Press-Glas S.A.

Nowa Wieś k/Częstochowy, Radomsko

Opinie o Press-Glas S.A.

admin 2015-06-19 22:43:10
Miałeś do czynienia z pracodawcą, byłeś zatrudniony w firmie Press-Glas S.A.? Napisz nam jakie zalety i wady ma firma, pomóż innym podjąć decyzję o zatrudnieniu.
Ciekawski 2015-08-07 20:41:15
Witam wszystkich byłych i aktualnych pracowników firmy Press Glass w Radomsku już jakiś czas działa nowa hala produkcyjna 2015r. ale widzę że bardzo duży przemiał ludzi po tyg. a nieraz 2 dniach ludzie odchodzą wracają co swoich prac i doceniają je w tedy... :) ile jest na tej umowie normalnej brutto niby obiecuje około 1900zł na ręke za pierwszy miesiąc plus 2 umowa o dzieło na nadgodziny i soboty.
Były 2015-10-15 20:07:49
Nie polecam. Pracowałem 2 lata Licha firma. Żeby zarobi trzeba pracować w sob i nied.
mm 2016-04-21 16:31:43
zgadzam się, naprawdę za taką pensję można już normalnie pracować, bo wiadomo, że gdzie indziej bywa gorzej i dobrze, że doceniacie swoją pracę w tym miejscu kochani :) poza tym z tego co wiem jest system socjalny przy zatrudnieniu na umowę o pracę ;)
Zostaw swoją opinię o Press-Glas S.A. - Nowa Wieś k/Częstochowy, Radomsko
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Press-Glas S.A.