh

Czyli co takiego???

Fcd
@Yurek

Najlepsze jest to że jak idzie o pracę stała nie przedłużają , tylko rodzinie , tu nie ma pracy stałej , 4 umowa szukajcie pracy

Lusio
@Fcd

Tak tak robią popracujcie jakis czas umowy są do 2lat i żegnam nowy , ludzi szkolą, i zwalniają kto tak robi ,tylko press glass

Djb
@Lusio

Może się zająć tylko jedna osoba tym właściciel,press glassu, mamy nadzieję że się zajmie

@Lusio

I flex

Hey
@Yurek

Pracowników zachęca się kasa standard w Tychach 1000pln netto bożonarodzeniowe wielkanocne i grusza to nic innego jak socjal kasa pracowników

Tomasz

Witam, poszukuje ludzi z doswiadczeniem na stoly do ciecia szkla (Jumbo, laminat + Float). Firma znajduje sie w polnocnej Szwecji, pomoc w zakwaterowaniu, znalezieniu mieszkania, przeprowadzce etc. Zainteresowanych zapraszam do kontaktu tel. 0046 795 857 885, Pozdrawiam Tomasz

Przyjaciel

Witam to moja zbiórka jestem osobą niepełnosprawną żyje w ciężkich warunkach proszę i wdowi grosz każda złotówka się liczy to nie spam proszę przeczytać o mnie w linku ma zbiorce zrzutce https://zrzutka.pl/z/panelfotowoltaniczny

Vicki

Dobre????delegacja na Litwę tyłu chłopów i jedna baba. Można, można????

To kto tam pojechał?

No i co, że jedna Pani?

Ttt

To wróci zadowolona.

Dorota

To chyba dobrze skoro sobie sami zarobili?

Kiero

Hej mam prośbę wspomozesz mnie w zrzutce ? Nie musi to być wielką kwota wystarczyłoby nawet 2zl wpłaty proszę zapoznaj się z treścią zbiórki https://zrzutka.pl/z/panelfotowoltaniczny

Przyjaciel

Nasz wspólny znajomy dawniej kolega z pracy potrzebuje waszej pomocy nieśmy pomoc bezinteresownie Zapraszam do zapoznania się i niesienia pomocy na zrzutce https://zrzutka.pl/z/panelfotowoltaniczny

Pupilek
@Przyjaciel

Ja już wpłaciłem trzymaj się Piter

Śmieszne jak były brygadzista przekazywał swoje linie nowemu brygadziscie mówiąc że odchodzi. Zostałeś zdegradowany a nie odchodzisz. A twoja pupilka się podsmiewala. Nawet zrzuty nie dała bo nie będzie już miała kim rządzić ????????????????

Czesław
@Nowy

Za co zdegradowany? To znaczy ze odchodzi na niższe stanowisko czy w ogóle zmienia prace? Weź wytłumacz.

@Czesław

To który odchodzi lub zdegradowany i za co

@Futer

A ilu tu w sumie brygadzistów zazwyczaj jest?

@Dorota

Droga dorotko nie chodzi mi o ilość ,tylko imię i nazwisko tego brygadzisty, nic więcej

@Futer

Rozumiem, czyli znasz każdego z nich? Mnie po prostu zainteresowała ich liczba i czy są na tym stanowisku tutaj również kobiety?

@Dorota

Tak jest dużo debili chyba zdecydowana większość, ale niestety to sami mężczyźni nie ma kobiet brygadzistek ,a taka przyjazna firma dla wszystkich, uwież mi miałem ciężki dzień, aż teraz się uśmiałem ha ha ha

@Futer

O bo dawno nie widziałam, żeby ktoś kobiet nie krytykował. Ale właśnie, bo piszesz, że przyjazna, to oni celowo im tej fuchy nie dają czy żadna nie ma predyspozycji?

@Dorota

Mają większe ego od kobiet faceci chodzą napompowani jak balony wywalili mnie, tak kobiety spoko sam porwałem kilka na kawę pogadać ,zawsze ok, ja już mieszkam w USA czasem Francja i mało niemcy różne roboty ,trzymaj się Dorotko

Anita

Czy z Pajęczna jeździ ktoś do press glass Radomsko

Iza
@Anita

Ja może będę jeździć , a nie wiesz czasem czy są autobusy pracownicze z Pajęczna

Aga13

Witam czy kursuje jakiś autobus pracowniczy z press glass do Pajęczna

Czy osoby bez doświadczenia mają szansę na zatrudnienie w PRESS GLASS SA ZAKŁAD?

mark

Oczywiście, jacuś z azorem wszystkiego Cię nauczą, szczególnie jak strzelać z ucha ;)

Hello darknes my old friends

Dziękujemy za liczne zgłoszenia od miłych i zawsze uśmiechniętych miejscowych kolegów z Radomska i okolic za nasyłane policji na autokar pracowniczy. Dobrze, że dziś nie musieliscie stać w korku wyjeżdżając z pracy. Może jak już opanujecie kulturę jazdy i przepisy drogowe to będzie lepiej :) skoro zdołaliśmy Was nauczyć jak się produkuje szyby zespolone to może lekcję lewoskrętu też przyswoicie choć wydaje się nam, że niektórzy z Was woleliby dalej zbierać buraki na okolicznych polach i do swoich passatów na tablicach ERA wsiadać tylko w drogę na ryneczek i w niedzielę do kościoła :) dziękujemy :)

Święta krowa w kropki bordo
@Hello darknes my old friends

Szok! 17:27 o, już byłeś w domu ? Całkiem szybko. ;-)

Ghjk
@Hello darknes my old friends

Autokar mógłby stawać na swoim miejscu lub wjeżdżać na plac PG a nie zastawiać pół drogi. Korek się robi taki że 5 km jedziesz godzinę. Gdyby nie rsko to sprzedawałbys medaliki :D proponuję przyjechać swoim samochodem i zobaczyc jak to przeszkadza o ile masz prawo jazdy

Iytgj
@Ghjk

Autokar teraz stoi z 2 min i masz problem, a po za tym jak by Nowa Wies zaczela jeździć swoimi autami do pracy to by była tragedia z miejscami parkingowymi jeszcze wieksza

Mnmmn
@Iytgj

Jakby wam autokar zabrali to wiekszosc by sie musiala zwolnic,bo PJ zabrane albo by wam szkoda na paliwo bylo

Zespolony
@Hello darknes my old friends

Co byś się nie zesrał w świeżą polecieli medaliku

Wojtek

Czesc. Jak sytacja na produkcji szyb specjalnych? Ja dobrze wspominam i polecam każdemu. Te głupoty co czytam to tylko z tej hali trochę wyzej.

Hmm

A cóz to się porobiło w Press, że (usunięte przez administratora) są bezkarni i pracują dalej jak gdyby nigdy nic ? Mam na myśli Kanapkowego Potwora...

Iwona
@Hmm

A co takiego robił że Twoim zdaniem powinien juz nie pracowac?

Jurek

My z chłopakami robimy 4dni w tygodniu na linii i wystarczy ,bo jak za dużo zarobisz to z mopsu szamy się nie dostaje.osobowke też tylko w kombi żeby się dobrze spakować . pozdrawiam kumatych.pozdrowienia dla Garfilda

Iwona
@Jurek

Nie rozumie, to jakiś żart? Jak można pracować tylko 4 dni w tygodniu? Jakim cudem cały etat wyrabiasz?

Big back

I powrócił kolejny niemota- korbus ????????????pseudo kierownik został liderem. To tak jak dostać z liścia. Taki był najmądrzejszy w mietnie. Teraz może podać rączkę swojemu drugiemu niemocie Endriowi ????????????

Ktoś
@Big back

Przedstaw sie kolego. Anonimowo kazdy jest mądry ???? Może podejdź do nich i im to powiedz??? Ciekawe czy wtedy bedziesz taki mądry. Pewnie kiedyś lizałeś im (usunięte przez administratora) żeby dostac podwyżkę a teraz taki (usunięte przez administratora) jesteś ???????????????? Hahahahahahaha

Zbigniew
@Ktoś

Po co ma się przedstawiać? Może pisać pod nickiem, ważne że mówi co myśli ;D Lepiej siedzieć cicho i nie ostrzegać?

@Big back

Tak tylko ''korbus" w mietnie był dla ludzi dobry kierownik szkoda że odszedł

Pink
@Zbigniew

Może nie na temat ale czy ktoś zna czarka brzeskiego

Konik
@Pink

Obiło mi się o uszy to nazwisko, z tego co słyszałem wyrzucili go z PG z Tczewa lub Mietna bo ludzie na niego narzekali i poszedł do vitroszlif...

Na fajeczke
@Nowy

Taki był dobry, że wolał ludzi na fajke a później strzelał z ucha do kierownika produkcji. Ot taki bonusik miał dla ludzi ????dobrze ze go już tutaj nie ma, bo nikt za nim nie teskni. Zresztą i tak się nie znał na robocie

Zostaw merytoryczną opinię o PRESS GLASS SA ZAKŁAD - Radomsko

• Jak się pracuje w PRESS GLASS SA ZAKŁAD?

Zobacz opinie na temat firmy PRESS GLASS SA ZAKŁAD tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 181.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w PRESS GLASS SA ZAKŁAD?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 145, z czego 8 to opinie pozytywne, 50 to opinie negatywne, a 87 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy PRESS GLASS SA ZAKŁAD?

Kandydaci do pracy w PRESS GLASS SA ZAKŁAD napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

PRESS GLASS SA ZAKŁAD