Opinie o Electrolux Poland w Świdnica

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Electrolux Poland. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Electrolux Poland na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: RTV i fotografia - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Electrolux Poland w Świdnica

-xx-

co to zmiana liderów się szykuje ,że prowadzą nabór "lidera w obszarze produkcji" ??

@-xx-

Zakład daje podwyżki roczne obniżając jednocześnie premię.Większą wypłatę miałem przed podwyżką niż po niej.Z drugiej strony nadgodziny z winy zakładu to też jest nie fair ze strony pracodawcy.

@pracownik

nie płacz "ewka'" zwolni się defetysto jak ci źle,a nie "miałczysz" na forum....od problem sam sobie szukasz...idź do "dolmebu" będziesz miał lepiej,a i w "nifco" ponoć jest nie źle :)

złom
@sad

ten zakład to zbiorowisko szumowin biora wszystkich niedługo bedzie mozna pic wodke w tym zakładzie nikomu nie polecam tam pracy atym co robia to wspólczuje to sa ludzie co nie maja celu w zyciu chca tylko zarobic zeby sie napic albo nacpac

@złom

rozumiem ,że "ten zakład" pisząc masz na myśli 'electrolux' ??

bydle
@-xx-

ta zaklad jest zaklamany jak pip wchodzi to chowaja brudy ,wiem bo robie tu i podpisywac trzeba bylo jakies pismo ze nic nie wiesz nie podpiszesz i powiesz zwolnia dyscypilnarnie i i zabiora premie

@sad

Akurat ja tam pracuje po to by zapłacić czynsz za mieszkanie i żeby coś na życie zostało ;) Nie oceniaj innych , zajmij się sobą i swoim tyłkiem ;)

@Anna

...widać...zaskok jak z ems-u z lekkim opóźnieniem ^^

sad

potraficie narzekać na tą firmę tylko,a które z was miało gdzieś "lepiej",które z was zarabiała w takim"kołchozie" więcej,czy miało pełen socjal ?? przypominam,że jednak pomimo minusów,ta "przerobownia" stara się wywiązać z tego co może (wczasy pod gruszą,bony świąteczne,karty multisport),ciekawi mnie który zakład w waszej okolicy ma chociaż podobny pakiet socjalny,TAK jest kilka minusów ,ale to wy pozwoliliście na nie....szacunek nie ważne dla jak niskiego szczebla pracownika ma być,a wy "gówniarzom" pozwalacie mówić do siebie na "TY" ?? żyjecie plotkami i krętactwem zamiast zająć się pracą;/ BRAVO

Monter
@sad

... karty multisport... Pierwsze słyszę ciekawe dla kokogo bo napewno nie dla zwykłego pracownika

robol

Wrona sam się zwolnił czy go wywalono jaki był dla ludzi?

Hary

Mobbingowa machina w elektroluksie ruszyła.Co tydzień zwalnia się po kilka osób,by zastraszyć pozostałych i wymusić na ludziach większą wydajność, pracę ponad siły. Jak w konsekwencji tego ludzie zaczną chorować,to trzeba zwolnić,no bo chorują. Ot, cały Elektroluks. A gdzie nowe rozwiązania techniczne, czy usprawnienia na stanowiskach drodzy TECHNOLODZY!!!! Aaaa.....rozumiem, BAT najprostszy w obsłudze!!!!!!!!!!!!!

Magazynier

pROWADZĄCA REKRUTACJĘ CIENIUTKA BEZ POJĘCIA KTO TO PRZYJĄŁ DO PRACY

BEZ PYTAŃ NIE JEDNO CZY TU SIĘ PANU PODOBA. bRAWO PREZESIE ZA TAKĄ OSOBĘ

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
wed

Kolego z góry ;) jak szukasz pracy i ciągły brak efektów to może spróbuj się zarejestrować na rekrutacyjnarewolucja.pl ;) Tam znajdziesz sporo ofert.

Electrolux Świdnica-kumoterstwo,mobbing i inwigilacja w jednej pigułce

To znaczy: 1- to zmiana na dzień, a 2- to zmiana na popołudnie, tak?

xxl
@Kasia

tak jak napisałaś

Dziękuję Ci za odp.:) Ale , co to znaczy: zmiana liczona od końca 3,2,1. Czy to znaczy, że napierw jest trzecia zmiana- na noc, 2- to druga zmiana, a 1- to trzecia zmiana? :)

robol

Witam .Można poznać opinie o Kamilu Wronie

nowy

to co z tym gluingiem ?

X-MENEL

Jak tam chłopy (usunięte przez administratora) w zakładzie dla tej hołoty żąbkowickiej.

@X-MENEL

Będzie się zajmował produkcją obudów z blachy spawalnictwem i lakierowaniem części spawarek.Czy był ok czy służbista

jareko68

Wrona Kamil jaki pracownik bo teraz będzie moim liderem?

rjk
@jareko68

A przy czym robisz bo tutaj nie ogarnial

jareko68

Witam a można poznać opinie o panu Wrona.Kamil???

nowy

czesc wam , chciałbym sie dowiedzieć jak to jest na tym całym gluingu w electroluksie ? na czym sie tam pracuje i czy jest ciężko.

XYZ

Linia nr 6 staje się sławna na tym forum..:D

zxcvb
@XYZ

bo jest o czym pisać

pijtu

a więcej nie mogłeś pisać takie bzdury

jkhjk

spamuje

pytam

Tak krytykujecie ludzi z Ząbkowic a tu nawet nikt nie myśli do waszej firmy starać się o pracę to co za goście tam się zatrudnili że tak opinie nam wyrabiają

@pytam

Jak to jacy ludzie? Sama rodzina i znajomi kierowników działów...

Tak, chyba poszukam innej ... Dzięki za radę..:) A na zmianę chodzi się przez 5 dni? Tzn. przez cały tydzień? A potem od poniedziałku znów kolejna zmiana?

Monter
@Kasia

Tak. Co tydzień jest inna zmiana liczona od końca 3,2,1 i w niektóre soboty też się pracuje jak potrzeba i to za dzień wolny a nie za pieniądze

x-men

praca na 3 zmiany prasy 4 brygadówka ale nie polecam tego zakładu poszukaj innego.

@x-men

Dzięki za odp. :)

Może będę starać się o pracę, bo mam nóż na gardle. Z poprzednich postów zorientowałam się, że jest to praca na zmiany. Ale na ile zmian? Czy na noc też? A jeśli i na noc, to, czy kobiety też pracują na nocnych zmianach? Z góry Wam dziękuję za odpowwiedź.:* I życzę wytrwałości w pracy..:)

Zostaw merytoryczną opinię o Electrolux Poland - Świdnica

• Jak się pracuje w Electrolux Poland?

Zobacz opinie na temat firmy Electrolux Poland tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 23.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Electrolux Poland?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Electrolux Poland?

Kandydaci do pracy w Electrolux Poland napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Electrolux Poland