Opinie o Electrolux Poland w Świdnica

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Electrolux Poland. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Electrolux Poland na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: RTV i fotografia - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Electrolux Poland w Świdnica

Hary

Czy to prawda, że w listopadzie na L2 i L6 będą pracować po dwie zmiany na linii i po 12 godzin.

@Hary

beda to beda czym sie przejmujesz wiecej zarobisz

Tadżykistan wita!!!!

Mnie tylko niepokoją te drogi transportowe wewnątrz zakładu.Zawalone,zajebane,wąskie i zagracone.Gdzie EMS,co się przywala o 3 cm wystających koszy,skoro na dużo odcinkach droga jest nieprzejezdna.

do operator

jeśli dalej będą się takie warunki pracy utrzymywać to nawet patologia, która teraz tu przychodzi to nawet nie będzie chciała przychodzić , a co do Wrocławia to miasto się rozwija i będzie coraz więcej ofert pracy , więc porobisz gdzieś 6 miesięcy będą warunki takie jak w electro to zmieniasz i idziesz na następne pół roku gdzie indziej a zarobki jeśli poszukasz przez 2-3 dni od 1800-2000zł na reke . a lidera wywalili za brak szacunku do ludzi myślał , że jest Panem i władcą haha

operator

Weźcie się w końcu za prace róbcie swoje co do was należy a nie wytykacie błędy jak nie pasuje i macie aspiracje na lidera złóżcie swoja aplikacje a nie siedzicie i płaczecie natura polaków albo idźcie na wrocław to zobaczycie co to praca na lince i za jakie pieniądze a jak wam nie pasuje to droga wolna dla chcącego nic trudnego nikt tu was nie trzyma na silę

Magazynier

pROWADZĄCA REKRUTACJĘ CIENIUTKA BEZ POJĘCIA KTO TO PRZYJĄŁ DO PRACY

BEZ PYTAŃ NIE JEDNO CZY TU SIĘ PANU PODOBA. bRAWO PREZESIE ZA TAKĄ OSOBĘ

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
on123

A lideraz z 6 wywalili za tą zadyme czy jak ?

ximen

Na jakiej lini pracuje tomek podobno jest liderem?

x-men
@ximen

ja jestem tomek i electrolux to moj domek pozdrawiam .ps nie jestem liderem.

c zc

niedługo koniec robienia z siebie frajera JUPI JUPI

sapi

Wszyscy piszą o liderach ze są palanty to prawda, ludzie zastrajkować to nie łaska gdzie jest jeb solidarnosć no chyba jest dla jaj lub dla picu precz z taką solidarnosćią pachołki kierownictwa.

ej kej

lider L6 z czarnej bmki został wyganany

@ej kej

a gdzie zostal wyganany

ejo

@magazynier kiedys bylo tak ze dokladali Ci czesc hajsu do kursu a teraz funduja calosc ale ogolnie nie polecam tam pracy

ejo

dokladnie nie polecam nikomu pracy na magazynie, nie w tej firmie

lubomira

Po dłuższym czasie spędzonym w tej firmie, szczerze nie polecam pracy tam nikomu, Wyniszcza psychicznie i fizycznie. A szczególnie na magazynie. Oj przydałaby się rozsada na wyższych stanowiskach.

asas

A lider z 6 krystian dalej tam robi czy juz poszedł sie paść na zieloną trawke???

@asas

a kto pyta

asas
@cave

kto pyta nie bładzi

zainteresowany

Ile można wyciągnąc w tej firmie na rękę i czy każą pracować po godzinach, a jeśli tak to czy placą za nie co miesiąc?

on123

Siemka co stało sie z liderem z L6 z czarnej bmki ?

stary

czesc, mam do was pytanie jak jestem nowy w zakladzie i nie wytrzymuje fizycznie przy 5 czynnościach przy jednej kuchence, to moge liderowi powiedziec zeby zmienil mi tasme?

cave

bardzo dobra rada adi pozdro

nolte

brawo prezesie za lidera z 6 teraz czas zabkowice i ziebice pozdrawiam fanatyk gulek

Gattuso28

Hm widzę same negatywne opinie na temat firmy.Będę tam pracował od 1.10 i po przeczytaniu tych wszystkich komentarzy trochę się obawiam.Pracowałem kilka lat w czeskiej Skodzie i w sumie spoko było,też praca na linii 3 zmiany.W elektro na prasach 4 brygady są i w sumie tego się najbardziej boję że weekendy odpadną.

ej kej

wolny i wreszcie wolna najlepiej opisują sytuację jaka tam panuje, zastraszanie , wygórowane normy i zapieprz. L1 i L6 - żał włącznie z liderami

Wreszcie wolna

Ja w EL pracowałam na sezonie w tamtym roku i już bym za chiny nie wróciła, zresztą to nie jest tylko moja opinia, pozdrawiam wytrwałych.

Zostaw merytoryczną opinię o Electrolux Poland - Świdnica

• Jak się pracuje w Electrolux Poland?

Zobacz opinie na temat firmy Electrolux Poland tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 23.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Electrolux Poland?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Electrolux Poland?

Kandydaci do pracy w Electrolux Poland napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Electrolux Poland